Home News WRSMP 2016: Rajd Warmiński - Zapowiedź

E-RAJDY.PL

WRSMP 2016: Rajd Warmiński - Zapowiedź

Warminski

Jeszcze dobrze nie opadł kurz Kaszubskich odcinków specjalnych,

a my pakujemy już swoje rajdówki na lawety, w drodze wyklepując wgniotki młotkami, klejąc taśmami odstające elementy karoserii, by móc stawić się na badaniu technicznym kolejnej rudny WRSMP 2016, którą będzie Rajd Warmiński.

Organizatorzy zadbali o dużą ilość kilometrów oesowych byście mogli solidnie potrenować do długiego i wymagającego Rajdu Polski. Olszytńskie trasy są bardzo różnorodne, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie zarówno szeroko i szybko, jak i wąsko i kręto. Łącznie przyjdzie się nam ścigać na 14 odcinkach specjalnych, na których to poznamy kolejnego zwycięzcę 4 rundy Wirtualnych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Prognozy pogody nie są zbyt optymistyczne, bo meteorolodzy zapowiadają nadciągające fronty burzowe, więc kalosze i sztormiaki jak najbardziej powinny wchodzić w skład obowiązkowego wyposażenia wszystkich rajdówek i zespołów serwisowych. Ponieważ Olsztyńskie okolice tym razem mogą okazać się mało gościnne.
Życzymy wszystkim powodzenia i zapraszamy do udziału w Rajdzie Warmińskim, do którego lista zgłoszeń wciąż jeszcze jest otwarta.

 

==> Zgłoś się!
==> Lista Zgłoszeń

Poprawiony ( poniedziałek, 20 czerwca 2016 11:53 )