Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

Puchar RBR.PL - Rajd Barbórka Cieszyńska

Pucharowe rozgrywki OnLine (dawne PRSMP)

Postprzez martyna0005 » Pn, 17 wrz 2007, 14:04

rajdzik super, co do samej jazdy,to operujac tylko prawa noga(lewa w cieniutkim gipsie po skreceniu) to moge powiedziec, ze i tak daleko zajechalem. ale te dwa odcinki na kolcach to jak jazda na lyzwach, wiec bylo sie z czego posmiac, ale po bardzo ostroznej jezdzie na pierwszym z nich, drugi poszedl zdecydowanie lepiej,wiec warto na przyszlosc jednak potrenowac
pozdrawiam
rs
martyna0005

Postprzez NIECHAJ Wojtek » Pn, 17 wrz 2007, 15:53

I znowu nieukoniczony rajd :przebij mur: Na 1 oesie udezyłem leko w drzewo i po chłodnicy. Na 2oesie auto juz niewytrzymało i zgasło przed metą :przebij mur: :przebij mur:

Mysle ze 2 sezon bedzie lepszy :)
NIECHAJ Wojtek

Postprzez Lukasz Kucharski » Pn, 17 wrz 2007, 21:18

Ło.. dawno mnie tutaj nie było :lol:
Ale sie znalazło troche czasu ii i'm back :hahaha:
Pojechałem sobie rajdzik, ot tak i dojechałem :D Jestem zadowolony :)
Rajd był trudny :blink: nie trenowałem to miałem niezły hardcore na asfalcie z kolcami :hahaha:, ale później super mi się jechało po mokrym :lol: błędów sporo więc nie udało się wykorzystać błędu Marcina T. Jeszcze matka mi się kręciła po pokoju :angry: co za dom :<_<: :hahaha: Nie spodziewałem się takiego wyniku na takim trudnym rajdzie jadąc z marszu. A tu prosze :)
Dzięki wszystkim za walke! Gratki Marcin :) Gratki całe RO :D
WRC K-Sport Rally Team
Lukasz Kucharski

Postprzez RUDZINSKI Pawel » Pn, 17 wrz 2007, 21:34

yyyyyy... no ten... jakby to.... skrzynia sie rozpadla na jednym z nawrotow na odcincu asfaltowym jechanym na kolcach... :<_<: fajne doswiadczenie z uwagi ze pierwszy raz mialem okazje sie scigac w takich warunkach... jezdze oska a auto wchodzilo w nawroty jak nka :D tylko odejscia nie bylo... mocy brak ^_^
Obrazek
RUDZINSKI Pawel
Moderator, ZSS

Postprzez BURCZYNSKI Arek » Wt, 18 wrz 2007, 07:27

A ja nauczyłem się nowej rzeczy, po komendzie start zauważyłem, że zapomniałem set ustawić na śniegi ( czyli skręcone koła ), ale jako że miałem sporo czasu i nie chciało mi jeszcze spać, to mówię , jakoś dojadę.... i dojechałem, z tym że strata z pierwszego oesu to aż prawie 10 min, z drugiego ok 7,5 min, ale jechałem i lałem ze śmiechu, w zasadzie idzie się przyzwyczaić do tego, z tym że auto skręcą w przeciwną stronę niż ruch kierownicy, a w dodatku skręca tylko wtedy, kiedy się pedału gazu nie trzyma ( dla mających czas mogę przesłać repa tego przejazdu ). A później to już forma w normie, czyli walka o przed ostatnią pozycję w klasie. Rajd fantastyczny, kupa zabawy i śmiechu, oby takich więcej.
Obrazek
BURCZYNSKI Arek

Postprzez Tomek Majdak » Wt, 18 wrz 2007, 08:44

W końcu zobaczyłem metę i jak sie okazuje na drugim miejscu :pijacy: coś pieknego :) . Po drugim oesie miałem oba lewe koła pokrzywione i ciężko sie jechało. Efektem tego było 45-cio sekundowe parkowanie na 4 oesie :) . Potem na drugą pętlę nie zmieniłem seta i nie mogłem się przyzwyczaic do bardzo słabego hamulca. Ale ogólnie rajd udany. Gratki dla Jarka i dla wszystkich co sa na mecie bo przejechac Verte na kolcach to był wyczyn :) .
Tomek Majdak

Postprzez Rafal Gorgon » Wt, 18 wrz 2007, 10:07

To był naprawdę trudny rajd.Pierwszą pętlę niemal całą przejechałem na mocno skrzywionych prawych kołach.Było to spowodowane mocną rolką na pierwszym oesie.Dalej już było bez przygód,choć samochód nie prowadził się najlepiej ponieważ nie udało się wszystkiego naprawić w serwisie.Dlatego 4 miejsce w generalce jest dla mnie sporym zaskoczeniem i bardzo się z niego cieszę. :pijacy:
Gratuluję zwycięzcy oraz wszystkim co na mecie,bo naprawdę nie było łatwo się tam znaleźć.
Rafal Gorgon

Postprzez HINZ Marcin » Wt, 18 wrz 2007, 13:04

Zdobyłem 2pkt w klasie :blink: :o :hahaha: :szczena: OWN3D! xD
Najlepszą Obroną Jest Atak.
HINZ Marcin

Postprzez CYWKA Marcin » Wt, 18 wrz 2007, 13:16

No to z tego co widze to RO ma 1 i 2 miejsce w S1600 :D ;)
Rallyshop.pl Virtual Team
KULIG FOREVER!!!
CYWKA Marcin

Postprzez Jarek Matoga » Wt, 18 wrz 2007, 13:35

Wreszcie sie doczekałem i wygrałem pucharowy rajd. :P
Jazda nie był perfekcyjna , rolka na 1ss i jazda pokrzywionym autem, zgaszony silnik na jednym z ostatnich odcinków i tempo raczej przeciętne ale szybsi rywale sie porozbijali.
Konfiguracja odcinków była super jak dla mnie.
Gratki dla organizatora i wszystkich którym udało sie dojechać. :piwo zywiec2:
Jarek Matoga

Postprzez Yossarian » Wt, 18 wrz 2007, 14:44

Jest meta, jest punkt. Mogę odtrąbić sukces. :D Łatwo nie było. Wiedziałem, że dwa pierwsze będą po śniegu, ale nic a nic po śniegu ośką wcześniej nie jeździłem. Było tak, jak się spodziewałem i mimo, że jechałem bardzo zachowawczo to na 1 os zaliczyłem rolkę po której nic nie było już takie samo. No przynajmniej punto. Koła w negatywie i pozytywie, samochód się kolebał jak jakaś bryczka na wykrotach. Już widziałem siebie na kolcach na mokrym verte - ale dałem radę. Straty były jednak bardzo duże. Auto posklejałem dopiero na drugim serwisie. Po błędach z poprzednich eliminacji postanowiłem nie patrzeć na wyniki i po prostu dotoczyć się w miarę bezpiecznie.
Do krzyśkah - patrzyłem na twoje wyniki, dobra walka, spodziewam się że w następnej eliminacji będzie ostro.
Pozdrawiam
Yossarian

Postprzez TALAGA Wojciech » Wt, 18 wrz 2007, 18:23

rav_rs napisał(a):Przejechałem pierwszą pętlę, którą uważałem za najtrudniejszą w całym rajdzie i to z całkiem przyzwoitym wynikiem a przydzwoniłem na kolejnym 5 odcinku Chybie (Joux Plane)

Ja dokladnie tak samo ;)

[ Dodano: Wto Wrz 18, 2007 18:24 ]
ruddy_102 napisał(a):jezdze oska a auto wchodzilo w nawroty jak nka

Tez to odczulem :D
TALAGA Wojciech

Postprzez Andrzej Kupczak » Wt, 18 wrz 2007, 19:33

Mój 4 start w pucharze i wreszcie wyczekiwane podium :spoko: Jednak nie ma się co podniecać bo to była bardziej parodia niż rajd. Martwi mnie to że nie mam pomysłu jak się bardziej :bat: podpiąć pod czołówkę. :help:
Andrzej Kupczak

Postprzez Darek Balazy » Wt, 18 wrz 2007, 19:35

Andrzej Kupczak napisał(a):Mój 4 start w pucharze i wreszcie wyczekiwane podium :spoko: Jednak nie ma się co podniecać bo to była bardziej parodia niż rajd. Martwi mnie to że nie mam pomysłu jak się bardziej :bat: podpiąć pod czołówkę. :help:

Andrzej przypomnę może, że od pewnego czasu Ty także jesteś czołówką. ;)
Gratki za wynik! :)
Darek Balazy

Postprzez Andrzej Kupczak » Wt, 18 wrz 2007, 19:46

Darek Balazy napisał(a):Andrzej przypomnę może, że od pewnego czasu Ty także jesteś czołówką. ;)
Gratki za wynik! :)
Dzięki Darek.Jestem w czołówce po jeżdżę w miarę równo.Jednak jak się przyjrzeć na czasy poszczególnych OS to nie wygląda to za dobrze. :przebij mur: Nie rozumie jak można jechać tak szybko jak np. Łukasz Lach. Albo Twoje czasy na szutrach.O to mi chodziło.
Andrzej Kupczak

Postprzez Przemek Wrobel » Wt, 18 wrz 2007, 19:48

Pograsz jeszze miesiac, dwa i zrzumiesz jak oni to robia i sam bedziesz tak jezdzil.
Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/CFRallyTeam
Przemek Wrobel

Postprzez RUDZINSKI Pawel » Wt, 18 wrz 2007, 21:35

ja tam mysle ze jeszcze przez najblizsze kilka miechow nawet nie zblize sie do pierwszej dziesiaki :<_<: ale... poczekamy zobaczymy ^_^
Obrazek
RUDZINSKI Pawel
Moderator, ZSS

Postprzez Pawel Lizakowski » Wt, 18 wrz 2007, 23:01

ruddy_102 napisał(a):ja tam mysle ze jeszcze przez najblizsze kilka miechow nawet nie zblize sie do pierwszej dziesiaki :<_<: ale... poczekamy zobaczymy

Przecież dopiero zaczynasz, ja dopiero po prawie roku w S1600 zacząłem jeździć nawet szybko. Moja rada: nigdy się nie poddawaj :hahaha:
Pawel Lizakowski

Postprzez Lukasz Bednarz » Śr, 19 wrz 2007, 07:49

Dyskwalifikacje za brak powtórek:

1. Tomek Majdak
2. Przemek Wróbel
3. Bogdan Swist

PS. Jak tak sobie patrze na dobór opon to najlepsze miał Lukasz Slodki:

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... s=0#splits

:hahaha: ;) :spoko: :respect:
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez Tomek Majdak » Śr, 19 wrz 2007, 08:05

Lukasz Bednarz napisał(a):Dyskwalifikacje za brak powtórek:

1. Tomek Majdak

Hehe, ale sobie prezent zrobiłem :) . Tak to jest jak sie ma milion innych spraw na głowie :) .
Tomek Majdak

Postprzez Lukasz Bednarz » Śr, 19 wrz 2007, 08:57

Klasyfikacje uaktualnione.

Końcowe klasyfikacje staną sie oficjalnymi w poniedziałek w południe, do tego dnia macie czas na wszelkie protesty i reklamacje ;)
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez CYWKA Marcin » Śr, 19 wrz 2007, 13:22

No i udało się ROVRT Junior przed ROVRT :D
Rallyshop.pl Virtual Team
KULIG FOREVER!!!
CYWKA Marcin

Postprzez Slawek Kolodziej » Śr, 19 wrz 2007, 17:31

Rajd fajny, trudny, super OeSy (kolce na asfalcie :)). W tych warunkach 5 miejsce (właściwie to 4 po wykluczeniu Tomka Majdaka) jest niby dobrym rezultatem ale... 2x CFH i falstart, gdyby nie to ,była by szansa nawet na 2 miejsce :) No i pierwszy wygrany OS w Pucharze !!! :pijacy: Do zobaczenia w II Edycji :)

Kilka fotek z rajdu
ObrazekObrazekObrazekObrazek

I z wygranego OS :):):)
ObrazekObrazek

Pozdro :)
Slawek Kolodziej

Postprzez Lukas Lach » Cz, 20 wrz 2007, 00:27

Byłem na prowadzeniu, ale trochę mnie poniosło i na verte wziąłem między światła słynne drewnianio-żelbetonowe paliki na szczycie przełęczy.

Przewaga punktowa w generalce pozwalała na takie "eksperymenty", chociaż wkrótce chyba zostane okrzyknięty mianem Lach McCrash.
Lukas Lach

Poprzednia strona

Powrót do Richard Burns Rally - Puchar RBR.PL