Request

show_retired1

Request, inaczej możliwość wznowienia turnieju jest opisany jednoznacznie w regulaminie WRSMP. Pamiętaj, że wysłanie requesta to jedna ze świętych zasad, których łamać nie wolno.

Regulamin mówi: W przypadku, gdy na liście graczy, którzy nie ukończyli rajdu przy Nicku pojawi się komunikat „Did not start to SS..” zawodnikowi przysługuje prawo do wysłania requesta (prośby o kontynuację od miejsca przerwania rajdu).  Tutaj nie ma żadnej możliwości szerokiej interpretacji zapisu i sprawa jest jasna: jeśli masz “did not start to SS..” możesz wysłać request, w przypadku gdy masz inny komunikat lub nie ma cię na liście zawodników, którzy odpadli z rajdu, każde wysłanie prośby o wznowienie będzie skutkowało nałożeniem kary regulaminowej.

Nie jest istotne, czy wyrzuciło cię do pulpitu, uderzyłeś w krzaczek przy prędkości 20 km/h i auto padło, rozłączył się internet, zrestartował komputer, ktoś wszedł do pokoju, przeżyłeś atak kosmitów itd. Istotny jest TYLKO I WYŁĄCZNIE wymagany komunikat „Did not start to SS” w zakładce “retired cars”.

Aby sprawdzić jaki masz komunikat wejdź na RBR Czech i zaloguj się. Odszukaj rajd, do którego chcesz wysłać request i kliknij wyniki tymczasowe. Pod nimi znajduje się link “Show retired cars”, można tam obejrzeć jakie komunikaty mają zawodnicy, którzy odpadli z rajdu. Jeśli przy Twoim nicku widnieje „Did not start to SS” możesz ubiegać się o wznowienie turnieju.

Aby wysłać request trzeba wrócić do głównej specyfikacji konkretnego rajdu na RBR Czech i kliknąć link “Request for tournament reset”. Request będzie rozpatrzony na najbliższym GSR, co określa regulamin ramowy WRSMP.

request_screen2

Przydatne linki:

 

Poprawiony ( wtorek, 13 września 2016 22:26 )