Home News WRSMP 2015: Rajd Barbórka - Podsumowanie

E-RAJDY.PL

WRSMP 2015: Rajd Barbórka - Podsumowanie

wrsmp2016_barborka_mmarciniec_m2Zakończyły się już zmagania WRSMP 2015, jako jego uwieńczenie ekipa E-RAJDY przygotowała jak zawsze Rajd Barbórki Warszawskiej, który dodatkowo został upiększony fantastycznymi tekturami zrobionymi przez Maćka Uss....

Do udziału w rajdzie zgłosiło się aż 243 kierowców, więc zapowiadały się wielkie emocje na trasie 6 odcinków specjalnych, które rozegrane zostały w wilgotno/mokrych warunkach. Zażarta walka rozgrywała się przez cały rajd.

Początkowo do OS 3 liderował Marek Jagiełło, który na drugim przejeździe odcinka Służewiec rozbił swoją rajdówkę oddając prowadzenie w rajdzie Patrykowi Gordzkiemu, któremu zwycięstwo odebrał na oesie PGE Narodowy 2 - hoek. Pomimo szaleńczej pogoni na ostatnim Bemowie przez Patryka, zwycięzcą Rajdu Barbórki Warszawskiej 2015 został ostatecznie hoek o 1,23s przed Patrykiem Grodzkim i Mateuszem Majerskim. Klasę RC2 wygrał Mariusz Chraścina, RC3 Jan Gorczyca, RC4 Marcin Zmysłowski, RC5 Altarir, RGT T.K.13, H/B Maciej Zawisza, H/A Marek Gabon, H/4 Lukas Buczek, H/2 Andrzej Poradzisz.

Nagrodą dla najlepszych było zaproszenie na Kryterium Karowa w trakcie, którego w tym roku rozpętała się ulewa sprawiając, że wszyscy którzy pojawili się na tym niesamowicie klimatycznym super odcinku specjalnym stanęli przed nie lada wyzwaniem, o którym napiszemy już wkrótce.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za kolejny wspaniały rok zmagań na trasach WRSMP.

Poprawiony ( piątek, 01 kwietnia 2016 19:55 )