Home News WRSMP 2015 w Rally News Magazynie Rajdowym! Konkurs!

E-RAJDY.PL

WRSMP 2015 w Rally News Magazynie Rajdowym! Konkurs!

rn_logo_340pxSezon 2015 w WRSMP to czas wielkich zmian, o których już pisaliśmy na łamach...

naszego portalu i z których wszyscy dobrze sobie zdają sprawę. Kolejną przygotowaną dla wszystkich przez ekipę E-RAJDY.PL niespodzianką, jest uzyskanie patronatu medialnego nad WRSMP 2015 w RN MAGAZYNIE RAJDOWYM!

Dzięki porozumieniu pomiędzy E-R Teamem, a redakcją RN MAGAZYNU RAJDOWEGO, w magazynie tym publikowane będą relacje ze zmagań na trasach wszystkich dziewięciu rund sezonu 2015 Wirtualnych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Nie trzeba dodawać, że tak poważnej obecności naszych wirtualnych rozgrywek w realnym czasopiśmie o motorsporcie jeszcze do tej pory nie doświadczaliśmy. Jasne jest też, że musimy dołożyć wszelkich starań, aby dostarczone do redakcji RN MAGAZYNU RAJDOWEGO materiały były najwyższej jakości.

Z tego względu ogłaszamy konkurs na najlepsze zdjęcie z każdego rajdu rozegranego w sezonie 2015 WRSMP!

Każdy z was może zobaczyć swoją rajdówkę w RN MAGAZYNIE RAJDOWYM, gdyż w każdym artykule opublikowanych zostanie 5 najlepszych zdjęć. Wirtualna załoga może przesłać po maksymalnie 2 fotografie w formacie JPG/PNG o wysokiej jakości (800x600 to absolutne minimum, mile widziane ujęcia w rozdzielczości Full HD) na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Termin nadsyłania waszych prac mija 5 dni po zakończeniu każdej rundy WRSMP.

Dla najlepszego zdjęcia i najaktywniejszej załogi (liczba nadesłanych dobrych zdjęć) na koniec sezonu ufundowane zostaną dodatkowe nagrody!

Zachęcamy wszystkich do udziału w naszym konkursie i promocji zarówno siebie jak i swojego teamu w RN MAGAZYNIE RAJDOWYM.

Poprawiony ( sobota, 16 maja 2015 17:28 )