Co to jest produkt personalizowany?

Produkt personalizowany to taki produkt, który zostanie wyprodukowany specjalnie na Twoje zamówienie. E-RAJDY.PL nie gwarantuje dotrzymania deklarowanych terminów, zawsze czekamy aż uzbiera się minimalna ilość sztuk wymagana przez producenta i dopiero wtedy zlecamy produkcję. Jeśli terminy wysyłek są podane, są jedynie terminami przewidywanymi i z różnych przyczyn mogą ulec zmianie w obie strony.

Wszyscy zamawiający produkty personalizowane nie mogą mieć żadnych roszczeń odnośnie terminów realizacji, nie ma też możliwości wycofania się z zamówienia czy zwrotu towaru, chyba że posiada on wadę fabryczną, wtedy zostanie wymieniony przez producenta na wolny od wad.

Kupując produkt personalizowany deklarujesz cierpliwe oczekiwanie na realizację zamówienia, wszystkie wiadomości z zapytaniami "czy paczka została wysłana", "kiedy dostanę przesyłkę" itp. pozostaną bez odpowiedzi.

O tym na jakim etapie jest Twoje  zamówienie informują automatycznie rozsyłane przez system sklepu maile (adres podany przy rejestracji) w momencie zmian statusów przez operatorów. Więcej o statusach zamówień przeczytasz tutaj.

Przy produktach personalizowanych orientacyjne terminy wysyłek, oraz informacje o tym, co dzieje się w kwestii realizacji takich zamówień informujemy na forum w  TYM TEMACIE.


WAŻNE !!!

Pamiętaj, że zamawiając produkt personalizowany wstrzymujesz wysyłkę innych zamówionych produktów. Jeśli zamawiasz koszulkę i np. grę, a do wysyłki koszulek pozostaje jeszcze miesiąc całość otrzymasz właśnie za miesiąc.

Aby od razu otrzymać produkty dostępne w sklepie "od ręki" należy zamówić je na osobnym zamówieniu i opłacić koszty przesyłki.

Przydatne linki:

 

 

Poprawiony ( wtorek, 14 lutego 2012 16:43 )