Home News Klasyki WRSMP - Nowa propozycja E-R

E-RAJDY.PL

Klasyki WRSMP - Nowa propozycja E-R

polski_logo344x172_kwLista zgłoszeń do pierwszego "Klasyka" otwarta! Choć przerwa między... sezonami trwa na portalu E-RAJDY nie możemy pozwolić na nudę. Sezon 2010 jeszcze u wielu z Nas wywołuje ogromne emocje i aby znaleźć ich ujście postanowiliśmy stworzyć mamy nadzieję już coroczną serię rajdów „Klasyki WRSMP”.

Wybraliśmy chyba dwa najbardziej ekscytujące rajdy sezonu 2010: Rajd Polski i fantastyczne, szybkie i malownicze szutrowe odcinki oraz Barbórkę Cieszyńską z jej niepowtarzalnym klimatem i aurą.  Rajdy będą dostępne dla wszystkich polskich zawodników po uprzednim zgłoszeniu się do rajdu przy pomocy funkcji „enroll” Nie obowiązuje licencja WRSMP.

Mamy nadzieję, że odświeżenie emocji z sezonu 2010 odpowiednio Was rozrusza, bo nowy sezon 2011 już dobija się do drzwi. Jeśli ktoś był na tyle nierozsądny i wyniósł kierownice do piwnicy to ma teraz robotę dodatkową, bo musi po nią drałować… ale ponoć ruch to zdrowie.

Jako pierwszy zostanie rozegrany rajd Klasyki WRSMP - Rajd Polski 2010 w dniach 2-8 luty 2011, natomiast Klasyki WRSMP – Barbórka Cieszyńska 2010 zostanie rozegrana...

 

w dniach 23 luty-1 marzec 2011. Lista zgłoszeń otwierana jest tydzień przed startem rajdu a jej zamknięcie następuje na 24h przed startem. Wszystkie niezbędne informacje wraz z Itinererem w dziale Aktualny Rajd na portalu E-RAJDY.PL

 

Przydatne linki:

Poprawiony ( środa, 09 lutego 2011 08:37 )