Kiedy do WRSMP

wrsmp_3D_tlostrony_kopia

Wielu zawodników zastanawia się kiedy czy też na jakim etapie rozwoju uzyskać licencję WRSMP i rozpocząć starty w Mistrzostwach Polski. Odpowiedź na to pytanie jest tylko jedna: teraz!

Jeśli tylko panujesz nad samochodem i potrafisz ukończyć rajd bez większego wypadku WRSMP są dla Ciebie. W rozgrywkach tych startuje kilkuset zawodników o każdym poziomie umiejętności i zawsze jest z kim i o co walczyć. Zawsze, w każdej klasie znajdą się zawodnicy z którymi nawiążesz bardzo ciekawą walkę, niezależnie od tego czy ścigasz się o podium czy o wskoczenie do drugiej dziesiątki. Czasami taka walka bywa bardziej ekscytująca niż walka w czołówce klasy!

Zawsze walczysz też w klasyfikacji kilometrów, w której zliczany jest łączny dystans przejechany na trasach WRSMP. Te kilometry każdej jednej rundy dadzą ci 10x więcej satysfakcji i doświadczenia niż przejechanie kilkudziesięciu "hotlapów" na pluginie. WRSMP są najlepiej odwzorowującymi realne rajdy rozgrywkami na świecie. Żadne inne nie dają tak dużego pakietu offsetowego zwiększającego realizm rozgrywek.

Dlatego nie należy zwlekać i czekać do nowego sezonu, na przejechanie odpowiedniej ilości kilometrów, wygranie rajdu na pluginie czy czegoś innego. Założenie "wystartuję jak będę kręcił czasy na poziomie 10-tki" jest całkowicie błędne.
90% dzisiejszej ścisłej czołówki WRSMP to zawodnicy którzy ścigają się już od kilku lat w najważniejszych krajowych rozgrywkach (wcześniej Liga i Puchar RBR.PL) i wygrywają rajdy w generalce w dużej mierze dzięki doświadczeniu w tych trudnych rajdach.

Oni też kiedyś zajmowali 20 miejsca w klasie, a dzięki doświadczeniu wspinali się z każdą rundą aż na szczyt. Starty w WRSMP powodują znacznie szybszy rozwój kariery wirtualnego kierowcy rajdowego, dlatego nie zwlekaj i dołącz już dziś!

Przydatne linki:

Poprawiony ( środa, 03 listopada 2010 02:35 )