Regulamin Sklepu E-RAJDY.PL

Regulamin Sklepu E-RAJDY.PL

Sklep E-RAJDY.PL nie jest typowym sklepem komercyjnym i nie jest nastawiony na zarobek. Jest on częścią portalu społecznościowego i jest prowadzony społecznie przez grupę ludzi na zasadzie non-profit. Poświęcamy na jego prowadzenie swój prywatny czas i jest to wyłącznie nasza dobra wola, dlatego absolutnie nie przyjmujemy żadnych  żali ze strony osób z niego korzystających. Wszelkie dochody przeznaczone są na utrzymanie, rozwój i promocję portalu E-RAJDY.PL oraz wirtualnej społeczności i Polskiej Sceny RBR.

Wszystkie zakupy w sklepie składane są na zasadzie dobrowolnej dotacji.

Nie gwarantujemy wysyłki na drugi dzień itp, to nie jest Allegro!!! Paczki wysyłamy raz na jakiś czas. Nie gwarantujemy też żadnych terminów realizacji zamówień, szczególnie dotyczy to produktów personalizowanych. Dokładamy starań, by funkcjonowało to wszystko w miarę dobrze i gwarantujemy uczciwość ale należy pamiętać że robimy to w wolnym czasie.

Sklep E-RAJDY.PL nie przyjmuje żadnych zwrotów zakupionych towarów, nie udziela na nie gwarancji, nie zwraca pieniędzy po złożeniu i potwierdzeniu zamówienia itp.

Kupując produkty w sklepie E-RAJDY.PL akceptujesz wszystkie w/w zasady.
Jeżeli nie jesteś zdecydowany lub nie akceptujesz zasad to nie kupuj !!!

Zespół E-RAJDY.PL

 

Przydatne linki:

 

Poprawiony ( sobota, 16 stycznia 2010 01:09 )