Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

Powiedzieli po sezonie WRSMP 2011

Informacje na temat aktualnie rozgrywanych i zakończonych rajdów

Moderator: STENER Paweł

Powiedzieli po sezonie WRSMP 2011

Postprzez Lukasz Bednarz » Śr, 7 gru 2011, 09:39

Powiedzieli po sezonie WRSMP 2011...
Lukasz Bednarz
E-R Team

Re: Powiedzieli po sezonie WRSMP 2011

Postprzez HAZUKA Artur » Pn, 19 gru 2011, 21:27

organizacja - 6+
realnosc rajdow - 6+
calosc WRSMP - 6+

Sezon z mojej strony jak najbardziej nie udany pomimo tego iz uplasowalem sie na dobrym 4 miejscu w klasie to i tak jestem nie zadowolony poniewaz zbyt duzo bledow popelniele.Ogolnie organizacja super.Z mojej strony jestem jak najbardziej pomocny zreszta wie o tym Lukasz Bednarz. FIA i reszta ekipy odwaliliscie super robote zycze takich sukcesow dalej. Nie zwracajcie uwagi na takich co narzekaja bo jest takich duzo i wam sie odechciewa ale licze na dalsze takie imprezy. GRATULACJE
Szukam Kierowcy do 3ligi:)
HAZUKA Artur

Postprzez BARTNIKOWSKI Robert » Pn, 19 gru 2011, 22:31

Było super, dzieki organizatorom.
BUBIKSPORT
BARTNIKOWSKI Robert

Postprzez KABALA Lukasz » Pn, 19 gru 2011, 22:45

Mój pierwszy sezon w WRSMP, gram w ryśka nie cały rok, zająłem 7 miejsce w klasie - czego chcieć więcej ;)
Obrazek
KABALA Lukasz

Postprzez JARZĘBOWSKI Paweł » Wt, 20 gru 2011, 15:48

Porównując się do innych zawodników z czołówki, to dopiero zaczynam zabawę z WRSMP i Ryśkiem :) Był to mój pierwszy sezon, jak również pierwszy rok gry w Richarda. Sezon nie był zbyt udany dla mnie, ale myślę, że zrobiłem postępy. Przede wszystkim nabieram spokoju, który pozwala jechać płynniej i dojeżdżać do mety cało. Trafiłem do super teamu, dzięki któremu również się rozwijam i mam motywację do szybszej jazdy. Indywidualnie w tym sezonie nie osiągnąłem za wiele :), ale mój team jest na siódmym miejscu, więc mam się z czego cieszyć :) Jeżeli chodzi o WRSMP to na prawdę jestem pod wrażeniem. Super mistrzostwa, mody i organizacja. Wszystko na najwyższym poziomie. Zdarzały się czasem małe wpadki, ale wszystkim się zdarzają. Ja nie narzekam jeszcze na brak czasu na przejechanie rajdu i mogę to zrobić praktycznie codziennie, więc wszelkie przesunięcia rund nie robiły na mnie wrażenia :) Dziękuję e-rajdy za profesjonalne podejście do sprawy i za organizację WRSMP. Dziękuję także kolegom z RSTeam za przyjęcie do teamu i za niejednokrotne udzielenie pomocy w wielu sprawach :) Gratuluję zawodnikom, którzy znaleźli się na podium, bo to wymaga na prawdę szybkiej jazdy i mam nadzieję, że już niedługo również będę w stanie walczyć z najlepszymi w czołówce :)
JARZĘBOWSKI Paweł

Postprzez SNAJ Per » Wt, 20 gru 2011, 17:04

Mój pierwszy sezon w WRSMP wypadł według mnie całkiem nieźle. Zacząłem delikatnie, od Lancera Evo IX w N4. Trochę się nim porozbijałem zanim (dzięki startom w Pucharze Asów w A8) doszedłem do wniosku, że co A-grupa, to A-grupa. Przesiadłem się więc do Focusa 06 WRC, który jednak okazał się dla mnie za trudny. Kolejna zmiana - na Fabię 05 WRC - była już strzałem w dziesiątkę. Sporo wolniejsza, ale dzięki temu łatwiejsza do opanowania. Dzięki temu udało mi się zapunktować w klasie w dwóch rajdach, co przed sezonem wziąłbym w ciemno, z pocałowaniem ręki. Wynik z Polskiego (5. miejsce w klasie i 16. w generalce) to póki co mój życiowy wynik w WRSMP.

Ten rok spędziłem w zasadzie na nauce jazdy, skupiony bardziej na dojeżdżaniu bez SR, niż na czasach. Jeszcze wiele nauki przede mną, co najlepiej widać po dwóch eliminacjach wydzwonionych na OS1 (w tym, niestety, ostatniej :cry: :przebij mur: ). Na dalszą naukę wskazuje także porównanie moich czasów z osiągnięciami czołówki. Po nim nie pozostaje nic innego, jak tylko pochlastać się tępą obieraczką do warzyw. :shock: Nie mam pojęcia, jak to jest możliwe i zapewne nigdy nie będę jeździł tak, jak nasze mistrze. Ale... przynajmniej będę próbował. :ph34r:

Niezależnie jednak od moich wyników sportowych przez cały sezon nie opuszczał mnie szacun dla ekipy e-rajdy za organizację mistrzostw. To jest naprawdę niesamowite, że się Wam chce, że dzielnie znosicie nasze jęki przy okazji jakichś obsuw (niech nikt nie zapomina, że nie myli się tylko ten, kto nic nie robi!). Nigdy wcześniej nie spotkałem tak zorganizowanej działalności niezarobkowej. Naprawę, wielki szacunek za to.

Tak mnie zainspirowaliście, że w przyszłym sezonie postaram się... dać społeczności coś od siebie. Nie ten kaliber co WRSMP, rzecz jasna, ale też powinno być fajnie. Szczegóły już wkrótce (o ile wszystko wypali, prace i ustalenia trwają).

Co do przyszłego sezonu, to planuję wsiąść w coś mocniejszego. Zakładam, że już umiem trochę więcej, niż umiałem w czasach Focusa. A że jestem non-konformistą i jakoś nie lubię, jak nawet z lodówki wyskakują na mnie Focus 06 i C4 08, to chyba postawię na którąś Xsarę. Powinna być szybsza od Fabii i trochę bardziej wymagająca. Myślę, że uda mi się w niej dużo nauczyć. Oczywiście, czas zweryfikuje moje 'widzimisia'. ;)

Do zobaczyska na Warszawskiej Barbórce i w sezonie 2012! :tup tup:
if in doubt, flat out!
SNAJ Per
E-R Team, ZSS

Postprzez PIEDA Dariusz » Wt, 20 gru 2011, 18:49

Sezon WRSMP 2011 był moim drugim pełnym sezonem tych rozgrywek, ale pierwszym pełnym w zespole. Sezon zacząłem Swiftem w S1600 (nim kończyłem sezon 2010). Ale na mocy porozumienia stron, mnie i zespołu, przesiadłem się do enkowej Fiesty (poprostu było nas w zespole w klasie więcej - pozostali byli lepsi :) a w N3 był wakat...). I wybór był naprawdę trafiony. Nad szczegółami sezonu nie ma się co rozpisywać. Najważniejsze, że udało mi się skończyć na 10 miejscu w klasie wspólnie z Maćkiem Sztolerem, "zdobywając" 16 punktów. Sezon naprawdę świetnie przygotowany przez ekipę z E-rajdy. Swietne mody, dobrane trasy. A te emocje, które nie pozwalały mi dokończyć kilku rund - jak najbardzie realne :D .
Chłopakom z E-rajdy:
Dziękuję Świetna robota :spoko:

Chłopakom z zespołu RS Team również dziękuję.

Kolejnych takich sezonów wszystkim i sobie życzę :D .
Oczekuj nieoczekiwanego
PIEDA Dariusz

Postprzez KLIMAS Adrian_o » Śr, 21 gru 2011, 00:00

Świetne rozgrywki, genialna organizacja, REALNE emocje i świetni ludzie, tak można to opisać w skrócie !!!
Szczerze mój pierwszy sezon w tych rozgrywkach przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Nie chodzi mi tu dość dobry wynik ale o same w sobie mistrzostwa. To nie tylko ściganie i jeżdżenie po oesach. To cała masa ludzi kochających to samo, to pasjonaci którzy z chęcią podzielą się swoją wiedzą, którzy Ci pomogą, jak trzeba poprowadzą za rączke i pokażą co i jak. Tutaj można w bardzo wydatny sposób poprawić swoje umiejętności, nauczyć się myślenia, planowania, taktyki. Te mistrzostwa rozwijają, uczą podejmowania trudnych decyzji,ryzyka. Uczą radzenia sobie z emocjami, uczą znoszenia porażek, świętowania zwycięstw. Uczą pokory, współpracy, koleżeństwa... Trzeba tylko chcieć i dać coś od siebie. Pod względem technicznym pełen profesjonalizm. Do prawie każdego rajdu MOD, czasem nagrody, świetna konfiguracja tras, rzadko zdarza się żeby wywaliło do windy a jak już requesty są ekspresowe. Pod względem rywalizacji, cóż... Tu nie jest lekko, jeżdżą najlepsi w Polsce a Polska trzyma wysoki poziom w wirtualnych rajdach. Całość prowadzona jest bardzo profesjonalnie co cieszy. Każdy traktowany jest tu równo i poważnie. Dzięki organizatorom za poświęcony czas na WRSMP , portal E-Rajdy oraz różnego rodzaju modów i dodatków które nam ułatwiają i upiększają życie. Dzięki również tym którzy pracują nad relacjami video nad galerią zdjęć za to że możemy oglądać nasze fury w pełnej krasie. Dzięki moderatorom Forum i wszystkim związanym z WRSMP. Powiem wam jedno : JESTEŚCIE GENIALNI !!! Dzieki za to że mogę się tu ścigać, za wszystko co oferujecie niemal za darmo, dzieki za dużo nowych znajomości które nawiązałem, za emocje, za walke za wszystko! DZIĘKI EKIPIE E-RAJDY!!!
Gorąco polecam wszystkim te rozgrywki, wszystkim miłośnikom rajdów, motoryzacji,sportu, oraz tym którzy od czasu do czasu lubią pierdnąć ogniem na tłoki :)
WIELKIE DZIĘKI !!!! ŚWIETNA, GENIALNA ROBOTA !!!
Obrazek
KLIMAS Adrian_o

Lokalizacja: adres: Borowice 24 ,58-564 Sosnówka woj, Dolnośląskie

Postprzez FRAJDA Daniel » Śr, 21 gru 2011, 00:42

No to Adrian wyjął mi z ust wszystko :P hehehe. Jestem tu na forum już dość długo, ale tak naprawdę dopiero ten sezon potraktowałem najpoważniej i starałem się jechać każdy rajd. Początek sezonu bardzo dobrze wróżył, później przerwa wakacyjna, przez która zgubiłem rytm i nie potrafiłem się ogarnąć do końca sezonu. Jednak jestem bardzo zadowolony z końcowego wyniku, przed sezonem planowałem TOP5 w klasie i dokładnie na 5 miejscu kończę. Każdy rajd który jechałem mieściłem się w TOP 10 klasy, a było naprawdę ciasno, ciągłe zmiany w klasyfikacji, niesamowite emocje co odcinek. Był to sezon w którym pierwszy raz stawałem na podium, szkoda tylko że na luźnych nawierzchniach (czyt. więcej szutrów w WRSMP 2012 pliiis :P ). Wielkie dzięki Wszystkim, którzy są choćby w najmniejszym stopniu zaangażowani w te rozgrywki, szacun za poświęcony czas, za nerwy ze stali i wszystko z czym się borykacie żeby te rozgrywki były tak wyjątkowe. Chciałbym również podziękować Prezesowi zespołu Januszowi za wiarę w moje możliwości, zaufanie i wspieranie, chłopakom z zespołu za wspólne testy, pomoc w przygotowaniu auta itp., oraz konkurentom z klasy N4 za wspaniałą walkę podczas każdej rundy. Emocje realistyczne - nic dodać, nic ująć :)
Obrazek
FRAJDA Daniel

Postprzez Paweł Kaluscha » Śr, 21 gru 2011, 04:03

SARABURA Lukasz stworzył z moim lekkim udziałem coś takiego, o ło:

http://www.youtube.com/watch?v=-D9yR7dA ... e=youtu.be

Nie wiem jak to Łukasz zrobił ale oglądając standardowe powtórki nigdy bym nie przypuszczał, że można tak fajnie poustawiać kamerę i powyłuskiwać fajne mym zdaniem momenty. :spoko:

Nie ma słów by wyrazić wdzięczność E-Rajdowcom. Mam nadzieję, że WRSMP 2012 ruszą! :ph34r:
Egzystuję dzięki RBR. Cieszyć się czy płakać?(...)
Paweł Kaluscha

Postprzez BURCZYNSKI Arek » Śr, 21 gru 2011, 08:56

To i ja podsumuję, emocji i zabawy ile było tyle każdy tu startujący wie, bo każdy o coś z kimś walczył. Mój sezon rozpoczął się dość pechowo, uciekło ok 10 pkt przez w sumie tylko dwa błędy, druga połowa sezonu już lepsza, choć uważam że lepiej byłem przygotowany do pierwszej części. Zakończenie sezonu bardzo szczęśliwe, właściwie na nic więcej nie mogłem liczyć niż osiągnąłem. Przede mną jak i za mną lepsi kierowcy, przede wszystkim szybsi, a jednak udało się wyjąć II vice mistrza i 100% przejechanych oesów, co przed sezonem w tak obsadzonej klasie wydawało się nierealne, szczególnie dała się we znaki walka z Michałem Worytko do samego końca, za co wielkie dzięki. Gratuluję Pawłowi i Sławkowi, do nich podejścia nie było, może w przyszłym sezonie coś się uda Was podgryźć. Gratuluję Michałowi i Danielowi za walkę przez cały sezon. Gratuluję całym teamom WMRT i WRCT za kapitalną walkę o ułamki sekund i każdy cenny punkcik w każdej rundzie. Gratuluję Radkowi za to że między pracą a chorobami znalazł czas i chęci na wspólne treningi i starty z obiecującymi rezultatami przez cały sezon. Wielkie podziękowania dla ekipy E-Rajdy za organizację tych niezwykłych rozgrywek. Przyszły sezon dalej w N-ce, dalej w WMRT, dalej walka o pudło na każdym rajdzie. Pozdrawiam wszystkich, wesołych świąt i rajdowego nowego roku, do zobaczenia na trasach :)
Obrazek
BURCZYNSKI Arek

Postprzez SNAJ Per » Śr, 21 gru 2011, 11:15

Paweł Kaluscha napisał(a):Nie wiem jak to Łukasz zrobił ale oglądając standardowe powtórki nigdy bym nie przypuszczał, że można tak fajnie poustawiać kamerę i powyłuskiwać fajne mym zdaniem momenty.

Filmik super. :spoko:

Mnie najbardziej rozwalają goście w krótkich spodenkach biegający w takiej scenerii. Misia z gołym brzuszkiem na mecie stop którychś Strycków też wygląda mocno rozgrzewająco w warunkach SnowFrance. :lol:
if in doubt, flat out!
SNAJ Per
E-R Team, ZSS

Postprzez lakimakromedia » Cz, 22 gru 2011, 07:22

Po tej połówce sezonu mam mieszane uczucia co do RWD :/.
Zobaczymy co przyniesie nowy sezon i czy sponsorzy rzucą groszem w ogóle na starty.
lakimakromedia

Postprzez SZYMONIAK_Piotr » Pn, 26 gru 2011, 11:30

Drugi sezon za nami i 5 miejsce w generalce to wynik na jaki nie liczyłem :) Niesamowite ile mnie ten rok nauczył i tylko szkoda tych głupich błędów przez które nie ukończyłem paru rajdów. A poza tym ten rok był niezwykle emocjonujący i ciekawi mnie czy następny będzie równie piękny :) A no i udało się przerwać dominacje Teamu WRC co było głównym celem :P E-RAJDY i WRSMP :spoko: Podziękowania dla całego teamu WMRT!!
SZYMONIAK Piotr - WMRT - Ford Focus 06 WRC
SZYMONIAK_Piotr

Postprzez Michal Podsiadlo » Pn, 26 gru 2011, 12:47

Po sezonie...

Powrót do N4, okazał się dobrą decyzją. W tym sezonie wyjątkowo mało jeździłem poza rajdami WRSMP i okazało się, że wcale nie musi to oznaczać słabej formy. Wręcz przeciwnie, dzięki temu miałem luźniejsze podejście do tematu, co w kilku rajdach naprawdę dało efekty.

Celem na każdy rajd była dobra zabawa i jazda na max swoich umiejętności. Jak się to kończyło, mogą powiedzieć konkurenci, z którymi na końcu rajdu dzieliło mnie poniżej 1s (0.04s do Gwiżdża było już przegięciem... :D ). Właśnie dzięki takim akcjom w samej końcówce rajdu, gdzie większość już myślała o mecie, a tu człowiek musiał się napinać na setne sekundy, ten sezon uznaję za udany. Mogę także powiedzieć, że wreszcie pojechałem 1 rajd tak jak chciałem - Karkonoski - jazda na maxa, bez błędów, na dodatek zakończona jaką walką i z kim :)

Wyniku oszałamiającego nie ma, ale mogę śmiało powiedzieć, że sezon był najfajniejszym odkąd jeżdżę. Jest dobre podejście i nie zmieniając go czekam na sezon 2012 :) Keep bonkin fun!

A no i jeszcze zespół. Wielkie gratulacje dla wszystkich w PCH. Zdobywając tytuły pokazaliście wielką klasę. Ale nie tylko o tytuły chodzi, naprawdę czymś świetnym jest mieć topowy zespół, z tak zgraną ekipą. To jest w tym teamie siła. Jedziemy dalej z koksem!
Michal Podsiadlo

Postprzez KUBICKI Patryk » Pn, 2 sty 2012, 13:48

Coz... swietna zabawa jaka jest WRSMP dobiegła konca! Mam nadzieje, ze tylko na chwile i powroce w sezonie 2012! Moj sezon był zaden. Rozstanie z pierwotnym Teamem, jazda dla samego siebie, pod koniec sezonu przygarniecie przez PlayMax (dzieki!). Sezon zdecydowanie slabszy niz 2010, mniej punktow, wiecej dzwonow, ale na bank ani deko mniej frajdy!

Dlatego tez chcialem podziekowac calemu zespolowi E-Rajdy - wszystkim, którzy przyczyniaja sie do tego, ze tej nieziemskiej zabawy jest coraz wiecej i na coraz wiekszym poziomie! Za to, ze Wam sie chce, ze macie tyle samozaparcia i checi! Daj Wam Bog co najlepsze! Pawłowi Ł. i Mackowi H. za swietnego pilota! Za wszystkie inne dodatki i cuda! Wszystkim osobo, których pracy nie widac, a bez nich tez by tego nie bylo! Wielkie dzieki!
Na koniec jeszcze dla Justynki R. i Łukasza B. - za to, ze czasem sie potniemy na czas!

Mam nadzieje, ze spotkamy sie na trasach w 2012! I z tego miejsca jeszcze, zycze Wam jak i wszystkim zawodnikom szerokosci, coraz szybszej jazdy, usmiechow, radosci z tego co robicie i wszystkiego wszystkiego dobrego! :*
Obrazek
KUBICKI Patryk

Postprzez Blonski Marcin » Wt, 3 sty 2012, 23:10

Nowa klasa, nowe wyzwania. Po przesiadce a A5 do S1600 nie liczyłem na wiele i powoli chciałem zdobywać doświadczenie ;) I tak też się stało. Cały czas prześladowała mnie liczba 7 . Poczynając od numeru startowego, po przez właśnie siódme miejsca na rajdach po ostateczna pozycje na koniec mistrzostw którą była oczywiście pozycja 7....:D Plany na przyszły sezon: S1600 w nowym samochodzie i szybsza i skuteczniejsza jazda :)

Przy okazji kieruje podziękowania dla organizatorów oraz zawodników za wspaniałą zabawę, dzięki:)
Blonski Marcin

Postprzez RAJEWSKI Tomasz » Wt, 3 sty 2012, 23:30

Po zakonczonym trzecim już moim sezonie, bo poprzednie dwa były o ile w treści zabawy przeperfekcyjne to w treści umiejętności po prostu beztalentnie bezrozwojowe. Ale ten! Ten dla mnie był taką miazgą że dla kogoś kogo na realną zabawe na razie ekheem niestać to taka alternatywa czochrała żołądek do granic absolutnych. Spina przed każdą rundą na maksa bo w RWD sie nie da odwrócić czy odebrac telefonu - siedziałem jak w sejfie przy każdej rundzie, mogę tez dużo gdybać ale pretensje oczywiście mogę mieć tylko do siebie i do swojej "dyspozycji" - taka magia rajdów... Mogło być lepiej ale i tak jest super. Podziękowac wypada również przede wszystkim organizatorom za całokształt twórczości, żonie za wspólne hobby i tym których wymieniać nie będę bo by za dużo wyszło - tym co krwi napsuli swoimi czasami, tym co zawsze pomogli jak nie musieli a chcieli, tym cośmy się na sekundy pocieli, i temu forum dzieki któremu poznałem mnóstwo wspaniałych ludzi których serdecznie pozdrawiam jak i całą społeczność. Dziękuję za to wszystko co sprawiło ze gęba sie cieszy a serce bije szybciej.
P.S. Bo bym zapołniał o Maćkowo, Pawłowo, Darkowym Pilocie i Koledze od Pluginu HDR który sprawił (jak wielu innych) ze coś cały czas idzie w przód i świat RBR jest non stop rozwijany pod każdym możliwym względem. Oraz drużynie za przekoleżenską atmosferę i sponsorowi tytularnemu za to (i nie tylko) że z dumą mogę jeździc w tych barwach
Pozdrawiam
Obrazek
RAJEWSKI Tomasz

Postprzez Kuba W » Śr, 4 sty 2012, 00:30

Nie było mi dane pojechać debiutu w WRSMP..No niestety.Jak nie problemy techniczne, które dopiero z 2 h przed zakończeniem rajdu udaje się pokonać to później na SS 1 komp się zwiesza... Ale co zrobić..
Gratulacje dla tych co na mecie .
Pozdrawiam
Kuba W

Postprzez Michal CZERNICKI » Śr, 4 sty 2012, 12:24

Debiutancki sezon WRSMP 2011 jak najbardziej na plus.

Niezły początek - pierwsze trzy rajdy, w każdych jakieś punkciki w A6.
Później totalny brak czasu - zero testów, dwa rajdy nieukończone + jeden, którego w ogóle nie udało się pojechać.

Następnie powrót do ścigania, trochę testów i 7. miejsce w klasie na Dolnośląskim.
Ósma runda WRSMP to zdecydowanie największy dotychczasowy sukces.
Najtrudniejsza runda na mało jeżdżonych trasach - Rajd Polski - 3. miejsce w klasie!

Łada Kalina spisała się bez zastrzeżeń - no, może poza wywrotnością, która często przyprawiała mnie o przyspieszone bicie serca.

Ciekawostką może być fakt, że najlepszy wynik, czyli RP, zrobiłem jadąc po raz pierwszy i ostatni samochodem Peugeot 205 GTi A6.

Dzięki wszystkim za super sezon.
Za wspaniałe udogodnienia jak WRSMP Manager czy CoDriver PRO i wszystkie mody.
Do zobaczenia w 2012 - być może w czymś mocniejszym niż Kalinka. ;)
Michal CZERNICKI

Postprzez BARTNIKOWSKI Robert » Pt, 6 sty 2012, 14:00

Po tym sezonie swoją upadłość zaksięgował RallyShop team:) Zostałem jak na razie bez teamu, czy ktoś nie chce przyjąć młodego zawodnika z przyszłością?:D hehe
BUBIKSPORT
BARTNIKOWSKI Robert

Postprzez RUDZINSKI Pawel » So, 7 sty 2012, 20:22

3 sezon w WRSMP...
ten sezon był przeznaczony na znalezienie miejsca dla siebie. takowe zostało odnalezione w klasie HR-RWD, w której mam zamiar jeździć w WRSMP 2012.

dziękuję całemu teamowi Play-Max.pl RT za wspaniałą atmosferę w zespole, wsparcie i zaufanie, oraz całej ekipie E-Rajdy.pl za wspaniały sezon 2011 i mam nadzieję, że kolejny będzie jeszcze lepszy :spoko:
Obrazek
RUDZINSKI Pawel
Moderator, ZSS

Postprzez KAPITAN Sebastian » Śr, 11 sty 2012, 15:45

Barbóka Warszawska zakończona więc sezon też. Zaczęliśmy od 4 miejsca na Lotosie, śnieg to zdecydowanie nie moja nawierzchnia więc było ok. Potem udało się każdy rajd kończyć na podium i pomimo opuszczenia dwóch rund wystarczyło do zdobycia mistrzostwa choć sprawa nie była łatwa. Przez cały sezon zacięta walka głównie z Kierowcą Testowym i Łukaszem Góralikiem - dzięki chłopaki za wspaniałą walkę przez cały sezon! :) Dziękuję również innym, z którymi walczyłem na odcinkach! :) W klasyfikacji zespołowej zabrakło do tytułu ale tak czy tak sezon uznaję za udany. Teraz trochę przerwy i zobaczymy czy zjawimy się na starcie przyszłego sezonu :)

W tym miejscu chciałbym podziękować organizatorom bo pamiętajmy, że bez Was nie było nas ;) Robicie kawał świetnej roboty i chwała wam za to! Umożliwiacie nam świetną zabawę zarywając noce i to jest wielkie!! :) DZIĘKUJĘ!!!!
Janusz Kulig 19.X.1969 - 13.II.2004[*]Na zawsze...
KAPITAN Sebastian

Postprzez BUCZEK Lukas » Śr, 11 sty 2012, 20:59

II gi sezon w WRSMP za mna...

A co za tym idzie to masa wspanialej zabawy oraz "przedsmak" rajdowy.

Przede wszystkim dziekuje bardzo organizatorom E-R za kolejny , swietnie zorganizowany sezon. Chyba nie trzeba wyliczac wszystkich ulepszen typu mody, pilot itp. Po raz kolejny pokazaliscie ogromny profesjonalizm w ciaglym dazeniu do idealu. Bez was "Rysiek" smakowalby jak "zupa bez wody".

"Merci" wam!

Ogromne podziekowania dla calego teamu PLAY MAX RT. Poczawszy od sponsora, sponsorow poprzez najlepszego "Menago" (dzieki Grzechu) konczac na kolegach teamowych. Za co? Za wspaniala wewnetrzna atmosfere, kolezenstwo, chec pomocy, motywacje ... oraz za okazane kolejny raz zaufanie.

... dla Golasa "za nakladane tempo" :-)

No i dla wszystkich kolegow z A5 za fair oraz b.ciekawa rywalizacje.
Pokonanym oraz zwyciezcom gratuluje oraz jednoczesnie dziekuje za swietna zabawe.

Mam nadzieje , ze w podobnej badz jeszcze lepszej (o ile to mozliwe) atmosferze spotkamy sie na trasach WRSMP 2012!

Do zobaczenia wkrotce!

AHOI!!!
BUCZEK Lukas
E-R Team, ZSS

Postprzez Hubert Poczwardowski » Śr, 11 sty 2012, 22:56

Był to sezon w nowej dla mnie klasie bo S1600. Udało się wywalczyć vice mistrzostwo Polski z czego jestem zadowolony pomimo, że do 1 miejsca zabrakło 1 punktu. Nie tylko ja popełniałem błędy dlatego cieszę się i wiem, że nawet w sytuacji kryzysowej czyli po wypadku itp trzeba próbować osiągnąć metę;d Dużo się nauczyłem w ośce dlatego być może wykorzystam to do jazdy w przyszłym sezonie w 4 łapach a jeżeli nie to będe startował z dużo większym doświadczeniem kolejny sezon w S1600. Dziękuje organizatorom za fajną możliwość rywalizacja wirtualnej która wyzwala uczucia całkiem realne ;) Dzięki Panowie i do zobaczenia w przyszłym sezonie ;)
Hubert Poczwardowski

Postprzez ŻUBEREK Kuba » Wt, 17 sty 2012, 01:11

Dla mnie to był sezon ciągłych zmian... 3 zespoły: Świdnica Rally Team (manager)- wielkie aspiracje, wspaniali kierowcy niestety wyjazd do Niemiec wszystko przekreślił.... Millers Oils Rally Team- powrót do Marcina po nieudanej próbie zbudowania własnego teamu (ogromne dzięki za przyjęcie syna marnotrawnego ;) ) No i ostatecznie sezon skończyłem w barwach RS Team gdzie czuję się świetnie- tutaj chcę zagrzać miejsce na stałe... 3 Klasy rajdowe: WRC-O pkt. ; N4-0 pkt i H-RWD-10 pkt. ale w tej ostatniej była realna szansa na ponad 25 pkt. gdyby nie problemy sprzętowe na rajdzie Polskim i wykluczenie (niestety zasłużone) z rajdu Koszyc. Na koniec Barbórka Warszawska i top 3 w rundzie zasadniczej i prawdopodobnie 3 miejsce na Karowej bo MORSKI ZMIJ Lukasz nie dostarczył dokumentów na BK. Mam nadzieję, że w sezonie 2012 będzie kontynuowana klasa H-RWD ponieważ mam coś do udowodnienia w tej klasie i interesuje mnie tylko zdobycie mistrzowskiej korony. Ogromne dzięki dla ekipy E-Rajdy i dla wspaniałego RS Team!!!
All I want: get the finish of the rally, if it so much?
ŻUBEREK Kuba

Powrót do Aktualny Rajd