Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

Puchar RBR.PL - Rajd Krakowski (13.07.2007 - 16.07.2007)

Pucharowe rozgrywki OnLine (dawne PRSMP)

Postprzez HINZ Marcin » Wt, 17 lip 2007, 23:09

Lol zaraz będzie, że każdy ma na 900 xD
Najlepszą Obroną Jest Atak.
HINZ Marcin

Postprzez Marcin Szopa » Wt, 17 lip 2007, 23:11

Oj Panie Tomku nie chodziło mi o to. Chciałem tylko wiedzieć jakie to ma efekty bo naprawę nie znam się na tym. Mnie to jest wszystko jedno bo i tak śmigam dla przyjemności. Ciężka sprawa ale można by bez nerwów? Traktuje to jako zwykły błąd jak napisałem wyżej. Więc skoro nie wpływa to na czas uzyskany to bardzo dobrze :)
Marcin Szopa

Postprzez Jaroslaw Dejko » Wt, 17 lip 2007, 23:11

Marcin Hinz napisał(a):Lol zaraz będzie, że każdy ma na 900 xD

Pewnie tak jest :hahaha: ha ha!!!!

Postprzez Wojtek Mularczyk » Wt, 17 lip 2007, 23:12

Ja też!! ja też mam powyżej 400 ;) Znaczy miałem jeszcze 10 minut temu...
Wojtek Mularczyk

Postprzez jordaan27 » Wt, 17 lip 2007, 23:16

tomek bryk napisał(a):
Marcin Szopa napisał(a):Osoby które po restarcie serwera używały nowych fizyk a jednocześnie starych setów pewnie mają 900Nm. Pewnie mało kto wiedział ze wprowadzono takie ograniczenie i stało jak sie stało. Chyba sprawa będzie dotyczyła także ligi wiec trzeba będzie się zastanowić i to dość poważnie co teraz zrobić. A mam takie pytanie, na ile zmiana tego parametru z 400Nm na 900Nm wpływa na czasy na odcinkach?

No to chłopaki zeście pojechali na całego. Jam jest OSZUST!!!!. Też mam stary set więc zapewne mam 900.
Proponuję odebrac mi wszystkie zdobyte do tej pory punkty. i zakazać startu do końca tej edycji Pucharu.Chociaz to będzie nie dobrze, bo w takim wypadku, nie będę miał szansy udowodnić wam, że jak zrobie sobie ten dyferencjał na 0 , to też będę kręcił dobre czasy.
Moim zdaniem ustawienia tego dyfra nie mają żadnego znaczenia. Dla próby , ustawiłem go przed chwilą własnie na 0 i zrobiłem na arbuzie 2,35,9x . zainteresowanych sprawdzeniem repa zapraszam na GG.

Tomek no sory nie denerwuj się, moja wina, tak nudy były na forum to mówie coś trza zadziałać i niech Piotr wie, że dajemy sobie doskonale radę pod jego nie obecność.
jordaan27

Postprzez HINZ Marcin » Wt, 17 lip 2007, 23:17

A ja w N12 mam:
800
350
600

..chyba dobrze, nie? (:
HINZ Marcin

Postprzez Marcin Tomaszewski » Wt, 17 lip 2007, 23:20

A ja nie mam ..... i c...j
Dajcie już spokój to jest niczym Walka na oesie między Szymonem Rutą a Tomkiem Kucharem.... ten pierwszy z góry skazany jest na przegraną (chodzi mi tutaj o spieranie się między sobą kto,jak,gdzie i kiedy "podkręcil' setup )

Pozdro.
Marcin Tomaszewski

Postprzez HINZ Marcin » Wt, 17 lip 2007, 23:21

Dajcie już spokój to jest niczym Walka na oesie między Szymonem Rutą a Tomkiem Kucharem.... ten pierwszy z góry skazany jest na przegraną (chodzi mi tutaj o spieranie się między sobą kto,jak,gdzie i kiedy "podkręcil' setup )

Pozdro.

Pamiętaj, że zawsze na drodze może leżeć kolec i będzie po Kucharze :hahaha: :hahaha: :hahaha:
HINZ Marcin

Postprzez jordaan27 » Wt, 17 lip 2007, 23:31

Marcin Hinz napisał(a):

Pozdro.

Pamiętaj, że zawsze na drodze może leżeć kolec i będzie po Kucharze :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Marcin to, że kilku debili wypaczyło wynik sportowej rywalizacji, a co gorsza narażało czyjeś życie to nie jest powód do żartów.
jordaan27

Postprzez Pawel Lizakowski » Wt, 17 lip 2007, 23:32

I co teraz będzie moja wina, tak? Super!
Mateusz Brzeski napisał(a):I tu mam pytanie czy wartość powyżej 400 jest dozwolona wg Regulaminu?

Mateusz Brzeski napisał(a):nie jest dozwolona :D jestem setup-menem więc będzie sprawdzanie

Mateusz Brzeski napisał(a):powiedzieć że zmieniły się parametry ustawień dla oski i ludziska z niewiedzy śmigają na starym secie dlatego też chodzi tu o to żeby kazdy odnowił seta żeby nie było podejrzeń o korzystanie z notatnika

Mateusz Brzeski, czyli wiedziałeś o tym i nie powiedziałeś wcześniej?
Mateusz Brzeski napisał(a):macie fuksa bo sprawdzam dopiero od następnego rajdu

:blink:
Marcin Hinz napisał(a):A ja w N12 mam

chodzi o ośke
Pawel Lizakowski

Postprzez Mateusz Brzeski » Wt, 17 lip 2007, 23:37

Tak Pawle wiedziałem o tym troszkę prędzej od niektórych ale czy to moja wina że ja wam nie powiedziałem ?? czy to był mój obowiązek?? czy naprawdę o tym nie wiecie że skoro wychodzi nowa fizyka to trzeba ją obadać od kół po dach??

co do defra:

uzależnia prędkość kół podczas pokonywania zakrętu od jego promienia, zwalniając koło "wewnętrzne" i przyspieszając "zewnętrzne".
97% ludzi trzyma rękę na myszce czytając posty:D
Mateusz Brzeski

Postprzez jordaan27 » Wt, 17 lip 2007, 23:39

Ja wiedziałem trochę wcześniej, ale jakoś ciężko miałem napsiać, bo wiedziałem że zaraz będą głosy, że słaby jestem i chce punkty przy zielonym stoliku wyrwać. Myślałem, że każdy sam się zorientuje i poprawi.
Ostatnio edytowano Wt, 17 lip 2007, 23:53 przez jordaan27, łącznie edytowano 1 raz
jordaan27

Postprzez Pawel Lizakowski » Wt, 17 lip 2007, 23:41

Mateusz Brzeski napisał(a):Tak Pawle wiedziałem o tym troszkę prędzej od niektórych ale czy to moja wina że ja wam nie powiedziałem

No nie jest Twój obowiązek.
Mateusz Brzeski napisał(a):czy naprawdę o tym nie wiecie że skoro wychodzi nowa fizyka to trzeba ją obadać od kół po dach

Jakos wielu zawodników ma czysty samochód, a wielu nie. Nie wszyscy widać o tym pomyśleli. Nawet najlepsi. Dlatego przepraszam za 'oszustów', ale w pierwszej chwili tak myślałem
Mateusz Brzeski napisał(a):co do defra:

uzależnia prędkość kół podczas pokonywania zakrętu od jego promienia, zwalniając koło "wewnętrzne" i przyspieszając "zewnętrzne".

Nie chodzi spięcie dyfra, tylko moment obrotowy na dyfrze! Parametr w "dziale" dyferencjały.
Ostatnio edytowano Wt, 17 lip 2007, 23:44 przez Pawel Lizakowski, łącznie edytowano 1 raz
Pawel Lizakowski

Postprzez Mateusz Brzeski » Wt, 17 lip 2007, 23:44

proponuje zakończyć ten burdel
Ostatnio edytowano Wt, 17 lip 2007, 23:47 przez Mateusz Brzeski, łącznie edytowano 1 raz
97% ludzi trzyma rękę na myszce czytając posty:D
Mateusz Brzeski

Postprzez Marcin Szopa » Wt, 17 lip 2007, 23:44

Mateusz Brzeski napisał(a):Tak Pawle wiedziałem o tym troszkę prędzej od niektórych ale czy to moja wina że ja wam nie powiedziałem ?? czy to był mój obowiązek?? czy naprawdę o tym nie wiecie że skoro wychodzi nowa fizyka to trzeba ją obadać od kół po dach??

co do defra:

Może masz racje ale nikomu do głowy nie przyszło by to sprawdzić ale jeśli ktoś się tym zajmuje. Mogłeś ale nie powiedziałeś mówi się trudno. Skoro sam nie znajdujesz błędu w Swoim postępowaniu znaczy że masz racje i nikt nie powinien osądzać Ciebie. Bo skoro jesteś za to odpowiedzialny i Twoje zdanie się liczy :)
Marcin Szopa

Postprzez jordaan27 » Wt, 17 lip 2007, 23:45

Pawel Lizakowski napisał(a):
Mateusz Brzeski napisał(a):Tak Pawle wiedziałem o tym troszkę prędzej od niektórych ale czy to moja wina że ja wam nie powiedziałem

No nie jest Twój obowiązek.
Mateusz Brzeski napisał(a):czy naprawdę o tym nie wiecie że skoro wychodzi nowa fizyka to trzeba ją obadać od kół po dach

Jakos wielu zawodników ma czysty samochód, a wielu nie. Nie wszyscy widać o tym pomyśleli. Nawet najlepsi. Dlatego przepraszam za oszustów, ale w pierwszej chwili tak myślałem
Pawel Lizakowski napisał(a):co do defra:

Nie chodzi spięcie dyfra, tylko moment obrotowy na dyfrze!

I tak nie najgorzej wypadłeś, zobacz WYŻEJ posty kolegi Mateusza Bieleckiego po prostu WTOPA ROKU!!! :-)
jordaan27

Postprzez Pawel Lizakowski » Wt, 17 lip 2007, 23:49

Wszystkim tym w szoku mówię, że chodzi o maksymalny moment obrotowy na dyferencjale, a nie o spięcie dyferencjału
Rozpinając na 0 też da się jechać z dobrym czasem.

Pawel Lizakowski napisał(a):Mateusz Brzeski napisał/a:
czy naprawdę o tym nie wiecie że skoro wychodzi nowa fizyka to trzeba ją obadać od kół po dach

Jakos wielu zawodników ma czysty samochód, a wielu nie. Nie wszyscy widać o tym pomyśleli. Nawet najlepsi.

Dlatego jeszcze raz piszę:
przepraszam za 'oszustów', ale w pierwszej chwili tak myślałem - trzymając się tego że owo 'oszustwo' to niezamierzone.
Ostatnio edytowano Śr, 18 lip 2007, 00:04 przez Pawel Lizakowski, łącznie edytowano 2 razy
Pawel Lizakowski

Postprzez Marcin Szopa » Wt, 17 lip 2007, 23:59

Czarna magia z tym spinaniem czy rozpinaniem :) Panie ześlij nam kogoś z zarządu i niech się wypowie i wyjaśni co i jak :)
Marcin Szopa

Postprzez BIELECKI Mateusz » Śr, 18 lip 2007, 00:00

Przyznam sie..stopilem sie niesamowicie...jak mi wstyd :hahaha: :lol:
Tekstury na zamówienie!

GG 6570685
BIELECKI Mateusz

Postprzez Marcin Szopa » Śr, 18 lip 2007, 00:02

Pawel Lizakowski napisał(a):Mateusz Brzeski napisał/a:
czy naprawdę o tym nie wiecie że skoro wychodzi nowa fizyka to trzeba ją obadać od kół po dach

No ale trochę dziwne że na forum nikt nawet o tym nie wspomniał nawet Ci którzy skorygowali ustawienia :)
Marcin Szopa

Postprzez ZABOLSKI Marcin » Śr, 18 lip 2007, 00:07

No to opieszałość Zarządu dała się we znaki.

Uprzejmie informujemy:

1. Od następnego rajdu należy zrobić nowe setupy do aut Super 1600. Najlepiej jakby był ktoś wstanie podać ograniczenia względem starej fizyki. No ale na pewno wspomniany max moment obrotowy nie może wynosić więcej niż 400nM, dlatego też setup najlepiej zrobić z poziomu gry i to od podstaw, aby nie było potem nie potrzebnych spięć.
2. Mamy nowego sędziego głównego, którym został Mateusz Brzeski (niech i jego ktoś też kontroluje :P ). Z tego miejsca uprzedzam, że KAŻDE odstępstwo od homologacji w setupie będzie karane. Na dotychczasowe rajdy przymykamy oko, bo trzeba by pewnie zdyskwalifikować 90% zawodników w ośce.
3. W imieniu Zarządu przepraszam wszystkich za zwłokę, ale wszyscy jednocześnie trafiliśmy w taki okres, że nie mamy w co ręce włożyć, a ja sam jeszcze w tym tygodniu wyjeżdżam.
Ostatnio edytowano Śr, 18 lip 2007, 00:10 przez ZABOLSKI Marcin, łącznie edytowano 2 razy
ZABOLSKI Marcin

Postprzez Pawel Lizakowski » Śr, 18 lip 2007, 00:08

Marcin Szopa napisał(a):Czarna magia z tym spinaniem czy rozpinaniem

Większy moment obr. to tak jak większa moc mniej więcej.
Marcin Szopa napisał(a):No ale trochę dziwne że na forum nikt nawet o tym nie wspomniał nawet Ci którzy skorygowali ustawienia

Ja nie wspomniałem bo byłem nieświadomy, ponieważ zmieniałem z 200 na 400Nm.
Pawel Lizakowski

Postprzez tomek bryk » Śr, 18 lip 2007, 00:08

Marcin Tomaszewski napisał(a):

Pozdro.

proponowałbym , abys nie uzywał sformułowań typu: "podkręcil setup", bo każdy tutaj doskonale wie że nikt nie podkrecał setów, tylko wynika to z faktu uzywania starych ustawień . A jeśli masz jakieś wątpliwości to jest taki temat jak: Puchar RBR.PL - protesty
i tam sugeruję złożyć oficjalny protest.
Tomek Bryk
tomek bryk

Postprzez Marcin Tomaszewski » Śr, 18 lip 2007, 00:15

tomek bryk napisał(a):

Pozdro.

proponowałbym , abys nie uzywał sformułowań typu: "podkręcil setup", bo każdy tutaj doskonale wie że nikt nie podkrecał setów, tylko wynika to z faktu uzywania starych ustawień . A jeśli masz jakieś wątpliwości to jest taki temat jak: Puchar RBR.PL - protesty

A ja TObie proponuje żebyś jeszcze raz przeczytał to co napisałem nim sam coś napiszesz...
pisząc "podkręcił" miałem na myśli przenośnie (bo wiem że nikt świadomie tego nie robił wynikało to po prostu z użytkowania setupów które zostały zrobione do fizyki której używaliśmy jeszcze przed awarią czeskiego serwera). :)
Marcin Tomaszewski

Postprzez ZABOLSKI Marcin » Śr, 18 lip 2007, 00:18

Ponieważ wszystko w materii setupów do ośki przedstawiłem w moim poprzednim poście, proszę o nie kontynuowanie "dymu".
ZABOLSKI Marcin

Postprzez Jaroslaw Dejko » Śr, 18 lip 2007, 00:22

Wygląda na to ze w klasie i generalce jeszcze zyskałem bo zawodnicy tacy jak : moc1 i Piotr Satala nie wywiązali sie z regulaminu i nie wysłali REPLAY.
Dzieki panowie ja lubię PREZENTY :D

Postprzez tomek bryk » Śr, 18 lip 2007, 00:28

tomek bryk napisał(a):

Pozdro.

A ja TObie proponuje żebyś jeszcze raz przeczytał to co napisałem nim sam coś napiszesz...
pisząc "podkręcił" miałem na myśli przenośnie (bo wiem że nikt świadomie tego nie robił wynikało to po prostu z użytkowania setupów które zostały zrobione do fizyki której używaliśmy jeszcze przed awarią czeskiego serwera). :)

Sorry ale w tej atmosferze,jaka tu zapanowała, nie jestem w stanie rozumieć takich "przenośni".

Przepraszam Zabol.
Tomek Bryk
tomek bryk

Postprzez Jarek Matoga » Śr, 18 lip 2007, 01:38

Wraca sobie zmęczony rajdowiec po gryllu, a tu takie problemy.
Coś niedobrego po BK2, a Krejzole tak zaszalały w s1600 :D
Ja się nie czepiam, ale chociaż symboliczna, malutka, 1 sekunda kary mogła być :P
PS. Taki żarcik noworoczny :hahaha:
Jarek Matoga

Postprzez tomek bryk » Śr, 18 lip 2007, 01:53

Jarek Matoga napisał(a):Wraca sobie zmęczony rajdowiec po gryllu, a tu takie problemy.
Coś niedobrego po BK2, a Krejzole tak zaszalały w s1600 :D
Ja się nie czepiam, ale chociaż symboliczna, malutka, 1 sekunda kary mogła być :P
PS. Taki żarcik noworoczny :hahaha:

Rozumiem cie w całej rozciągłości i jeżeli o mnie chodzi to zgadzam sie na 0,72 sekundy
Tomek Bryk
tomek bryk

Postprzez Lukasz Bednarz » Śr, 18 lip 2007, 08:00

Dyskwalifikacje za brak powtórek:

1. Piotr Satala
2. moc1
3. Pawel-Chlebowski
4. martyna0005

Dyskwalifikacje za niezgodność nicka w zgłoszeniu/starcie:

1. Maciej.Starakiewicz

Klasyfikacje uaktualnione.
Lukasz Bednarz