Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

Puchar RBR.PL - I edycja :)

Pucharowe rozgrywki OnLine (dawne PRSMP)

Postprzez Lukasz Bednarz » Cz, 28 cze 2007, 13:39

Pawel Lizakowski napisał(a):ankieta... która już zdecydowała

Masz rację. SAMA zadecydowała. O sobie. Albo więcej. Ja wklepuję te magiczne cyferki przy niej.

Poza tym z tego co widzę to jeszcze trochę potrwa.
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez Pawel Lizakowski » Cz, 28 cze 2007, 14:36

Lukasz Bednarz napisał(a):SAMA zadecydowała

Łukasz przecież wiesz że nie o to mi chodzi. Wiadomo że to użytkownicy głosowali w ankiecie. A wynik już raczej się nie zmieni.

Biluch napisał(a):Dlczego głupia ?? przynajmniej pokaze czy wiekszosc chce tak czy tak, ja tez jestem za jednym etapem ale co zrobic, dobrze ze problemy poddaje sie głosowaniu mamy przynajmniej jasny obraz sytuacji

No tak, tyle że ona nie tylko pokaże.

Ja po prostu jestem rozgoryczony, że nie będę mógł jeździć w części rajdów moich ulubionych, asfaltowych rozgrywek. Tyle
Pawel Lizakowski

Postprzez tomek bryk » Pt, 29 cze 2007, 00:29

No to sobie pojechałem...
Niestety, jutro wyjeżdżam na tydzień. Gdyby był jeden etap Rajdu Rzeszowskiego mógłbym z wami rywalizować, a tak będę z Wami nie tyle wirtualnie co raczej mentalnie.
Zyczę wszystkim powodzenia na oesach, a w szczególności zawodnikom PAK Virtual Rally Team!
Tomek Bryk
tomek bryk

Postprzez Marcin Kowal » Pt, 29 cze 2007, 13:22

jednoetapowe mówicie? i jechalibyście maraton 18 odcinkowy jak w lidze? im więcej oes tym większe prawdopodobieństwo że podczas gry coś sie stanie, internet nawali, komp wywali do pulpitu. ja tam stoje twardo za 2 etapowymi rajdami, wkońcu ma to być jak real, a to że ktoś nieda rady pojechać to jego strata, niektórzy chyba zapoważnie podchodzą do sprawy startu w wirtualnym rajdzie. Jarek miał racje, jak sie odbywało na rbrnecie to było dobrze, jak sie upraszcza teraz, żeby ludzie mogli jechać kiedy chcą to przysłowiowo dając palec biorą całą ręke :P
Obrazek
Marcin Kowal

Postprzez Radekb111 » Pt, 29 cze 2007, 13:31

Marcin Kowal napisał(a):wkońcu ma to być jak real

Marcin Kowal napisał(a):niektórzy chyba zapoważnie podchodzą do sprawy startu w wirtualnym rajdzie

A jak Ty podchodzisz? :P
Radekb111

Postprzez Lukasz Bednarz » Pt, 29 cze 2007, 14:11

Marcin Kowal napisał(a):jednoetapowe mówicie? i jechalibyście maraton 18 odcinkowy jak w lidze? im więcej oes tym większe prawdopodobieństwo że podczas gry coś sie stanie, internet nawali, komp wywali do pulpitu. ja tam stoje twardo za 2 etapowymi rajdami

Myślę dokładnie to samo. Zagłosowałem za tym by jechać bez zmian. Ale mamy demokrację i będzie tak jak większość zechce. Chwilowo moja opcja ma przewagę ale będzie jak zechcecie :)
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez TALAGA Wojciech » N, 1 lip 2007, 18:42

Lubie podzial na etapy dlatego tak wlasnie zaglosowalem.Pozdro ;)
TALAGA Wojciech

Postprzez Pawel Mazur » Wt, 3 lip 2007, 11:22

proponuje wprowadzic klase "gosc" dla zagranicznych zawodnikow...
jestem jak najbardziej za sciaganiem alienow do polskich rozgrywek, ale puchar RBR.PL jest oparty na PPZM, wiec "gosc" a tymbardziej z zagranicy nie powinien punktowac :)
Pawel Mazur

Postprzez Jarek Cebula » Pt, 6 lip 2007, 18:30

Pawel Mazur napisał(a):proponuje wprowadzic klase "gosc" dla zagranicznych zawodnikow...
jestem jak najbardziej za sciaganiem alienow do polskich rozgrywek, ale puchar RBR.PL jest oparty na PPZM, wiec "gosc" a tymbardziej z zagranicy nie powinien punktowac :)

hmmm ale co to zmieni ? Przeciez jak by Gustav nie popelnil bledu to bylby moze i nawet przed Hirvela albo ciut ciut za...moze ze 2 sek...a za nim Jarek Matofa z minutowa niemal strata...To tylko zmniejszy zainteresowanie alienow z poza kraju naszymi rozgrywkami a alieni tacy jak Gustav i tak pozostana alienami ;)
Jarek Cebula

Postprzez ZABOLSKI Marcin » Pt, 6 lip 2007, 19:09

To może kompromisem będzie klasa "Gość" ale z punktowaniem tylko w generalce? :)
ZABOLSKI Marcin

Postprzez Jarek Cebula » Pt, 6 lip 2007, 19:20

Marcin Zabolski napisał(a):To może kompromisem będzie klasa "Gość" ale z punktowaniem tylko w generalce? :)

Nom dla mnie osobiscie tylko generalka sie liczy wiec mi tam by to nie przeszkadzalo mysle ze Hirveli tez nie ;) Ale i tak i tak uwazam ze kazdy powinien miec rowne prawa w jezdzie w naszej lidze nie wazne od tego jak szybko jezdzi i z jakiego jest kraju...Zreszta jak Tommi Hirvela bedzie chcial to sobie stworzy profil Tomasz Hirvelski i polska flage i bedzie alienem polakiem :hahaha:
Jarek Cebula

Postprzez BIELECKI Mateusz » Pt, 6 lip 2007, 19:26

Zreszta jak Tommi Hirvela bedzie chcial to sobie stworzy profil Tomasz Hirvelski i polska flage i bedzie alienem polakiem

:hahaha: :hahaha: :hahaha: alienem? :hahaha:
Tekstury na zamówienie!

GG 6570685
BIELECKI Mateusz

Postprzez Jarek Cebula » Pt, 6 lip 2007, 19:43

Mateusz Bielecki napisał(a):
Zreszta jak Tommi Hirvela bedzie chcial to sobie stworzy profil Tomasz Hirvelski i polska flage i bedzie alienem polakiem

:hahaha: :hahaha: :hahaha: alienem? :hahaha:

:blink:
Jarek Cebula

Postprzez Pawel-Chlebowski » Pt, 6 lip 2007, 20:15

Jarek Cebula napisał(a):Tomasz Hirvelski

Dobre :)

Apropo: ostatnio widziałem z polską flagą nick: Kopecky FAN FAN, tyle że nie jechał tak jak orginał :drapie do glowie:
Pawel-Chlebowski

Postprzez CYWKA Marcin » Pt, 6 lip 2007, 21:50

Pawel-Chlebowski napisał(a):Apropo: ostatnio widziałem z polską flagą nick: Kopecky FAN FAN, tyle że nie jechał tak jak orginał
Bo to pewnie fan Kopeckiego Fana :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Rallyshop.pl Virtual Team
KULIG FOREVER!!!
CYWKA Marcin

Postprzez ZABOLSKI Marcin » Pt, 13 lip 2007, 22:56

ZABOLSKI Marcin

Postprzez Lukasz Bednarz » Cz, 19 lip 2007, 08:16

Dzięki Zabolowi mamy nowy (o nieeeebo ładniejszy) layout stronki.

Dzięki Marcin :D
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez BIELECKI Mateusz » Cz, 19 lip 2007, 11:19

:o Zabol zaje**sta stronka :D...Gratki ;)
Tekstury na zamówienie!

GG 6570685
BIELECKI Mateusz

Postprzez FIA » Cz, 19 lip 2007, 12:18

Teraz to wyglada naprawde jak strona no i... mysle ze jest odpowiednia do "wielkosci" pucharu , poszla w bookmarkach kilkanascie pozycji wyzej :-)
R-EVOLUTION Team

Obrazek
FIA
Administrator, ZSS

Postprzez Mateusz Pryk » Cz, 19 lip 2007, 13:19

Super stronka, bardzo przejżysta i layout też fajny. Liczę na jakieś newsy z relacją z kolejnych rajdów pucharu na stroncę ;)
Mateusz Pryk

Postprzez TALAGA Wojciech » Cz, 19 lip 2007, 16:24

No stronka ładna i miła dla oka,wiec gratki Zapol fajnie to wyglada ;)
TALAGA Wojciech

Postprzez Mateusz Pryk » So, 28 lip 2007, 14:18

Zauważyłem pewną nie ścisłość w fizykach aut s1600 ponieważ tylko punto ma zablokowane wszystkie dyfry oprucz przedniego(że nic nie można w nich ustawiać) a np. clio albo punto ma te wszystkie rzeczy odblokowane. :blink: Czemu tak jest skoro jest to fizyka umieszczona na pluginie i jest to fizyka robiona przez jednego gościa to czemu coś takiego występuje?
Mateusz Pryk

Postprzez Jarek Cebula » So, 28 lip 2007, 14:30

Matt3 napisał(a):Zauważyłem pewną nie ścisłość w fizykach aut s1600 ponieważ tylko punto ma zablokowane wszystkie dyfry oprucz przedniego(że nic nie można w nich ustawiać) a np. clio albo punto ma te wszystkie rzeczy odblokowane. :blink: Czemu tak jest skoro jest to fizyka umieszczona na pluginie i jest to fizyka robiona przez jednego gościa to czemu coś takiego występuje?

hmmm a pod jakie auto podmieniles clio a pod jakie punto?
Jarek Cebula

Postprzez Mateusz Pryk » So, 28 lip 2007, 14:42

punto pod mg a clio pod accenta ale jeszcze cos dziwnego zauważyłem że w punto wyświetlają mi się mapy dyfra ale nie mogę ich zminić w ogóle i na dodatek są podane z wartością po przecinku nie ma np. prędkości 180 tylko jest 180.00034 albo nie jest spięty na 100 procent tylko na 100.00000 :blink: :blink: :blink:
Mateusz Pryk

Postprzez STARAKIEWICZ Maciej » So, 28 lip 2007, 14:51

no to już masz odpowiedź dlaczego w jednej fizyce masz zablokowane dyfry a w drugiej nie :)
mg nie ma w ogóle mozliwości zmiany a accent ma i tak samo jest jak wgrasz punto pod mg a clio pod accenta ;) natomiast nie ma to wpływu na osiągu możesz ustawić sobie tylny dyfer w clio na maxa i tak ci to nic nie pomoże :)
STARAKIEWICZ Maciej

Postprzez Jarek Cebula » So, 28 lip 2007, 15:49

Matt3 napisał(a):punto pod mg a clio pod accenta ale jeszcze cos dziwnego zauważyłem że w punto wyświetlają mi się mapy dyfra ale nie mogę ich zminić w ogóle i na dodatek są podane z wartością po przecinku nie ma np. prędkości 180 tylko jest 180.00034 albo nie jest spięty na 100 procent tylko na 100.00000 :blink: :blink: :blink:

to podmien clio pod MG i wtedy zobaczysz dlaczego dyfry nie sa zablokowane ;)
Jarek Cebula

Postprzez Mateusz Pryk » Pn, 6 sie 2007, 19:51

Przeglądałem przed chwilą czasy czołówki pucharu i ligi z asfaltowych osów i mam pytanie jak to się dzieje że np. Marcin Tomaszewski ma w pucharze na plane czas 5:20 a w lidze 5:30 :huh: nie jest to pytanie tylko do Marcina ale i do innych bo zauważyłem że w lidze są poprostu gorsze czasy a liga w koncu jest jak by wyższą klasą :biala flaga:
Mateusz Pryk

Postprzez Darek Balazy » Pn, 6 sie 2007, 20:34

Mateusz Pryk napisał(a):Przeglądałem przed chwilą czasy czołówki pucharu i ligi z asfaltowych osów i mam pytanie jak to się dzieje że np. Marcin Tomaszewski ma w pucharze na plane czas 5:20 a w lidze 5:30 :huh: nie jest to pytanie tylko do Marcina ale i do innych bo zauważyłem że w lidze są poprostu gorsze czasy a liga w koncu jest jak by wyższą klasą :biala flaga:

bo w lidze przeważnie jest dobrana gorsza tzn. bardziej śliska nawierzchnia ale nie zawsze oczywiście. :rolleyes:
Darek Balazy

Postprzez Mateusz Pryk » Pn, 6 sie 2007, 20:52

No o tym to ja wiem ale ja patrzyłem na new/dry ^_^
Mateusz Pryk

Postprzez Marcin Tomaszewski » Wt, 7 sie 2007, 16:40

Mateusz Pryk napisał(a):Przeglądałem przed chwilą czasy czołówki pucharu i ligi z asfaltowych osów i mam pytanie jak to się dzieje że np. Marcin Tomaszewski ma w pucharze na plane czas 5:20 a w lidze 5:30 :huh: nie jest to pytanie tylko do Marcina ale i do innych bo zauważyłem że w lidze są poprostu gorsze czasy a liga w koncu jest jak by wyższą klasą :biala flaga:

Skupiam się na Pucharze a nie lidze ;) dlatego tak to wygląda;) a druga sprawa,że sporo zależy od nawierzchni
Marcin Tomaszewski

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Richard Burns Rally - Puchar RBR.PL