Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

Puchar RBR.PL - Rajd Tyski

Pucharowe rozgrywki OnLine (dawne PRSMP)

Postprzez SZLEZAK Lukasz » N, 17 cze 2007, 21:09

no wlasnie co do qby i innych: myslalem ze czasem mi sie set psuje ze kola sa krzywe ale juz wiem ze po prostu na asfalty trzeba miec inny set na szutry inny i na snieg rowniez inny. a poniewaz wiadomo jezdze oska no to na mokry asfalt i suchy mam osobne sety wiec co rajd bedzie trzeba zmieniac te *.lsp ale to no problem.
co do mojego rajdu...coz...moj debiut wiec chcialem spokojnie dojechac do mety niestety juz na 4 oesie death engine i coz...bylem bardzo wsciekly i w dodatku byl to moj debiut wiec dlatego wyslalem reqa "na wszelki wypadek (moze uznaja :D)" ale teraz prosze bardzo mozna go odrzucic bo moj blad....ale szkoda takiego debiutu bo jak bym dojechal do mety to punkty spokojnie moglbym miec dlatego bylem wsciekly. ale pozniej bedzie dobrze :D

a co do lukasza lacha - tego sie nie zapomina - to jest jak jazda na rowerze :D
oczywiscie gratulacje dla wszystkich

PS: wg mnie superally powinno byc w srodku rajdu czyli jesli pierwsza polowe sie nei ukonczylo to od nastepnej "połówki" znow sie jechalo. choc w rajdzie tyskim nei mozna byloby polowy wydzielic ale wystarczy zrobic 4 petle po 3 oesy i juz polowa "sie znajdzie :>" i superally bedzie po 2 petlach i po rajdzie. no w koncu to jest puchar a nie liga. nie?
SZLEZAK Lukasz

Postprzez Tomek Wrobel » N, 17 cze 2007, 21:41

ja jutro dokończe rajd ale bede musial 2 osy bez setow jezdzic :<_<: .... :angry: .... :przebij mur: szkoda:/

:wacko: :wacko:

moglo mnie puzniej wywalic :P
Tomek Wrobel

Postprzez Qba Turski » N, 17 cze 2007, 22:07

Lukasz Szlezak napisał(a):no wlasnie co do qby i innych: myslalem ze czasem mi sie set psuje ze kola sa krzywe ale juz wiem ze po prostu na asfalty trzeba miec inny set na szutry inny i na snieg rowniez inny. a poniewaz wiadomo jezdze oska no to na mokry asfalt i suchy mam osobne sety wiec co rajd bedzie trzeba zmieniac te *.lsp ale to no problem.

Z setupem ("krzywe kola") to ewidentnie mój błąd, nawet myślałem przed OS, żeby przejechać na default ale nie byłem pewien, czy po OS będę mógł wrócić do ustawień asfaltowych (zapomniałem sprawdzić).
Nauka na przyszłe rajdy.

Wielkie gratulacje dla szybszych ode mnie :) Łałałyła, ale śmigacie :)
Najszybsi.pl - już wkrótce serwis internetowy
Qba Turski

Postprzez Jarek Cebula » N, 17 cze 2007, 22:37

hoho no to pokazalem :hahaha: W sumie fajna ta Octavia N4. Szkoda tylko ze taka slaba bo prowadzi sie duzo fajniej niz Suba czy Mitsu..Nienawidze tego przejscia skretu jaki zaserwowali w Evo9 albo N12. Daje kontre i idzie progresywnie i gladko az w pewnym momencie skret staje sie znacznie wiekszy...Nie udany rajd dla mnie ale fajnie bylo powalczyc :) Do zobaczenia w kolejnym rajdzie :)
Jarek Cebula

Postprzez Marek Majewski » N, 17 cze 2007, 23:21

No to się zaczęło :). Rajd szybki - taki sprint, ale z wielkim ciśnieniem bo chyba najtrudniejsze oesy. Zawaliłem 1 przejazd ERGA więc na tak krótkich oesach trudno było odrobić już straty. Ale ogólnie zadowlony jestem i walka była z Przemkiem fajowa. Gratki dla Marcina za piekną jazdę - równą i szybką. I respect dla Łukasza.... Nowa fizyka clio całkiem fajna tylko częściej biegami trzeba machać hihi. Do następnego rajdu.
Pozdrawiam i jeszcze raz gratulacje dla zwycięzców i dla tych co na mecie :pijacy:
MAJKOS RTP - odwiedź nas na Fejsbuku
Marek Majewski

Postprzez CYWKA Marcin » Pn, 18 cze 2007, 00:15

Marek Majewski napisał(a):Pozdrawiam i jeszcze raz gratulacje dla zwycięzców i dla tych co na mecie :pijacy:
Również dziękuje koledze z zespołu za walkę - śledziłem ją do końca ;) ale zobaczymy co pokaże Tomek Bryk i Marcin Tomaszewski ;)
Rallyshop.pl Virtual Team
KULIG FOREVER!!!
CYWKA Marcin

Postprzez Miroslaw Maciejczyk » Pn, 18 cze 2007, 12:42

wlasnie wyslalem requesta - mam andzieje, ze zdaze dzis dokonczyc rajd moim tempem :)
Miroslaw Maciejczyk

Postprzez Tomek Wrobel » Pn, 18 cze 2007, 16:12

no nie :o :huh: :wacko: :angry: :przebij mur: :przebij mur: 8 os i bum w drzewo to znaczy nie takie bum tylko za bardzo sciolem i zachaczyłem o do glupie drzewo :przebij mur: jak sie z 15 na 10 pozyje przedostalem to już chcialem szybciej troche ale sie przeliczyłem :przebij mur: ale to dla tego bo gra mi sie ciela jak nie wiem :wacko: za pomnialem takiej gry odinstalowac zeby mi sie nie cielo ale mam krutką pamiec :przebij mur: :blee: :zabija wzrokiem: :qrwa: :kamikaze: :/ :protest: :blue screen:

Gratki dla pierwszej piątki i życze powodzenia wujkowi ;) :pijacy:
Tomek Wrobel

Postprzez Grzegorz Jakubiak » Pn, 18 cze 2007, 16:41

No i jednak udało się pojechać! :) Jako że się rozpuściłem A-grupą, po kilku przejazdach Nką, stwierdziłem, że tego auta nie da się ustawić, żeby dało się nim jeździć ;) i pojechałem punciakiem (chyba 3ci raz w życiu, w końcu się dogadałem z setupem :D ), no i pierwszy OS mnie zszokował, jak zobaczyłem, że jestem 5ty w klasie, a nie poszedł mi za gładko :| Mało tego, obaj Brzescy za mną, no to ja w to nie wierzę :D Jedziemy dalej, drugi czas w klasie +0,56 - omfg! O co chodzi, przecież ja tak szybko nie umiem! na bizonie kilka momentów, potem następna pętla, na arbuzie kilka niedociągnięć, trzeci czas, no i na ERGu przyciąłem skarpę i daszek, 15sek jak ręką odjął... Potem arbuz z rozbitą szybą, w miarę, no i na bizonie przez tą szybę w kilku miejscach miałem drobne nieprzyjemności, aż w końcu drzewo nie ustąpiło pierwszeństwa i silnik zasnął... Ale było super! dzięki za niezłą walkę chłopaki!!!

pzdr!
gżś
Mitsubishi Ralliart Poland Team07
team07.prv.pl
Grzegorz Jakubiak

Postprzez CZEPIEL Janusz » Pn, 18 cze 2007, 16:56

Tragedia w moim wykonaniu. Jakoś nie szło może dlatego że zaspany byłem jeszcze. Jest meta bez SR ale to marne pocieszenie... :(
CZEPIEL Janusz

Postprzez Marcin L » Pn, 18 cze 2007, 17:49

Proszę o uznanie request'a.
Marcin L

Postprzez Marcin Tomaszewski » Pn, 18 cze 2007, 18:20

Już po rajdzie ;)
Spodziewałem się niższego miejsca bo liczyłem na 5-6 , tymczasem jestem 3 w generalce i prowadzę w S1600 :) Miodzio :)
Marcin Tomaszewski

Postprzez Pawel Magierski » Pn, 18 cze 2007, 18:31

a mi mowi ze zly login albo haslo nie rozumiem o co chodzi.. na stronie dziala wszystko.
duza hopla, wieksze salto, grubo i na miekko.
Pawel Magierski

Postprzez Weychert Wojciech » Pn, 18 cze 2007, 18:51

Marcin Tomaszewski napisał(a):Już po rajdzie ;)
Spodziewałem się niższego miejsca bo liczyłem na 5-6 , tymczasem jestem 3 w generalce i prowadzę w S1600 :) Miodzio :)

Echh szkoda ze wybralem nke :) tam slabiutko mi poszlo,moglemn pojechac Puntem bylaby pewnie piekna walka miedzy nami :) Obiecuje ze nie byloby tak Tobie latwo hehehe :):):):)
Gratki swietnie pojechales :)
Weychert Wojciech

Postprzez GWIZDZ Marcin » Pn, 18 cze 2007, 19:13

Pawel Magierski napisał(a):a mi mowi ze zly login albo haslo nie rozumiem o co chodzi.. na stronie dziala wszystko.

Moj kolega mial tosamo , wylogowal sie z forum i wszystko gralo :D
I kolejna idzie zima , a Subaru ciągle nima..
GWIZDZ Marcin

Postprzez NIECHAJ Wojtek » Pn, 18 cze 2007, 19:26

Moj debiut w pucharze ,zalozeniem byla meta bez SR, a tu az 11 miejsce w klasie(przynajmniej narazie ale juz raczej wszyscy jechali), poprostu super,jestem bardzo zadowolony :pijacy: :pijacy: :pijacy: :ph34r: :pijacy:
NIECHAJ Wojtek

Postprzez Mateusz Pryk » Pn, 18 cze 2007, 19:32

wojtek niechaj napisał(a):Moj debiut w pucharze ,zalozeniem byla meta bez SR, a tu az 11 miejsce w klasie(przynajmniej narazie ale juz raczej wszyscy jechali), poprostu super,jestem bardzo zadowolony :pijacy: :pijacy: :pijacy: :ph34r: :pijacy:

Gratulacje :D ja też miałem debiut i jak widać miejsce wyżej od Ciebie :) a też miałem założenie meta bez SRa ;)
Mateusz Pryk

Postprzez Pawel Magierski » Pn, 18 cze 2007, 19:54

jak juz dalo rade sie zalogowac to mi pulpit wyskoczyl.. pierwszy raz w zyciu chyba bo sobie nie przypominam zebym reklestowal kiedys.. :)
duza hopla, wieksze salto, grubo i na miekko.
Pawel Magierski

Postprzez ZABOLSKI Marcin » Pn, 18 cze 2007, 20:14

- Miroslaw Maciejczyk
- Marcin L
- Pawel Magierski
- Robecki
requesty uznane.
ZABOLSKI Marcin

Postprzez MAZURKIEWICZ Martin » Pn, 18 cze 2007, 20:28

Katastrofalny blad: po zlapanym spinie wbilem wsteczny i wpadlem do rowu i... cfh. Dla mnie bylo po rajdzie, a byl cien szansy na punktowane miejsce :)

Pozniej zaliczylem dzwona tuz po lotnej miecie... yeah.
MAZURKIEWICZ Martin

Postprzez SALWICZEK Mateusz » Pn, 18 cze 2007, 20:32

pulpit przed pierwszą strefą serwisową :o
"Did not start" - request wysłany :ph34r:

-------------
dzięki za szybką reakcję B)
Ostatnio edytowano Pn, 18 cze 2007, 20:38 przez SALWICZEK Mateusz, łącznie edytowano 1 raz
SALWICZEK Mateusz

Postprzez ZABOLSKI Marcin » Pn, 18 cze 2007, 20:35

Mateusz Salwiczek napisał(a):pulpit przed pierwszą strefą serwisową
"Did not start" - request wysłany

Jedziesz dalej.
ZABOLSKI Marcin

Postprzez wojtek koczeski » Pn, 18 cze 2007, 21:01

na mecie ... ale jakoś powoli i z małymi przygodami ... ach ta przerwa ^_^
wojtek koczeski

Postprzez SALWICZEK Mateusz » Pn, 18 cze 2007, 21:07

kurcze no i znowu pulpit :angry: jak nigdy mi sie to nie zdarzało to teraz dwa razy w jednym rajdzie... trzeba bedzie przeinstalować RBRa!!
Ile razy mogę wysłać requesta? Bo z tego co pamiętam to można było tylko raz ale nie mogę tego znaleźć w regulaminie :wacko:
SALWICZEK Mateusz

Postprzez adios2 » Pn, 18 cze 2007, 21:40

Na mecie niestety z SR :blink:
Asfaldów to ja jednak nie polubię chyba nigdy :(
No i brak kontaktu z Rysiem też mi na dobre nie wyszedł :(
Ogólnie trzeba się brać za trening przed Zelandią
adios2

Postprzez NIECHAJ Wojtek » Pn, 18 cze 2007, 22:21

Matt3 napisał(a):
wojtek niechaj napisał(a):Gratulacje :D ja też miałem debiut i jak widać miejsce wyżej od Ciebie :) a też miałem założenie meta bez SRa ;)

Rowniez Ci gratuluje :pijacy: i obysmy jeszcze kiedys powalczyli bo na niektorych oesach z tego co pamietam miales podobne czasy :D ,a ja w RBR gram od niedawna :ph34r:
NIECHAJ Wojtek

Postprzez BURCZYNSKI Arek » Pn, 18 cze 2007, 22:41

Dwugodzinne logowanie sie na plugin dało efekt nerwa, który zakończył się dość dziwnie, bo nawet SR nie mogłem dostać :przebij mur: , no cóż, pozostaje tylko podziękować kolegom którzy głosowali za startem pucharu na niestabilnym serwerze, ehh, gratulacje dla tych, którzy ukończyli rajd, mi pozostaje tylko treningowo potraktować resztę pucharu i przygotować się na nadchodzący nowy sezon jak najlepiej :D
Obrazek
BURCZYNSKI Arek

Postprzez Mateusz Pryk » Pn, 18 cze 2007, 22:59

wojtek niechaj napisał(a):
Matt3 napisał(a):
wojtek niechaj napisał(a):Gratulacje :D ja też miałem debiut i jak widać miejsce wyżej od Ciebie :) a też miałem założenie meta bez SRa ;)

Rowniez Ci gratuluje :pijacy: i obysmy jeszcze kiedys powalczyli bo na niektorych oesach z tego co pamietam miales podobne czasy :D ,a ja w RBR gram od niedawna :ph34r:

W ostatnich tygodniach poczyniłem duże postępy bo w tyskim to wystartowałem jadąc może 8 raz, znaczy się przejechałem 8 os-ów punciakiem więc marne przygotowanie a teraz lepsze nastawy i obycie z autem i już na niektórych os-ach 10 sekund lepszy czas :D to jest to :jabol:
Mateusz Pryk

Postprzez tomek bryk » Pn, 18 cze 2007, 23:10

Jakby ktoś czekał na mój przejezd, to informuję że sie juz odbył. Sam nie zauważyłem kiedy.
Padła mi kiera, za jednym przyciśnięciem manetki biegi zmieniaja sie hurtowo hehe.
Szkoda, bo obecna fizyka s 1600 pozwala kręcic niezłe czasy. Gratulacje dla zwycięzców.
A w szczególności dla nowych kierowców w czołówce s 1600 tj. Marcina Cywki i Przemka Wróbla. Odegram sie następnym razem. papa
Tomek Bryk
tomek bryk

Postprzez FIA » Wt, 19 cze 2007, 02:08

Well, mialem pojechac ten rajd wczoraj w nocy ale plugin nie dzialal, probowalem sie intensywnie zalogowac od godz. 0:45, skapitulowalem ok 2:20 bo juz mi oko leciało wiec dzis pojechalem "na siłę" i bez feelingu. Gumowe ruchy i "wazacy o tone wiecej samochod" zaowocowaly poteznym dzwonem na OS4, pierwszy raz poczulem ulge w pucharowym rajdzie po wypadku heh. A tak wogole to byl to blad pilota :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Widze ze praktycznie zadnych niespodzianek w czolowce wiec wszystko wraca do normy, mlodzi gniewni musieli sie spalic podczas debiutu, szkoda ze nie pojechal Kopecky. Znacznie wzroslo tempo niektorych zawodnikow z ktorymi walczylem o ulamki sekund przed przerwa, niestety ja sie raczej cofnąłem lol - Respect!

Troche irytuje mnie fakt dopuszczenia obcokrajowcow do pucharu (T. Hirvela a wczesniej R. Horvath) bo to nieco irytujace ze jedzie 130 polakow a objezdza ich WSZYSTKICH "jakis" fin czy madziar (z calym szacunkiem dla ich osiagniec i renomy) na dodatek jedyny zagraniczny w tym rajdzie. Oczywiscie to tylko spostrzezenie, nie żądam zmian w regulaminie ;-)
R-EVOLUTION Team

Obrazek
FIA
Administrator, ZSS

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Richard Burns Rally - Puchar RBR.PL