Zmień rozmiar tekstu  

Jakim samochodem jeździsz, jaki samochód masz...

Wolność wypowiedzi, dowolny temat, bez wulgaryzmów. Użycie wulgarnego słowa grozi użyciem sił wyższych ;).

Jakim samochodem jeździsz, jaki samochód masz...

Postprzez Fasi » Śr, 26 sty 2005, 21:59

Posiadaczy i użytkowników 4 kółek zapraszam do wypowiedzi na temat użytkowanych przez nich pojadów.

może zaczne pierwszy - Mazda 323F, 1,6 16V, 92 rok

PS: czy na forum jest jakiś blacharz-lakiernik który może wspomóc poradą? prosze o ewentualny odzew na PW
STANIK - Za szybki dla wściekłych!
Fasi

Postprzez Jarek Cebula » Śr, 26 sty 2005, 22:44

Rower
2 pedały wysokoprężne :D:D:D
z wiatrem ze 60 pociagne :hahaha:
Jarek Cebula

Postprzez Hex » Śr, 26 sty 2005, 22:54

Kiedys miałem Malucha 91 rok wypas wŁoska wersja jedyny taki w 3miescie miał kilka rzeczy ktorych te ostatnie ELX nie miały :hahaha: ale mi go ukradli :-| Teraz nie mam nic ale jezdze samochodem wojka ktory wiecznie gdzies pływa. Nissan Sunny 1.7D 89. od 0-100 w 47 sekund :hahaha: Ale tu w przeciwienstwie do rbr działa lewa noga tylko czasami chusteczki z tylnej półki na deske rozdzielczą leca. Czyli to tak jak by on był moj :) A ostatnio tramwajem musiałem jechac :lol: i Przyznam ze fizyka całkiem całkiem :hahaha:
Mewa Kwiaty Focus Grzyb
Hex

Postprzez Fasi » Śr, 26 sty 2005, 23:02

maluch to kultowa produkcja. bylem kiedys posiadaczem modelu 87 :lol: kobietka od której go kupilem reklamowała budę tak więc miałem skorupe w wersji 91 i nowa funkcjonalną deskę rozdzielczą. ale najbardziej podobały mi sie kontrolowane strzały z tłumika, tez to praktykowałes Hector?
Fasi

Postprzez Hex » Śr, 26 sty 2005, 23:04

ta praktykowałem ale tylko w tunelach :lol: napisał bym ci co jeszcze w nim miałem i praktykowałem ale dostał bym bana :hahaha:
Mewa Kwiaty Focus Grzyb
Hex

Postprzez Fasi » Śr, 26 sty 2005, 23:09

wg mnie ten samochód nie zpełniał podstawowych norm.. a zeby praktykowac co innego to trzeba by bylo chyba reflektory przednie wykręcić :hahaha:
Fasi

Postprzez Piotor » Śr, 26 sty 2005, 23:11

eeee tam gadasz... trzy malce miałem :)
Piotor

Postprzez Paweł Kaluscha » Cz, 27 sty 2005, 01:01

Mój kitcaruń w okresie wiosenno-letnim powinien zostać ukończony. Biały(pod reklamy ;) ) kadett(czyt.KAC)1981rocznik. Silnik od Astery 1.6 przerobiony z jednopunktowego na gaznik żeby mozna było podejśc jak człowiek za śrubokretem :)
A tak to Omega A Kombi 2.0 tatusia (jak da ;) :)

[ quote="Jarek Cebula"]Rower
2 pedały wysokoprężne :D:D:D
z wiatrem ze 60 pociagne :hahaha:[/quote] :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Egzystuję dzięki RBR. Cieszyć się czy płakać?(...)
Paweł Kaluscha

Postprzez PRT.KUZI » Cz, 27 sty 2005, 02:29

no to tak..zaczelo sie od maluszka w 97 roku...byl wypas z roku 89 i cale 30 tys.przebiegu.....oczywiscie priorytet mial kubelek ( na ktorym teraz siedze) , bylo tez sporo naklejek ahaa maluszek 0-100 22 sekundy ..teraz jest super Nexia rocznik 95.. 1.5 16V ( przebieg 250 tys. posiadam od nowosci po tatusiu ) jeszcze skladana u braci z Korei.wywalony katalizator i wstawiona strumienica + koncowy wydech Ultera 100mm...+gaz.....0-100 10 sek..i calosc dopelnia autograf Leszka Kuzaja na klapie ;) ....

:pijacy:

http://prt.kuzi.w.interia.pl/foto/maluch1.jpg

http://prt.kuzi.w.interia.pl/foto/maluch8.jpg

http://prt.kuzi.w.interia.pl/foto/maluch6.jpg

http://prt.kuzi.w.interia.pl/foto/nexia9.jpg
PRT.KUZI

Postprzez Hex » Cz, 27 sty 2005, 02:53

Skoro dajemy juz foty to ja tez dam ale pojazdu ktorym miałem okazje jezdzic tylko rok czasu :lol: STAR Silnik benzynowy dolnozaworowy 4.7L 115KM i spalanie takie tez miał w normie na trasie z Wejherowa do Ustki to jest 120Km spalił tylko 132 L benzyny :hahaha:

EDIT:
Dobra mam :) wygrzebałem takie na ktorym prawie nic nie widac 126p Ja miałem bez naklejek [;
Mewa Kwiaty Focus Grzyb
Hex

Postprzez Piotor » Cz, 27 sty 2005, 19:37

To ja też się pochwalę :)

1. Malec rocznik '81 (kochałem go bo był pierwszy - nawet szyberdach mu założyłem :lol: )
2. Malec rocznik '88 (wersja FL to był przeskok w inny wymiar :hahaha:)
3. Ford Ecsort XR3 '83 (pierwsza zachodnia fura w życiu. poprzedni właściciel zapewniał, że ma tylko 140 tyś. przebiegu - kłamał :) )
4. Daihatsu Charade 1.0 '86 (sprzedałem go jak wybuchł mu silnik)
5. Malec '91 (powrót do korzeni ze łzami w oczach - chwilowo wyleczyłem się z zachodnich aut, ale na szczęście to leczenie trwało to tylko pół roku :) )
6. Peugeot 205 GTI 1.9 '97 (kochałem go z wzajemnością :D )
7. Chevrolet Beretta 2.2 '92 (mój pierwszy fabrycznie nowy samochód- zero emocji)
8. Honda CRX 1.6 Vtec '92 (kochałem bardzo to wspaniałe auto :) )
9. Mazda 323 1.8 HB rocznika nie pamiętam (niekończące się problemy :) )
10. Honda Civic 1.6 Vtec '94 (po jakimś czasie okazało się, że miała czołowe zderzenie z lokomotywą - maszynista zapewne nie przeżył :hahaha:)
11. Suzuki Baleno 1.6 '96 (zakup nowego samochodu z rozsądku. powiesiłem go na drzewie pod krakowem - kasacja. od tamtej pory troszkę inaczej zacząłem patrzeć na życie)
12. Opel Vectra 1.6 '98 chyba (krótki epizod)
13. Mitsubishi Eclipse '97 (początkowo nawet mnie cieszył, ale potem doszedłem do wniosku, że jestem już na coś takiego za stary :) )
14. Renault Scenic 2.0 '98 (wspaniały samochód - zero problemów)
15. Renault Laguna 1.8 Grandtour'02 (jak pierwszy raz zobaczyłem nową lagunę to powiedziałem "muszę ją mieć" :) - zero problemów przez 3 lata, ale ...sprzedałem ją tydzień temu)
Obecnie jeźdzę "czym się da" i odliczam dni bo czekam na numer 16-ty, który do mnie płynie ;)

Siłą rzeczy jeździłęm jeszcze samochodami mojej małżonki (7 sztuk), ale nie bedę ich wymieniał żeby nie przynudzać :)
Piotor

Postprzez Banan » Cz, 27 sty 2005, 20:29

Ja tak jak Jarek. Rower z osprzetem XTR, aluminiowa rama, barwy RallyFoto.pl, kola centrowane blisko 10 razy :hahaha:. W nastepnym tygodniu postaram sie zrobic fotke mojego Byczka :D

Acha i jeszcze hulajnoga firmy Luna, ma juz 3 lata (i 1 miesiac) i trzyma sie wspaniale. No moze oprocz ZCENTROWANEGO tylnego kolka. Tak, tak - hulajnoga ze zcentrowanym kolkiem. Wiecie jak sie wypas jezdzi po sniegu ? :szczena:
Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Banan

Postprzez AMG.Marcin » Cz, 27 sty 2005, 20:56

Piotor napisał(a):16-ty, który do mnie płynie

Którym będzie ??? :>
AMG.Marcin

Postprzez Jarek Cebula » Cz, 27 sty 2005, 21:14

hehe moze jakis powrocik do przeszłosci ;)
Jarek Cebula

Postprzez Piotor » Cz, 27 sty 2005, 21:15

AMG.Marcin napisał(a):
Piotor napisał(a):16-ty, który do mnie płynie

Którym będzie ??? :>

Mogę tylko napisać, że będzie miał kolor niebieski :rolleyes:
Piotor

Postprzez AMG.Marcin » Cz, 27 sty 2005, 21:16

To ja już chyba wiem jak widzę po avatarku ;)
AMG.Marcin

Postprzez Piotor » Cz, 27 sty 2005, 21:25

AMG.Marcin napisał(a):To ja już chyba wiem jak widzę po avatarku ;)

No ale nie róbmy OT bo to temat o sprawach dokonanych, a nie przyszłości..... nawet tej bardzo bliskiej :)
Piotor

Postprzez AMG.Marcin » Cz, 27 sty 2005, 21:32

Ze spraw dokonanych Volvo 245 Kombi Diesel 2.4 litra 6 cylindrów w rzędzie, Automat wersja amerykańska fotkę dołączę jak zrobię :) a bym był zapomniał rocznik 1982 :)
AMG.Marcin

Postprzez Killcio » Pt, 28 sty 2005, 00:55

A ja mam do sprzedania dwa cylindry do malacza (znaczy mój tata ma).

Piotor jak mówiłeś o kolorze niebieskim odrazu mi przyszło na myśl Subaru Impreza :D
f-rally.prv.pl
Killcio

Postprzez AMG.Kshyhoo » Pt, 28 sty 2005, 01:04

Opel Corsa 1.0 12v - zimą robi za Corsanki :D
RBR Pro Rank - 2265.11 i szybko spada!
AMG.Kshyhoo

Postprzez Paweł Kaluscha » Pt, 28 sty 2005, 01:04

A mo przyszła na mysl Scierka 1987 rok...niebieski matal kombi, mielismy taką. Fajne autko:)
PS Kshyhoo dosłownie razem wysłalismy posta :) , byłes jednak szybszy o jakiś błysk szprychy ;)
Paweł Kaluscha

Postprzez zenont » Pt, 28 sty 2005, 09:37

Oczywiscie maluch, nawet dwa. Jednego ukradli :( drugi dalej jezdzi.
Potem przeciwny biegun dwie beczki, przy czym jedna wypasiona (nie znam sie na samochodach :) i nie wiem czy to jeszcze jest beczka) 300D, podgrzewane siedzenia i inne bajery w tym stylu. 20 lat wczesniej to byla super limuzyna :)

A teraz Fabia, nawet przyzwoity wozik.
zenont

Postprzez Banan » Pt, 28 sty 2005, 15:30

300D - To moj aparat :) Wiem, mercedes tez jest ;)

Kilcio a myslisz, ze komus przyszlo cos innego ? :rolleyes:
Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Banan

Postprzez Twardy » Pt, 28 sty 2005, 15:50

No ja auta jeszcze nie mam ale mam za to fajny motorek :) Wektora ma niecałe 150ccm :), ok 15 KM, troche mało ale to na początek wystarczy.

:D
Twardy

Postprzez DeXteR » Pt, 28 sty 2005, 16:01

A ja mam MOMO i też styka :hahaha:
DeXteR

Postprzez Jarek Cebula » Pt, 28 sty 2005, 19:37

#DeXteR# napisał(a):A ja mam MOMO i też styka :hahaha:

Mysle ze jak założysz MOMO do Malca to bedzie Ci ocierać o kolana :hahaha: Wiec najlepiej wyrzuć przednie siedzenie . I kieruj z tylnej kanalpy :hahaha:
Jarek Cebula

Postprzez Maciek Potempa » Pt, 28 sty 2005, 22:17

ja samochodu własnego nie mam ale jeżdże samochodem rodziców:
1 Rover 111SLi 1,1 60KM 1995 - kruca ile z tym było problemów ale się fajnie jeździło i niestety nie ma się co chwalić ale to chyba przez to że ja do niego wsiadłem wydmuchałem mu uszczelke pod głowicą:( niczym w ryśku:)
2 Fiat Brava 1,6 16v 103KM 1996 spoko autko po szaleństwach w roverze nic na razie więcej nie potrzebuje a w zimie fajnie się prowadzi(dzisiaj był os Straconka-Miedzybrodzie "Przegibek" stara Wisła, cały zaśnieżony po prostu cód miód)

a ze swoich środków likomocji to mam tylko rower niestety:(
Sepultura, Soulfly, Soundgarden, Megadeth
Maciek Potempa

Postprzez Fasi » Pt, 28 sty 2005, 23:28

w międzybrodziu żywieckim kiedyś podczas dłuższego melanżu sylwestrowego a właściwie po 5 dniach picia i palenia zebrało nam sie na wycieczkę samochodową do elektrowni Porąbka zeby sobie bo zapodaniu róznego rodzaju usmierzaczy obejrzec ten cud techniki. wsadzilismy trzezwego kierowce za fajere wypozyczonego opla astry I no i ruszylismy spokojnie w droge. niestety po przejechaniu paru zakrętów kolega drajver wpadl w niekontrolowany poslizg no i poodbijalismy sie od barier betonowych na jakims winklu w kształcie eski. całe szczęscie, że dużo szrotów macie tam w okolicy to bez problemu kupilismy dwie felgi i wachacz w miejsce urwanego, no a po powrocie do olsztyna pozostał nam już tylko malunek asterki, bo nasza znajoma wypożyczalnia nie serwowała nam AC w standardzie.

PS 1: piekne okolice Tarzan.... ale słyszałem że już na góre Żar nie można wjechać automobilem... a było tak pięknie jak człowiek skacowany a może jeszcze pijany stał nad tym basenem wodnym na szczycie góry nie wiadomo ile metrów n.p.m. pozdrawiam!

PS 2: kierowca opla astry I miał małego niefarta do naszych wyjazdów sylwestrowych i rok później okrutnie sie połamał w zakopcu... od tamtej pory nie jezdzil juz z nami na tournee sylwestrowe... :lol:
Fasi

Postprzez Maciek Potempa » So, 29 sty 2005, 10:25

no niestety Fasi na Żar jest zakaz ruchu za wyjątkiem miszkańców, a to z tego powodu że wybudowali(przenieśli) starą kolejke z Gubałówki i powiedzieli, że kto chce pooglądac zbiornik to niech kolejka jeździ lub na nogach zaiwania:( Ale co do tego zakazu to ja bym się tak w zimie nim nie przejmował kaj ci tam Policajty wyjadą na łysych gumach w poldasach:) byłem też wczoraj akurat na Żarze ale na nartach wiec na góre autem nie wyjeżdżałem bo nie było sensu, ale warunki tam były hohoho aż ślinka cieknie
Sepultura, Soulfly, Soundgarden, Megadeth
Maciek Potempa

Postprzez Paweł Kaluscha » Cz, 10 mar 2005, 15:41

MOże foto własnych "mobilów" ? :)
Paweł Kaluscha

Następna strona

Powrót do Na każdy temat