Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

Puchar RBR.PL - Rajd Rzeszowski (29.06.2007 - 02.07.2007)

Pucharowe rozgrywki OnLine (dawne PRSMP)

Postprzez Pawel-Chlebowski » Pn, 2 lip 2007, 20:33

Lukas Lach napisał(a):Żebyśmy się za jakiś czas nie obudzili z "ręką w nocniku", gdy okaże się, że w pucharowym rajdzie zapunktowało 3 polaków.

A kto sciągnął do nas kosmitę Hirvelę, jak nie Autoklub :), ale dobrze bo gość nam pokazuje ile jeszcze nam brakuje i jakim torem trzeba iść, chociaż nie powiem, że jakiś cholernie trudny ten tor ;)
Pawel-Chlebowski

Postprzez SZLEZAK Lukasz » Pn, 2 lip 2007, 20:43

Prosze o bardzo szybkie uznanie mojego requesta poniewaz podczas ladowania oes11 wyskoczyl mi blad ze problem z aplikacja richard_burns_rally_SSE.exe, ten blad wyskakuje mi czasami ale systematycznie wiec prosze go o uznanie!
SZLEZAK Lukasz

Postprzez ZABOLSKI Marcin » Pn, 2 lip 2007, 20:50

19. Rozłączenie się z pluginem podczas rajdu z jakichkolwiek powodów technicznych lub losowych może stanowić podstawę do wysłania requesta. Requesta można wysłać TYLKO i WYŁĄCZNIE w przypadku, gdy przyczyną problemów jest komunikat "Did not start to SS.." na stronie rbrczech. Zmiana regulaminu obowiązuje od 3. Elimimacji Pucharu RBR.PL - Rajdu Dolnośląskiego.

Nie wysyłajcie requestów zanim nie pojawi się żaden komunikat na stronie RBR Czech, bo za to powinien być automatyczny DNF według regulaminu.

Swoją drogą od wczoraj Marcin Hinz jeszcze się takowego nie doczekał. To może być jeden z efektów ubocznych fazy testowej pluginu. Polacy Polakom zgotowali ten los...
ZABOLSKI Marcin

Postprzez SZLEZAK Lukasz » Pn, 2 lip 2007, 20:54

sorry nie wiedzialem prosze mnie nie dyskwalifikowac :D mam nadzieje ze zaraz bedzie ten komunikat...jak bedzie tam odrazu znac
SZLEZAK Lukasz

Postprzez HINZ Marcin » Pn, 2 lip 2007, 21:00

sorry nie wiedzialem prosze mnie nie dyskwalifikowac :D mam nadzieje ze zaraz bedzie ten komunikat...jak bedzie tam odrazu znac

No nie wiem, czy tak zaraz...
Najlepszą Obroną Jest Atak.
HINZ Marcin

Postprzez SZLEZAK Lukasz » Pn, 2 lip 2007, 21:05

nie kracz :D wiem ze ty ciagle czekasz i nic......ja chociaz chce byc w tabeli wynikow
SZLEZAK Lukasz

Postprzez FIA » Pn, 2 lip 2007, 21:38

Gratulacje tym co na mecie, fajny rajd i ciekawe odcinki wiec zaluje ze nie udalo mi sie go pojechac, niestety wyjazd spowodowal brak mozliwosci stawienia sie na starcie a punkty byly przeciez pewne :hahaha: Co do Hirveli to juz pisalem poprzednio - to przykre i zenujace ze w NASZYM czempionacie bija nas obcy, z nimi powinnismy sie scigac w innych serialach. (wkrotce ruszy RBR Euro Cup III).
R-EVOLUTION Team

Obrazek
FIA
Administrator, ZSS

Postprzez Jarek Cebula » Pn, 2 lip 2007, 21:44

FIA napisał(a):Co do Hirveli to juz pisalem poprzednio - to przykre i zenujace ze w NASZYM czempionacie bija nas obcy, z nimi powinnismy sie scigac w innych serialach. (wkrotce ruszy RBR Euro Cup III).

To naprawde jest takie straszne? Ja tam sie ciesze ze kolejny czolowy zawodnik dolaczyl do grona naszych zawodnikow. Mysle ze to nikomu nie zrobi zle :)
Jarek Cebula

Postprzez FIA » Pn, 2 lip 2007, 22:06

Takie odnosze wrazenie ot co, ja z tymi zawodnikami i tak nie walcze wiec nie przeszkadzaja mi, tylko przykro wyglada jeden Foreign na czele a za nim caly szpaler naszych i nie widze w tym nic budujacego ani motywujacego. Spojrz jeszcze raz na wyniki na rbr czech - tak wzrokowo i zastanow sie czy nie jest to przykre :rolleyes:
R-EVOLUTION Team

Obrazek
FIA
Administrator, ZSS

Postprzez WELNA Lukasz » Pn, 2 lip 2007, 22:10

Co tu dużo pisac po 1 petli, ktorej oesy mi lezaly i po wypadkach duzo lepszych zawodnikow mialem dobra pozycje wyjsciowa do 2 etapu ale 2 x wyryp stryckowy zebral zniwo :przebij mur: ale chociaz kolejna meta bez SR co cieszy gdyz asfaltow nie lubie. Ale takie sa rajdy :pijacy:
WELNA Lukasz

Postprzez Pawel-Chlebowski » Pn, 2 lip 2007, 22:28

FIA napisał(a):Foreign na czele a za nim caly szpaler naszych i nie widze w tym nic budujacego ani motywujacego

Tommi akurat dobrze trafił, bo mamy niepełną kadrę ;) , brak Kopeckiego zbiera żniwa dla fina :)
Pawel-Chlebowski

Postprzez Jarek Cebula » Pn, 2 lip 2007, 22:28

FIA napisał(a):Takie odnosze wrazenie ot co, ja z tymi zawodnikami i tak nie walcze wiec nie przeszkadzaja mi, tylko przykro wyglada jeden Foreign na czele a za nim caly szpaler naszych i nie widze w tym nic budujacego ani motywujacego. Spojrz jeszcze raz na wyniki na rbr czech - tak wzrokowo i zastanow sie czy nie jest to przykre :rolleyes:

Czy gdyby Sebastian Loeb albo Marcus Gronholm wystartowali w Rajdzie Polski a za nim bylby Holowczyc gdzies daleko to byloby zle? Poza tym Lukasz Lach do przedostatniego odcinka przegrywal 10 sekundami to wcale nie jest zle. Niestety nie ukonczyl ale Tommi Hirvela tez popelnia bledy kiedy jedzie na maksa przykladem moga byc rozgrywki WIRC czy tez ktorys z wczesniejszych rajdow w pucharze.. Wg mnie to bardzo fajne i zawsze ciesze sie kiedy moge z kims takim przynajmnije sprobowac zawalczyc ;) A czy to jest budujace..Hmm ja nie wiem jak inni. Ja wole zajac drugie miejsce wiedzac ze jechalem na max mozliwosci niz wygrac toczac sie do mety.
Jarek Cebula

Postprzez FIA » Pn, 2 lip 2007, 22:45

Czy myslisz Jarek ze Sebastian Loeb czy Marcus Gronholm wystartowali by w rajdzie sniezki czy cieszynskiej barborce? :-) Ja tak patriotycznie podchodze do sprawy i jak juz kiedys pisalem absolutnie nie żądam zmian w regulaminie, a Kopeckyego to pewnie w najblizszych rajdach tez nie zobaczymy bo wiadomo ;-)

A co do mozliwosci zawalczenia z asami to sa do tego inne rozgrywki (rowniez otwarte) a PZM to PZM choc rajdy SIM rzadza sie swoimi prawami. Predzej dopuscilbym obcokrajowcow do Ligi niz do Pucharu bo to juz bardziej sie klei. Podkreslam jeszcze raz ze nie mam w tym zadnego interesu tylko tak lyso jakos te wyniki wygladaja... U mnie sytuacja z Ryskiem mierna - wypadlem z gry poniewaz aktualnie pokonuje ok 20.000 km miesiecznie sluzbowo za kolkiem realnym wiec na wirtualne nie mam czasu i sily juz siadac dlatego kibicuje kolegom z forum a tu kurcze obcy rozstawiaja nas po katach :D
Ostatnio edytowano Pn, 2 lip 2007, 22:55 przez FIA, łącznie edytowano 2 razy
R-EVOLUTION Team

Obrazek
FIA
Administrator, ZSS

Postprzez ZABOLSKI Marcin » Pn, 2 lip 2007, 22:51

Ja rozumiem jedną i drugą stronę, ale fakt faktem Puchar to taka nasza druga liga, gdzie nie-alieny nie lubią jak im się pojawia jakiś "komputerowy bot" w wynikach :) No ale cóż...jedynie Liga nam się nacjonalistycznie ostała :lol:
ZABOLSKI Marcin

Postprzez Jarek Cebula » Pn, 2 lip 2007, 22:54

FIA napisał(a):Czy myslisz Jarek ze Sebastian Loeb czy Marcus Gronholm wystartowali by w rajdzie sniezki czy cieszynskiej barborce? :-) Ja tak patriotycznie podchodze do sprawy i jak juz kiedys pisalem absolutnie nie żądam zmian w regulaminie, a Kopeckyego to pewnie w najblizszych rajdach tez nie zobaczymy bo wiadomo ;-)

Nie ale gdyby rajd Rzeszowski mial stac sie impreza RMS to kto wie :P :) Ja tam nie widze nic zlego w sciaganiu do naszych lig najlepszych z najlepszych :) Zwlaszcza ze jak teraz wlasnie dokladnie przyjzalem sie wynikom to Lukasz zaryzykowal na ostatnim oesie i wiadomo czemu. Hirvela popelnil blad i kto wie czy by Lukasz nie odrobil strat i nie przeszedl minimalnie Hirveli a nawet jak nie to roznica bylaby minimalna...A patriotyzm hmm dla mnie takie slowo raczej nie istnieje , moze dlatego ciesze sie ze Hirvela z nami jezdzi ;)

Marcin Zabolski napisał(a):Ja rozumiem jedną i drugą stronę, ale fakt faktem Puchar to taka nasza druga liga, gdzie nie-alieny nie lubią jak im się pojawia jakiś "komputerowy bot" w wynikach :) No ale cóż...jedynie Liga nam się nacjonalistycznie ostała :lol:

No nie wiadomo jak to bedzie od kolejnej edycji..Juz bylo kilku chetnych ale odstraszylo jedynie to ze tak sie trzeba starac o licencje WRC :) Co do nie-alienow..Dla kogos kto zajmie 30 miejsce alienem jest ten kto zajal 10 miejsce itd..Idac takim tokiem rozumowania moze do pucharu powinni wejsc tylko poczatkujacy ktorzy nie lapia sie do trzeciej dziesiatki w lidze? ;)
Jarek Cebula

Postprzez ZABOLSKI Marcin » Pn, 2 lip 2007, 23:20

Żeby nie było - ja nie jestem przeciwko alienom :) Ostatnio nawet wytłumaczyłem wieśniarską angielszczyzną Renarsovi Ostrovskiemu jak tu dołączyć :) Ale podtrzymuję też zdanie, iż powinna być choć 1 liga "nacjonalistyczna" :P
ZABOLSKI Marcin

Postprzez Pawel Lizakowski » Pn, 2 lip 2007, 23:25

Odwieszam kask
Pawel Lizakowski

Postprzez ZABOLSKI Marcin » Pn, 2 lip 2007, 23:48

Do końca rajdu pozostały minuty, ale już chyba mogę otworzyć Gorzką Żołądkową z powodu zdobycia dwóch punktów w klasie :pijacy: :lol: Pierwsze punkty w Pucharze od...Magurskiego (3pkt - przyp. red.), czyli dawno to było :D Gdyby nie jakiś idiota, który stał przy drodze na Pribramie to, kto wie - może było by nawet 8. miejsce w generalce. Ale...cieszę się, że ukończyłem rajd bez SR - oby już tak do końca :)
ZABOLSKI Marcin

Postprzez BILSKI Marcin » Wt, 3 lip 2007, 07:02

No to po Rajdzie jak na pierwszy rajd Nka choc w oscie nigdy nie swiece to jestem zadowolony iz jest to lepszy wynik niz kiedykolwiek osiagnełem oska wiec swiadczy to otym iz bardziej pasi mi Nka. Moze i wynik był by lepszy chociaz po pierwszym etapie miałem duza strate do rav-rs i kaliego ale dobili mnie kibice na stryckowy oni poprostu pojawiaja sie i znikaja wszedzie i nie kłopot walnac tam jakiegos pacjenta :przebij mur: . Ogólnie rajdzic bardzo fajny i wiem ze zostaje w Nce na zawsze ośka moze dojade do konca lige i to bedzie na tyle licze na zmiane regulaminu w przyszłej edycji i ze bede mógł wystartować Nka.

Po czasach miedzyczasach na ss drugiego etapu widziałem ze to był etap szaleńców wszyscy szli pełnym ogniem dlatego wolałem jechac wolniej a dokładniej i tak to nic nie dało ale przynajmniej dojechałem do mety

Gratulacje dla zwyciezcow i dla wszystkich co na mecie.
BILSKI Marcin

Postprzez GWIZDZ Marcin » Wt, 3 lip 2007, 08:35

Ja z tego bardzo trudnego rajdu jestem bardzo zadowolony, z Rzeszowa wywioze 2 punkty ktore zdobylem za 7 lokate w mojej klasie. Tym bardziej sie ciesze,ze jest to moj debiut(bo 2 pierwwsze rajdy ,problemy z kompem) 1 etap byl bardzo trudny, mokre poranne odcinki na wetach jakos mi szly , jednak 2 petla , juz na ustawieniach na sucho i do tego na slickach a ten pierwszy oes jeszcze nie byl do konca suchy ,no i tam bylismy poza droga przez co stracilismy 40 s. 2 etap byl duzo lepszy, odcinki jechalem spokojnie ,ostatni oes odpuscilem ,jedynym bledem na 2 etapie bylo zle ustaawienie skrzyni(automat) ktore dalem przez pomylke i stracilem na tym jakies 5s na kazdym odcinku.Ale i tak jestem bardzo szczesliwy ze zdobycia 2 punktow :pijacy: :pijacy: :pijacy: :pijacy: :pijacy: :pijacy: :pijacy: :pijacy: :pijacy:

Gratki dla zwyciezcow i tych co na mecie :)
I kolejna idzie zima , a Subaru ciągle nima..
GWIZDZ Marcin

Postprzez Sebastian Kolodziej » Wt, 3 lip 2007, 09:59

Jestem bardzo zadowolony z mojego wyniku :jabol: , zdobyłem pierwsze punkty w pucharze :pijacy: . I do tego pudło w n4 B) . Zapewne pomogła mi znajomość tras, w końcu rzeszowski to mój domowy rajd.
Co do obcokrajowców w lidze czy pucharze zgadzam się z FIA, a z Tommim czy innymi alienami można się zmierzyć się w WIRCu, Rbr champie, czy wspomnianym już wyżej Euro Cup. Razi w oczy ta fińska flaga na czele już drugą eliminacje pod rząd
:wacko:
Pozdrawiam
Sebastian Kolodziej

Postprzez SZLEZAK Lukasz » Wt, 3 lip 2007, 10:03

dla mnie rajd sie......no nie wiem jak to nazwac......ja i marcin hinz do dzis nie dostalismy komunikatu czy mamy did czy crashed i po prostu nie ma nas w tabeli wynikow! a ja 10 oesow przejechalem bez sr i bylaby pierwsza runda bez sr ale ze wy chcieliscie teraz miec puchar/lige...........

PS: a pro po mial ktos lub ma ktos ze podczas ladowania jakiegos odcinka pojawia sie blad ze "problem z aplikacja richard_burns_rally_SSE.exe i zostanie ona zamknieta"? jak tego uniknac....moze dlatego ze jest taki dziwny blad nie pojawil sie komunikat?
SZLEZAK Lukasz

Postprzez Marcin Tomaszewski » Wt, 3 lip 2007, 10:36

Dlaczego Tommi nie wysyłał jeszcze repów? :blink: :huh:
Marcin Tomaszewski

Postprzez Lukasz Bednarz » Wt, 3 lip 2007, 10:49

Marcin Tomaszewski napisał(a):Dlaczego Tommi nie wysyłał jeszcze repów? :blink: :huh:

Bo ma jeszcze czas?

Swoją drogą piszecie o nie naszych alienach a wychodzi na to że Łukasz Lach zdobędzie punkt w N4 mimo kary za SR.. Zakazać mu startów. Więcej - NA STOS Z NIM.

:hahaha:
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez Radekb111 » Wt, 3 lip 2007, 10:54

Lukasz Bednarz napisał(a):Swoją drogą piszecie o nie naszych alienach a wychodzi na to że Łukasz Lach zdobędzie punkt w N4 mimo kary za SR.. Zakazać mu startów. Więcej - NA STOS Z NIM.

I to w dodatku mój punkcik :(
Radekb111

Postprzez Rafal Gorgon » Wt, 3 lip 2007, 12:05

Bardzo udany rajd.Myślałem,że po wypadnięciu z drogi przy 160 na OS7 mam już po rajdzie.Jakimś cudem auto nie ucierpiało,ale straciłem ok.50 sekund.Drugi etap pojechałem ostrożnie i bez błędów i dzięki błędom rywali awansowałem na 8 miejsce w generalce,z czego się bardzo cieszę :)
Rafal Gorgon

Postprzez SZLEZAK Lukasz » Wt, 3 lip 2007, 13:42

czy ktos mi pomoze?
SZLEZAK Lukasz

Postprzez Przemek Wrobel » Wt, 3 lip 2007, 13:44

A jaki masz problem?
Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/CFRallyTeam
Przemek Wrobel

Postprzez SZLEZAK Lukasz » Wt, 3 lip 2007, 14:58

dla mnie rajd sie......no nie wiem jak to nazwac......ja i marcin hinz do dzis nie dostalismy komunikatu czy mamy did czy crashed i po prostu nie ma nas w tabeli wynikow! a ja 10 oesow przejechalem bez sr i bylaby pierwsza runda bez sr ale ze wy chcieliscie teraz miec puchar/lige...........

PS: a pro po mial ktos lub ma ktos ze podczas ladowania jakiegos odcinka pojawia sie blad ze "problem z aplikacja richard_burns_rally_SSE.exe i zostanie ona zamknieta"? jak tego uniknac....moze dlatego ze jest taki dziwny blad nie pojawil sie komunikat?
SZLEZAK Lukasz

Postprzez Mateusz Pryk » Wt, 3 lip 2007, 15:00

Mam pytanie czy jeśli ogólnie rajd przejechałem na bardzo słabej pozycji ale na jednym osie jestem 3 w klasie to muszę wysyłać z tego osu repy?
Mateusz Pryk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Richard Burns Rally - Puchar RBR.PL