Home News WRSMP 2016: Rajd Barbórka Warszawska - zapowiedź

E-RAJDY.PL

WRSMP 2016: Rajd Barbórka Warszawska - zapowiedź

wrsmp_barborka_logo_344x250Choć nie są jeszcze znane oficjalne wyniki WRSMP 2016, to mistrzostwa te...

lada chwila przejdą do historii. Chyba wszyscy z nas wyczekują już tradycyjnie ostatniego, nieoficjalnego rajdu, jakim jest Barbórka Warszawska.
W tym roku nasz wirtualny odpowiednik będzie składał się z 6 oesów, a wśród nich są:

OS 1 Tor Służewiec
OS 2 Ptak Warsaw Expo
OS 3 Autodrom Bemowo
OS 4 Tor Służewiec
OS 5 Ptak Warsaw Expo
OS 6 Bemowo

Rajd będzie dostępny dla wszystkich kierowców, nawet tych, którzy nie posiadają licencji WRSMP! Mało tego ... podczas tegorocznej edycji poszliśmy w stosunku do zeszłego roku o jeden krok dalej i dopuszczamy start zagranicznych gości! Takie poluźnienie pozwoli nam zmierzyć się nie tylko ze swieżo upieczonymi mistrzami ale również z konkurencja z całego świata!

Karowa

Dla najlepszych kierowców przewidziana jest jeszcze wisieńka na torcie: prawo startu w kryterium Karowa. Tak, jak w latach poprzednich, pojedziemy po autentycznej wirtualnej Karowej opracowanej na potrzeby RBR. Polecamy już teraz ćwiczyć objeżdżanie beczki i zapoznać się się uważnie z filmem instruktażowym.

Karowa_Boncela

I chyba najlepszy i najważniejszy "nius" na sam koniec! Sam rajd będzie miał miejsce od 11 stycznia, a więc będziemy już podróżowac na fizykach NGP 4.4!!! Dzięki wprowadzonemu updatowi będziecie mogli nie tylko jeszcze bardziej realnie poczuć sie za sterami swojej rajdówki, ale otrzymacie szanse startu dodatkowymi samochodami, jakie wejdą na plugin (m.in. Fiat 125p Monte Carlo)!

Już z tego miejsca zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków sportów motorowych do wzięcia udziału w naszej Wirtualnej Barbórce Warszawskiej! Do Zobaczenia na "PeKaCu" ;)

Poprawiony ( środa, 28 grudnia 2016 17:51 )