WRSMP 2012: Rajd Warszawska Barbórka - zapowiedź

wrsmp_barborka_logo_344x250Wielkimi krokami zbliżamy się do ukoronowania Wirtualnych Rajdowych...

Mistrzostw Polski 2012. Już od 12 grudnia otwarta jest lista zgłoszeń do Barbórki Warszawskiej, która jak co roku jest imprezą podsumowującą rok w polskich rajdach wirtualnych. Jest to rajd wyjątkowy.

Nie zaliczany do klasyfikacji sezonu, posiada otwartą formułę umożliwiającą start zawodnikom nieposiadającym licencji WRSMP. Jedynymi warunkami do spełnienia jest posiadanie aktywnego konta na RBR Czech, narodowość polska oraz zgłoszenie się do rajdu poprzez funkcję ENROLL na stronie RBR Czech. Wszystkie niezbędne informacje będzie można znaleźć w zakładce Aktualny rajd.

Tegoroczna edycja Barbórki, w świecie realnym przygotowana jak zwykle przez Automobilklub Polski, składa się z trzech odcinków specjalnych. Wyniki osiągnięte na tych odcinkach pozwolą nam wyłonić zwycięzcę rajdu. Legendarne Kryterium Asów zlokalizowane na ulicy Karowej w samym centrum Warszawy nie jest wliczane do wyników końcowych. Jak i w ubiegłych latach organizator dopuści do startu w finałowej części rajdu stu zawodników. Pełna lista uprawnionych do startu w ostatnim, najsłynniejszym i najbardziej medialnym odcinku WRSMP 2012 zostanie opublikowana po zakończeniu części zasadniczej. Sposób przyznawania prawa do startu na Karowej szczegółowo określać będzie regulamin rajdu.


Liczymy na wspaniałe zakończenie sezonu, który przysporzył nam tak wielu emocji. W tym roku akcja trzymała w napięciu bardzo długo, aż do ostatnich metrów Rajdu Cieszyńskiej Barbórki. Dopiero wtedy poznaliśmy tegorocznego mistrza klasyfikacji generalnej. Mamy nadzieję, że otwarta formuła i brak wymagania licencji WRSMP zachęci nowych zawodników do regularnych startów w zbliżającym się coraz większymi krokami kolejnym sezonie Wirtualnych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Zawodnicy nieposiadający licencji WRSMP mają możliwość zarezerwowania numeru startowego w odpowiednim temacie na forum oraz umieszczania screenów z rajdu w galerii na portalu E-RAJDY. Do rajdu zostaną dopuszczone wszystkie samochody dostępne aktualnie na RBR Czech. Rajd Barbórka zostanie rozegrany od 26 grudnia 2012 do 6 stycznia 2013. Kryterium Asów natomiast wystartuje 7 stycznia 2013, a zakończy się 15 stycznia 2013


Nie pozostaje nic innego jak zaprosić wszystkich fanów wirtualnego rajdowania do uczestnictwa w tym wydarzeniu a organizatorzy zapewniają, że atrakcji i niespodzianek nie zabraknie. Rajd pojedzie z dedykowanym do niego modem który będzie składnikiem WRSMP Managera. Instalacja moda będzie niezbędna do startu w Barbórce.

Wszystkim uczestnikom WRSMP życzymy jak najlepszej zabawy i udanego zamknięcia sezonu 2012.

Rajd Warszawska Barbórka:
 - Lista Zgłoszeń
 - Oficjalne otwarcie listy zgłoszeń - środa, 12.12.2012 godz. 10:00
 - Zamknięcie listy zgłoszeń - wtorek, 25.12.2012 godz. 10:00
 - Dyskusja o Rajdzie na forum
 - Wystartuj w Warszawskiej Barbórce BEZ licencji WRSMP!

Wszystkie informacje o rajdzie Rajdzie Barbórka Warszawska (itinerer, lista zgłoszeń i inne pomocne linki) znajdują sie w menu WRSMP 2012 - Aktualny Rajd.

Pozdrawiamy,
Zespół E-RAJDY.PL

Poprawiony ( wtorek, 15 stycznia 2013 20:06 )