Mistrzowie WRSMP

 


MISTRZOWIE WRSMP 2016:

klasyfikacja indywidualna klasyfikacja zespołowa

klasyfikacja generalna
MASIAREK Jakub / Wheel Stand Pro VRT Wheel Stand Pro VRT
POCZWARDOWSKI Hubert / Scuderia SIADLY.COM Killaz Motorsport
Majerski Mateusz / TRITON Rally Team RALLY an RACE Team

klasa RC1

MASIAREK Jakub / Wheel Stand Pro VRT Wheel Stand Pro VRT
POCZWARDOWSKI Hubert / Scuderia SIADLY.COM TRITON Rally Team
Majerski Mateusz / TRITON Rally Team Killaz Motorsport

klasa RC2

CHRASCINA Mariusz / Wheel Stand Pro VRT Wheel Stand Pro VRT
WACH Tomek / AUTOMOBILKLUB POLSKI WRT AUTOMOBILKLUB POLSKI WRT
KAZUBEK Lukasz / Killaz Motorsport RALLY an RACE Team

klasa RC3

MARCIN Zmyslowski / Rookie Rally Team Wheel Stand Pro VRT
WIECZOREK Dawid / Wheel Stand Pro VRT Killaz Motorsport
WORYTKO Michal / Killaz Motorsport RALLY an RACE Team

klasa RC4

NATANEK Tomek / Killaz Motorsport Killaz Motorsport
STUCHLIK Wojtek / Wheel Stand Pro VRT Wheel Stand Pro VRT
KARPIEL Kamil / Killaz Motorsport RALLY an RACE Team

klasa H/A

ZAWISZA Maciej / --- ---
BUCZEK Lukas / Play-Max.pl Rally Team ---
LECKI Ariel / Wheel Stand Pro VRT ---

manager sezonu
Michał Rubajczyk / Wheel Stand Pro VRT

 


MISTRZOWIE WRSMP 2015:

klasyfikacja indywidualna klasyfikacja zespołowa

klasyfikacja generalna
Majerski Mateusz / Triton Rallye Team Killaz Motorsport
POCZWARDOWSKI Hubert / Scuderia SIADLY.COM Rookie Rally Team
MASIAREK Jakub / Wheel Stand Pro VRT Wheel Stand Pro VRT

klasa RC1

Majerski Mateusz / Triton Rallye Team Killaz Motorsport
MASIAREK Jakub / Wheel Stand Pro VRT Scuderia SIADLY.COM
POCZWARDOWSKI Hubert / Scuderia SIADLY.COM Wheel Stand Pro VRT

klasa RC2

LISOWSKI Mateusz / Killaz Motorsport Killaz Motorsport
CHRASCINA Mariusz / Wheel Stand Pro VRT Rookie Rally Team
ZURAWLEW Kamil / Rookie Rally Team Wheel Stand Pro VRT

klasa PWRSMP

Kazubek Lukasz / Killaz Motorsport ---
Frajda Daniel / Killaz Motorsport ---
Marciniec Marcin / RALLY and RACE Team ---

klasa RC3

Blonski Marcin / Play-Max.pl Rally Team Rookie Rally Team
Hoek / MotoRevo RBR Team Wheel Stand Pro VRT
RUBAJCZYK Michal / Wheel Stand Pro VRT Play-Max.pl Rally Team

klasa RC4

NIERODA Arkadiusz / Rookie Rally Team Killaz Motorsport
WORYTKO Michal / Killaz Motorsport Rookie Rally Team
KARPIEL Kamil / Killaz Motorsport Play-Max.pl Rally Team

klasa RGT

SAWICKI Dominik  / Killaz Motorsport Killaz Motorsport
KUSTO Artur / Rookie Rally Team Rookie Rally Team
WIECZOREK Dawid / Wheel Stand Pro VRT Play-Max.pl Rally Team

klasa H/A

HAUPT Adam  / Rookie Rally Team RALLYLAB VIRTUAL TEAM
SZKUTA Mateusz  / Triton Rallye Team Rookie Rally Team
SOLCZYNSKI Hubert  / Rookie Rally Team Wheel Stand Pro VRT

manager sezonu
Frajda Daniel / Killaz Motorsport


MISTRZOWIE WRSMP 2014:

klasyfikacja indywidualna klasyfikacja zespołowa

klasyfikacja generalna
GORALIK Lukasz / Play-Max.pl Rally Team Play-Max.pl Rally Team
MASIAREK Jakub / Wheel Stand Pro VRT Wheel Stand Pro VRT
KUPCZAK Andrzej / Team VRS Killaz Motorsport

klasa WRC
GORALIK Lukasz / Play-Max.pl Rally Team Play-Max.pl Rally Team
KUPCZAK Andrzej / Team VRS Wheel Stand Pro VRT
GLEIXNER Maciek / Killaz Motorsport Killaz Motorsport

klasa S2000

MASIAREK Jakub / Wheel Stand Pro VRT Wheel Stand Pro VRT
GAZDA Piotr / Play-Max.pl Rally Team Play-Max.pl Rally Team
WOJTCZAK Daniel / AUTOMOBILKLUB POLSKI WRT Sudety VRT

klasa N4
KAPICA Dawid / AUTOMOBILKLUB POLSKI WRT Play-Max.pl Rally Team
PYSZNY Marcin / Play-Max.pl Rally Team Team VRS
Damian Syty / Team VRS AUTOMOBILKLUB POLSKI WRT

klasa S1600
NATANEK Tomek / Killaz Motorsport Killaz Motorsport
MALCZEWSKI Piotr / Play-Max.pl Rally Team Play-Max.pl Rally Team
RUBAJCZYK Michal / Wheel Stand Pro VRT Wheel Stand Pro VRT

klasa A6
UNGEHEUER Michal / Play-Max.pl Rally Team Play-Max.pl Rally Team
SWIEZY Dawid / Killaz Motorsport Rookie Rally Team
Adrian Starnberger / Team VRS MotoRevo RBR Team

klasa A5

Peruzynski Dawid / RGR ---
CZUPICH Piotr / niezrzeszony ---
JAROS Michal / Sudety VRT ---

manager sezonu

CYREK Grzegorz / Play-Max.pl Rally Team


MISTRZOWIE WRSMP 2013:

klasyfikacja indywidualna klasyfikacja zespołowa

klasyfikacja generalna
KAPICA Dawid / Automobilklub Polski WRT Automobilklub Polski WRT
ROKITA Michał / RS Team RS Team
KARCZ Sebastian / Poland Virtual Rally Team Killaz Motorsport

klasa WRC
KAPICA Dawid / Automobilklub Polski WRT Automobilklub Polski WRT
ROKITA Michał / RS Team RS Team
KARCZ Sebastian / Poland Virtual Rally Team Poland Virtual Rally Team

klasa S2000

KLIMAS Adrian / Automobilklub Polski WRT Automobilklub Polski WRT
ANUSIEWICZ Wojciech / Sudety WRT Sudety VRT
Majer M / Rallybros.pl Team RS Team

klasa N4
cruz / RSMP.pl PCH Fighters Junior Killaz Motorsport
Damian Syty / Bielscy Wirtuozi Kierownicy Bielscy Wirtuozi Kierownicy
JAKUBCZYK Dariusz / Automobilklub Polski WRT RSMP.pl PCH Fighters Junior

klasa S1600
WOJTCZAK Daniel / Automobilklub Polski WRT Killaz Motorsport
NATANEK Tomek / Killaz Motorsport RS Team
SITEK Maksymilian / RS Team Automobilklub Polski WRT

klasa A6
MATUSIK Paweł / Play-Max.pl Rally Team Play-Max.pl Rally Team
SWIEZY Dawid / Killaz Motorsport RS Team
SARABURA Łukasz / RSMP.pl PCH Fighters Junior RSMP.pl PCH Fighters Junior

klasa A5

UNGEHEUER Michał / Play-Max.pl Rally Team Automobilklub Polski WRT
GOLAS Łukasz / Automobilklub Polski WRT Play-Max.pl Rally Team
RUDZINSKI Paweł / Play-Max.pl Rally Team RS Team

manager sezonu

Michael KOWALCZYK sr / Automobilklub Polski WRT

Dodatkowe statystyki, klasyfikacje i podsumowania:

===> statystyki drużynowe sezonu
===> statystyki odcinków specjalnych

Opracowanie statystyk: Michał Kowalczyk sr.


MISTRZOWIE WRSMP 2012:

klasyfikacja indywidualna klasyfikacja zespołowa

klasyfikacja generalna
KARCZ Sebastian WRC Team
KLIMAS Adrian Wyprzedź Mnie Rally Team
KUPCZAK Andrzej Play-Max.pl Rally Team

klasa WRC
KARCZ Sebastian Poland Virtual Rally Team
KUPCZAK Andrzej Play-Max.pl Rally Team
POCZWARDOWSKI Hubert RSMP.pl Team

klasa S2000

KLIMAS Adrian WRC Team
Hubert KLOC Bielsko-Biala/COM5.pl Rally Team
Damian Syty RSMP.pl Team

klasa N4
GORALIK Łukasz RSMP.pl Team
PYSZNY Marcin R-EVOLUTION Team
cruz Play-Max.pl Rally Team

klasa S1600
MALCZEWSKI Piotr Play-Max.pl Rally Team
RUSZKIEWICZ Rafał WRC Team
NATANEK Tomek Wyprzedź Mnie Rally Team

klasa A6
ROKITA Michał RS Team
MALISZ Rafał Wyprzedź Mnie Rally Team
Qbart WRC Team

klasa A5

CEBULA Dawid WRC Team
GOLAS Łukasz Wyprzedź Mnie Rally Team
RZEMIENIEWSKI Bartosz Play-Max.pl Rally Team

Dodatkowe statystyki, klasyfikacje i podsumowania:

===> opis rund
===> opis rywalizacji w czasie sezonu
===> statystyka długości rund i konfiguracji odcinków specjalnych (PDF)
===> frekwencja w poszczególnych rundach sezonu (PDF)
===> statystyka DNS i 'crashed on stage' (PDF)
===> statystyka wygranych odcinków (PDF)
===> statystyka ukończonych odcinków (PDF)
===> statystyka przejechanych kilometrów oesowych (PDF)

Opracowanie statystyk: Michał Kowalczyk sr. Współpraca: Mateusz Kudła.


MISTRZOWIE WRSMP 2011: 

  •  Sebastian Kapitan - Mistrz Polski w klasyfikacji generalnej
  •  Łukasz Góralik - V-CE Mistrz Polski w klasyfikacji generalnej
  •  Kierowca Testowy - II V-CE Mistrz Polski w klasyfikacji generalnej

  •  Sebastian Kapitan - Mistrz Polski w klasie WRC
  •  Łukasz Góralik - V-CE Mistrz Polski w klasie WRC
  •  Kierowca Testowy - II V-CE Mistrz Polski w klasie WRC
  •  Przemek Cebulski - Mistrz Polski w klasie S2000
  •  Piotr Krusz - V-CE Mistrz Polski w klasie S2000
  •  Adrian Klimas - II V-CE Mistrz Polski w klasie S2000

     Paweł Kaluscha - Mistrz Polski w klasie N4
  •  Sławek Kołodziej - V-CE Mistrz Polski w klasie N4
  •  Arek Burczyński - II V-CE Mistrz Polski w klasie N4
  •  Mateusz Dobrowolski - Mistrz Polski w klasie S1600
  •  Hubert Poczwardowski - V-CE Mistrz Polski w klasie S1600
  •  Paweł Stener - II V-CE Mistrz Polski w klasie S1600
  •  Łukasz Morski Żmij - Mistrz Polski w klasie A6
  •  Rafał Malisz - V-CE Mistrz Polski w klasie A6
  •  Krzysztof Choma - II V-CE Mistrz Polski w klasie A6
  •  Damian Fużyński - Mistrz Polski w klasie N3
  •  Hubert Kloc - V-CE Mistrz Polski w klasie N3
  •  Hubert Fudali- II V-CE Mistrz Polski w klasie N3
  • Michał Rokita- Mistrz Polski w klasie A5
  • Dawid Cebula - V-CE Mistrz Polski w klasie A5
  • Łukasz Golas - II V-CE Mistrz Polski w klasie A5
  • Makalowski Marcin - Mistrz Polski w klasie HR-RWD
  • Dawid Cebula - V-CE Mistrz Polski w klasie HR-RWD
  • Piotr Grząba - II V-CE Mistrz Polski w klasie HR-RWD

Manager sezonu:

  •  Damian Fużyński (Wyprzedź Mnie Rally Team)

 

 


MISTRZOWIE WRSMP 2010:

  • Jurek Bogdanowicz - Mistrz Polski w klasyfikacji generalnej
  • Paweł Lizakowski - V-CE Mistrz Polski w klasyfikacji generalnej
  • Andrzej Kupczak - II V-CE Mistrz Polski w klasyfikacji generalnej

  • Jurek Bogdanowicz - Mistrz Polski w klasie WRC
  • Paweł Lizakowski - V-CE Mistrz Polski w klasie WRC
  • Andrzej Kupczak - II V-CE Mistrz Polski w klasie WRC
  • Marcin Hinz - Mistrz Polski w klasie S2000
  • Sebastian Kapitan - V-CE Mistrz Polski w klasie S2000
  • Przemek Cebulski - II V-CE Mistrz Polski w klasie S2000

    Łukasz Góralik - Mistrz Polski w klasie N4
  • Sławek Kołodziej - V-CE Mistrz Polski w klasie N4
  • Marcin Ginter - II V-CE Mistrz Polski w klasie N4
  • Mateusz Dobrowolski - Mistrz Polski w klasie S1600
  • Michał Worytko - V-CE Mistrz Polski w klasie S1600
  • Rafał Ruszkiewicz - II V-CE Mistrz Polski w klasie S1600
  • Qbart - Mistrz Polski w klasie A6
  • Piotr Grząba - V-CE Mistrz Polski w klasie A6
  • Jarek Frydrych - II V-CE Mistrz Polski w klasie A6
  • Tomek Natanek - Mistrz Polski w klasie N3
  • Rafał Malisz - V-CE Mistrz Polski w klasie N3
  • Damian Fużyński - II V-CE Mistrz Polski w klasie N3
  • Marcin Błoński - Mistrz Polski w klasie A5
  • Akios - V-CE Mistrz Polski w klasie A5
  • Michał Rokita - II V-CE Mistrz Polski w klasie A5

    Największa ilość przejechanych kilometrów oesowych w· WRSMP 2010:
  • Łukasz Góralik (997,3 km)

    Manager sezonu:
  • Paweł Stener (WRC Team)

 


MISTRZOWIE WRSMP 2009:

  • Adrian Skroban - Mistrz Polski w klasyfikacji generalnej 
  • Przemysław Wróbel - V-CE Mistrz Polski  w klasyfikacji generalnej 
  • Jerzy Bogdanowicz - II V-CE Mistrz Polski  w klasyfikacji generalnej 

  • Adrian Skroban - Mistrz Polski w klasie WRC 
  • Przemysław Wróbel - V-CE Mistrz Polski  w klasie WRC 
  • Jerzy Bogdanowicz - II V-CE Mistrz Polski  w klasie WRC 
  • Marcin Hinz - Mistrz Polski w klasie S2000 
  • Przemysław Cebulski - V-CE Mistrz Polski w klasie S2000 
  • Marcin Tomaszewski - II V-CE Mistrz Polski w klasie S2000 
  • Jakub Cebulski - Mistrz Polski w klasie S1600 
  • Tadeusz Brzeski - V-CE Mistrz Polski w klasie S1600 
  • Mateusz Dobrowolski - II V-CE Mistrz Polski w klasie S1600 
  • Łukasz Góralik - Mistrz Polski w klasie N4 
  • Sławomir Kołodziej - V-CE Mistrz Polski w klasie N4 
  • Łukasz Wełna - II V-CE Mistrz Polski w klasie N4 
  • Piotr Grząba - Mistrz Polski w klasie N3 
  • Roman Kuśmirek - V-CE  Mistrz Polski w klasie N3 
  • Paweł Stener - II V-CE Mistrz Polski w klasie N3 
  • Cruz - Mistrz Polski w klasie A5 
  • Robert Podlecki - V-CE  Mistrz Polski w klasie A5 
  • Akios - II V-CE  Mistrz Polski w klasie A5 

Największa ilość przejechanych kilometrów oesowych w  WRSMP 2009:

Tadeusz Brzeski, (1265,3 km)

Nagroda Fair Play: Paweł Kaluscha




Poprawiony ( wtorek, 14 lutego 2017 13:02 )