Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

Propozycje zmian w II Edycji Pucharu

Pucharowe rozgrywki OnLine (dawne PRSMP)

Postprzez KUDŁA Mateusz » Cz, 1 lis 2007, 18:22

no fakt, jest golf, ale nim wiele nie zdzialasz, pug ma duzo wiekszego kopa :D :D :D a r3 to az sie prosi o puchar :)
Mistrzów prostej pozdrawia pierwszy zakręt.
KUDŁA Mateusz
Moderator, ZSS

Postprzez Mateusz Solarczyk » Cz, 1 lis 2007, 19:10

Mi chodzi o to aby walka o mistrzostwo kraju odbywała się między samochodami: N4, S2000 i S1600. A znaleźli by się kierowcy co lubią i chcieliby powalczyć z innymi o mistrzostwo w swojej klasie np. pugiem 306. Dlatego druga liga miała by być aby tym samochodem nie zdobył mistrzostwa kraju w generalce.
Mateusz Solarczyk

Postprzez KUDŁA Mateusz » Cz, 1 lis 2007, 20:45

No i mi wlasnie o to chodzi. Jezeli ktos jest dobry w pugu to niech wygra ta generalke i pokaze innym ze oska tez jest szybka. Wlasnie dlatego nei ma sensu robis jego pucharu bo jest sam w sobie bardzo szybki i moze walczyc w generalce. A Clio r3 to puchar by sie przydal bo z s1600 raczej szans walki to nei ma, ale fajnie sie prowadzi i ogolnie fajne autko jest. wiec np jak w polsce istnieje puchar puga 206 to tak w RBRrze mozna zrobic puchar Clio R3.
KUDŁA Mateusz
Moderator, ZSS

Postprzez GWIZDZ Marcin » Cz, 1 lis 2007, 21:03

Mateusz Kudla napisał(a):No i mi wlasnie o to chodzi. Jezeli ktos jest dobry w pugu to niech wygra ta generalke i pokaze innym ze oska tez jest szybka. Wlasnie dlatego nei ma sensu robis jego pucharu bo jest sam w sobie bardzo szybki i moze walczyc w generalce. A Clio r3 to puchar by sie przydal bo z s1600 raczej szans walki to nei ma, ale fajnie sie prowadzi i ogolnie fajne autko jest. wiec np jak w polsce istnieje puchar puga 206 to tak w RBRrze mozna zrobic puchar Clio R3.

W polsce juz niema pucharu Peugeota :P W RBR jak dla mnie to Clio R3 by byl fajny pucharek, a co do 306-tki , w pucharze sa przede wszystkim asfalty na których wcale nikt nie musiałby pokazywać że mozna wygrać oska bo to bybylo pewne ^_^ dlatego a7 jak dla mnie niema miejsca w pucharze :)
I kolejna idzie zima , a Subaru ciągle nima..
GWIZDZ Marcin

Postprzez SKROBAN Adrian » Cz, 1 lis 2007, 21:20

dla mnie s1600,s2000, i N4 :) bez zadnych cerygieli...
all or nothing...
SKROBAN Adrian

Postprzez Mateusz Solarczyk » Cz, 1 lis 2007, 21:40

Dobra zostawmy tamat :(
Inna propozycja jest taka aby podczas pucharu można było zmieniać samochód. Nie tak jak to było w 1 edycji, gdzie raz wybrany samochód musiał zostać do końca rozgrywek.
Mateusz Solarczyk

Postprzez Pawel Lizakowski » Cz, 1 lis 2007, 21:45

Przypominam Wam, że Philipe Bugalski takim kit-carem objechał wszystkie WRC ;) dlatego uważam, że w pucharze nie powinno być kitcarów bo wiadomo co będzie wygrywać. Będą szybsze nawet od S2000. A tak jak było N4 i S1600, to była w miarę wyrównana ostra walka o generale...
Pawel Lizakowski

Postprzez Jarek Cebula » Cz, 1 lis 2007, 22:27

Pawel Lizakowski napisał(a):Przypominam Wam, że Philipe Bugalski takim kit-carem objechał wszystkie WRC ;) dlatego uważam, że w pucharze nie powinno być kitcarów bo wiadomo co będzie wygrywać. Będą szybsze nawet od S2000. A tak jak było N4 i S1600, to była w miarę wyrównana ostra walka o generale...

Tez jestem za zakazem A7, ale nie wiem moze ja nie potrafie tym jezdzic...Za zadne skarby nie dalbym rade 306 Maxi pojechac tak szybko jak eNka:)
Jarek Cebula

Postprzez Mateusz-Pryk » Cz, 1 lis 2007, 23:40

marcin gwizdz napisał(a):W polsce juz niema pucharu Peugeota :P

Teraz będzie puchar... Pandy :hahaha:
Mateusz-Pryk

Postprzez SKROBAN Adrian » Cz, 1 lis 2007, 23:45

taa Lub sie wsadzi na oesy prawdziwy Polski Bolid...malucha :D
all or nothing...
SKROBAN Adrian

Postprzez Mateusz-Pryk » Cz, 1 lis 2007, 23:46

Adrian Skroban napisał(a):taa Lub sie wsadzi na oesy prawdziwy Polski Bolid...malucha :D
hehe, niechcę Cię martwić, ale ja mówie serio :) . W ostatnim WRC pisali ^_^
Mateusz-Pryk

Postprzez SKROBAN Adrian » Cz, 1 lis 2007, 23:48

no z L-ką na dachu :lol:
all or nothing...
SKROBAN Adrian

Postprzez KUDŁA Mateusz » Pt, 2 lis 2007, 08:45

nie no o Pandzie slyszalem, bo gdy ja wygola ze wszystkiego i wsadza klatke to cos ponad tone wazy i z silniczkiem 1.4 to calkiem ruchawe autko jest :D :D A co do pucharu to s1600, s2000, n4 i pucha clio r3, wiecej chyba nie ma takich aut ktore mogly by rywalizowac o zamkniecie stawki. A tak glosno myslac to w A8 jest juz kilka aut i moze dalo by sie zrobic klasyfikacje gosci, ci ktorzy by sie do pucharu nie zapisali mogli by startowac jako goscie w odrebnej klasyfikacji :D :D
KUDŁA Mateusz
Moderator, ZSS

Postprzez CYWKA Marcin » Pt, 2 lis 2007, 08:55

Mateusz Kudla napisał(a):pucha clio r3, wiecej chyba nie ma takich aut ktore mogly by rywalizowac o zamkniecie stawki.
No co do Clio r3 bym sie nie zgodził że będzie stawkę zamykać! ;)
Rallyshop.pl Virtual Team
KULIG FOREVER!!!
CYWKA Marcin

Postprzez PLEWUCH Lukas » Pt, 2 lis 2007, 10:14

Mateusz Kudla napisał(a):nie no o Pandzie slyszalem, bo gdy ja wygola ze wszystkiego i wsadza klatke to cos ponad tone wazy i z silniczkiem 1.4 to calkiem ruchawe autko jest :D :D A co do pucharu to s1600, s2000, n4 i pucha clio r3, wiecej chyba nie ma takich aut ktore mogly by rywalizowac o zamkniecie stawki. A tak glosno myslac to w A8 jest juz kilka aut i moze dalo by sie zrobic klasyfikacje gosci, ci ktorzy by sie do pucharu nie zapisali mogli by startowac jako goscie w odrebnej klasyfikacji :D :D

A nie lepiej klasę historyczną, w której by jeździły A8 i A7 ??
Janusz Kulig 19.X.1969 - 13.II.2004[*]Na zawsze...
PLEWUCH Lukas

Postprzez KUDŁA Mateusz » Pt, 2 lis 2007, 10:37

A8 do historycznej to dobry pomysl :D a A7 to zeby w ogole w pucharze nie bylo bo to nie ma sensu :D:D:D

a co do Clio r3 to juz chyba wolniejszego auta nie ma na pluginie, oczywiscie ze bedzie ono walcvzylo z s1600 ale wielkich szans nie ma np ze Skrobanem w puncie wiec pedzie w koncowej czesci stawki :D

ale na bh jest jeszcze fiesta n3 ktora teza mogla by z powodzeniem scigac sie tylko trzeba by ja udostepnioc na pluginie. fajnie bylo by z takimi slabszymi klasami chociaz to wprowadza zament w liczeniu pkt.
KUDŁA Mateusz
Moderator, ZSS

Postprzez Darek Balazy » Pt, 2 lis 2007, 13:40

Mateusz-Pryk napisał(a):

No i czemu Was to śmieszy? Zamiast cieszyć się, że będzie jakiś kolejny puchar, który będzie promował młodych zdolnych zawodników to wyśmiewacie się z Pandy. A to autko po rajdowemu wygląda bardzo fajnie i śmigać będzie też na pewno super. :)
Darek Balazy

Postprzez FIA » Pt, 2 lis 2007, 17:15

Mateusz Solarczyk napisał(a):Dobra zostawmy tamat :(
Inna propozycja jest taka aby podczas pucharu można było zmieniać samochód. Nie tak jak to było w 1 edycji, gdzie raz wybrany samochód musiał zostać do końca rozgrywek.

Wyglada na to ze kolega ma mgliste pojecie o regulaminie :lol:
R-EVOLUTION Team

Obrazek
FIA
Administrator, ZSS

Postprzez Mateusz Solarczyk » Pt, 2 lis 2007, 17:57

FIA napisał(a):
Mateusz Solarczyk napisał(a): napisał/a:
Dobra zostawmy tamat :(

Wyglada na to ze kolega ma mgliste pojecie o regulaminie :lol:

Po to jest ten temat aby próbować coś zmienić, nawet w regulaminie!!
Mateusz Solarczyk

Postprzez KUDŁA Mateusz » Pt, 2 lis 2007, 19:18

w deklaracji do pucharu piszesz tylko klase wiec masz dowolny samochod do startow. A jezeli chcesz zmienic klase to sie o tym mysli duzo wczensiej, nikt z marszu nie startuje w opuchare, chyba wiesz w czym jestes lepszy.
KUDŁA Mateusz
Moderator, ZSS

Postprzez Marcin Tomaszewski » Pt, 2 lis 2007, 19:26

Mateusz Kudla napisał(a):w deklaracji do pucharu piszesz tylko klase wiec masz dowolny samochod do startow. A jezeli chcesz zmienic klase to sie o tym mysli duzo wczensiej, nikt z marszu nie startuje w opuchare, chyba wiesz w czym jestes lepszy.

Klase jak i samochód można zmieniać co rajd więc nie ma problemu :) np. jak ktoś walczy o generalke po asfalcie śmiga S1600 a na szutry bierze N4 ;)
Marcin Tomaszewski

Postprzez FIA » Pt, 2 lis 2007, 21:26

a co wiecej niektorzy to chetnie praktykuja :-)
R-EVOLUTION Team

Obrazek
FIA
Administrator, ZSS

Postprzez SZLEZAK Lukasz » Pt, 2 lis 2007, 22:00

bo puchar jest dla ludzi ktorzy graja dla frajdy a liga jest bardziej "powazna" :) a regulamin zawsze mozna zmienic czemu nie?
SZLEZAK Lukasz

Postprzez Mateusz-Pryk » Pn, 5 lis 2007, 00:33

Darek Balazy napisał(a):
Mateusz-Pryk napisał(a):

No i czemu Was to śmieszy? Zamiast cieszyć się, że będzie jakiś kolejny puchar, który będzie promował młodych zdolnych zawodników to wyśmiewacie się z Pandy. A to autko po rajdowemu wygląda bardzo fajnie i śmigać będzie też na pewno super. :)

hehe nie wiem ale jak słyszę panda i rajdy to mi się śmieszno robi :lol: . Chociaż faktycznie źle nie wygląda powiedziął bym, że jak się oklei ją to fajnie B) . Szkoda tylko, że nie będzie to równoległy puchar do peugeota tylko nowy :mellow:
Mateusz-Pryk

Postprzez GWIZDZ Marcin » Pn, 5 lis 2007, 16:18

Mateusz-Pryk napisał(a):
Darek Balazy napisał(a):
Mateusz-Pryk napisał(a):

hehe nie wiem ale jak słyszę panda i rajdy to mi się śmieszno robi :lol: . Chociaż faktycznie źle nie wygląda powiedziął bym, że jak się oklei ją to fajnie B) . Szkoda tylko, że nie będzie to równoległy puchar do peugeota tylko nowy :mellow:

Ja tam sie ciesze , ze bedzie wiecej załóg, a i pucharek bedzie ciekawy :)
I kolejna idzie zima , a Subaru ciągle nima..
GWIZDZ Marcin

Postprzez Marcin Ogiegło » Wt, 6 lis 2007, 09:16

Marcin Tomaszewski napisał(a):
Mateusz Kudla napisał(a):w deklaracji do pucharu piszesz tylko klase wiec masz dowolny samochod do startow. A jezeli chcesz zmienic klase to sie o tym mysli duzo wczensiej, nikt z marszu nie startuje w opuchare, chyba wiesz w czym jestes lepszy.

Klase jak i samochód można zmieniać co rajd więc nie ma problemu :) np. jak ktoś walczy o generalke po asfalcie śmiga S1600 a na szutry bierze N4 ;)

i to mi się nie podoba....nie ma sprawiedliwości na tym świecie :<_<:
Marcin Ogiegło

Postprzez soltyz2 » Wt, 6 lis 2007, 11:20

Moim zdaniem klasy A7 tak zwanych Kit Car nie powinno być bo w Polsce nie śmigają a jak już tak sie napalają co niektórzy na Puga to i WuRCe wprowadźmy a co :) w Polsce nie ma a my jeździć możemy ... :lol: Lepiej skończyć te dywagacje na temat A7 tego już nie ma i nie powinno być takie jest moje zdanie ..... A na temat Pucharu Clio R3 to jestem jak najbardziej za .... B)
Ele Mele Dutki TORSEN Kochaniutki :* :* :*
soltyz2

Postprzez SZLEZAK Lukasz » Wt, 6 lis 2007, 16:04

no to jak beda wrce w pucharze to liga nie bedzie miala juz sensu proste... jak bylo niech bedzie...r3 do pucharu i ligi a a7 tylko do ligi
SZLEZAK Lukasz

Postprzez soltyz2 » Wt, 6 lis 2007, 16:10

Lukasz Szlezak napisał(a):no to jak beda wrce w pucharze to liga nie bedzie miala juz sensu proste... jak bylo niech bedzie...r3 do pucharu i ligi a a7 tylko do ligi

:D:D:D:D Zgadzam sie
Ele Mele Dutki TORSEN Kochaniutki :* :* :*
soltyz2

Postprzez SZLEZAK Lukasz » Wt, 6 lis 2007, 19:35

dziekuje :D
SZLEZAK Lukasz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Richard Burns Rally - Puchar RBR.PL