Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

Puchar RBR.PL - I edycja :)

Pucharowe rozgrywki OnLine (dawne PRSMP)

Postprzez BILSKI Marcin » Pt, 24 sie 2007, 07:21

Jarek Cebula napisał(a):A ja tak zapytam, wlasciwie nie wiem czemu tak pozno bo to juz koncowka sezonu :D chyba wczesniej mnie to nie obchodzilo :) Czemu nie ma dopuszczonej klasy A8 w pucharze ? Bo wydaje mi sie ze w realnych MP jest dopuszczona chyba ze sie myle ? :)

Jarku chyba za dużo Wirtualnego Rajdowania czas wybrać się na prawdziwy OES :D by zobaczyć co w trawie piszczy Klasa A8 nie istnieje od paru lat jedynie gdzie te samochody teoretycznie mogły by startować to klasa Historyczna tam to i B-grupa by pojechała :hahaha:

pozdro :D
BILSKI Marcin

Postprzez Marcin Ogiegło » So, 1 wrz 2007, 20:21

Tak sie zastanawiam...wiem ze wirtualnych rajdow nigdy dosc, ale myślę sobie po cichu ze liga powolutku zostaje wypychana przez puchar....mistrzostwa swiata juz mamy, dla tego kalendarz ligi wydaje mi sie juz mniej atrakcyjny, a ludzie w niej jezdza poniewaz jest to kolejna impreza w ktorej mozna wziasc udzial ( wirtualnego rajdowania nigdy dosc :) )

nie sadzicie ze fajnie by bylo zastapic lige czyms...nowym ? sam puchar to zamalo, ale kalendarz ligi z MŚ jakby jest troche dziwny...

moze by zrobic nowy system od nowego sezonu?

zrobic licencje dla graczy i jakby KJS'y?

zeby zdobyc licencje np na jazde w pucharze trzeba by zdobyć X punktów w KJS a zeby moc jezdzic jeszce w kalendarzu wirtualnego RSMP trzeba zrobic jeszce cos.... co o tym myslicie?

moznaby zrobić określone wymogi na założenie teamu rajdowego, np okreslona ilosc punktow czy jakaś licencja, itp.

poprawiloby to o wiele bardziej zabawe, zwiekszylo by to rywalizacje o punkty na zdobywanie licencji itd. itd.

Fajnie by bylo jakby w polsce byly Polskie rajdy a mistrzostwa świata to mistrzostwa świata :)

Co o tym myślicie? ^_^
Marcin Ogiegło

Postprzez GWIZDZ Marcin » So, 1 wrz 2007, 20:52

Powiem , ze to nienajgorszy pomysl , ale watpie by sie to spodobalo wiekszosci :D
I kolejna idzie zima , a Subaru ciągle nima..
GWIZDZ Marcin

Postprzez Marcin Ogiegło » So, 1 wrz 2007, 21:00

poprostu mysle ze liga, z tym kalendarzem z MŚ jest troche dziwna...ale może się myle
Marcin Ogiegło

Postprzez Kuba Jureczko » So, 1 wrz 2007, 21:04

Marcin Ogiegło napisał(a):Tak sie zastanawiam...wiem ze wirtualnych rajdow nigdy dosc, ale myślę sobie po cichu ze liga powolutku zostaje wypychana przez puchar....mistrzostwa swiata juz mamy, dla tego kalendarz ligi wydaje mi sie juz mniej atrakcyjny, a ludzie w niej jezdza poniewaz jest to kolejna impreza w ktorej mozna wziasc udzial ( wirtualnego rajdowania nigdy dosc :) )

nie sadzicie ze fajnie by bylo zastapic lige czyms...nowym ? sam puchar to zamalo, ale kalendarz ligi z MŚ jakby jest troche dziwny...

moze by zrobic nowy system od nowego sezonu?

zrobic licencje dla graczy i jakby KJS'y?

zeby zdobyc licencje np na jazde w pucharze trzeba by zdobyć X punktów w KJS a zeby moc jezdzic jeszce w kalendarzu wirtualnego RSMP trzeba zrobic jeszce cos.... co o tym myslicie?

moznaby zrobić określone wymogi na założenie teamu rajdowego, np okreslona ilosc punktow czy jakaś licencja, itp.

poprawiloby to o wiele bardziej zabawe, zwiekszylo by to rywalizacje o punkty na zdobywanie licencji itd. itd.

Fajnie by bylo jakby w polsce byly Polskie rajdy a mistrzostwa świata to mistrzostwa świata :)

Co o tym myślicie? ^_^

Pomysł jest niezły tylko że jeśli miały by przypominać polskie rajdy to większość sezonu by były asfalty, a tak jeździć bez przerwy te bizony, arbuzy i joux'y (i na odwrót) to by było nudne...

To jest moje zdanie.
www.amk-slazak.oz.pl - Automobilklub Ślązak.
Kuba Jureczko

Postprzez Marcin Ogiegło » So, 1 wrz 2007, 21:11

myślę, że pasowałoby wprowadzic coś nowego, bo pojawia sie spora monotonia
Marcin Ogiegło

Postprzez GWIZDZ Marcin » So, 1 wrz 2007, 21:14

IRC w polaczeniu z ERC :D ;)
I kolejna idzie zima , a Subaru ciągle nima..
GWIZDZ Marcin

Postprzez Jarek Cebula » So, 1 wrz 2007, 22:55

Marcin Bilski napisał(a):
Jarek Cebula napisał(a):A ja tak zapytam, wlasciwie nie wiem czemu tak pozno bo to juz koncowka sezonu :D chyba wczesniej mnie to nie obchodzilo :) Czemu nie ma dopuszczonej klasy A8 w pucharze ? Bo wydaje mi sie ze w realnych MP jest dopuszczona chyba ze sie myle ? :)

Jarku chyba za dużo Wirtualnego Rajdowania czas wybrać się na prawdziwy OES :D by zobaczyć co w trawie piszczy Klasa A8 nie istnieje od paru lat jedynie gdzie te samochody teoretycznie mogły by startować to klasa Historyczna tam to i B-grupa by pojechała :hahaha:

pozdro :D

A no masz racje :) nie interesuje sie tak realnymi rajdami i z tad moje informacje sa nieco przestarzale :) W kazdym razie dzieki za odpowiedz :) Dogadalem sie wreszcie z N12 i wiem juz co bylo przyczyna mojej slabej jazdy eNkami do tej pory tak wiec mam nadzieje ze juz w kolejnym rajdzie bede mogl walczyc z czolowka :)

Odnosnie licencji i KJSow.. hmm czy ja wiem..Moze i jakas zmiana by sie przydala..Ale na pewno nie chcialbym zeby nasze wirtualne rajdowanie bylo ograniczone w 80% do asfaltow..Mysle ze liga moglaby pozostac :), ale byc moze jakeis zmiany w kalendarzu..nie wzorowac go na MS a na jakis dowolnych innych rajdach :) i rajdy co tydzien w lidze bylyby dla mnie dobre :) Ale to juz raczej takie detale..Generalnie uwazam ze mamy bardzo dobry uklad w tej chwili gdzie Liga jest w wiekszosci szutrowa a puchar asfaltowy kazdy ma cos dla siebie :)
Jarek Cebula

Postprzez BALCHAN Marek » So, 1 wrz 2007, 23:46

Kuba Jureczko napisał(a):Pomysł jest niezły tylko że jeśli miały by przypominać polskie rajdy to większość sezonu by były asfalty, a tak jeździć bez przerwy te bizony, arbuzy i joux'y (i na odwrót) to by było nudne...

To jest moje zdanie.

ale jak by puść dalej i będą nowe os, można zrobić własny Plugin albo coś na bazie Wallego żeby można było wyasfaltować inne trasy wtedy to by było jeszcze fajniej
BALCHAN Marek

Postprzez Andrzej Kupczak » N, 2 wrz 2007, 09:40

Jarek Cebula napisał(a):Moze i jakas zmiana by sie przydala..Ale na pewno nie chcialbym zeby nasze wirtualne rajdowanie bylo ograniczone w 80% do asfaltow..Mysle ze liga moglaby pozostac :) , ale byc moze jakeis zmiany w kalendarzu..nie wzorowac go na MS a na jakis dowolnych innych rajdach
Tak żeby było podobnie a jednak inaczej to zdecydowanie trzeba wprowadzić rozgrywki IRC. Na których w przyszłym roku asfalty mają zastępować szutrami i ma być 12 rajdów.
Andrzej Kupczak

Postprzez Mateusz Brzeski » N, 2 wrz 2007, 10:17

Marek Balchan napisał(a):wyasfaltować

dajcie spokój z tym asfaltem :P szutry wymiatają :)
97% ludzi trzyma rękę na myszce czytając posty:D
Mateusz Brzeski

Postprzez Marcin Ogiegło » N, 2 wrz 2007, 13:24

Marek Balchan napisał(a):
Kuba Jureczko napisał(a):Pomysł jest niezły tylko że jeśli miały by przypominać polskie rajdy to większość sezonu by były asfalty, a tak jeździć bez przerwy te bizony, arbuzy i joux'y (i na odwrót) to by było nudne...

To jest moje zdanie.

ale jak by puść dalej i będą nowe os, można zrobić własny Plugin albo coś na bazie Wallego żeby można było wyasfaltować inne trasy wtedy to by było jeszcze fajniej

plugin wallego jest ciekawy, ma elementy ktorych nie posiada plugin włochow ( WiRC ), ale wydaje mi sie ze plugin wlochow jest o wiele bardziej ciekawszy....

fajnei by bylo jakby władze rbr.pl napisaly do wlochow i sprobowaly sie dogadac tak, aby i nasze rozgrywki chodziły przez ich plugin.

Możliwe ze wlosi chcieli by za to pieniadze, ale wydaje mi się, że ich plugin jest warty zrzutki, popatrzcie się, że ciągle jeździmy to samo ( teraz tylkonowe trasy są ) mało z tego jazda przez plugin jest o wiele bardziej realistyczna, i o wiele bardziej ciekawsza, trasy szutrowe ze zmienioną nawieszchnia wygladaja kompletnie inaczej, bylaby super zabawa :)

wtedy organizowanie czegos na styl kjs i budowanie tych licencji mialoby sens.

co do IRC....no pomysl mógłby być niezły, ale ja jednak zdecydowanie jestem za odwzorowywaniem polskich rajdów ponieważ mamy wtedy tak jak naprawde, czyli tutaj mamy rajdy nasze a za granica mamy rajdy inne.

Kalendarz Polski nei sklada sie tylko z asfaltów, jest jeszcze śnieg, rajd na morkym asfalcie , wyglada kompletnie inaczej...no niewiem, fajnie by było wprowadzić jakąś rewolucje :P
Marcin Ogiegło

Postprzez SZLEZAK Lukasz » N, 2 wrz 2007, 13:39

wlasnie..nigdy nie bylo rajdu aby non stop jechalo sie po mokrym asfalcie...to jest jazda :D
SZLEZAK Lukasz

Postprzez Marcin Ogiegło » N, 2 wrz 2007, 13:45

Lukasz Szlezak napisał(a):wlasnie..nigdy nie bylo rajdu aby non stop jechalo sie po mokrym asfalcie...to jest jazda :D

bo zadko sie zdarza zeby taki rajdy byl w RSMP...moze nas kiedys zaskoczą czymś takim :)
Marcin Ogiegło

Postprzez Mateusz Brzeski » N, 2 wrz 2007, 14:06

Marcin Ogiegło napisał(a):fajnei by bylo jakby władze rbr.pl napisaly do wlochow i sprobowaly sie dogadac tak, aby i nasze rozgrywki chodziły przez ich plugin.

no rbro-2 jest ok ale co z tego jak rajd leci na żywo i w rodzinach gdzie jest 1 komputer a graczy 2 to już ktoś odpada.
97% ludzi trzyma rękę na myszce czytając posty:D
Mateusz Brzeski

Postprzez Jarek Cebula » N, 2 wrz 2007, 15:14

Marcin Ogiegło napisał(a):
plugin wallego jest ciekawy, ma elementy ktorych nie posiada plugin włochow ( WiRC ), ale wydaje mi sie ze plugin wlochow jest o wiele bardziej ciekawszy....

fajnei by bylo jakby władze rbr.pl napisaly do wlochow i sprobowaly sie dogadac tak, aby i nasze rozgrywki chodziły przez ich plugin.

Możliwe ze wlosi chcieli by za to pieniadze, ale wydaje mi się, że ich plugin jest warty zrzutki, popatrzcie się, że ciągle jeździmy to samo ( teraz tylkonowe trasy są ) mało z tego jazda przez plugin jest o wiele bardziej realistyczna, i o wiele bardziej ciekawsza, trasy szutrowe ze zmienioną nawieszchnia wygladaja kompletnie inaczej, bylaby super zabawa :)

wtedy organizowanie czegos na styl kjs i budowanie tych licencji mialoby sens.

co do IRC....no pomysl mógłby być niezły, ale ja jednak zdecydowanie jestem za odwzorowywaniem polskich rajdów ponieważ mamy wtedy tak jak naprawde, czyli tutaj mamy rajdy nasze a za granica mamy rajdy inne.

Kalendarz Polski nei sklada sie tylko z asfaltów, jest jeszcze śnieg, rajd na morkym asfalcie , wyglada kompletnie inaczej...no niewiem, fajnie by było wprowadzić jakąś rewolucje :P

rbr-online wcale nie jest taki realistyczny...Po pierwsze nie ma stref serwisowych..Uszkodzenia kasuja sie po kazdym przejezdzie odcinka..Po drugie N grupa jest tam zupelnie inna tak samo zreszta S1600 nie ma ograniczen w dyfrach itp..Po trzecie trzeba jechac w jednym czasie i freksencja na pewno spadnie..Oplata nie wiem jak teraz kiedys kiedy byl plan zorganizowac na tym Mistrzostwa Polski w RBRa to chyba bylo 100 euro. Moze teraz sie cos zmienilo..Jedynym plusem rbr-online w mojej opini sa wlasnie te trasy ze zmieniona nawierzchnia..Ale i tak wole chyba plugin..Bez frekwencji trasy ze zmieniona nawierzchnia nie nadrobia zacietej walki na oesach..
Jarek Cebula

Postprzez BALCHAN Marek » N, 2 wrz 2007, 17:20

a jeżeli chodzi o to że w Polsce zrobić kalendarz RSMP a w innych krajach inne i wrc to jak by były mistrzostwa świata w rbr, a tak to trochę :<_<: żeby było bardziej jak real ;]

[ Dodano: Nie Wrz 02, 2007 22:39 ]
Jarek Cebula napisał(a):edynym plusem rbr-online w mojej opini sa wlasnie te trasy ze zmieniona nawierzchnia

to można namówić Czechów żeby dodali zmienne nawierzchnie :D
BALCHAN Marek

Postprzez FIA » Pn, 3 wrz 2007, 09:33

Marek Balchan napisał(a):można zrobić własny Plugin albo coś na bazie Wallego żeby można było wyasfaltować inne trasy wtedy to by było jeszcze fajniej

To zrób!

Marek Balchan napisał(a):to można namówić Czechów żeby dodali zmienne nawierzchnie

To namów!

Takich co duzo gadali a nic nie robili to zawsze jest pełno takze zrob cos albo oszczedz nam tego...
R-EVOLUTION Team

Obrazek
FIA
Administrator, ZSS

Postprzez Marcin Ogiegło » Pn, 3 wrz 2007, 21:06

FIA napisał(a):
Marek Balchan napisał(a):można zrobić własny Plugin albo coś na bazie Wallego żeby można było wyasfaltować inne trasy wtedy to by było jeszcze fajniej

To zrób!

Marek Balchan napisał(a):to można namówić Czechów żeby dodali zmienne nawierzchnie

To namów!

Takich co duzo gadali a nic nie robili to zawsze jest pełno takze zrob cos albo oszczedz nam tego...

spokojnie :P my tylko luźno gadamy :)

zmiennych tras napewno nie będzie, bo przypuszczam, że wprowadzenie czegoś takiego pod tym pluginem nie jest proste....gdyby się to dało zrobić napewno już by taka opcja była dostepna :)
Marcin Ogiegło

Postprzez Lukasz Bednarz » Śr, 19 wrz 2007, 14:32

Napsałem to już w temacie po Cieszynce ale tutaj jest bardziej odpowiedni temat.

Na stronie Pucharu policzone są już końcowe klasyfikacje Pucharu, do poniedziałku, 24 września do godziny 12 można składać reklamacje, po tym czasie klasyfikacje zostana uznane za oficjalne.
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez BIELECKI Mateusz » Śr, 19 wrz 2007, 15:00

"4. Powstrzymywać się przed umieszczaniem podobnych tematów/postów w kilku miejscach jednocześnie. Takie postępowanie jest postrzegane jako zaśmiecanie forum."
:P
Tekstury na zamówienie!

GG 6570685
BIELECKI Mateusz

Postprzez Slawek Kolodziej » Śr, 19 wrz 2007, 17:02

Łukasz - w klasyfikacji gr.N4 nie mam 5 pkt za Barbórkę Cieszyńską ;)
Slawek Kolodziej

Postprzez Lukasz Bednarz » Cz, 20 wrz 2007, 07:50

Mateusz Bielecki napisał(a):"4. Powstrzymywać się przed umieszczaniem podobnych tematów/postów w kilku miejscach jednocześnie. Takie postępowanie jest postrzegane jako zaśmiecanie forum."
:P

Kurka to bym musiał sobie dać ostrzeżenie. :unsure: ;)

Slawek Kolodziej napisał(a):Łukasz - w klasyfikacji gr.N4 nie mam 5 pkt za Barbórkę Cieszyńską ;)

Poprawione. Wybaczysz mi? :rolleyes: ;)
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez Slawek Kolodziej » Pt, 21 wrz 2007, 08:36

Lukasz Bednarz napisał(a):Poprawione. Wybaczysz mi? :rolleyes: ;)

No nie wiem, a gdzie kwiaty, a gdzie bombonierka? :lol:
Slawek Kolodziej

Postprzez HINZ Marcin » Pt, 21 wrz 2007, 15:49

Slawek Kolodziej napisał(a):No nie wiem, a gdzie kwiaty, a gdzie bombonierka? :lol:

A gdzie buzi? ^_^
Najlepszą Obroną Jest Atak.
HINZ Marcin

Postprzez Lukasz Bednarz » So, 22 wrz 2007, 21:19

Marcin Hinz napisał(a):A gdzie buzi?

No możesz mu dac :lol:
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez HINZ Marcin » So, 22 wrz 2007, 21:51

Lukasz Bednarz napisał(a):No możesz mu dac :lol:

<cmok> xD
Najlepszą Obroną Jest Atak.