Zmień rozmiar tekstu  

Sklepy On-line

Wolność wypowiedzi, dowolny temat, bez wulgaryzmów. Użycie wulgarnego słowa grozi użyciem sił wyższych ;).

Sklepy On-line

Postprzez P@ul » Wt, 22 wrz 2009, 00:10

Mam pytanko kupowaliści kiedys buty przez neta (chodzi mi o firmowki nike, adidas, puma)
Znacie jakieś dobre, zaufane sklepy ?
P@ul

Re: Sklepy On-line

Postprzez KAPITAN Sebastian » Wt, 22 wrz 2009, 10:31

Raczej śmieszny temat. Masz allegro, na których również sklepy wystawiają przedmioty i możesz sobie sprawdzić pozytywy/negatywy...
Janusz Kulig 19.X.1969 - 13.II.2004[*]Na zawsze...
KAPITAN Sebastian

Postprzez RUTKOWSKI Patryk » Śr, 23 wrz 2009, 12:27

Raczej śmieszny temat. Masz allegro, na których również sklepy wystawiają przedmioty i możesz sobie sprawdzić pozytywy/negatywy...

No wiesz nie koniecznie bo zaufany sklep to nie tylko ten który wywiązuje się dobrze z czasu dostawy jakości obsługi itd...
Jest wiele sklepów w których kupisz takie podróbki ze szok a ci z allegro z pozytywami nic nie znaczą bo kupują tam ludzie którzy nie mają tego świadomości.

Zależy jeszcze jakie buty cie interesują bo powiedzmy że nie wszystkie modele się podrabia.

Ja chorowałem na takie air maxy kiedyś http://www.soleredemption.com/wp-content/uploads/2008/08/nike-air-max-90-infrared-ostrich.jpg ale ich cena mówiąc delikatnie była dla mnie za wysoka. Ostatnio przeglądając allegro znalazłem takie za... 299zł wiec tylko wybuchłem śmiechem obejrzałem inne aukcje tego użytkownika i wszystko jasne podróbki ale żeby się upewnić jeszcze sprawdziłem na jakimś forum i miałem racje. Dodam że gość miał świetna opinię.

Powiem od siebie że trzeba szukać i sprawdzać żeby się nie władować a później nie żałować.
RUTKOWSKI Patryk

Postprzez KAPITAN Sebastian » Śr, 23 wrz 2009, 13:51

No ale to wszędzie trzeba sprawdzać co się kupuje a nieciężko się domyślić, że to podróbka skoro kosztują 300 zł a tak naprawdę powinny kosztować np. 700zł ;)
KAPITAN Sebastian

Postprzez RUTKOWSKI Patryk » Śr, 23 wrz 2009, 14:01

Oj zdziwił byś się że nie dla wszystkich takie oczywiste :) ale to już ich problem
Te dziewięćdziesiątki kosztował co około 600 a to i tak za dużo jak dla mnie :)
RUTKOWSKI Patryk

Postprzez P@ul » Cz, 24 wrz 2009, 20:48

Panowie pytam bo chce kupic takie buty:
http://1but.pl/tabid/289/productid/10897/default.aspx

na allegro one kosztuja jeszcze taniej bo cos widzialem za 320 zl w sklepie w krakowie widzialem je za 430 zl a na oficjalnej stronie nike sa po 110 euro czyli tez ponad 400 zl. Dochodząc do sedna sprawy, zalozylem taki temat ponieważ(no nie chce obrazić polaków, ale każdy wie jak jest, byle jak najwiecej zarobić) nie sądze zeby buty które kosztyuja 400 zl ,sprzedający na necie sprzedawali je za 350 zl nic w sumie na nich nie zarabiając, wiec coś chyba z orginalnością ich jest nie tak. Myslalem ze macie jakies sklepy ktore sa pewne
P@ul

Postprzez KAPITAN Sebastian » Cz, 24 wrz 2009, 21:53

Niekoniecznie, zauważ, że ogólnie są trochę niższe ceny na allegro :) Uwierz mi, że żaden sklep nie sprzeda na tyle tanio żeby nie zarobić :) Fakt faktem że może to być podróbka ale zawsze można się umówić czy można ewentualnie odesłać i czy zwrócą koszta :)
KAPITAN Sebastian

Postprzez Darek Balazy » Śr, 13 maja 2015, 17:11

Witam,

Mam pytanie odnośnie sprzedaży internetowej. Otóż chciałbym poszerzyć swój handel i chciałbym poznać Waszą opinię, które serwisy aukcyjne i ogłoszeniowe (poza allegro i olx) oferują duże zainteresowanie ze strony klientów częściami samochodowymi (głównie chodzi o lusterka zewnętrzne). Interesują mnie darmowe serwisy i bez ograniczeń ilości aukcji/ogłoszeń. Jakieś propozycje? ^_^
Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdro
Darek Balazy

Postprzez JanJanuszJa » Śr, 26 sie 2015, 10:49

Trudno określić. Poza allegro i olx to ludzie raczej nie zaglądają masowo na jakieś portale. Gumtree?
JanJanuszJa

Powrót do Na każdy temat