Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

Puchar RBR.PL - Rajd Nikon (10.08.2007 - 13.08.2007)

Pucharowe rozgrywki OnLine (dawne PRSMP)

Postprzez ZABOLSKI Marcin » Pt, 10 sie 2007, 19:06

Gdzie? Na Pribramie! :angry: W bardzo dziwnym poślizgu (na prostej!) ratując się jak tylko można...zahaczyłem kibiców i cały wynik (po w miare równej jeździe) został zmarnowany. Strata czasowa gigantyczna. Wyprowadziło mnie to trochę z równowagi i na następnym odcinku miałem już kilka wypadów poza drogę, aż w końcu w kolejnym "dziwnym poślizgu" przydzwoniłem w drzewka.

[ Dodano: Pią Sie 10, 2007 19:07 ]
Lukasz Cywka napisał(a):Proszę o requesta.

Request uznany.
ZABOLSKI Marcin

Postprzez Maciek Wilk » Pt, 10 sie 2007, 19:37

tak sobie z marszu pojechałem na 45 min przed imprezą 3 dniową ale może w poniedziałek dam rady dokończyć :D ...

wogóle piękny rajdzik, co prawda żenadnie jechałem ale co, meta etapu ... czechosłowację to wogóle może 2 razy w życiu na klawiaturce myknołem no i rozdziewiczonko było, spoko auto jak piłeczka, ale już wiem co i jak ... na przyszłość ...

fajnie powodzonka, kurcze mam teraz urlopik to przed następnym potrenuję, co by Wam tak łatwo nie było :hahaha: pozdro.
PPT by BP
Maciek Wilk

Postprzez Marcin Tomaszewski » Pt, 10 sie 2007, 20:35

Widzę,że przesiew jest masakryczny :o ... boje się trochę tego rajdu :unsure: punkty najważniejsze! :)
Marcin Tomaszewski

Postprzez Kuba Jureczko » Pt, 10 sie 2007, 20:42

Proszę o requesta.
www.amk-slazak.oz.pl - Automobilklub Ślązak.
Kuba Jureczko

Postprzez CYWKA Marcin » Pt, 10 sie 2007, 20:48

Marcin Tomaszewski napisał(a):Widzę,że przesiew jest masakryczny

:hahaha: noo ja na przykład pełen nadziei na dobry wynik moją wymarzoną fabią kit car (choć wiedziałem że jest za twarda na pribrama) dałem się ponieść emocją :hahaha: i na pribramie zostałem na mostku i "the end". :przebij mur:
Rallyshop.pl Virtual Team
KULIG FOREVER!!!
CYWKA Marcin

Postprzez Leszek Kapłan » Pt, 10 sie 2007, 21:35

prosze o requesta.

Niestety zdołałem przejechać tylko pierwszy oes,zakończył się całkiem nieźleale na drugi już nie wyjechałem ... :(
Leszek Kapłan

Postprzez Lukasz Kucharski » Pt, 10 sie 2007, 21:56

No etap ciężki :<_<: i to niebył mój dzień.
Bizona nie lubie, ale jako tako znam. Ale pribram to porażka max :hahaha: nie lubie i nie jeżdże po nim :P
Dzisiaj miałem chwile czasu to pojechałem, jutro niestety nie mógłbym :angry:
Fatalny set na Pribrama, auto skakało po całej drodze :hahaha: musiałem bardzo odpuszczać. Mój błąd, na pozostałych prowadziło sie przyzwoicie, ale nie miałem czasu aby ustawić seta, który pasowałby na wszystkie oesy :<_<: a szkoda.
Ale po tym co widze :blink: to ciesze się że dojechałem :huh:
Powodzenie dla reszty!
Powalcze jeszcze na drugim etapie :)
WRC K-Sport Rally Team
Lukasz Kucharski

Postprzez Kubosh » Pt, 10 sie 2007, 22:26

Widze że dzisiejszy etap to jak safari na asfalcie, bardzo się ciesze ze jestem na mecie. Byłem w miare zadowolony, ale ostatnia pętla mnie załamała straciłem tam około pół minuty do czasu jak powinienem osiągnąć, miałbym bezpieczna przewagę nad jadącym z kłopotami Łukaszem, a tak jestem 2 sekundy za nim. Drugiego dnia spróbuje z nim powalczyć :D Może założe śrenią skrzynie na drugi etap bo wydaje mi się że może to trohce pomóc... Zapowiada się cieżka walka zobaczymy co sie da zrobić
Kubosh

Postprzez bodziec01 » Pt, 10 sie 2007, 23:36

Proszę o uznanie requesta,
niestety wszystko poza samochodem miało kolor czarny, trudno więc było jechać nic nie widząc.
bodziec01

Postprzez rav_rs » So, 11 sie 2007, 01:11

Witam wszystkich forumowiczów!
Jest to piąty mój rajd w pucharze i jak do tej pory najbardziej udany pierwszy etap :)
Odcinki pierwszego etapu bardzo trudne ale jednak jest sukces jak często powtarza partia rządząca :) Pierwsza pętla w moim wykonaniu była najlepsza, na kolejnych starałem się utrzymać równe tempo z pierwszej ale raczej priorytetem było dojechanie do mety bez większego ryzyka. Największe problemy zaczęły się na 9 os Ludkowice-Świerki gdzie pojawiły się problemy techniczne z komputerem i zaczęło "przycinać" grę przez co hamując do szykany przed beczkami gra się zatrzymała a kiedy odzyskałem kontrolę byłem w lesie. Jak mawia premier to pewnie w moim komputerze "muszą być czynni inni szatani" Najważniejsze jednak że udało się powrócić na drogę bez pomocy kibiców i samochód pozwolił na kontynuację jazdy.
I tu chciałbym wyrazić swoje zdanie na temat podziału rajdu na etapy i jak dla mnie jest to bardzo dobre rozwiązanie.
Podsumowując jestem bardzo zadowolony ze swojego dotychczasowego przejazdu i mam nadzieje dotrzeć do mety drugiego etapu
rav_rs

Postprzez FIA » So, 11 sie 2007, 01:34

Well, to na pewno nie byl moj dzien :-)

Mialem mala przygode na OS4 i rozbilem szybe wiec cala petle musialem pojechac z ograniczona widocznoscia. Na ostatniej petli probowalem przyspieszyc ale skonczylo sie kilkoma bledami wiec ostatni oes etapu (stryckovy) postanowilem odpuscic calkowicie. To byl blad niestety - rozluzniony nieco palec zeslizgnal sie z galki w joyu i wypadlem na prostej w pole. Bylo to zaraz po wjechaniu na szutrowy lacznik, w polu byl jakis wielki glaz :shock: nigdy wczesniej go nie widzialem a tu taka niespodzianka. :biala flaga:
R-EVOLUTION Team

Obrazek
FIA
Administrator, ZSS

Postprzez Racer D » So, 11 sie 2007, 06:48

No i fajnie plan na 100%. Pierwszy etap za mną, auto całe parę niewielkich przygód w tym mój niewdzięczny Momos decentrował się kilkakrotnie tak że musiałem się zatrzymywac i centrowac sprzęt. Czasy przeciętne, do poprzednika mam przepaśc czasową - nie pozostaje nic tylko zachowac spokoj w drugiej czesci i dowiezc miejsce w pierwszej dziesiatce N-ki. Pozdrowienia
The proud memeber of:
R-EVOLUTION RALLY TEAM
Racer D
Moderator, ZSS

Postprzez BILSKI Marcin » So, 11 sie 2007, 07:12

Ja juz tez po pierwszysm etapie ale etap do bani na 2 SS za mocno chyba przyciełem zakręt wybiło mnie a jak spadłem na cztery łapy to tylny zawias był juz uszkodzony, a zobaczyłem to dopiero na starcie do oesu 3, i tak jechałem 20km/g żeby dokulac sie do mety i na serwis i straciłem tam jakieś 2min, a potem już bez fajerwerków spokojnym tempem do mety etapu (chyba troche za spokojnym). W generalce teoretycznie szanse powalczenia o dwie pozycje z Mackiem Wilkiem i z daniello123 ale niestety prawdopodobnie dzisiaj wyjeżdzam na wczasy i przez drętwe podziały na etapy nie będzie mi dane skończyć rajdu :zygi:

Gratulacje dla zwyciezców jak zawsze poza zasięgiem B)
BILSKI Marcin

Postprzez Tomek Wrobel » So, 11 sie 2007, 10:50

no to dzisiaj sobie smigne ale pewnie jak zawsze wypadne na 1 os.

pozdro i gumowych drzew dla tych kturzy jeszce nie jechali :)
Tomek Wrobel

Postprzez tomek bryk » So, 11 sie 2007, 12:46

A ja już pojechałem. Byłoby całkiem nieźle, gdyby nie błąd na ostatnim oesie tej pętli.
dwóch fajnych zawodników w s1600 mijałem po drodze - niezłe czasy , bardzo niezłe.
Czekamy w takim razie na reszte stawki. Powodzenia.
Tomek Bryk
tomek bryk

Postprzez Marcin Szopa » So, 11 sie 2007, 13:26

Bez żadnych dzwonów, samochód nieuszkodzony, miejsce dobre (jak na razie ) mało błędów jechałem Swoim tempem, byle było tak samo na 2etapie :) Powodzenia reszcie ścigantów :)
Marcin Szopa

Postprzez ZABOLSKI Marcin » So, 11 sie 2007, 14:39

Jakim cudem w rajdzie pojechał Czech Lukas Utrata?
ZABOLSKI Marcin

Postprzez Mateusz Pryk » So, 11 sie 2007, 14:45

A odpowie mi ktoś na pytanie które zadałem w tym temacie???? dzisiaj ostatni dzień pierwszego etapu a ja dalej nie wiem czy mogę jechać
Mateusz Pryk

Postprzez Deire » So, 11 sie 2007, 15:00

Marcin Zabolski napisał(a):Jakim cudem w rajdzie pojechał Czech Lukas Utrata?

może zbajerował jakiegoś uczestnika pucharu ? :lol:
Deire

Postprzez Mateusz Brzeski » So, 11 sie 2007, 15:09

przecie zagraniczni gracze tyż mogą pojechać :)
97% ludzi trzyma rękę na myszce czytając posty:D
Mateusz Brzeski

Postprzez Marcin Tomaszewski » So, 11 sie 2007, 15:42

Mateusz Brzeski napisał(a):

przecie zagraniczni gracze tyż mogą pojechać :)

....ale po uprzednim zgłoszeniu się do rozgrywek... :mellow:
Marcin Tomaszewski

Postprzez CZEPIEL Janusz » So, 11 sie 2007, 16:30

No więc jazda bez jakiegokolwiek treningu (właczyłem Ryśka pierwszy raz od tygodnia) i pojechałem ale niestety tylko do trzeciego OS-u. Już pod koniec pribramu było cięcie a tam był kamień i niestety już dalej nie pojechałem. Trzeba się ostro wziąść za zrobienie nowych setów i powinno byc lepiej.
CZEPIEL Janusz

Postprzez Marcin Tomaszewski » So, 11 sie 2007, 18:41

Prosze o requesta nie wystartowałem nawet do 1 oesu :/

edit: już wporządku ;)
Marcin Tomaszewski

Postprzez Tomek Wrobel » So, 11 sie 2007, 19:29

Prosze o uznanie requesta.
ponieważ wywalilo mnie do pulpitu.
Tomek Wrobel

Postprzez Pawel Lizakowski » So, 11 sie 2007, 19:39

No w końcu powrót do tradycji! Bo już się martwiłem tym że dojeżdżam za często do mety...

Popełniłem błąd (nie zwalam winy na niesprawną kierownicę) już na drugim oesie, by na trzecim zakończyć rajd. Podbiło mnie na drugim mostku, potem drzewo, i samochód stanął w płomieniach. Na szczęście udało się ugasić, ale był to koniec mojego rodzinnego rajdu.

Lukasz Kucharski napisał(a):Bizona nie lubie, ale jako tako znam

No a kurde podlałem tamte krzaczki, ale widać za późno, bo nie zdążyły urosnąć :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Powodzenia reszcie :)
Pawel Lizakowski

Postprzez Lukasz Kucharski » So, 11 sie 2007, 19:46

Pawel Lizakowski napisał(a):
Lukasz Kucharski napisał(a):Bizona nie lubie, ale jako tako znam

No a kurde podlałem tamte krzaczki, ale widać za późno, bo nie zdążyły urosnąć :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Powodzenia reszcie :)

Haaaaa B) urosnąć urosły, ale moja ekipa zdążyła je wyciąć B) :hahaha: :hahaha:
WRC K-Sport Rally Team
Lukasz Kucharski

Postprzez Marcin Tomaszewski » So, 11 sie 2007, 19:51

Panowie brawa dla Tomka Bryka, pokazał klasę na Pribramie niczym Bryan Bouffier w RSMP :) Ja nawet nie próbowałem go gonić na Pribramie bo jechałem naprawde na max tego co mogę ;) Póki co mam 20 s. straty, plan na następny etap jest taki,żeby utrzymać tempo i ewentualnie walczyć o podium :)
Marcin Tomaszewski

Postprzez Leszek Kapłan » So, 11 sie 2007, 20:08

sorki dowiem sie czy dostane requesta bo nie zostało juz za duzo czasu :blink:
Leszek Kapłan

Postprzez Kuba Jureczko » So, 11 sie 2007, 20:10

sorki dowiem sie czy dostane requesta bo nie zostało juz za duzo czasu :blink:

dołączam się do pytania... :<_<:
www.amk-slazak.oz.pl - Automobilklub Ślązak.
Kuba Jureczko

Postprzez ZABOLSKI Marcin » So, 11 sie 2007, 20:24

Drodzy "requestowicze". Dziś mam dobry dzień to uprzejmię tłumaczę.

1. Według regulaminu request można uznać osobie, która w wynikach na czeskiej stronie w zakładce "Retired Cars" ma komunikat "Did not start to SS xx". To na wstępie dyskwalifikuje Kubę Jureczko, który ma komunikat "Crashed on SS1". Z kolei leo106rallye może się starać o requesta, bo ma komunikat "Did not start to SS2".

2. Ale żeby w ogóle dostać requesta trzeba go wpierw wysłać :lol: Aby to zrobić na czeskiej stronie, gdzie są informacje o rajdzie ( http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... f8e1834e24 ) należy wybrać tam opcję "Request for reset tournament" a później czekać, aż ktoś z Wielce Szanownego Zarządu go uzna. Mam nadzieję, że wszystko jasne :)

Do Mateusza Pryka - według regulaminu nie możesz wystartować pod innym nickiem niż tym, pod którym jesteś zgłoszony. Jeśli Szef Pucharu, Łukasz Bednarz nie zabierze głosu w tej sprawie to oficjalnie jechać nie możesz.
ZABOLSKI Marcin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Richard Burns Rally - Puchar RBR.PL