Zgłoszenie do Rajdu

enroll


Aby zgłosić się do rajdu należy skorzystać z funkcji “ENROLL”. W tym celu trzeba zalogować się na swoje konto na czeskiej stronie obsługującej rozgrywki (RBR Czech), w menu użytkownika po lewej stronie wchodzimy w “Tournaments list”, a następnie odszukujemy na liście rajdów, które dopiero się rozpoczną, interesujący nas rajd.

Rajdy z tą funkcją oznaczone są ikonką wykrzyknika. Po wejściu w specyfikację rajdu, u góry strony będzie aktywna funkcja “ENROLL” z listą wszystkich samochodów dopuszczonych do rajdu. W tym miejscu należy wybrać samochód, którym chcemy się zgłosić i kliknąć przycisk “ENROLL”.

Od tej pory jesteśmy zgłoszeni do rajdu, aby się upewnić że wszystko jest ok, pod specyfikacją zawodów odszukujemy link “Start List”. Jest to lista zgłoszeń, na której powinniśmy widzieć swój nick i wybrany samochód. Należy pamiętać, że przycisk “ENROLL” dostępny jest tylko po zalogowaniu na swoje konto.

Czas na zgłoszenie do rajdu jest ściśle określony przez organizatora, nie ma żadnej możliwości zgłoszenia się do rajdu po zamknięciu listy zgłoszeń.
W czasie otwartej listy zgłoszeń istnieje możliwość zmiany samochodu i klasy bez żadnych limitów. Aby zmienić samochód wystarczy powtórzyć od początku całą procedurę zgłoszenia.

W przypadku, gdy zawodnik jest członkiem wirtualnego zespołu rajdowego, należy uzgodnić z managerem czy sami będziemy się zgłaszać, czy też manager będzie to robił w naszym imieniu, gdyż aktualnie managerowie zespołów biorących udział w WRSMP maja takie uprawnienia (cup list).

Przydatne linki:

 

Poprawiony ( poniedziałek, 25 października 2010 15:32 )