Pomoc Techniczna

Wsparcie techniczne w zakresie gry Richard Burns Rally i dodatków do niej, oraz rozgrywek WRSMP zapewnia  Portal oraz    forum dyskusyjne.

Na portalu znajduje się kilka sekcji Menu w tym RBR Support w którym także znajdziesz sporo informacji na temat najważniejszych zagadnień związanych z RBR i WRSMP.

Dział pomocy technicznej forum jest bardzo rozbudowany i znajdują się w nim odpowiedzi na wszystkie wasze pytania - wystarczy ich poszukać.

W dziale tym nie należy zakładać nowych tematów, tylko szukać odpowiedzi a później ewentualnie kontynuować dyskusję w istniejących już konkretnych tematach.

Ze względu na rozmiary tego działu i ilość "przerobionego" materiału, zakładanie nowych tematów jest niemile widziane i będzie karane przez moderatorów ostrzeżeniami, gdyż zdecydowana większość problemów była na forum już omawiana i istnieją odpowiednie tematy. Zanim napiszesz na forum cokolwiek, zapoznaj się z regulaminem, ponieważ panują na nim specyficzne zasady !!!

Używaj wyszukiwarki forum i opcji zaawansowanego przeszukiwania konkretnych działów. Jeśli nie masz na to czasu to podaruj sobie zabawę z RBR-em ON-LINE. Niestety dzisiejszy RBR to nie jest gra na konsolę - wkłasz płytę i grasz. To bardzo zaawansowane przedsięwzięcie i uczestnictwo w nim równa się z poświęceniem pewnej ilości czasu na poznanie aspektów modyfikacji do gry on-line oraz charakterystyki rozgrywek.

Przydatne Linki:

UWAGA!
Obowiązkowo nowi zawodnicy proszeni są o zapoznanie się z działem "Jak dołączyć" dostępnym w portalu E-RAJDY.PL: klik


Poprawiony ( piątek, 12 listopada 2010 13:42 )