Zmień rozmiar tekstu  

Robert Kubica a F1.

Wolność wypowiedzi, dowolny temat, bez wulgaryzmów. Użycie wulgarnego słowa grozi użyciem sił wyższych ;).

Robert Kubica a F1.

Postprzez Paweł Kaluscha » So, 5 lis 2005, 23:57

Fernando Alonso:

"2 grudnia Robert Kubica weźmie udział w testach zespołu Formuły 1 Renault na torze Catalunya koło Barcelony. Polski kierowca będzie jeździł bolidem Renault R25 mistrza świata F1 Hiszpana Fernando Alonso - poinformowała austriacka agencja prasowa APA."

:)

[img]http://pkc.w.interia.pl/600__F6E0677_tcm2-23587[1].jpg[/img]

F 1

PS A może forum doczeka się tematu/działu poświęconemu F1?
Egzystuję dzięki RBR. Cieszyć się czy płakać?(...)
Paweł Kaluscha

Postprzez Michal Borowy » Cz, 1 gru 2005, 12:27

I poszła niebieska strzała!
WSZYSCY TRZYMAMY KCIUKI :D:D :pijacy:

http://www.f1racing.net/en/photolarge.p ... catID=1824

tu macie świeże fotki z dzisiejszej sesji !!
RK Rally Team
Michal Borowy

Postprzez Michal Borowy » Cz, 1 gru 2005, 14:22

http://aplicacions.circuitcat.com/tempsonline/pagines/entrenamentsf1.asp?Idioma=2

zobaczcie tylko na to... :mellow: :mellow: :mellow:

:lol: :lol: :lol: :pijacy: :pijacy:

David Coulthard chyba więcej jeździł F1'ką niż Robert?:D:D:D

Montoya, Shumacher, Kubica... :pijacy: :pijacy: jak Robert wróci do Kraka to będzie jazda :D
RK Rally Team
Michal Borowy

Postprzez Jacek Kulaga » Cz, 1 gru 2005, 15:17

:szczena:

ja pierdykam 39 okrążenie w życiu za kierownicą F1 i czas lepszy od Coultharda, Zonty, Nico Rosberga i przede wszystkim Franca Montagny'ego, który miał przecież taki sam bolid i tyle samo kółek przejechanych a do tego przeciez zna każdą śrubkę w R25!! Do tego czasy minimalnie ustepujące Ralfowi, Montoi i de la Rosie w McLarenach!!! jestem po prostu w szoku, wiedziałem że będzie dobrze ale aż tak? :blink: :D

aż boję się pomyśleć, co się będzie jutro działo :D

chyba Robert to większy diament niż się większości wydaje! :D
Czuję że w 2007 będziemy mieli "swojego" w F1!
Jacek Kulaga

Postprzez Rafal Dworak » Cz, 1 gru 2005, 15:46

Wooow :szczena: :szczena: :szczena:, najszybszy Robert Kubica chwile czasy i gratulacje :pijacy:
RBR + G25 + TV47"
Rafal Dworak

Postprzez DärkoS » Cz, 1 gru 2005, 17:51

Hahahahahahaha ale wielkie kaka, Podają takiego newsa ze az boki zrywac. Wynik ze polak przegrał tylko z ............. i lista osób hahahahaha ale mnie wzielo.

Coulthard to zadna rewelacja nazwiska za nim tak samo, wiadomo ze przegra w starciu z zawodowcami no ale to jedno nazwisko tuz nad kubicą budzi respekt. Schumacher pewnie sie głowi who the f* is that guy behind me ? :huh: na co Coulthard no no no who the he** is that guy before me :huh:

:lol: :lol: :lol: mówie boki zrywać.
DärkoS

Postprzez Jarek Cebula » Cz, 1 gru 2005, 19:17

DärkoS napisał(a):Hahahahahahaha ale wielkie kaka, Podają takiego newsa ze az boki zrywac. Wynik ze polak przegrał tylko z ............. i lista osób hahahahaha ale mnie wzielo.

Coulthard to zadna rewelacja nazwiska za nim tak samo, wiadomo ze przegra w starciu z zawodowcami no ale to jedno nazwisko tuz nad kubicą budzi respekt. Schumacher pewnie sie głowi who the f* is that guy behind me ? :huh: na co Coulthard no no no who the he** is that guy before me :huh:

:lol: :lol: :lol: mówie boki zrywać.

Tyle ze nikt tu nie oczekuje od Roberta żeby wygrywał czy też nawet walczył jak równy z równym z najlepszymi. Przed testami oczekiwania na pewno były dużo mniejsze i jak na pierwszy kontakt z F1 wg mnie Robert wypadł lepiej niz rewelacyjnie. Wg mnie pokazał nie tylko ze sobie radzi z bolidem F1 ale także i to że juz w tej chwili prezentuje jakiś poziom. Nie liczy się tak naprawde kto był "nad" a kto "pod", przynajmniej nie to jest głównym kryterium, choć bardzo miło jest widzieć ROberta tak wysoko. Sądzę że Ci którzy mają bardzo wiele do gadania w kwestii jazdy Roberta patrzą na zupełnie inne sprawy, a wynik który jest zbliżony do kilku znakomitych kierowców takich jak Ralf Schumacher i lepszy od choćby Mondiniego mówi sam za siebie ;) Poza tym wynik gorszy o niecałe 4,5 sek od rekodu toru na testach jest wg mnie jak na pierwszy kontakt z F1 rewelacyjny. Ja jestem niemal zszokowany jazdą Roberta który cały czas zbliża się do F1 i uważam że ma spore szanse zwłaszcza ze jeszcze przed nim na pewno wiele lat kariery :)
Jarek Cebula

Postprzez NAWROCKI Marcin » Cz, 1 gru 2005, 19:23

Przecież on przejechał dopiero 40 okrążeń w F1 a jakie już osiąga wyniki, napewno nikt sie tego nie spodziewał i ja się bardzo miło zaskoczyłem. Co do czasów to przecież objechał Mondiniego o ponad 2 sekundy, pokonał Coultharda i z innym był na styku. Nie zapominajmy też, że BAR jechał bolidami z zeszłego sezonu.

BRAWO ROBERT!!!
NAWROCKI Marcin

Postprzez Jarek Cebula » Cz, 1 gru 2005, 19:29

driver.pl napisał(a):Przecież on przejechał dopiero 40 okrążeń w F1 a jakie już osiąga wyniki, napewno nikt sie tego nie spodziewał i ja się bardzo miło zaskoczyłem. Co do czasów to przecież objechał Mondiniego o ponad 2 sekundy, pokonał Coultharda i z innym był na styku. Nie zapominajmy też, że BAR jechał bolidami z zeszłego sezonu.

BRAWO ROBERT!!!

dokładnie i choć Coulthard moze nie jest juz tak dobry to jednak on już dobrych kilka lat jeżdzi F1.
Jarek Cebula

Postprzez Trzcinski Maciek » Cz, 1 gru 2005, 19:45

Jedno jest pewne robert ma talent wiekszy niż kto kolwiek inny.
Ja osobiście trzymam za niego kciuki mocno i życze mu jak najlepszych sukcesów w F1. Jego wynik w tym wyścigu jak dla mnie jest oszałamiający .
Trzcinski Maciek

Postprzez Radekb111 » Cz, 1 gru 2005, 21:18

Zgadza się wielki talent, chyba po kilkuletniej przerwie znowu zacznę się interesować F1 :)
Radekb111

Postprzez DärkoS » Cz, 1 gru 2005, 22:58

f1 to najnudniejszy ze sportów, szachy mają wiecej emocji, nawet ryby.

Nic tylko asfalt i asfalt, czasami deszcze. No i jedna osoba non stop dominuje taka sytuacja teraz jest rajdach co jest bardzo przykre. Dlatego wlasnie narazie odpuscilem sobie WRC bo nie moge patrzec na powtarzajace sie onboardy z citroena loeba

Kubica fatalnie wybral dziedzine sportu hehe, nie wiem czy go ktos tam wezmie ale jezeli tak to polacy zrobią z niego drugą lalke barbi po małyszu.
DärkoS

Postprzez bladybyk » Cz, 1 gru 2005, 23:08

Ale trzeba przyznac, że Małysz nie dośc, że rozsławił skoki narciarskie wśród młodych ( to samo zaczyna dziac się z Adamkiem w boksi) to jeszcze rozsławił Polskę. Z Robertem mam nadzieję że będzie podobnie i dzięki niemu w Polsce znów będzie się działo w sportach motorowych.

ROBERT GO!!
13.II.04[']
bladybyk

Postprzez Jarek Cebula » Cz, 1 gru 2005, 23:15

DärkoS napisał(a):f1 to najnudniejszy ze sportów, szachy mają wiecej emocji, nawet ryby.

Nic tylko asfalt i asfalt, czasami deszcze. No i jedna osoba non stop dominuje taka sytuacja teraz jest rajdach co jest bardzo przykre. Dlatego wlasnie narazie odpuscilem sobie WRC bo nie moge patrzec na powtarzajace sie onboardy z citroena loeba

Kubica fatalnie wybral dziedzine sportu hehe, nie wiem czy go ktos tam wezmie ale jezeli tak to polacy zrobią z niego drugą lalke barbi po małyszu.

mysle ze predzej czy pozniej tam trafi, a to chyba oczywiste ze jesli ktoś dokona czegoś wielkiego to jest rozsławiony. Małysz był mistrzem nad mistrzami i z pewnością jest za co go sławic :) A to co dla kogos jest nudne to juz indywidualne preferencje ;) Zapewniam CIe ze jest wiele osób dla których F1 jest piekielnie excytujaca. A jak będzie tam Polak to już będzie po prostu masakra ;)
Jarek Cebula

Postprzez Pawel Mazur » Cz, 1 gru 2005, 23:25

Coulthard nie Coulthard, ale widac, ze Robert objechal niejednego zawodowca :) 3 mam kciuki :)
Pawel Mazur

Postprzez Rafal Dworak » Cz, 1 gru 2005, 23:30

Oficjalny strona Renault F1 jest foty Robert Kubica, ale opis tylko język angielski :)
RBR + G25 + TV47"
Rafal Dworak

Postprzez NAWROCKI Marcin » Cz, 1 gru 2005, 23:57

NAWROCKI Marcin

Postprzez Jacek Kulaga » Pt, 2 gru 2005, 05:51

DärkoS napisał(a):f1 to najnudniejszy ze sportów, szachy mają wiecej emocji, nawet ryby.

dla takiego ignoranta na pewno F1 jest nudna... pewnie dla Ciebie ciekawe są tylko sporty gdzie ktoś się naparza i jest dużo krwi...

co do szachów to też chyba nie masz pojęcia o tej dyscyplinie... jabyś zobaczył blitza w wykonaniu dobrych zawodników, gdzie mając 15 sek do końca czasu wykonują 25 posunięć i matują przeciwnika to byś zmienił zdanie... ale łatwiej jest zgrywać cwaniaka i wszystko i wszystkich opluwać niż docenić...

no a w F1 za to teraz zrobiło sie ciekawie, bo już nie ma dominacji... czyli przeczysz sam sobie... :P

Kubica fatalnie wybral dziedzine sportu

taaa mając taki talent wybrał bardzo dobrze - F1 to (niestety, bo też wolę rajdy) królowa sportów motorowych... a rajdy? powiem jedno - 3 teamy fabryczne w 2006... bieda... :/
Jacek Kulaga

Postprzez Michal Borowy » Pt, 2 gru 2005, 09:34

Dokładnie, zresztą gdyby Robert chciał (a już to udowodnił) to spokojnie naklepałby naszej rajdowej czołówce :)
Przydałby się w F1, bo odżyłoby trochę w Polsce zainteresowanie tą wspaniałą formułą :wub:
RK Rally Team
Michal Borowy

Postprzez Paweł Kaluscha » Pt, 2 gru 2005, 17:20

DärkoS napisał(a):Nic tylko asfalt i asfalt, czasami deszcze. No i jedna osoba non stop dominuje taka sytuacja teraz jest rajdach co jest bardzo przykre. Dlatego wlasnie narazie odpuscilem sobie WRC bo nie moge patrzec na powtarzajace sie onboardy z citroena loeba

Z Twojej wypowiedzi wynika, że ekscytujesz się głownie tym czy tym razem wygra ten czy ten. Reszta jest trochę w cieniu. Ja ogólnie w to wbijam i moge oglądac tylko onbordy(coś ich mało, za mało!) Loeba czy Schumachera i bedę bardzo zadowolny. Nadajemy być może na trochę innych falach, ale to nie zarzut tylko stwierdzenie. Powiem tylko jedno - chyba KRĘCI MNIE TO WSZYSTKO NA MAXA, oby tak zostało.
Jak przeczytałem to co zrobił Robert to niemal złapałem się za głowę i nie chodzi tutaj bynajmniej tylko i wyłącznie o Coultharda. <brawo> <brawo> <brawo> a zżera mnie zazdrość jak stopiećdzięsiąt ;)
Robert taleńciaku Ty jeden Ty. A najlepsze jest to że mogliśmy śledzić jego karirę od samego początku(tzn. kartingowych Simsonów) a tu "nagle" siedzi w tym potworze. Szczere Gratulacje.

Jeszcze to -------> :ph34r: <-------- :
Obrazek
Egzystuję dzięki RBR. Cieszyć się czy płakać?(...)
Paweł Kaluscha

Postprzez DärkoS » Pt, 2 gru 2005, 18:32

Chodzi mi oto ze F1 jest naprawde nudna ze względu na fakt ze zawsze ale to zawsze dominował w tym sporcie jeden człowiek i nie mowie tutaj o Shumacherze pomimo ze ostatnie lata nalezaly do niego. Teraz w f1 znow najlepszy jest ktos inny i co gorsza dominuje w sezonie tak jak jego poprzednik to tak jak bylo przed nim.

Lata lecą osoba sie zmienia ale zawsze to jest jedna osoba przez caly sezon. Teraz w WRC zrobila sie sytuacja taka sama pomimo ze rajdy nie sa nudne i zmienia sie nawierzchnia bo mamy lód snieg asfalt szutry wszelakiej maści. Nawet za czasów gdy Makinen zdobywal 4 x mistrzostwo z rzedu to nie wygrywal wszystkich eliminacji i nie bylo wtedy nudno ! Tylko sezon 1996 mozna zapisac na jego konto bo odebrał tytuł Colinowi i to w wielkim stylu! Oto mi chodzi misu i nie wyzywaj mnie od ingorantów bo nie jestem ingorantem nie ignoruje faktu ze Kubicy niezle sie powodzi w tego typu sporcie. Nie podoba mi sie dominacja jednej osoby - to taka sama sytuacja jak z monopolem. Nienawidzimy monopolistów, tyle ze w sporcie mozna im zrobic kolo pióra na całe szczescie.

Finowie rządzili w rajdach niemal non stop od wczesnych lat, teraz sie to naszczescie zmienia dzięki francuzom, ci wiedzą jak sie poruszac po asfaltach, pokazal to nie raz Pannizzi do spółki z Delecourem, w tym samym czasie Didier Auriol zaczoł mieszać na luźnej nawierzchi i pękł mit ze Francuzi radzą sobie tylko na asfaltach. Teraz Loeb w koncu przełamał passe Finów w szwecji i jest fajnie ale robi sie juz nudno.

co do szachów to też chyba nie masz pojęcia o tej dyscyplinie... jabyś zobaczył blitza w wykonaniu dobrych zawodników, gdzie mając 15 sek do końca czasu wykonują 25 posunięć i matują przeciwnika to byś zmienił zdanie... ale łatwiej jest zgrywać cwaniaka i wszystko i wszystkich opluwać niż docenić... :blink:

z internetu wziołeś ten tekst czy jak ? Moze tata tobie podpowiedział, tak sie akurat składa ze w pospiechu nie zrozumiales tego co napisalem a napisalem ze szachy mają wiecej emocji - i mówiłem to serio ! Pewnie pomyslales ze to sarkazm :lol:
DärkoS

Postprzez Michal Borowy » Pt, 2 gru 2005, 20:49

DärkoS napisał(a):Chodzi mi oto ze F1 jest naprawde nudna ze względu na fakt ze zawsze ale to zawsze dominował w tym sporcie jeden człowiek i nie mowie tutaj o Shumacherze pomimo ze ostatnie lata nalezaly do niego. Teraz w f1 znow najlepszy jest ktos inny i co gorsza dominuje w sezonie tak jak jego poprzednik to tak jak bylo przed nim.

Zupełnie niepotrzebnie się tyle upisałeś bo tylko pokazałeś że nie masz pojęcia co dzieje się w wyścigach na najwyższym poziomie. To że Alonso ma mistrza to nie znaczy że Raikkonen w końcówce sezonu nie był od niego lepszy... Ty to chyba chciałbyś żeby pierwszego miejsca wogóle nie było, bo ten kto zdobędzie mistrzostwo jest godny potępienia. :blink:

No ale cóż, każdy może mieć swoje zdanie..
Ja nie mam nic przeciwko jeśli Robert zSchumacheryzuje F1 (albo z Loebbinguje jak kto woli :D )
RK Rally Team
Michal Borowy

Postprzez Jacek Kulaga » So, 3 gru 2005, 03:21

DärkoS napisał(a):Chodzi mi oto ze F1 jest naprawde nudna ze względu na fakt ze zawsze ale to zawsze dominował w tym sporcie jeden człowiek i nie mowie tutaj o Shumacherze pomimo ze ostatnie lata nalezaly do niego. Teraz w f1 znow najlepszy jest ktos inny i co gorsza dominuje w sezonie tak jak jego poprzednik to tak jak bylo przed nim.
(ble ble ble itp itd)

Rany naprawdę jesteś ignotrantem skoro tak uważasz... Wychodzi na to, że interesujesz się od niedawna F1... Faktycznie ostatnio kilka sezonów w F1 "trafiło sie" nudnawych ale radzę pośledzić trochę historii F1 a dopiero później o zabieranie głosu... Nie biję tu do Twojej wiedzy, ale może po prostu broniąc swoich racji zapomniałeś jak to naprawdę było... Dla przypomnienia od czasów najnowszych patrząc głownie pod kątem walki o MŚ:

2005 - zaskakujący sezon, Ferrari w kryzysie, McLaren i Raikkonen mimo że sa najszybsi - przegrywają...
2004 - tu przyznaję, chyba najnudniejszy sezon w historii
2003 - ekscytująca walka o mistrzostwo pomiędzy Michaelem, Raikkonenem, Ralfem i Montoya (do połowy sezonu, potem zostało 2 pierwszych...)
2002 - Ferrari dominuje, jest słabo (nie lubie Ferrari :P)
2000-2001 - "wojna" Ferrari i McLarena, starcia "gigantów" Hakkinena i Schumachera
1999 - wypadek Schmachera eliminuje go z walki o mistrzostwo, niespodziewanie do końca z Hakkinenem walczy Irvine
1998 - dominacja McLarena, ale sezon ciekawy bo nikt się tego nie spodziewał :) + największa kraksa w historii F1 w Spa
1997 - wspaniała batalia o mistrza pomiędzy Villeneuvem i Schumacherem, arcyciekawe losy Mistrza Świata Damona Hilla w arcychoojowym Arrowsie :) (oby Loeb tak nie skończył :D)
1996 - dominacja Williamsa, ale Hilla postraszył Villeneuve, do tego ciekawie było za sprawą 1 sezonu Schumachera w jeszcze słabym Ferrari + słynne Monaco-96, gdzie dotrały do mety 3 bolidy! :D
1995 - miał być pojedynek Hill-Schumi, skończyło się na dominacji Schumiego :)
1994 - tego sezonu nie zapomni chyba nikt... szkoda że raczej przez negatywne wydarzenia... a GP Australii to chyba najsłynniejsza i najważniejsza kraksa w historii sportów motorowych
1992-1993 - dominacja Williamsa, było słabo... (choć ja się cieszyłem, bo to był wtedy mój ulubiony team :D)
1991-1985 - czasy najsłynniejszych walk w F1 - Senna vs. Prost do tego jeszcze Piquet, Mansell, Lauda, Berger i reszta... było arcyciekawie! Pamiętam jak jako mały gnojek oglądałem w TVP1 pojedynki Senny z Protem, ale to były czasy :D
wcześniej - nie ma co pisać, to były inne, piękniejsze czasy... wtedy to był nie tylko biznes ale też romantyczny sport z wielkimi driverami takimi jak Clark, Fangio, Moss, Graham Hill czy Gilles Villeneuve...

tak więc poza kilkoma sezonami gdzie wygrywało Ferrari lub Williams (i gdzie nie było 2 równorzędnych kierowców, bo bodajże w 1988 McLaren wygrał 15 z 16 wyściów ale Senna z Prostem walczyli do upadłego...) praktycznie zawsze było ciekawie... a zresztą zawsze jest ciekawie, bo tylko niedzielni kibice "jarają" się zwycięzcami... ja lubię kibicować jakimś biedym teamom i cieszyć się, gdy np. Hill w Arrowsie zdobywa jeden punkt :D

Przyznaję, czasem w trakcie wyścigu nic sie nie dzieje, ale tylko pozornie - trzeba się trochę zagłębić w ten sport i poczytać, by to zrozumieć... zresztą rajdy z zewnątrz też są nudne, jest mało teamów (np. 1997 rok - 3 teamy fabryczne, 6 kierowców... totalna bieda...) każdy ściga się tylko z czasem, nie da się tego zbytnio obejrzeć na żywo... ale przecież kochamy ten sport :)

i mówiłem to serio ! Pewnie pomyslales ze to sarkazm :lol:

tak pomyślałem, że to sarkazm... jeżeli napisałeś to na poważnie to współczuję bo dawno takich głupot nie czytałem :lol:

A o szachach to temat na inną dyskusję... I nie znalazłem tego w internecie tylko widziałem... 6 lat dzieciństwa straciłem na tę grę, mogłem być niezłym zawodnikiem ale lenistwo i brak warunków w tym zasr..nym kraju spowodowały, że jakoś nic z tego nie wyszło :D a może tak to sobie tylko tłumaczę bo tak naprawdę to zawsze chciałem zostać kierowcą rajdowym/F1 :D :D :D

Dobra starczy tego, ja odwieszam swoją wojenną maczugę (klawiaturę? :blink:) palę jointa i maluję moczem na ścianie pacyfkę... pease man, szkoda naszych palców na taką polemikę :D

idę spać, bo jutro o 7 pobudka i Rajd Barbórki :D
pozdro 4 all, w szczególności rajdomaników, F1-maników i szachistów (onanistów :P)
Jacek Kulaga

Postprzez Michal Ostapiuk » So, 3 gru 2005, 11:42

:szczena: Bosqi, czemu Ty zawsze tak dużo piszesz o 3? :lol: Nie mówie o tym jednym poście...
Każda minuta poza samochodem to czas stracony! :D
Michal Ostapiuk

Postprzez Jarek Cebula » So, 3 gru 2005, 16:08

Chyba dołącze sie do spółki. Tzn w F1 nie trzeba sie interesowac tylko tym kto wygra a kto przegra. Mnie osobiście fascynują takie sprawy jak punkty hamowania przyspieszanie itp, najbardziej lubie ogladać kiedy podczas wyscigu kamera jest nad głową kierowcy i nie przeszkadza mi ze ktos wygrywa 100 raz z rzedu :) Oczywiscie wolność słowa istnieje ;) Jednak sadze ze takei gadki ze F1 czy WRC jest nudne to troche przesada ;)
Jarek Cebula

Postprzez Banan » So, 3 gru 2005, 18:21

Liga On-Line w S1600 tez jest nudna, bo ciagle wygrywa Lukasz Lach :lol:
Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Banan

Postprzez NAWROCKI Marcin » Wt, 20 gru 2005, 13:26

NAWROCKI Marcin

Postprzez Michal Borowy » Wt, 20 gru 2005, 13:48

:pijacy: :jabol: :pijacy: :jabol:
długo trzeba było czekać??:D
hahaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!
RK Rally Team
Michal Borowy

Postprzez Pawel Mazur » Wt, 20 gru 2005, 14:17

fantastyczny news ! Obrazek
Pawel Mazur

Postprzez ZABOLSKI Marcin » Wt, 20 gru 2005, 14:37

Heh, choć nie interesują mnie wyścigi F1, to jednak należy się cieszyć, że Polak ma perspektywy do najwyższej klasy rozgrywkowej w bolidach. Brakuje nam światowych osiągnięć w sportach motorowych...może coś z chłopa będzie.
ZABOLSKI Marcin

Następna strona

Powrót do Na każdy temat