Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

Puchar RBR.PL - Rajd Wisły (27.07.2007 - 30.07.2007)

Pucharowe rozgrywki OnLine (dawne PRSMP)

Postprzez Pawel Lizakowski » Cz, 2 sie 2007, 23:37

No widać, "chłopaki", widać. Jesteście siebie warci. Obydwoje.
FIA napisał(a):Poraża mnie Twoja dyplomacja

Jak chcesz, mogę ci napisać coś niedyplomatycznego na PW, bo sprawa poważna.
FIA napisał(a):Odzywam sie bo nie lubie płaczących lolków i ... wlasciwie tylko dlatego

To po co piszesz? Piszesz bez sensu? Tak żeby tylko coś napisać? Świetnie
FIA napisał(a):Dokladnie, nie ta liga po prostu

kolejne wywyższanie się, teraz to Ty robisz sobie wstyd
Ostatnio edytowano Cz, 2 sie 2007, 23:38 przez Pawel Lizakowski, łącznie edytowano 1 raz
Pawel Lizakowski

Postprzez FIA » Cz, 2 sie 2007, 23:38

Przykro mi ze nadal nie rozumiesz Pawel :-) Dobranoc!
R-EVOLUTION Team

Obrazek
FIA
Administrator, ZSS

Postprzez Pawel Lizakowski » Cz, 2 sie 2007, 23:40

FIA napisał(a):Przykro mi ze nadal nie rozumiesz Pawel

Nie, nie rozumie. Jak robisz sobie jaja, to rób je gdzie indziej jak ich nie masz.

Podjąłem decyzję - jednak startuję w Rajdzie Nikon, i pozostałych.

Pozdrawiam, i dobranoc

I przepraszam chłopaków z S1600, za niecelowe, jakby nie było, "oszustwo", które nic nie dawało. Choć nie przepraszam Marka Majewskiego, który nie miał odwagi napisać czymiał legalny set na rajdzie Krakowskim. Taki kozak.
Ostatnio edytowano Cz, 2 sie 2007, 23:44 przez Pawel Lizakowski, łącznie edytowano 1 raz
Pawel Lizakowski

Postprzez Marek Majewski » Cz, 2 sie 2007, 23:43

Pawel Lizakowski napisał(a):
FIA napisał(a):Przykro mi ze nadal nie rozumiesz Pawel

Nie, nie rozumie. Jak robisz sobie jaja, to rób gdzie indziej jak ich nie masz.

UUUUU ostro pojechane.... Więc spytam Ciebie czy ty jestes taki g.....i czy tylko udajesz???
I jak ty byś miał jaja to dawno przestałbyś płakać...
Pozdrawiam i dobranoc
MAJKOS RTP - odwiedź nas na Fejsbuku
Marek Majewski

Postprzez Pawel Lizakowski » Cz, 2 sie 2007, 23:47

Marek Majewski napisał(a):I jak ty byś miał jaja to dawno przestałbyś płakać...

Być może przestałbym, ale odwdzięczam się wam taką samą jazdą, jak wy po mnie.
Pawel Lizakowski

Postprzez NASIADKO Pawel » Cz, 2 sie 2007, 23:48

Pawle gdybym był modem to dostałbyś ode mnie pasek za takie wycieczki osobiste :biala flaga:
podziwiam Cię za Twój tupet. najpierw dałeś plamę z fizyką, później dałeś plamę z definicją szpery, a teraz atakujesz ludzi którzy zwrócili Ci na te wpadki uwagę. nie przesadzasz? a może teraz i o mnie powiesz, że "nie mam jaj" albo "trzeba mnie zwalić z OSu bo siedzę na nim pijany"?
litości...
NASIADKO Pawel

Postprzez Pawel Lizakowski » Cz, 2 sie 2007, 23:51

Pawel Nasiadko napisał(a):za takie wycieczki osobiste

być moze przesadziłem, ale ja tylko odpowiadam. I nie dałem plamy z definicją szpery, tylko z setupem.

I Ciebie nie zaatakuje - bo ja się tylko bronie.
Pawel Lizakowski

Postprzez SZLEZAK Lukasz » Pt, 3 sie 2007, 00:50

nie nudzi sie wam? to jest oficjalny temat o rajdzie wisly a nie o niechcacym bledzie pawla o szperach i walce 2v1 :> jesli to jest najwieksze najlepsze najpopularniejsze forum o rbr to pokazmy ze rzeczywiscie takie jest. pawel sie dowiedzial ze nie powinien notatnika dotykac nawet jesli bedzie chcial w zakresie cos zmienic i na tym powinna sie skonczyc rozmowa.
pozdr.
SZLEZAK Lukasz

Postprzez tomek bryk » Pt, 3 sie 2007, 00:54

Fajna zadyma to i ja sie odezwę...hehe.

Pawle!
Marek Majewski, mając te swoje 45 lat, juz wie, że ludzie w życiu popełniaja różne błędy i występki. Ty Pawle zapewne też to wiesz. Róznica, natomiast, pomiędzy wami jest taka, że On jest w pełni świadom tego że, w takiej sytuacji do tych występków trzeba sie przyznać i z honorem ponieść konsekwencje, a ty niestety tego świadom jeszcze nie jesteś.

Najpierw próbowałeś nam udowodnić że to co zrobiłeś jest legalne:
Gdyby wartość w moim setupie przekroczyła 100% lub 0% nawet na tysięczne części jednego procenta (np. 101.000000% lub -0.100000) to wtedy by był niezgodny!!!

potem powiedzialeś że większość z nas ma znikome pojęcie o mechanice:
A to mówienie że inni mieli to nie ruszane, jest głupie, bo być może nie wszyscy się znają na mechanice.

Następnie zasugerowałeś, że nasz regulamin jest do kitu i powinno sie go interpretować nie tak jak wszyscy do tej pory mysleli że powinno , tylko tak jak ty to sobie wykombinowałeś:
To kolejny raz, gdy wychodzi niejasność regulaminu. Nie zgadzam się z decyzją Łukasza, samo edytowanie notatnikiem w zakresie homologacji nie jest nielegalne.

nie omieszkałeś też skrytykować naszych rodzimych rozgrywek i potępic postawę ich organizatorów:
Jak zwykle wszystko wychodzi u nas, w polskich rozgrywkach, bo gdy się startuje w zagranicznych, to wszystko jest ok - dlaczego? Bo za granicą mają po prostu ludzkie podejście...

potem nas postraszyłeś:
Z tego wszystkiego odechciewa mi się jeździć w moim ulubionym (bo asfaltowym) turnieju, gdzie rywalizacja była najostrzejsza, cóż, chyba przyjdzie mi się ścigać u poczciwych Czechów

Aż wreszcie, okazałeś sie niezłym cynikiem:
Pozdrawiam tych, co czują się oszukani, bo myślą, że miałem szybszy wóz.

Zamiast od razu, w pierwszym poscie, powiedzieć :
" Chłopaki; popełniłem błąd, Przepraszam Was wszystkich, jestem gotów ponieść wszelkie konsekwencje, nigdy wiecej tego juz nie zrobie"
lub cokolwiek, ale nie tak jak w pierwszym poscie tej zadymy...

Pozdrawiam
Tomek Bryk
tomek bryk

Postprzez Pawel Lizakowski » Pt, 3 sie 2007, 01:23

tomek bryk napisał(a):Róznica, natomiast, pomiędzy wami jest taka, że On jest w pełni świadom tego że, w takiej sytuacji do tych występków trzeba sie przyznać i z honorem ponieść konsekwencje, a ty niestety tego świadom jeszcze nie jesteś.

Ależ ja się już przyznałem kilka razy:
Pawel Lizakowski napisał(a):Nie robiłem nic celowo, by Was oszukać

drugi raz:
Pawel Lizakowski napisał(a):Nie robiłem nic celowo, by Was oszukać

Pawel Lizakowski napisał(a):przepraszam chłopaków z S1600, za niecelowe, jakby nie było, "oszustwo”

tomek bryk napisał(a):Róznica, natomiast, pomiędzy wami jest taka, że On jest w pełni świadom tego że, w takiej sytuacji do tych występków trzeba sie przyznać i z honorem ponieść konsekwencje

To dlaczego później tak pisał jak pisał? Celowo? Poprostu odpowiadałem, i nie mówie że niepochamsku
tomek bryk napisał(a):Zamiast od razu, w pierwszym poscie, powiedzieć :
" Chłopaki; popełniłem błąd, Przepraszam Was wszystkich, jestem gotów ponieść wszelkie konsekwencje, nigdy wiecej tego juz nie zrobie"

Masz rację. Bo nierozumiem(łem) że nie można było regulować dyfra od 0% do 100% (w teoretycznym legalnym przedziale), choć wydawało mi się że to sprawa tak oczywista jak ustawienie zawieszenia. Dostałem DNF - koniec. Do zobaczenia na Nikonie ;)

PS:sorry za burdel?
Pawel Lizakowski

Postprzez Lukasz Kucharski » Pt, 3 sie 2007, 10:24

Jaaaa to ja coś też dodam od siebie :blink: :
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Inteligentna wypowiedź do inteligentnej afery :ph34r:
Panowie zawsze musi tak być? Nie można spokojnie i bez agresji? :<_<:
Kurde nie być kilka godzin na forum, a ile sie traciiiiii ranyyy boskie :blink:
Chyba to już koniec? i nie będziecie najeżdżać na siebie :)
Pozdro Panowie i bez emocji :D
WRC K-Sport Rally Team
Lukasz Kucharski

Postprzez ZABOLSKI Marcin » Pt, 3 sie 2007, 12:30

Lukasz Kucharski napisał(a):Panowie zawsze musi tak być? Nie można spokojnie i bez agresji?

Gdyby tego nie było forum by umarło z nudów :) Pozdro dla zadymiarzy :)
ZABOLSKI Marcin

Postprzez BILSKI Marcin » Pt, 3 sie 2007, 14:14

Dawno mnie tu nie było a tu jakie ciekawe sprawy się dzieją hehe wkoncu widze że ktos sety zaczoł sprawdzac B)
BILSKI Marcin

Postprzez HINZ Marcin » Pt, 3 sie 2007, 15:01

Dajcie już spokój, bo aż sie :zygi: chce.

Czy zrobił to z własnej chęci, czy nie ..trudno stało sie.... pamiętajcie, że w tym wszystkim ma chodzić o zabawę :unsure:
Najlepszą Obroną Jest Atak.
HINZ Marcin

Postprzez CYWKA Marcin » Pt, 3 sie 2007, 15:24

Dobra panowie koniec już tej zadymy wisła się skończyła. Tera jest japonia ;) :hahaha:
Rallyshop.pl Virtual Team
KULIG FOREVER!!!
CYWKA Marcin

Postprzez Pawel Lizakowski » So, 4 sie 2007, 21:24

Czuję, że muszę jeszcze coś napisać w tej sprawie. Bo – oszustwo - jakby nie było, to jednak było. Nawet, że było niecelowe i niezamierzone.
tomek bryk napisał(a):Zamiast od razu, w pierwszym poscie, powiedzieć :

Tak bym zrobił, ale – byłem święcie przekonany, że to nie jest nielegalne… :/ A poza tym prosiłem Mateusza Brzeskiego o rozmowę z Łukaszem, przed (wtedy jeszcze ewentualnym) napisaniem o tym na forum, bo byłem pewny że to nie jest nielegalne (co świadczy pierwszy post).

I, gdyby do takiej rozmowy z Łukaszem doszło, to by mnie na pewno uświadomił, że się mylę, i bym nie napisał tak głupiego pierwszego mojego posta, tylko coś w stylu co Tomek zasugerował. :/

Sam byłem zaskoczony tym bardzo, i bardzo to przeżyłem, bo to jeszcze było moje pierwsze 3 miejsce w ośce.

W aferze po Krakowskim gdy dowiedziałem się że nielegale były niezamierzone, przeprosiłem za „oszustów”, bo wtedy nikt tak naprawdę nie był „oszustem”. Nie wiem jak ja jestem teraz w Waszych oczach.

Mam nowe sety już, i o dziwo uzyskuję nawet lepsze czasy (narazie w granicach sekundy na asfalcie) co jest kolejnym dowodem, ze to co było, było w pełni niecelowe i nieświadome.

I teraz, uświadomiony (choć nie tak jak chciałem), mówię:
Przepraszam Was wszystkich, również za mojego pierwszego posta, organizatorów jak i konkurentów z ośki.
Pawel Lizakowski

Postprzez STARAKIEWICZ Maciej » N, 5 sie 2007, 11:38

a tam, na następnym rajdzie już nie będziemy o tym pamiętać, przecież to tylko zabawa a przynajmniej ja tak to traktuje, fakt, każdy chce wygrać i wcale sie nie dziwie Pawłowi że modyfikował, bo chciał odnieść zwycięstwo (każdy by tak zrobił jeżeli by miał cień szansy że robi to zgodnie z przepisami), nie wiedział ze tak nie może, teraz już go uświadomiliście i więcej tak nie zrobi. Czekamy na Nikon ;)
STARAKIEWICZ Maciej

Poprzednia strona

Powrót do Richard Burns Rally - Puchar RBR.PL