Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

Puchar RBR.PL - protesty

Pucharowe rozgrywki OnLine (dawne PRSMP)

Postprzez kpt » Cz, 26 paź 2006, 20:10

Lukasz Bednarz napisał(a):

Klasyfikacje po Dolnośląskim uaktualnione. Uprzedzając pytania:

Kary z niewysłanie replayów otrzymali:

1. Robert Horvath - 4:00.00
2. Janusz Bienkowski - 4:00.00
3. Eryk Zalejski - 4:00.00

Od następnej eliminacji niewysłanie replaya (choćby jednego) skutkować będzie dyskwalifikacją. Stosowna zmiana znajdzie się w Regulaminie.

Na Dolnoslaskim bylo 11 oesow a nie 8 ;)
kpt

Postprzez Lukasz Kucharski » Cz, 26 paź 2006, 20:10

Wojciech Talaga napisał(a):A po co my w_ogóle wysyłamy repy??Może mi ktoś wyjaśnić to??Zgoda wicher nie wysłał repa,przeoczył to,śpieszył się,miał wyjazd,ale tu jak zwykle nikogo to nie obchodzi bo regulamin jest regulaminem,ale skoro sa jakies tam ciecia gdzie wyjzezdzaja czterema kolami mozna powiedziec za czarne,to co wy sprawdzacie w tych wyslanych replayach??Bo mi np.wydaje sie nie fear taka jazda,moze i w realu faktycznie tak tna,ale dla mnie czystosc przejazdu nie jest taka gdzie jade po zaspach daleko od drogi i jest cool :angry:

Zgadzam się z kolegą, równiez jest dla mnie dziwne, że ludzie nie odróżniają przycięcia zakrętu od ewidentnego ścięcia, skrócenia sobie drogi. Po to właśnie oglądamy te repy, żeby wyłapać takie sytuacje. Ale to tylko moje skromne zdanie, jeszcze pare takich sytuacji i atmosfera w pucharze będzie nie ciekawa :( :przebij mur:
WRC K-Sport Rally Team
Lukasz Kucharski

Postprzez ZABOLSKI Marcin » Cz, 26 paź 2006, 21:14

Repy zostały zrobione głównie ze względu na sprawdzanie setupów. Po za tym to zawsze fajnie, że możemy sobie pooglądać innych. A i ja może jakiś klipik zapodam...
ZABOLSKI Marcin

Postprzez tomek bryk » Cz, 26 paź 2006, 21:36

częściowo się z wami zgadzam, ale nie chciałbym aby doszło do sytuacji kiedy najwazniejszą sprawą w czasie rajdu stanie się nerwowe uwazanie aby 4 koła nie wyszły na pobocze. Bo potem zacznie się głupia łapanka z replayami i tłumaczenie sie czy dany manewr był cięciem czy tylko mnie wyniosło.
Tomek Bryk
tomek bryk

Postprzez Pawel-Chlebowski » Cz, 26 paź 2006, 21:47

Już z Wichrem to mogliście sobie odpuścić, przeoczyl chlopak jeden rep. bo wyjeżdzał, a tu kara :zygi: .
Jak sami napisaliście że repy są do tego żeby sprawdzać setup, wiec na jednym oesie nie wrzócił sobie nitro.
Można bylo chociaż poczekac jak wróci i dosle ten jeden glupi rep.

Evmer szuka dziurki w calym, widać ze to koleś uczciwy, ale tam gdzie nie trzeba.

Szkoda że parę osób skorzystało wczesniej z kilku ulg, więc uważam że każdy powinien mieć jedną szanse na kolo ratunkowe ;) (jeśli chodzi o tak błache sprawy)
Ostatnio edytowano Cz, 26 paź 2006, 21:55 przez Pawel-Chlebowski, łącznie edytowano 2 razy
Pawel-Chlebowski

Postprzez tomek bryk » Cz, 26 paź 2006, 21:51

kurcze chyba polubie Chlebowskiego
W pełni popieram.
Tomek Bryk
tomek bryk

Postprzez TALAGA Wojciech » Cz, 26 paź 2006, 22:41

tomek bryk napisał(a):kurcze chyba polubie Chlebowskiego

He He,dobre i także popieram :)
TALAGA Wojciech

Postprzez Paweł Kaluscha » Cz, 26 paź 2006, 23:33

No tak to teraz wg tego to ja znów powinienem jako szef zespołu :hahaha: respektowac ukaranie mojego zawodnika Tomka K. który nie wysłał równiez jednego repa. Zaraz sie zgłosi ktoś jeszcze i a potem jeszcze tamten i powstanie burdel. My jako zespół dostaliśmy karę i staralismy zachować względną pokorę i na tym sie skończyło. Mimo, że defacto w regulaminie nie było zapisu jednak uznalismy słowo prezesa w tym momencie za święte.
Regulamin mówi o obowiązku wysłania repów, nie jest on spełniony następuje kara którą w tym momencie wyznacza góru.

PS Pozdrowienia dla Łukasza Bednarza...
Egzystuję dzięki RBR. Cieszyć się czy płakać?(...)
Paweł Kaluscha

Postprzez Lukasz Bednarz » Pt, 27 paź 2006, 07:58

kpt napisał(a):Na Dolnoslaskim bylo 11 oesow a nie 8 ;)

Kurna faktycznie :przebij mur:

No to będziemy liczyć raz jeszcze ;)
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez Lukasz Bednarz » Pt, 27 paź 2006, 08:41

Poprawione.

Swoją drogą przy poprawianiu nasunęła mi się pewna dygresja - Evmer, Ty śledzisz klasyfikacje uważnie, prawda? Zawsze gdy masz jakieś wątpliwości że brakuje jakiegoś punktu komuś z Twojego zespołu interweniujesz u mnie prawda? Okazało się że się pomyliłem i mieliście ZA DUŻO i jeden punkt naliczony po Dolnośląskim. Jakoś się nie odezwałeś...
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez Kuba Ruciński » Pt, 27 paź 2006, 14:03

Pawel-Chlebowski napisał(a):Evmer szuka dziurki w calym, widać ze to koleś uczciwy

tomek bryk napisał(a): kurcze chyba polubie Chlebowskiego

Ja chyba też :)

Lukasz Bednarz napisał(a): Swoją drogą przy poprawianiu nasunęła mi się pewna dygresja - Evmer, Ty śledzisz klasyfikacje uważnie, prawda? Zawsze gdy masz jakieś wątpliwości że brakuje jakiegoś punktu komuś z Twojego zespołu interweniujesz u mnie prawda? Okazało się że się pomyliłem i mieliście ZA DUŻO i jeden punkt naliczony po Dolnośląskim. Jakoś się nie odezwałeś...

Heh, ale musze przyznać, że tego akurat nie zauwarzyłęm tego nie dopatrzenia.
Nie musiałeś tego zmieniać ;)
Kuba Ruciński

Postprzez Weychert Wojciech » So, 28 paź 2006, 14:34

Jakub Rucinski napisał(a):Znalazłem nie jasność. Otóż Wojtek Weychert nie wysłał replaya oesu 9 na Rajdzie Dolnośląskim. Moim zdaniem wszyscy powinni być traktowani równie a Wojtek nie wysłał repa i to powinno zostać rozpatrzone przez władze ligi. Nie chcę, aby to zabrzmiało jako donos, lecz jest niejasność, którą trzeba wyjaśnić.

OK wielkie dzieki :) Spoko z Ciebie kolega heheh
Nie wyslalem repa tylko z tego powodu ze musialem szybko po zakonczeniu rajdu wyjechac.Pisalem WCZESNIEJ ze przez 3 tygodnie mnie nie bedzie i ze MOŻE bede mogl z DOSKOKU pojechac jakis rajd,pojechalem puchar bo po prostu chlopaki chcialem z Wami sie pobawic(pisalem juz ze Puchar mi zwisa i nie zalezy mi na nim) i najwyrazniej dzieki fajnej atmosferze bede rezygnowac ze startu w pucharze dzieki bardzo DOBRYM i Spostrzegawczym kolegom ktorzy widza moj blad nie WIDZAC swojego hehehe.No coz.... fajnie chlopaki sie z WAMI sciga hahaha ....
Weychert Wojciech

Postprzez Paweł Kaluscha » So, 28 paź 2006, 19:31

Jak by Ci zwisał to byś nie podnosił tematu i wszyscy o sprawie już by dawno zapomnieli.
Nie rozumiem Twojej postawy.
Paweł Kaluscha

Postprzez TALAGA Wojciech » So, 28 paź 2006, 19:41

Paweł Kaluscha napisał(a):Jak by Ci zwisał to byś nie podnosił tematu i wszyscy o sprawie już by dawno zapomnieli.
Nie rozumiem Twojej postawy.

O co Ci chodzi,przecież Wojtek wrócił do domu chyba też może coś powiedzieć prawda??A pozatym evmer zachowuje sie jak dziecko,zamiast zauwazac bledy swoje widzi tylko kogos :angry: Aaa i dodam że błedy evmera sa duzo gorsze,i tu powinien przynajmniej siedziec cicho niech sprawa do konca ucichnie
TALAGA Wojciech

Postprzez Weychert Wojciech » So, 28 paź 2006, 20:25

Wojciech Talaga napisał(a):evmer zachowuje sie jak dziecko

To jest dziecko wiec zachowuje sie stosownie do swojego wieku.
Paweł Kaluscha napisał(a):Nie rozumiem Twojej postawy.

To zrozum ze wrocilem dopiero i tak jak pisal Wojtek T chyba mialem prawo coś powiedziec na ten temat? Czy moze jeszcze zabronisz mi wypowiadac sie w tej kwestii?
Weychert Wojciech

Postprzez Paweł Kaluscha » N, 29 paź 2006, 03:27

Weychert Wojciech napisał(a):pojechalem puchar bo po prostu chlopaki chcialem z Wami sie pobawic(pisalem juz ze Puchar mi zwisa i nie zalezy mi na nim) i najwyrazniej dzieki fajnej atmosferze bede rezygnowac ze startu w pucharze dzieki bardzo DOBRYM i Spostrzegawczym kolegom ktorzy widza moj blad nie WIDZAC swojego hehehe.No coz.... fajnie chlopaki sie z WAMI sciga hahaha ....

Wypowiedź jest ironiczna :D i dlatego faktycznie lekko poniosły mnie emocje :lol:
Poprostu dziwi mnie to, że chcesz rezygnować skoro sam popełniłes błąd. Wgmnie w tej sprawie powinieneś miećpretensje tylko do siebie a,
że ktoś to zauważył to jak dla mnie to jest najmniej istotne...
Życzę Ci szczerze jak najlepszych wyników Wojtek i napewno klasa S1600 w pucharze RBR.PL straci jeśli nie pojedziesz.
Paweł Kaluscha

Postprzez Weychert Wojciech » N, 29 paź 2006, 08:39

Paweł Kaluscha napisał(a):że ktoś to zauważył to jak dla mnie to jest najmniej istotne...

Tak,masz racje ,moge tylko siebie obwiniac tylko denerwuje mnie gdy takie rzeczy wyszukuje "gowniarz" ktory widzi tylko bledy innych,nie swoje oraz w taki sposob oszukuje puchar ze wg mnie juz NIGDY nie powinien brac w nim udzialu.
Koniec tematu :) :)
Paweł Kaluscha napisał(a):Życzę Ci szczerze jak najlepszych wyników Wojtek i napewno klasa S1600 w pucharze RBR.PL straci jeśli nie pojedziesz.

OK wielkie dzieki :) moze ja tez wczoraj troszke nerwowo do tego podszedlem,wkoncu to tylko zabawa :) :)
Weychert Wojciech

Postprzez Paweł Kaluscha » Cz, 16 lis 2006, 01:15

Dla wszywstkich którzy podważają realistyczność cięć w naszej lidze ;) zapraszam do oglądania http://www.smog.pl/wideo/5523/najlepsze_momenty_wrc_2006/ materiału od 3minuty i 16sekundy. Solberg po tym incydencie nie poniósł żadnych konsekwencji.
Nie namawiam nikogo żeby jeździł na przełaj tylko uczulam na pewne sprawy (dotyczy głównie dolnośląskiego z cięciami Łukasza)
Paweł Kaluscha

Postprzez PODLECKI Robert » Cz, 16 lis 2006, 19:00

Te niby skróty są na 5.16. O ile dobrze pamiętam to taką trasę mieli opisaną na zapoznaniu i tak jechali, zreszta Loeb tez chciał tamtedy pojechac jak widac ale w pore sie kapnal hehe :)
PODLECKI Robert

Postprzez Marcin Szopa » So, 18 lis 2006, 16:43

Ale dzięki Lukasz...szkoda rajdu bo mialem przyzwoite czasy...Ale takie są rajdy :)
Marcin Szopa

Postprzez Pawel-Chlebowski » So, 18 lis 2006, 21:43

pomylilem dzialy a nie moge usunąc postu, a byl nie na temat
Pawel-Chlebowski

Postprzez Tomek Wrobel » Pt, 9 lut 2007, 17:48

Wojciech Talaga napisał(a):A po co my w_ogóle wysyłamy repy??Może mi ktoś wyjaśnić to??Zgoda wicher nie wysłał repa,przeoczył to,śpieszył się,miał wyjazd,ale tu jak zwykle nikogo to nie obchodzi bo regulamin jest regulaminem,ale skoro sa jakies tam ciecia gdzie wyjzezdzaja czterema kolami mozna powiedziec za czarne,to co wy sprawdzacie w tych wyslanych replayach??Bo mi np.wydaje sie nie fear taka jazda,moze i w realu faktycznie tak tna,ale dla mnie czystosc przejazdu nie jest taka gdzie jade po zaspach daleko od drogi i jest cool :angry:

zgadzam się
Tomek Wrobel

Postprzez PANASIUK Tomasz » So, 10 lut 2007, 01:43

O co chodzi z tym tyskim z postów wynika ze się nagle zaczęło liczyć czyli nie za 2 tygodnie jest TYski ?? to super bo jechałem sobie i postanowiłem się odłączyć bo juz mi sie nie chciało katać pogięta furką a tu nagkle ze sie niby liczy ?? JAKIEŚ jaja :angry:
PANASIUK Tomasz

Postprzez Rafal Banka » So, 10 lut 2007, 11:48

Tomasz Panasiuk napisał(a):JAKIEŚ jaja :angry:

Nie, bez jaj ;) ten tyski sie nie liczy, będzie następny już prawidłowy. :)
Rafal Banka

Postprzez Marcin Tomaszewski » Wt, 17 lip 2007, 17:25

Witam,chciałbym zapytać czy edytowanie setupu notatnikiem jest dozwolone? np. zwiększenie pewnej wartości o ponad 2 razy?
Marcin Tomaszewski

Postprzez Jarek Cebula » Wt, 17 lip 2007, 17:59

Marcin Tomaszewski napisał(a):Witam,chciałbym zapytać czy edytowanie setupu notatnikiem jest dozwolone? np. zwiększenie pewnej wartości o ponad 2 razy?

No to wlasnie po to sa wysylane repy :) Glownie chodzi o setupy ;)
Jarek Cebula

Postprzez Lukasz Bednarz » Śr, 18 lip 2007, 07:42

Marcin Tomaszewski napisał(a):Witam,chciałbym zapytać czy edytowanie setupu notatnikiem jest dozwolone? np. zwiększenie pewnej wartości o ponad 2 razy?

Setupy mozna zmieniać w ramach, w jakich pozwala na to plugin.

Tak poza tym to lekki OT.
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez Marcin Szopa » N, 9 wrz 2007, 13:09

Mam pytanie: Czy mogę prosić o requesta jeźeli ukończyłem odcinek nr.4 tylko przerwało mi połączenie z internetem?Mam replay z tego odcinka w razie potrzeby mogę podesłać że ukończyłem odcinek tylko czas nie poszedł na serwer. Mogę udowodnić że ukończyłem bez dzwona, byłem na dobrym miejscu. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mej prośby.
Marcin Szopa

Postprzez Lukasz Bednarz » Pn, 10 wrz 2007, 07:48

Zobaczmy:

Szopa Martin 4 Crashed on SS 4

Regulamin chyba jest jasny?
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez Marcin Szopa » Pn, 10 wrz 2007, 14:08

Jest jasny...Tylko zapytałem grzecznie. Regulamin regulaminem. Moje zdanie jest inne na tą sprawę,ale TWARDE PRAWO LECZ PRAWO. Szkoda rajdu, punkty przepadły ale takie są rajdy. Od decyzji nie ma odwołania wiec chyba wszystko jasne.
Marcin Szopa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Richard Burns Rally - Puchar RBR.PL