Twoje rozgrywki na E-RAJDY.PL!

Portal E-RAJDY.PL uruchomił sekcję wsparcia dla tzw. rozgrywek zewnętrznych czyli organizowanych przez osoby nie związane bezpośrednio z E-R Team. Bardzo chętnie widzimy ciekawe, polskie cykle na pluginie i dlatego zdecydowaliśmy się opracować system ich wspierania. Dzięki pośrednictwu portalu i forum E-RAJDY.PL cykl zyskuje odpowiedni kanał komunikacji z zawodnikami, co korzystnie wpływa na frekwencję i zainteresowanie rozgrywkami.

Projekty rozgrywek można konsultować ze SNAJ Per'em, który będzie czuwał nad takimi inicjatywami, zapewniając jednocześnie wsparcie ze strony E-R. Mamy pewne wypracowane standardy dlatego przed wykonaniem czegokolwiek warto nawiązać kontakt i zaprezentować dokładnie przemyślany projekt.

E-R podchodzi do całej sprawy dość elastycznie, dlatego poza stałymi ramami współpracy możliwe jest także stosowanie rozwiązań niestandardowych i indywidualnych - wszystko jest do uzgodnienia.

Jako wsparcie oferujemy m. in:

  • W pełni zarządzalny osobny serwer FTP na pliki i inne potrzebne materiały
  • Konta e-mail w domenie e-rajdy.pl dla organizatorów
  • Wsparcie techniczne - korzystaj z wieloletniego doświadczenia E-RAJDY.PL Team!
  • Dostęp do panela redakotora na portalu E-RAJDY.PL (możliwość stałego casino pisania i publikowania newsów na portalu)
  • Sekcję stałą w nowym menu rozgrywek (podobną do WRSMP czyli wiadomości, kalendarz, lista zgłoszeń, regulamin, klasyfikacje itp.) z możliwością pełnej edycji
  • Wydzielone i przyklejone tematy a nawet całe działy na forum E-R z możliwością moderowania
  • Możliwość korzystania z prawnie chronionych zasobów E-R.PL w postaci treści regulaminów, layotów dokumentów i wielu innych składni WRSMP
  • Możliwość korzystania z modów autorstwa E-RAJDY.PL, texture checkera na pluginie Wally'ego, oraz aplikacji WRSMP Manager!
  • W szczególnych przypadkach - możliwość prowadzenia rozgrywek tylko dla zawodników posiadających ważną licencję WRSMP
  • I wiele innych...

Oczywiście zakres wspracia i pomocy jest do uzgodnienia, jednak E-R jest gotowe udzielić pełnego czy też częściowego supportu wszystkim, którzy chcą prowadzić wirtualne rozgrywki na pluginie RBR Czech. Nie od dziś wiadomo że ściganie się w cyklach rozgrywek jest znacznie ciekawsze od luźnego hotlapowania, dlatego proponujemy ciekawą alternatywę dla osób które aktywnie zakładają luźne turnieje na pluginie. Można zrobić rozgrywki zarówno z większym jak i mniejszym rozmachem, wszystko w waszych rękach i głowach.


Zapraszamy do współpracy!

Zespół E-RAJDY.PL


Poprawiony ( środa, 25 marca 2015 06:45 )