RBR Online Start Pack by: FIA

startpack1RBR Online Start Pack jest autorską aplikacją wspomagającą instalację i konfigurację wielu dodatków, które są niezbędne do gry online. Ilość dodatków oferowanych do RBR jest olbrzymia, jednak w Polsce używa się przede wszystkim tych, które pozwalają zagrać na pluginie RBR Czech i są z nim całkowicie kompatybilne.

RBR jako gra oporna na aplikowanie modyfikacji może przysporzyć wiele problemów, a zorientowanie się w tym co z czym działa, jakie są wymagane dodatki oraz jak je konfigurować, a czego nie należy instalować wymaga wielu godzin spędzonych na poszukiwaniu informacji i aplikowaniu oraz testowaniu wyszukanych rozwiązań.

RBR Online Start Pack na płycie DVD to stale aktualizowana aplikacja wyposażona w autostart i prosty interfejs do zarządzania dodatkami kompatybilnymi z pluginem. Mod ten gwarantuje gotowość do gry on-line i startów w WRSMP już w kilkanaście minut od włożenia płyty do napędu, wcześniej zajmowało to ludziom całe tygodnie!

W prostych i wyczerpująco opisanych krokach przygotujesz swoją grę do startów on-line a w przypadku pojawienia się nowych dodatków będziesz miał możliwość sprawdzenia co zostało dodane do najnowszej wersji aplikacji oraz pobrania nowych plików. Program przydatny przy każdej instalacji / reinstalacji Richard Burns Rally.

RBR Online Start Pack to między innymi:
  • RBR Lang PL: Instalator oryginalnej polskiej wersji językowej interfejsu oraz pilota z polskiej wersji gry (M. Wisławski).
  • wszystkie niezbędne patche, wpisy do rejestru i plików .ini itp.
  • plugin do gry on-line
  • 8 nowych samochodów (WRC, S2000, N4, S1600, A5)
  • niemal 40 dodatkowych odcinków specjalnych
  • pliki konfigurujące i poprawiające dodatki on-line.
  • obsługę Windows XP / Vista / 7
  • I inne...


Screeny z wybranych kroków aplikacji:


startpack2

startpack3

startpack4


Przydatne linki:Poniższy tekst pochodzi z ekranu startowego aplikacji (krok 0):

MENU GŁÓWNE RBR ONLINE START PACK

JESTEŚ ZIELONY? PIERWSZA PRZYGODA Z RBR ONLINE? PRZECZYTAJ!

Jeśli to twoje pierwsze podejście do RBR ONLINE podczas instalacji dokładnie czytaj opis każdego dodatku, poświęcisz na to znacznie mniej czasu niż na późniejsze poszukiwania rozwiązania konfliktów i eliminację błędów.

Jest to niezbędne do poprawnego działania wszystkich elementów które zawarte są na tej płycie i są od siebie zależne. Musicie też wiedzieć co instalujecie, by móc z tego korzystać.

RBR ONLINE START PACK by FIA to aplikacja zawierająca zbiór dodatków (modów) do gry Richard Burns Rally, który pozwoli Ci szybko i sprawnie dołączyć do wirtualnych rozgrywek on-line na pluginie Wally’ego. Niestety w oryginalnej wersji RBR nie ma trybu Online Multiplayer, została ona stworzona przez fanów gry i wyposażona w setki dodatkowych modów w których łatwo się pogubić.

Aplikacja którą właśnie przeglądasz ma ułatwić ich instalację i jest świetnym materiałem pomocniczym dla początkujących graczy, gdyż wymaga minimalnej wiedzy n/t znajomości obsługi komputera PC która w przypadku manualnej instalacji dodatków jest niezbędna.

Aby ścigać się w prestiżowych cyklach takich jak np. WRSMP czy Euro Cup lub IRC trzeba mieć zainstalowanych co najmniej kilkanaście modyfikacji, a RBR jest mało podatny na modyfikowanie, dlatego instalacja dodatków jest dla początkujących graczy naprawdę skomplikowana. RBR ONLINE START PACK to również świetna baza do dalszych modyfikacji.

W miarę potrzeb i nabytej wiedzy oraz doświadczenia można modyfikować grę dalej, gdyż doskonały “podkład” mamy już gotowy.

WAŻNE !!!

Proszę przy instalacji dokładnie czytać opis każdego dodatku, jest to niezbędne do poprawnego działania wszystkich elementów które zawarte są na tej płycie i są od siebie zależne. Musicie też wiedzieć co instalujecie, by móc z tego korzystać. Nie należy także zmieniać kolejności kroków, instalacja musi odbyć się krok po kroku, w przeciwnym razie część dodatków nie będzie działać poprawnie.

BARDZO WAŻNE !!!

Zanim przejdziesz do Następnego kroku zainstaluj pełną wersję oryginalnej gry Richard Burns Rally bez jakichkolwiek modyfikacji.

UWAGA! Nie włączaj gry po zainstalowaniu, gdyż jej uruchomienie spowoduje konieczność utworzenia profilu gracza co w konsekwencji spowoduje konflikt z niektórymi składnikami Online Start Packa!


RBR ONLINE START PACK By FIA
http://www.e-rajdy.pl
http://www.rbr.yi.org


Poprawiony ( poniedziałek, 15 listopada 2010 13:42 )