Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

Komentarze (Odcinek RBR)

Rywalizacja na wyznaczonym odcinku w RBR

Postprzez Jarek Cebula » Wt, 4 sty 2005, 00:18

No to ładnie gratulacje kolejny raz dla Miedzia. :) Ja juz skonczyłem z odcinkiem tygodnia nie mam czasu za bardzo a i też niemiecka liga jest troche ciekawsza ;) Mam nadzieje ze RBR net v2.0 będzie działal lepiej i damy rady zrobiuc "rajd tygodnia" wtedy na pewno wpadne :) :) Pozdrowienia :)
Jarek Cebula

Postprzez AMG.Marcin » Wt, 4 sty 2005, 00:55

Emigrant :hahaha:
AMG.Marcin

Postprzez Jarek Cebula » Wt, 4 sty 2005, 10:55

AMG.Marcin napisał(a):Emigrant :hahaha:

hehe taaa wybyłem na obczyzne powróce po 20 latach i napisze jakąś książke jak było :D :D
Jarek Cebula

Postprzez Pawel Mazur » Wt, 4 sty 2005, 17:09

czy pkt 5. regulaminu zakazuje zmienianie textur w RBR podczas trwania odcinka tygodnia ?
Pawel Mazur

Postprzez Piotor » Wt, 4 sty 2005, 17:20

mazee napisał(a):czy pkt 5. regulaminu zakazuje zmienianie textur w RBR podczas trwania odcinka tygodnia ?

Pomyliłeś wątki. To pytanie powinieneś zadać tu.
Piotor

Postprzez PLT.Wicko » Wt, 4 sty 2005, 17:23

mazee napisał(a):czy pkt 5. regulaminu zakazuje zmienianie textur w RBR podczas trwania odcinka tygodnia ?

:lol: hahaha, chyba jeszcze nie wytrzeźwiałeś po sylwestrze :pijacy: :jabol: :D
PLT.Wicko

Postprzez Miedzio » Cz, 6 sty 2005, 16:58

Kurcze, gdyby nie te bandy to "Finlandia" bylaby fajnym rajdem, a tak jest troche lipa :( Ciac zaczyna sie intuicyjnie, bo daje to lepsza predkosc na wyjsciu, a co przeklada sie na czas. Zabronic ciac zakrety, to zacznaja sie problemy, bo jak to zdefiniowac... chociaz jedno kolo na drodze? No dobrze, ale to troche nierealne i kto bedzie sprawdzal czy akurat ktos nie pojechal obok drogi o kilka cm. Na poprzednich oesach (od momentu gdy tu jestem, wczesniejszej Finlandii nie gralem z Wami :) ) nie bylo problemow z glebokim cieciem (na ustawieniach realistycznych!) bo zazwyczaj cierpialo na tym auto. Jesli dawalo to efekty, to po prostu droga byla dosc "rowna" i w prawdziwym rajdzie tez wszyscy wkladali by cale rajdowki w te ciecia...
BTW Widzieliscie onboard Kuchara z jednego z oesow z ostatniej Barborki Cieszynskiej? Moze jednak na sniegu mozna tak ciac, hehe :lol:
Miedzio

Postprzez Hex » Cz, 6 sty 2005, 17:03

Ta finlandia jest taka dziwna nawet jak nie chcesz ciąc to i tak zetniesz musiał bys jechac chyba cały czas na 3ce zeby nie sciac bandy i trzymac sie cały czas na drodze ale to nie ma sensu bo wtedy to juz meksyk a i jeszcze jedno na finish trzeba wjechac miedzy chorągiewki tak jak na słynnym JAP1 w C4 czy mozna se walnac na pełnym ogniu 10m obok ? Wiem głupie pytanie ale chce wiedziec :) bo takim motywem tam mozna urwac nawet 2 sekundy wiem bo sprawdziłem ;-)
Mewa Kwiaty Focus Grzyb
Hex

Postprzez AMG.Marcin » Cz, 6 sty 2005, 17:31

nie no to jest meta odcinka na nią powinieneś wjechać "poprawnie" a co na lotnej to już Twoja sprawa ale wydaje mi się że na metę trzeba wjechać między znakami :) a swoją drogą to fajnie się jedzie jak się chce człowiek zmieścić na drodze bez cięć głębokich tylko że wtedy czas jest kiepski, ale co tam ja się zawsze mogę wytłumaczyć samochodem przecież :lol:
AMG.Marcin

Postprzez PLT.Wicko » Cz, 6 sty 2005, 18:38

Właśnie rzuciłem okiem na RBRrank i zobaczyłem sobie replaya Miedzia z przejazdu w czasie 3.13 ^_^ Czy takie przejazdy będą tolerowane w odcinku tygodnia? Tym sposobem można leciutko wykrzesać 3:10, tylko czy o to chodzi w tym co robimy?
PLT.Wicko

Postprzez Miedzio » Cz, 6 sty 2005, 19:14

Mam podobne obiekcje... tylko jak narzucic jakies "zasady" w Finlandii, bo sam nie wiem jak mam grac :(

Co do replaya, to on sobie na razie tylko wisi na stronce (da sie przejechac "czysciej" z lepszym czasem, ale 3:10? ) staralem sie jechac jak najblizej drogi, ale raz mocno przegialem z cieciem...

PS. Graliscie juz Finlandie, jak bylo poprzednim razem?
Miedzio

Postprzez PLT.Wicko » Cz, 6 sty 2005, 20:42

czas 3:10 jest możliwy tnąc "na chama". Czysto jadąc to myślę że 3:13 to max (a raczej min ^_^ ). Poprzednim razem też było sporo cięcia na Finlandii, ale każdy trzymał się raczej blisko drogi, myślę że co najmniej 1 koło było na trasie (nie licząc nawrotów, bo tam więcej cieliśmy).
PLT.Wicko

Postprzez Marcin Kowal » Cz, 6 sty 2005, 21:58

PLT.Wicko napisał(a):czas 3:10 jest możliwy tnąc "na chama". Czysto jadąc to myślę że 3:13 to max (a raczej min ^_^ ). Poprzednim razem też było sporo cięcia na Finlandii, ale każdy trzymał się raczej blisko drogi, myślę że co najmniej 1 koło było na trasie (nie licząc nawrotów, bo tam więcej cieliśmy).

moje wypadanie na nawrotach niemożna nazwać cięciem :D , ja narazie jeszcze nieprzekroczyłem bariery RB :( ale pracuje nad tym, poprzedmin razem (uk4) wykręciłem nawet niezły czas 2:38.xx (dalej jeźdze na tym odcinku, spodobał mi się "więcej UK !!") ale od piątku do niedzieli niemiałem internetu, nom ale to trudno się mówi :D
Obrazek
Marcin Kowal

Postprzez Miedzio » Cz, 6 sty 2005, 22:01

Ok. Ja sie tez staralem trzymac drogi, ale w jednym miejscu autko nie tak sie zlozylo i poszedlem mocno "pole"...

Tak czy siak, pod tym katem, zupelnie mi sie ta Finlandia nie podoba i zaluje, ze ja wybralem. Zamiast sie skupic na jak najszybszym przejechaniu odcinka, trzeba kombinowac. Za Finlandie RBR ma u mnie minusa. Poprawic mi to w czesci drugiej! :lol:
Miedzio

Postprzez AMG.Marcin » Cz, 6 sty 2005, 22:06

Mnie sie ten oes podoba ;) szczególnie to że nagle dachuję i nie wiem dlaczego bo wszystko na niebie i ziemi mówi że nie ma takiej możliwości :hahaha: a tak serio to przy nastepnej Finlandii można by się zastanowić nad 'realistic snowbanks' może jednak warto :unsure: a tam zresztą co ja gadam żadnych ułatwień tylko wystarczy jechać choć odrobinę po drodze i będzie ok :) a nie lecieć przez maliny aby tylko lepszy czas wykręcić :)
AMG.Marcin

Postprzez Marcin Kowal » Cz, 6 sty 2005, 22:08

ale poprawic na wersje szutrową, najlepiej z mś :D ale to do tego trzeba licencji fia :( aa bądzmy dobrej myśli :D
Obrazek
Marcin Kowal

Postprzez zenont » Pt, 7 sty 2005, 10:17

Przejechalem sie tylko kilka razy - nawet do mety nie udalo mi sie dojechac, ale po tym co widze to na tym odcinku jest rzeczywiscie masakra. Na poprzednich Finlandiach nie bylo takich serii lagodnych, ktore mozna praktycznie na przelaj pojechac.
Trzeba rzezbic, ale i tak zostanie - kto najwiecej wytnie tak zeby zostalo zaakceptowane ten wygra.
zenont

Postprzez PLT.Wicko » Pt, 7 sty 2005, 11:09

zenont napisał(a):kto najwiecej wytnie tak zeby zostalo zaakceptowane ten wygra.

Niestety masz rację -_-
PLT.Wicko

Postprzez Piotor » Pt, 7 sty 2005, 15:23

W związku z pojawieniem się ligi On-Line w RBR proponuję aby Odcinek Tygodnia był rozgrywany od piątku do piątku.
Piotor

Postprzez zenont » Pt, 7 sty 2005, 16:09

Zdecydowanie popieram
zenont

Postprzez PLT.Wicko » N, 9 sty 2005, 16:52

No ja też popieram. Czyli co, następny odcinek tygodnia gramy do piątku?
PLT.Wicko

Postprzez Hex » N, 9 sty 2005, 17:00

Ja mam małe zastrzezenia co do replaya mazee'go jakis dziwny mi sie wydaje moze to ktos sprawdzic jakos nie słysze w nim dzwieku silnika ;-/
Mewa Kwiaty Focus Grzyb
Hex

Postprzez Pawel Mazur » N, 9 sty 2005, 18:14

nie, nie ogladajcie jest tragiczny ! :hahaha:
a co do glosu silnika to slysze go do pierwszego lewego :/ i pozniej dziwnie buczy...
Pawel Mazur

Postprzez Piotor » N, 9 sty 2005, 18:35

PLT.Wicko napisał(a):No ja też popieram. Czyli co, następny odcinek tygodnia gramy do piątku?

Skoro zdecydowaną ilością głosów poparliście ten pomysł to tak.
Piotor

Postprzez PLT.Wicko » N, 9 sty 2005, 21:12

Mazee i Miedzio, wasze czasy raczej nie są czyste, moim zdaniem nie powinniście ich zapodawać do odcinka tygodnia.
PLT.Wicko

Postprzez Hex » N, 9 sty 2005, 21:23

Hmm tez mi sie tak wydaje cięcia są chyba az za bardzo przesadzone a w niektorych momentach widac ze została wybrana droga na wprost a nie po trasie i nie wygląda to na przypadkowe wypadniecie z trasy o jakie nie trudno na tym odcinku.
Mewa Kwiaty Focus Grzyb
Hex

Postprzez Miedzio » N, 9 sty 2005, 21:40

No coz, zdecyduja Guru tego forum :)
Mam tylko prosbe, aby zastosowac ta zasade czystosci przejazdu od nastepnego odcinka tygodnia. Do regulaminu mozna dodac, ze minimum jedno kolo musi byc na drodze i bedziemy wiedziec czego przestrzegac :) Do tej pory bylo fajnie, bo na poziomie realistic nie oplacalo sie ciac, ale Finlandia "rzadzi" sie swoimi prawami...

Niestety nie mam innych przejazdow, bo zapisywalem powtorki zawsze do tego samego pliku, a nie wiem czy bede mial jeszcze dzis sily zeby cos zagrac oprocz shakedownu...
Miedzio

Postprzez Kshyhoo » N, 9 sty 2005, 21:55

Ja tylko króciutko... ze względu na bardzo duże ograniczenia czasowe odcinek tygodnia odpuszczam i będę brał udział tylko w lidze online. W LFS-a też trzeba kiedyś grać ;) Do zobaczyska!
Kshyhoo

Postprzez Piotor » Pn, 10 sty 2005, 01:05

następny odcinek wybiera Miedzio lub PLT.Wicko, sam nie wiem - niech kierownik konkursu zdecyduje :)
Piotor

Postprzez Miedzio » Pn, 10 sty 2005, 01:58

Piotor napisał(a):następny odcinek wybiera Miedzio lub PLT.Wicko, sam nie wiem - niech kierownik konkursu zdecyduje :)

Hmm.. to moze biorac pod uwage kilka kwestii... moze w tym tygodniu zagramy Rally School? Jest mniej czasu, wiec odcinek krotszy, a kiedys PLT.Wicko chcial wybrac ten oes? Taki maly kompromis :)
Miedzio

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Odcinek Tygodnia - Richard Burns Rally