Zmień rozmiar tekstu  

CMR4 Camera Hack

Wolność wypowiedzi, dowolny temat, bez wulgaryzmów. Użycie wulgarnego słowa grozi użyciem sił wyższych ;).

CMR4 Camera Hack

Postprzez Hex » So, 3 lip 2004, 16:16

Czy moze mnie ktos uswiadomic jak to działa? Czy ja jestem taki tępy ze nie kumam albo nie moge tego odpalic :biala flaga: kazda proba walki z tym programikiem biednym konczy się pięscią wbitą w klawiature :blee: No nie działa mi i koniec :wacko: Nie wiem czy to wina cmr PL czy co no <ręce> odpalił to ktos z was bawił się tym działa ? Typy :) a tam cos wykminiłem ze scrrol w myszce nie mam czegos takiego w myszce :)
Mewa Kwiaty Focus Grzyb
Hex

Re: CMR4 Camera Hack

Postprzez AMG.Marcin » So, 3 lip 2004, 16:24

(GP)Hex napisał(a):Czy moze mnie ktos uswiadomic jak to działa? Czy ja jestem taki tępy ze nie kumam albo nie moge tego odpalic :biala flaga: kazda proba walki z tym programikiem biednym konczy się pięscią wbitą w klawiature :blee: No nie działa mi i koniec :wacko: Nie wiem czy to wina cmr PL czy co no <ręce> odpalił to ktos z was bawił się tym działa ? Typy :) a tam cos wykminiłem ze scrrol w myszce nie mam czegos takiego w myszce :)

No więc mój drogi Typłe ;) CamHack u mnie działa i pod PL i pod Angielską wersją. Mam wersje tego programiku 1.3 ale są nowsze. Masz tam przycisk "control settings" i pod nim ustawiasz który klawisz ma aktywować urządzonko, jak zmienić widoki, jak przejść z trybu jazdy w tryb powtórek itp. "FOV Settings" to nie mam pojęcia co to jest :huh: Ja używam tego programiku tylko do robienia zrzutów w powtórkach bo nie mogę okiełznac tych ustawień widoku z jazdy no i przyzwyczajenie do konkretnej kamery sprawiło że nie kombinuję z tym programikiem. Ale na pewno jest świetny do robienia screenów. Mam nadzieję że napisałem coś więcej niż już wiesz. Dla mnie jest ten programik też nie do końca jasny w obsłudze :wacko:
AMG.Marcin

Postprzez Hex » So, 3 lip 2004, 17:20

Dobra działa i jest elegancko :blink: dzięki :przebij mur:
Mewa Kwiaty Focus Grzyb
Hex

Postprzez DeXteR » Cz, 15 lip 2004, 15:33

AMG.Marcin napisał(a):No więc mój drogi Typłe ;) CamHack u mnie działa i pod PL i pod Angielską wersją. Mam wersje tego programiku 1.3 ale są nowsze. Masz tam przycisk "control settings" i pod nim ustawiasz który klawisz ma aktywować urządzonko, jak zmienić widoki, jak przejść z trybu jazdy w tryb powtórek itp. "FOV Settings" to nie mam pojęcia co to jest :huh: Ja używam tego programiku tylko do robienia zrzutów w powtórkach bo nie mogę okiełznac tych ustawień widoku z jazdy no i przyzwyczajenie do konkretnej kamery sprawiło że nie kombinuję z tym programikiem. Ale na pewno jest świetny do robienia screenów. Mam nadzieję że napisałem coś więcej niż już wiesz. Dla mnie jest ten programik też nie do końca jasny w obsłudze :wacko:

To jeszcze mi wytłumacz jak zrobić żeby myszką ruszać ??? :blink:
DeXteR

Postprzez alfred332 » So, 21 paź 2017, 13:41

zgadzma ise
alfred332

Powrót do Na każdy temat