Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

final

Tu prosimy zadawać wszystkie pytania związane z Mistrzostwami Polski w grze Colin McRae Rally 04.

Postprzez zenont » Pn, 20 wrz 2004, 18:00

Wiesz co ja wtedy przeżywałem

Ja do tej pory przezywam :wacko:

Coz, warto bylo kazdej poswieconej minuty.
zenont

Postprzez Banan » Pn, 20 wrz 2004, 19:48

Hex - Na Anglii zapomnialem, ze jest deszcz... :/ Tak samo pozniej na Finlandii, ale w pore sie zmiarkowalem i jeszcze raz ustawilem. A na USA bodajze 48% to jest asfalt i sa dwa typy szutru, tak wiec opony byly dobre. To, ze latalem po poboczach to po Australii juz mialem gdzies. Cofam po dzwonie a tu nagle kolko cisnie - Mialem wyjsc z fotela, podziekowac i jechac do domu... No coz, takie zycie. Ale wstyd, ze jako jedyny na Mistrzostwach (przynajmniej w niedziele, nie liczac tego co jechal na USA SS) urwalem kolo :(
Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Banan

Postprzez Hex » Pn, 20 wrz 2004, 19:52

Banan napisał(a):A na USA bodajze 48% to jest asfalt i sa dwa typy szutru, tak wiec opony byly dobre.

Moge dac do No Subiect->Text Miesiąca? ;)
Mewa Kwiaty Focus Grzyb
Hex

Postprzez kranked » Pn, 20 wrz 2004, 19:53

Banan napisał(a):A na USA bodajze 48% to jest asfalt i sa dwa typy szutru, tak wiec opony byly dobre.

Ale ten asfalt jest już praktycznie na końcu trasy. I tam to już nie ma za dużo znaczenia na czym jedziesz, na USA 3 liczą się nawroty na szutrze. ^_^
kranked

Postprzez Banan » Pn, 20 wrz 2004, 21:06

=KrAnKeD= napisał(a):

Ale ten asfalt jest już praktycznie na końcu trasy. I tam to już nie ma za dużo znaczenia na czym jedziesz, na USA 3 liczą się nawroty na szutrze. ^_^

Tylko jak ja jade na automacie i dam opony na szuter to na asfalcie mnie tak rzuca, jakby mial opony na asfaltowo-szutrowy snieg :blink: Chyba przez najblizszy tydzien nie uzyje ani na forum ani na gg ani na innych rzeczach wesolej minki... :(
Banan

Postprzez DeXteR » Pn, 20 wrz 2004, 21:24

Banan napisał(a):Tylko jak ja jade na automacie i dam opony na szuter to na asfalcie mnie tak rzuca, jakby mial opony na asfaltowo-szutrowy snieg :blink: Chyba przez najblizszy tydzien nie uzyje ani na forum ani na gg ani na innych rzeczach wesolej minki... :(

Ale na pewno mniej rzuca na szutrowych gumach na asfalcie niż na szutrze z asfaltowymi oponami.
DeXteR

Postprzez PRT.KUZI » Pn, 20 wrz 2004, 21:43

Witam Witam......
hmm..wiekszosc tego co chcialem napisac juz zostalo napisane przez super ludzi ktotych poznalem w niedziele.o wynikach to tez nie ma co dyskutowac bo wszyscy sami wiedza gdzie poszlo nie tak...gdzie za bardzo pocisneli ,,albo gdzie trzeba bylo ryzykowac jazda na maxa ( szczegolnie jak sie jedzie w 1 czworce) :(...ale i tak bylo wypas i mam nadzieje , ze za rok pojawi sie ta sama ekipa i bedzie jeszce lepiej,,,a ja tez bede i obiecuje poprawe :)

Pozostaje tylko gratulowac i wypic zdrowko uczestnikow,ktorzy nie sa juz anonimowi.:) :pijacy:

ps.warto bylo zostac do konca .( ciekawe jak by wrocil Maja jak bym pojechal wczesniej :lol:

WASZE ZDROWKO PANOWIE
PRT.KUZI

Postprzez AMG.Marcin » Pn, 20 wrz 2004, 21:48

A my liczymy Kuzi że skoro już nie jesteśmy dla Ciebie anonimowi to zaczniesz sięwięcej udzielać na forum ;) Pozdro
AMG.Marcin

Postprzez wysek » Pn, 20 wrz 2004, 22:59

to jak panowie po tak udanej imprze nic innego nie pozostaje jak tylko za rok organizowac nastepmy turniej i cos czuje ze bedzie duzo trudniej jak panowie z PRT Jarlaxe ,Fruznie zakupią kierki to bedzie jazda na calego ja tez nie zostaje w tyle i mysle nad ową kierą bedę kolejną osobą ktora gratuluje nie tylko Mistrzowi ale i organizatorom pomysłu i inwencji twórczej 3majta sie chłopaki :rolleyes:
[power]IIIIIIIIII [you] cO tak wolno Ripa Ripa Andale :respect:
LEGANO RALLY .TEAM - drużynowy mistrz polski CMR 2oo5 :cfaniak:
wysek

Postprzez Banan » Wt, 21 wrz 2004, 14:54

A czy beda wyniki z finalu z kazdego odcinka ? Byloby fajnie...
Banan

Postprzez maku2 » Wt, 21 wrz 2004, 15:44

Banan napisał(a):A czy beda wyniki z finalu z kazdego odcinka ? Byloby fajnie...

Chyba malo realne :(
MCP, MCDST, MCSA, MCSE, MCT
maku2

Postprzez Jarek Cebula » Wt, 21 wrz 2004, 21:19

maku2 napisał(a):
Banan napisał(a):A czy beda wyniki z finalu z kazdego odcinka ? Byloby fajnie...

Chyba malo realne :(

hehe ja bym nie chiał ich widziec :D

(SPRT) Jarek Cebula
Jarek Cebula

Postprzez Killcio » Wt, 21 wrz 2004, 21:41

???????????????Kiedy i w jakim programie (podobno w game boxie... To se poczekamy) TVP 1 pokazuje relacje z MP??????????? (Dexter trema była co??) Bo TVN Turbo w automaniaku......
f-rally.prv.pl
Killcio

Postprzez Banan » Wt, 21 wrz 2004, 21:45

Killcio napisał(a):???????????????Kiedy i w jakim programie (podobno w game boxie... To se poczekamy) TVP 1 pokazuje relacje z MP??????????? (Dexter trema była co??) Bo TVN Turbo w automaniaku......

A o ktorej jest automaniak ? TVP1 - Gamebox chyba 10:30. Mam nadzieje, ze nie bylo na duzym jak kolo urywalem... :/
Banan

Postprzez maku2 » Wt, 21 wrz 2004, 21:51

Banan napisał(a):
Killcio napisał(a):???????????????Kiedy i w jakim programie (podobno w game boxie... To se poczekamy) TVP 1 pokazuje relacje z MP??????????? (Dexter trema była co??) Bo TVN Turbo w automaniaku......

A o ktorej jest automaniak ? TVP1 - Gamebox chyba 10:30. Mam nadzieje, ze nie bylo na duzym jak kolo urywalem... :/

bylo :)
MCP, MCDST, MCSA, MCSE, MCT
maku2

Poprzednia strona

Powrót do Mistrzostwa Polski w Colin McRae Rally 04