Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

Puchar RBR.PL - Rajd Tyski

Pucharowe rozgrywki OnLine (dawne PRSMP)

Postprzez Mateusz Pryk » So, 16 cze 2007, 19:35

Czemu mi piszę że mam niezgodną fizykę skoro mój punciak ma z czech? mam też yugo i 106 to przez to?? nie mogę jechać :przebij mur: :przebij mur:
Mateusz Pryk

Postprzez FIA » So, 16 cze 2007, 20:13

Marcin Zabolski napisał(a):Do wszystkich, którzy wysyłają requesty. PRZECZYTAJCIE PROSTY REGULAMIN - w nim jest napisane kiedy i tylko kiedy możecie wysłać request. W przeciwnym razie oznacza to dyskwalifikacje.

@Martin Szopa - Prosta rzecz - regulamin, moj ton = irytacja
R-EVOLUTION Team

Obrazek
FIA
Administrator, ZSS

Postprzez Mateusz Pryk » So, 16 cze 2007, 20:46

Udalo sie rozwiazac problem i dojechałem swój debiutancki rajd :lol: . Ten rajd był pasmem nieszczęść najpierw problemy z hamulcem raz sie zawieszał cały czas na hamulcu a raz go nie było w ogóle :wacko: modliliśmy się żeby go nie zabrakło :unsure: później na 3 os-ie na cięciu było podbicie i skrzywiliśmy koło przez co auto jechało jak chciało przez co mieliśmy kolejne wypadki. 1 pomoc kibiców. Do ostatniego osu jechaliśmy takim autem :przebij mur: jeszcze na koniec na 9 os-ie padła chłodnica i silnik zaczął się grzać przez trzy os-y jechaliśmy z przegrzanym silnikiem, byłem pewny że nie dojadę, jednak się udało. Cudem. Połowę ostatniego odcinka jechaliśmy z silnikiem rozgrzanym do 139 stopni :ph34r: . Ale udało się jesteśmy na mecie B) gdyby nie przygody liczył bym na parę oczek w górę a tak to raczej nie ma szans na punkty w klasie. Zobaczymy jak dojadą kolejne załogi. :) Jak na razie świętujemy swój udany debiut :pijacy:
Mateusz Pryk

Postprzez STARAKIEWICZ Maciej » So, 16 cze 2007, 21:37

ciałem wypadek na ss5 drzewo przy cięciu prawego zakretu... ale nie ma mnie w końcowej klasyfikacji... moze mi to ktos wyjaśnic..?
STARAKIEWICZ Maciej

Postprzez adios2 » So, 16 cze 2007, 22:05

M.Starakiewicz napisał(a):ciałem wypadek na ss5 drzewo przy cięciu prawego zakretu... ale nie ma mnie w końcowej klasyfikacji... moze mi to ktos wyjaśnic..?

Nie ma Cię w końcowej klasyfikacji ponieważ po dzwonie na piątym SS wyszedłeś z gry i w ten sposób nie skorzystałeś z SR i jesteś w grupie która nie zostanie sklasyfikowana.

Obrazek
adios2

Postprzez Lukasz Bednarz » So, 16 cze 2007, 22:27

Tomek Wrobel request uznany
Marcin Szopa request odrzucony
Lukasz Szlezak, diler916, Marek Balchan, requesty zawieszone do czasu pojawienia się informacji (crashed / did not start..)
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez Lukasz Bednarz » So, 16 cze 2007, 22:28

Myślałem że będę ostatni ale ernbar mnie pobił o 10s ;)
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez Weychert Wojciech » So, 16 cze 2007, 23:38

Lukasz Bednarz napisał(a):Myślałem że będę ostatni ale ernbar mnie pobił o 10s ;)

eee to nie jest z Toba az tak zle :):)
Weychert Wojciech

Postprzez NAWROCKI Marcin » So, 16 cze 2007, 23:43

Jechało sie przyzwoicie, choć zawsze z małymi bądź większymi błędami.
Rajd zakończyłem na początku ostatniej pętli po spotkaniu ze ścianą, co prawda dotoczyłem się na luzie do mety ale do następnego odcinka już nie ruszyłem z miejsca.
NAWROCKI Marcin

Postprzez STARAKIEWICZ Maciej » N, 17 cze 2007, 00:05

Jarek Ciecwierz napisał(a):Nie ma Cię w końcowej klasyfikacji ponieważ po dzwonie na piątym SS wyszedłeś z gry i w ten sposób nie skorzystałeś z SR i jesteś w grupie która nie zostanie sklasyfikowana.

aha, no to już wiem bo chyba mi net siadł wtedy.. bo po wypadku miałem cos tam not connected. Try again. To co mam teraz zrobic?
STARAKIEWICZ Maciej

Postprzez Pawel Lizakowski » N, 17 cze 2007, 00:13

Bissane1=drzewo+skarpa+drzewo+skarpa+2xdrzewo tyłem=silnik zdechł
Pawel Lizakowski

Postprzez JUSZCZYK Piotr » N, 17 cze 2007, 01:08

1 os... potrocilem nie wiem jak ale musialem zachaczyc ludka na srodku trasy:D co bylo dla mnie dziwne... 2 os ot niespodzianka.. niesprawidzilem wczesniej nastawow.. i co sie okazało.. na 2 os (szuter) kołó skrzywione.. auto jechało jak chciało :D po 2 min udało mi sie dojechac do mostka :D fajnie? :D wiec dałęm se na luz bo do mety tego os jechałbym z godzine chyba.. :/ czemu asfaltowy nastaw na szutrze pokrzywił mi koła ?:-\

poZDRo!
JUSZCZYK Piotr

Postprzez Przemek Wrobel » N, 17 cze 2007, 08:02

Piotr Juszczyk napisał(a):1 os... potrocilem nie wiem jak ale musialem zachaczyc ludka na srodku trasy:D co bylo dla mnie dziwne... 2 os ot niespodzianka.. niesprawidzilem wczesniej nastawow.. i co sie okazało.. na 2 os (szuter) kołó skrzywione.. auto jechało jak chciało po 2 min udało mi sie dojechac do mostka fajnie? wiec dałęm se na luz bo do mety tego os jechałbym z godzine chyba.. czemu asfaltowy nastaw na szutrze pokrzywił mi koła ?:-\

poZDRo!

I wlasnie dlatego przed tym os i po nim mozna bylo zmieniac sety
Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/CFRallyTeam
Przemek Wrobel

Postprzez adios2 » N, 17 cze 2007, 09:00

M.Starakiewicz napisał(a):
Jarek Ciecwierz napisał(a):Nie ma Cię w końcowej klasyfikacji ponieważ po dzwonie na piątym SS wyszedłeś z gry i w ten sposób nie skorzystałeś z SR i jesteś w grupie która nie zostanie sklasyfikowana.

aha, no to już wiem bo chyba mi net siadł wtedy.. bo po wypadku miałem cos tam not connected. Try again. To co mam teraz zrobic?

W zaistniałej sytuacji już teraz nic.
Zgodnie z regulaminem dla Ciebie rajd się już skończył, nie możesz wysyłać prośby o restart ( awaria auta na trasie uniemożliwiająca kontynuację w systemie SR ) i DNF.
adios2

Postprzez WELNA Lukasz » N, 17 cze 2007, 11:06

moze pol 1 odcinka przejechalem i sciagnelo mnie ze skarpy i koniec :przebij mur:
Dawniej Wełniacz
WELNA Lukasz

Postprzez GWIZDZ Marcin » N, 17 cze 2007, 11:14

Mi niestety reqesta nie uznali, a nie z moich przyczyn skonczylem rajd, wyszlo mi do pulpitu,no ale takie zycie :przebij mur: czekam na nastepna eliminacje :D
I kolejna idzie zima , a Subaru ciągle nima..
GWIZDZ Marcin

Postprzez BIELECKI Mateusz » N, 17 cze 2007, 12:03

Podsumowujac narazie 4 miejsce w klasie...debiut nowej kierownicy na ktorej sie czuje nieswojo i niepewny...pierwsza petla to byla rozgrzewka i ostroznie jechalem oby niepopelnic bledu....mysle ze po tak dlugiej przerwie i jeszcze na nowej kierze to nieposzlo niezle...wiem ze moglem na pierwszej petli pojechac o wiele szybciej ale chcialem dojechac do mety to byl moj cel tego rajdu...zobaczymy jak pojedzie czolowka...Powodzenia i pozdro...
Tekstury na zamówienie!

GG 6570685
BIELECKI Mateusz

Postprzez Lukasz Bednarz » N, 17 cze 2007, 12:24

Wasza pomysłowość nie zna granic..:

Obrazek

Obrazek

Ale nie martwcie się, przed drugą edycją będzie kilka zmian w regulaminie ;)

Oczywiście Ci co nie kombinują nic nie stracą :)

PS. Swoją drogą odrzuciłem requesta :<_<:
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez ambush » N, 17 cze 2007, 13:32

Nie bede zwalac na nic i mowic ze to drzewo naprawde pojawilo sie znikąd ;) reansumując pozycja 11 po pierwszej pętli it's good 4 me ,hmm eye think... moglo byc lepiej, nie moglo, tego juz sie nie dowiem jak na pierwszy rajd jestem 'zadowolony' :)

<peace> :pijacy:
in the name of God the Most High oi!
ambush

Postprzez NASIADKO Pawel » N, 17 cze 2007, 14:52

ufff jest meta.
założenie na ten rajd było takie żeby zobaczyć metę co przy 6 przejazdach cote i debiucie w Evo 9 nie wydawało się dla mnie łatwym zadaniem. na szczęście udało mi się na tyle skoncentrować żeby przejechać cały rajd praktycznie bez przygód... wystraszyłem się tylko raz przy zdaje się pierwszym przejeździe Jankowic po tym jak przy ok 160 km/h po wyjściu z wioski, autko podczas cięcia nieoczekiwanie postanowiło stanąć bokiem... na szczęście jedna szybka kontra wystarczyła. poza tym czysto... z czasów zadowolony jestem średnio. na treningach jeżdżę szybciej a tutaj jakoś nie mogłem się zmusić i w wielu miejscach noga sama puszczała gaz co widać po czasach. tak naprawdę zadowolony jestem tylko z pierwszego przejazdu odcinka Miedzna bo chyba pierwszy raz udało mi się zejść tam poniżej 4:10 podczas rajdu turniejowego.
na razie mam 5 plac przegrany o niecałą sekundę z kolegą Kubosh`em. troszkę późno zorientowałem się, że mogę z nim powalczyć i niestety nie starczyło kilometrów OSowych żeby wyprzedzić jego Imprezę... na punkty z tego co widzę szanse raczej marne ale z drugiej strony marny ze mnie asfaltowy kierowca ;)
dzięki za fajną walkę i gratuluję wszystkim obecnym na mecie. w tym tygodniu wyruszam na testy zawieszeń w nowym dla mnie aucie WRC które trzeba przygotować do ligowego rajdu w przyszły weekend.
powodzenia dla tych co jeszcze nie jechali.
NASIADKO Pawel

Postprzez Pawel Lizakowski » N, 17 cze 2007, 14:58

Lukasz Bednarz napisał(a):Wasza pomysłowość nie zna granic..:

Bo to chyba przez te testy gdzie można było posłac requesta z dowolnych przyczyn... :lol:
Pawel Lizakowski

Postprzez mariusz magiera » N, 17 cze 2007, 16:46

Nasz zespół długo przygotowywał się do debiutu w Rajdzie Tyskim. Po zapoznaniu z trasą byliśmy zmotywowani do walki o wysokie miejsce. Niestety mały bład na początku Os 1 spowodował utratę hamulców, dalsza jazda wiązała się wysokim ryzykiem i postanowiliśmy wycofać się z rajdu. Mamy nadzieję, że nastepny występ będzie bardziej udany. W Pucharze RBR, nasze starty wspierają APM Auto i najszybsi.pl.
mariusz magiera

Postprzez Jaroslaw Dejko » N, 17 cze 2007, 16:48

Witam wszystkich wlasnie Lukasz Lach skończył SS12 i jest pierwszy :szczena:
z czasem : 31:56.11 bardzo ładnie Brawo to jest klasa :respect: :respect:
Gratki Łukasz :spoko:

Postprzez Grzegorz Jakubiak » N, 17 cze 2007, 16:51

A mi ucięło net w piątek i do tej pory go nie ma, jedyna nadzieja, że jutro wróci, albo walkower... :biala flaga:
W sumie, nie ma jugo, to po co jechać :lol:
Mitsubishi Ralliart Poland Team07
team07.prv.pl
Grzegorz Jakubiak

Postprzez Mateusz Pryk » N, 17 cze 2007, 16:54

dejo555 napisał(a):Witam wszystkich wlasnie Lukasz Lach skończył SS12 i jest pierwszy :szczena:
z czasem : 31:56.11 bardzo ładnie Brawo to jest klasa :respect: :respect:
Gratki Łukasz :spoko:

Tacy ludzie nie powinni mieć wstępu do pucharu tylko w lidze jeździć :P
Mateusz Pryk

Postprzez BIELECKI Mateusz » N, 17 cze 2007, 17:04

Matt3 napisał(a):dejo555 napisał/a:
Witam wszystkich wlasnie Lukasz Lach skończył SS12 i jest pierwszy
z czasem : 31:56.11 bardzo ładnie Brawo to jest klasa
Gratki Łukasz

Tacy ludzie nie powinni mieć wstępu do pucharu tylko w lidze jeździć

Tacy ludzien niepowinni jezdzic ani w pucharze ani w lidze :P
Tekstury na zamówienie!

GG 6570685
BIELECKI Mateusz

Postprzez Lukas Lach » N, 17 cze 2007, 17:18

a dziękuje za mile slowa, ale poczekajmy jeszcze na przejazd Jarka Cebuli :)
po 4-miesiecznej przerwie byl to moj pierwszy start eNką, ostatnio sie troszek przejechalem na szybkiej jezdzie samochodem, wiec w wirtualu nie chcialem nic nabroic i bez szalenstw dojechalem do mety

Tacy ludzien niepowinni jezdzic ani w pucharze ani w lidze

Jestem otwarty na wszelkie propozycje startów w PPZM B)
Lukas Lach

Postprzez BIELECKI Mateusz » N, 17 cze 2007, 17:26

Lukas Lach napisał(a):Cytat:
Tacy ludzien niepowinni jezdzic ani w pucharze ani w lidze

Jestem otwarty na wszelkie propozycje startów w PPZM

Heh Łukasz nietraktuj tego powaznie to byl dżojk :)...Gratuluje po raz drugi :jabol:
Tekstury na zamówienie!

GG 6570685
BIELECKI Mateusz

Postprzez Lukas Lach » N, 17 cze 2007, 17:48

spokojnie ;) przeciez ja sie o nic nie denerwuje :spoko:
Lukas Lach

Postprzez Kubosh » N, 17 cze 2007, 21:00

bardzo fajny rajd gratulacje dla wszytskich za mete lukasz jak zwykle nas objechal... Fajnie sie jechalo ciagle z kims walczylem co prawda moje tempo odpiega od tego co na treningach ale jestem zadowolony... Jedyne co mnie zdenerwowalo to moj bład w setupie na 2 petli zmienilem setup ale wlaczylem innye ustawienia na szuter zamiast na asfal i tak przejechalem bissnae i cote ale nie bylo najgorzej musze przyznac:)
Kubosh

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Richard Burns Rally - Puchar RBR.PL