Status sklepu E-RAJDY.PL

Sklep E-RAJDY.PL nie jest typowym sklepem komercyjnym i nie jest nastawiony na zarobek. Jest on częścią portalu społecznościowego i jest prowadzony przez grupę ludzi na zasadzie non-profit.


Poświęcamy na jego prowadzenie swój prywatny czas i jest to wyłącznie nasza dobra wola, dlatego absolutnie nie przyjmujemy żadnych żali ze strony osób z niego korzystających. Wszelkie wpłaty przeznaczone są na utrzymanie, rozwój i promocję portalu E-RAJDY.PL oraz wirtualnej społeczności RBR, co oznacza, że wpłaty są często przekazywane na inne projekty typu trasy, nagrody w innych rozgrywkach itp.

Nie gwarantujemy wysyłki na drugi dzień itp, to nie jest Allegro!!!
Paczki wysyłamy raz na jakiś czas. Nie gwarantujemy też żadnych terminów realizacji zamówień, szczególnie dotyczy to produktów personalizowanych. Dokładamy starań, by funkcjonowało to wszystko w miarę sprawnie i gwarantujemy uczciwość, ale należy pamiętać, że robimy to w wolnym czasie, a każde zamówienie jest obsługiwane na kilku etapach przez różne osoby, które nie mają obowiązku robić tego codziennie.

Wszystkie wpłaty dokonane na rzecz sklepu, odbywają się na zasadzie dobrowolnej dotacji.

Kupując produkty w sklepie E-RAJDY.PL akceptujesz wszystkie w/w zasady.
Jeżeli nie jesteś zdecydowany, nie akceptujesz lub nie rozumiesz zasad - nie kupuj !!!
Wszystkie sprawy związane ze sklepem, produktami, licencjami itp. należy kierować wyłącznie na adres sklep(małpa)e-rajdy.pl

Przydatne linki:

Poprawiony ( wtorek, 18 marca 2014 05:24 )