Zmiana Nicka

change_nick_czech

Zmiana nicka na forum i RBR Czech wymagane jest, by nick na forum E-RAJDY.PL oraz RBR Czech był taki sam. Dopuszczalne różnice to różna kolejność wyrażeń przy nicku składającym się z imienia i nazwiska zawodnika (IMIĘ Nazwisko - Nazwisko IMIĘ).

Powyższy warunek nie dotyczy zawodników nie posiadających konta na forum E-RAJDY.PL. W przypadku gdy nicki nie są tożsame, należy jeden z nich zmienić. Podobnie, gdy zawodnik z jakichś powodów chce zmienić nick, należy go zmienić na obu stronach.

Zmiana Flagi obok nicka na RBR Czech:

W profilu (screen powyżej) należy wybrać z listy Country Poland co automatycznie ustawi flagę na RBR Czech i doda do nicka w pluginie (w wynikach) znacznik (PL).

Procedura zmiany nicka na RBR Czech:

Po zalogowaniu się na swoje konto na stronie RBR Czech należy wejść w zakładkę “Profile” (druga pozycja menu “Login”) a następnie kliknąć “Request for change logname”.

Procedura zmiany nicka może potrwać, dlatego najpierw należy zmienić nick na RBR Czech a dopiero później na forum E-RAJDY.PL, kiedy Czesi już się z tym uporają.

Procedura zmiany nicka na forum E-RAJDY.PL


W zależności od sytuacji (należy ocenić czytając pierwszy posty w wątku) trzeba się wpisać w tym temacie lub w tym. Powyższe procedury są tylko opisami złożenia wniosku o zmianę nicka, po ich dokonaniu nicki w możliwie najbliższym terminie zostaną zmienione przez Administratorów.

Należy pamiętać, że nick pojawia się w wielu miejscach (np. klasyfikacje, lista zgłoszeń, relacje itp.) a jego zmiana generuje prace wielu osób - proszę o tym pamiętać i wybrać swój nick z głową. Poza nazwą konta i loginem nick nie zostaje zmieniony od razu. Lista zgłoszeń, czy klasyfikacje aktualizowane są raz na jakiś czas.

Na RBR Czech można zmieniać Nick 2-3 razy na rok, na forum E-RAJDY.PL 1 raz w roku kalendarzowym. Przy wyborze Nicka złożonego z imienia i nazwiska należy zwrócić uwagę na ogólnie przyjęte standardy na RBR Czech i w ważniejszych rozgrywkach międzynarodowych. Powszechnie stosowania pisownia Nicków składających się z Imienia i Nazwiska to:

NOWAK Jan
Jan NOWAK


W przypadku posiadania innego nicka niż zgodny z powyższym np. "FIA" czy "Lama" itp. istnieje duże prawdopodobieństwo że organizatorzy niektórych rozgrywek odrzucą zgłoszenie.

Przydatne Linki:

 

Poprawiony ( poniedziałek, 25 października 2010 15:41 )