NewsletterPortal Rajdów Wirtualnych E-RAJDY.PL oferuje usługę newsletter dostępną dla wszystkich. Newsletter inaczej Biuletyn, to wyłącznie ważne informacje wysyłane bezpośrednio na twoją skrzynkę e-mail.

Są to głównie przypomnienia o otwarciu list zgłoszeń do poszczególnych rund WRSMP oraz o najważniejszych wydarzeniach na polskiej scenie rajdów wirtualnych. Aby dodać swój adres do bazy należy kliknąć poniższy link, podać Nick, adres e-mail,  a następnie zatwierdzić przyciskiem „wyślij”.

E-RAJDY.PL nie wysyła reklam ani innych maili kwalifikujących się do spamu, nie przetwarza i nie przekazuje pozyskanych w ten sposób adresów. Z newslettera można wypisać się w dowolnym momencie, wystarczy kliknąć link Biuletyn E-RAJDY.PL w menu "Newsletter" na stronie głównej E-RAJDY.PL, a następnie podać adres na który otrzymujesz newsletter i zatwierdzić przyciskiem Wypisz się. Podanie imienia nie jest wymagane. 

Rezygnacja z newsletera oznacza automatyczne usunięcie adresu e-mail z bazy danych. Polecamy newsletter wszystkim zawodnikom startującym w WRSMP i nie tylko, pozwoli to uniknąć rozczarowań związanych np. z przegapieniem terminu zgłoszeń do poszczególnych rund.

Poprawiony ( niedziela, 07 listopada 2010 03:55 )