WRSMP Manager!

manager2WRSMP Manager jest aplikacją wymaganą do uczestnictwa w WRSMP. Manager zarządza dodatkami do rozgrywek których instalacja jest niezbędna by zawodnik został dopuszczony do rajdu (BK-1).

Aplikacja główna jest w pełni zautomatyzowana, do poprawnego działania wymaga instalacji w katalogu głównym gry. Instalacja WRSMP Managera jak i jego składników z założenia powinna być zrobiona na stałę, nie trzeba niczego odinstalowywać z dysku, a jedynie zarządzać dodatkami z poziomu Managera, który je aktywuje i deaktywuje w miarę potrzeb lub pobudek i wiedzy gracza.

 

 

Kolejne składniki (mody) muszą zostać doinstalowane oraz aktywowane w Managerze przed startem wybranych rund WRSMP zgodnie z wytycznymi podanymi w Intinererze danych zawodów w postaci linków do instalatora (instalatorów) modyfikacji dedykowanych do konkretnego rajdu.

WRSMP Manager nie wymaga od gracza tworzenia żadnych kopii zapasowych własnego RBR-a czy też jego plików. Program sam backupuje wszystkie pliki i konfigi które ma zamiar nadpisać, co gwarantuje pełne przywrócenie do stanu sprzed aktywacji składnika WRSMP.

Program jest całkowicie bezpieczny i nie należy się obawiać że "coś zepsuje" w grze ale bezwględnie należy pamiętać że:

  • Nie należy robić żadnych zmian w plikach RBR-a gdy WRSMP Mod jest aktywny, może to spowodować błędy po dezaktywacji. 
  • Niektóre mody wykorzystują własne fizyki, aby nie było z nimi problemów pamiętaj że przed aktywacją każdego WRSMP Moda 
    powinieneś mieć w grze domyślną fizykę trasy pluginu zgodną z wersją RBR 1.02 (Track Physics / Fyzika tratí / LamerPack). 
  • Instalacji nowszej wersji Managera można dokonać bez odinstalowywania poprzedniej. To rozwiązanie zagwarantuje zachowanie wcześniej zainstalowanych WRSMP Modów oraz ich bezproblemowe użytkowanie.
  • Mody mogą być używane przez graczy w dowolnej chwili, jednak należy pamiętać że zostały one stworzone do jednego konkretnego rajdu i tylko w tym rajdzie działały w 100% tak jak zostały zaprojektowane.
  • UWAGA! Ze względu na różne ustawienia uprawnień kont użytkowników systemów Windows Vista oraz Windows 7 Zaleca się uruchamianie aplikacji WRSMP Manager w TRYBIE ADMINISTRATORA - więcej informacji na ten temat znajduje się w drugiej części tego artykułu.


WRSMP Manager - Aplikacja główna

 

Składniki dodatkowe (WRSMP Mody):Licencja WRSMP Managera:

Aplikacja jest chroniona prawami autorskimi należącymi do E-RAJDY.PL. Zabrania się kopiowania, powielania, publikowania i wykorzystywania aplikacji w innych celach niż została przeznaczona (Cykl WRSMP) bez uzyskania zgody autorów.

E-RAJDY.PL
Wszelkie prawa zastrzeżone - Copyright by E-RAJDY.PL 2010-2012, WRSMP 2010-2012

Autorzy projektu: Paweł 'topdrive' Łuczak i FIA

Strony projektu:
http://www.e-rajdy.pl
http://wrsmp.com

Poprawiony ( wtorek, 10 lutego 2015 00:15 )