Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

Komentarze (Odcinek RBR)

Rywalizacja na wyznaczonym odcinku w RBR

Postprzez Jarek Cebula » Pt, 1 paź 2004, 11:20

AMG.Fasimpf napisał(a):No to do kafejki uderzysz co by wybrać odcinek tygodnia i nas o tym poinformować ;) A wszystkim studentom, życze niezapomnianych melanży w nadchodzącym roku akademickim! :pijacy: :ganja:

Taaa uderze do kafejki i wruzce sie tam z MOMO na cały dzien ale sie ucieszą :hahaha:
Jarek Cebula

Postprzez Jarek Cebula » Pt, 1 paź 2004, 22:43

No PLT.Wicko widze że sie wziełes ostro do roboty :) Walka z Ksyheem bedzie niezła :) A może i mnie "skubniesz" :)
Jarek Cebula

Postprzez PLT.Wicko » Pt, 1 paź 2004, 23:16

Nie to już raczej szczyt moich możliwości. Może mógłbym zejść jeszcze do 5:05, ale nie ma już na to czasu. Zresztą mam Radeona9000pro i nie mogę za długo grać bo wszystko miga na ekranie, także dobrze że chociaż taki czas wykręciłem z tym migotaniem :wacko: No i nie mam już trochę nerwów, bo za często jednak mi się zdarzają dzwony... Nic tak nie denerwuje jak dzwon przed samą metą po pięciu minutach ostrej pracy na odcinku
PLT.Wicko

Postprzez Jarek Cebula » Pt, 1 paź 2004, 23:33

No fakt ja rozbiłem tyle rajdówek że mozna by tym zakleic cały deficyt w polskim budżecie :D
Jarek Cebula

Postprzez PLT.Wicko » So, 2 paź 2004, 10:29

No dobra jeszcze trochę pojeździłem. Lepszego wyniku już raczej nie osiągnę. Mimo tego że w miarę regularnie osiągam 3:18 na drugim międzyczasie, to na ostatniej części odcinka tracę już badzo dużo do Ciebie Jarek. Migotanie jakoś się tam bardzo nasila, i jeszcze na dodatek mnie ręka boli od zaciągania ręcznego przez 3 minuty, także w tym tygodniu to już był mój ostatni update. Pozdrawiam wszystkich uczestników ;)
PLT.Wicko

Postprzez AMG.Marcin » So, 2 paź 2004, 19:09

Dobra chłopaki chylę czółka przed wami potraficie super jeździć i chyba macie sporo wolnego czasu ;) w przeciwieństwie do mnie ;) Wychodzę więc wyniki jutro rano dopiero. Mam nadzieję że tym razem nie bedzie spóźnialskich z wysyłaniem czasów ;). Pozdro :)
AMG.Marcin

Postprzez zenont » So, 2 paź 2004, 19:44

Chyba sie koledze cos pomylilo.
zenont

Postprzez AMG.Marcin » N, 3 paź 2004, 13:49

zenont napisał(a):Chyba sie koledze cos pomylilo.

Fakt ;) wyniki w poniedziałek rano - upalajcie dalej
AMG.Marcin

Postprzez Fasi » N, 3 paź 2004, 14:32

ja wczoraj pooglądałem sobie na zywo Sołowowa w akcji treningowej na szutrze i dzisiaj poupalam jeszcze te nielubiane przeze mnie asfalty. moze sie poprawie ;)
STANIK - Za szybki dla wściekłych!
Fasi

Postprzez Kshyhoo » N, 3 paź 2004, 21:00

Ja już mam dosyć!!! :przebij mur:

Dałem sobie na wstrzymanie i jeżdże dzisiaj, żeby uzupełnić braki w czasach na czasy.com i u szwedów. Liczę na szuterek w następnej rundzie. :)
Kshyhoo

Postprzez zenont » Pn, 4 paź 2004, 00:14

:przebij mur: :przebij mur: :przebij mur:
Dlaczego ta gra w przypadku problemow z plynnoscia najpierw odcina input a potem output??? Jak zaczyna zacinac to moge tylko patrzec jak jade (lub raczej skacze :lol: ) w las!!!
Colin tez mi czasem przycinal, ale takich sytuacji nie bylo, bo jak sie zacinalo to wszystko.

Mam nadzieje ze na kolejnym odcinku nie bedzie tak jak na koncu tej *** Joux Verte.

Gratki dla zwyciezcy.
zenont

Postprzez Fasi » Pn, 4 paź 2004, 18:45

to co lecimy panie Jarku? ja juz fure na szuter ustawiłem :lol:
Fasi

Postprzez AMG.Marcin » Pn, 4 paź 2004, 19:17

Wybaczcie opóźnienie z klasyfikacją ale dzis pierwszy dzień na uczelni po wakacjach i nie mam czasu, klasyfikacja się pojawi a tymczasem niech Jarek wybierze nowy odcinek bo to on został zwycięzcą ubiegłotygodniowego konkursu. To tyle...więcej grzechów nie pamietam ;)
AMG.Marcin

Postprzez Twardy » Pn, 4 paź 2004, 19:40

Witam

Jarek prosze cie o jakis szuterek :) no wiesz tak po znajomosci :D wiem że chciałbyś asfalt no ale widzisz nie każdy ma zdolnosci takie jak panizzi czy loeb Ty oczywiście takie posiadasz, jestes polskim panizzim :D . Ja jednak wole szutry. W RBr ciężkie są te asfalty. No i oczywisci od tego tygodnia zaczynam rywalizację z najlepszymi (z WAMI). :rolleyes: nara
Twardy

Postprzez Kshyhoo » Wt, 5 paź 2004, 14:47

A społeczństwo czeka.... ;)
Kshyhoo

Postprzez Twardy » Wt, 5 paź 2004, 14:58

cze

na podanie kolejnego odcinek poczekamy chyba jeszcze troche bo Jarek nie ma jeszcze neta (studia :) ) mam zamiar wziac udzial w konkursach szykujcie sie twardziel nadchodzi :D
Twardy

Postprzez Fasi » Wt, 5 paź 2004, 19:11

Pan Jarek Cebula proszony jest do punktu obsługi klienta! :hahaha:
Fasi

Postprzez Piotor » Wt, 5 paź 2004, 19:40

AMG.Fasimpf napisał(a):Pan Jarek Cebula proszony jest do punktu obsługi klienta! :hahaha:

Pan Jarek Cebula vel "Polski Panizzi" :lol: błąka się teraz gdzieś po Wrocławiu w poszukiwaniu kafejki internetowej lub oddał się uciechom wielkiego miasta :hahaha:
Moja sugestia jest taka: niech kierownik zawodów sam "wylosuje" odcinek na ten tydzień bo inaczej ten konkurs padnie ;)
Piotor

Postprzez Fasi » Wt, 5 paź 2004, 19:44

Cóż, przepadł nam chłopak. moja sugestia jest taka aby odcinek tygodnia wybrał zawodnik, który zajął 2 miejsce. mam nadzieje, że komandor rajdu nie pojdzie sladami Pana Jarka i zadecyduje szybko co robimy dalej, bo z jazdy nici a odcinki leżą odłogiem :lol:
Fasi

Postprzez Twardy » Wt, 5 paź 2004, 20:44

ja tez tak uwazam trase powinien wybrac drugi zawodnik poprzedniej rundy strasznie si niecierpliwie Jarek zaginął w akcji :D
Twardy

Postprzez Nazgul » Wt, 5 paź 2004, 21:31

Sądze, że o tym kto ma wybierać oesik powinien zadecydować "kierownik zawodów" ;) . Gdyby jednak padło na mnie (chyba bylem drugi) to proponuje :
Japan SS5 - Noiker II. Jest na nim co robić :)
Najlepiej jednak gdyby ktoś skontaktowal sie z Jarkiem i zapodał jego wybór.
Nazgul

Postprzez Twardy » Śr, 6 paź 2004, 20:22

cze

wiem ze to nie miejsce na ten post ale zapytam was o cos :
- niewiem jakim cudem zmienił mi sie pilot z polskigo na angielski jak bym mogl to zmienic bez tracenia swych save
i pytanie dotyczace konkursu:
- nie wiem dlaczego nie moge umiescic w swoim poscie replaya ani screena nie da sie kopiowac wiem ze to nie zgodne z regulaminem i obawiam sie ze zostane usuniety z niego, a tego bym nie chcial :(
narazie to wszystko
Twardy

Postprzez Fasi » Śr, 6 paź 2004, 20:27

a wiec zeby zamiescic screena i replaya musisz miec konto na jakims serwerze. polecam bezplatny www.ripway.com. założ tam konto i wrzucaj tam screena z gry, najlepiej w formacie *.gif a replaya pakuj rarem. potem na forum w wiadomosci wklej linka do obrazka i replaya. pozdro!
Fasi

Postprzez Twardy » Śr, 6 paź 2004, 21:08

wielkie dzieki Fasimpf spox :D
Twardy

Postprzez Twardy » Śr, 6 paź 2004, 21:22

Twardy

Postprzez Twardy » Śr, 6 paź 2004, 21:23

dzieki chlopaki za pomoc w koncu jestem poczatkujacy :spoko: :D
Twardy

Postprzez kranked » Śr, 6 paź 2004, 21:27

EDYTUJ POSTY!!!!!!
kranked

Postprzez Twardy » Śr, 6 paź 2004, 22:42

sorki ale cos mi sie pomieszalo ten post mial byc gdzie indziej :D
Twardy

Postprzez JoannaXP » Śr, 6 paź 2004, 22:54

yy :blink:
JoannaXP

Postprzez Jarek Cebula » Cz, 7 paź 2004, 14:08

Piotor napisał(a):
AMG.Fasimpf napisał(a):Pan Jarek Cebula proszony jest do punktu obsługi klienta! :hahaha:

Pan Jarek Cebula vel "Polski Panizzi" :lol: błąka się teraz gdzieś po Wrocławiu w poszukiwaniu kafejki internetowej lub oddał się uciechom wielkiego miasta :hahaha:
Moja sugestia jest taka: niech kierownik zawodów sam "wylosuje" odcinek na ten tydzień bo inaczej ten konkurs padnie ;)

hehe sorki chłopaki ale teraz troche spraw mna głowie miałem i mało czasu nawet do kafejki nie było łatwo sie dostac :D Net bede miał za jkakiś czas sądze ze za tydzien moze 2. Tak wiec chwilowo usune sie z odinka tygodnia. Życze zacietej rywalizacji :) Jeszcze raz przxepraszam za "niewybranie" odcinka :) No a tak ogólnie to jeszcze żyje tylko konto musze założyc żeby rodzice mi przxysłali wiecej kasy :hahaha: hehe no widze że określenie "Polski Panizzi" weszło w życie ale jaja :hahaha:

I jeszcze jedno bez tego "Pan" hehe nie czuje sie aż tak staro poza tym żeby być Panem to trzeba mieć wygląd i pieniądze a ja jestem tylklo biednym studencikiem :D
Jarek Cebula

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Odcinek Tygodnia - Richard Burns Rally