Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

final

Tu prosimy zadawać wszystkie pytania związane z Mistrzostwami Polski w grze Colin McRae Rally 04.

final

Postprzez KaC » So, 18 wrz 2004, 23:17

go kuzi go !!!!!!!
ciekawe z kim przyjdzie walczyc jutro w finale moim kolegom z teamu.
pozdro dla qliego WAWa i oczywiscie dla QHRa. powodzenia chlopaki
KaC

Postprzez din » N, 19 wrz 2004, 00:14

No to za 8 godzin 45 minut JAZDA!. Powodzenia wszystkim finalistom i jak najmniejszej liczby błędów.
a teraz z innej beczki
Moim zdaniem duże szanse na zwycięztwo, oprócz czwórki z sondy na stronie głównej mają jeszcze Green i QHR, zobaczymy czy moje typy będą wysoko :P. Walka na pewno będzie ostra i nie życzę nawet gumowych drzew, bo każde drzewo to strata :).
na razie przerwa od ściganek
din

Postprzez maku2 » N, 19 wrz 2004, 07:01

Ja rowniez zycze wam powodzenia :)
MCP, MCDST, MCSA, MCSE, MCT
maku2

Postprzez Fasi » N, 19 wrz 2004, 07:05

Czy przy wynikach końcowych można by było zamieścić nicki z forum przy nazwiskach?
STANIK - Za szybki dla wściekłych!
Fasi

final

Postprzez ts66 » N, 19 wrz 2004, 09:41

mimo ze dostałem się do finalu musiałem pilnie wyjechać i szkoda że nie mogłem powalczyć w niedzielę :przebij mur: , świetna zabawa :wacko: ,super organizacja imprezy :szczena: , tylko te 5 zł za każdy przejazd - troszkę drogo :unsure: , no ale w końcu organizatorzy też muszą parę groszy zarobić :cfaniak: . pozatym wszystko na pięć :rolleyes: . pozdrawiam organizatorów i wszystkich colinowców. połamanych drzew i złapanych kapci życzę :lol: . TOMASZ SOSNA.
ts66

Postprzez zup-zero » N, 19 wrz 2004, 15:15

Niestety nie mogłem zostać i obejrzeć samego ścisłego finału (10 najlepszych), gdyz sie bardzo śpieszyłem, a i tak ledwo zdażyłem, bo wylosowałem numer startowy 42. Jak na mój drugi w życiu kontakt z kierownicą (pierwszy był w piątek) to przejechałem dobrze. Przed ostatnią rundą graczy byłem 30.
Impreza była bardzo dobrze zorganizowana, pozostaje mieć nadzieje, że odbędą sie kolejne takie mistrzostwa. Wielkie gratulacje dla organizatorów, zawodników i oczywiście dla zwycięzcy.
zup-zero

Postprzez Fasi » N, 19 wrz 2004, 20:40

czy ktoś ma już może jakieś informacje na temat finału? kto jedzie dalej a kto odpadł? mistrzostwom towarzyszy bowiem aura tajemniczości jak konklawe :lol:
Fasi

Postprzez maku2 » N, 19 wrz 2004, 21:11

AMG.Fasimpf napisał(a):czy ktoś ma już może jakieś informacje na temat finału? kto jedzie dalej a kto odpadł? mistrzostwom towarzyszy bowiem aura tajemniczości jak konklawe :lol:

W najblizszych dniach jak tylko dojdziemy do siebie, zostanie zamieszczona nas na stronie relacja z imprezy, razem ze zdjeciami itd... A teraz moge powiedziec ze Mistrzem Polski w CMR04 zostal Dexter :) Pelna lista zwyciezcow juz wkrotce :)
maku2

Postprzez Fasi » N, 19 wrz 2004, 21:14

Dzięki za info maku2! a więc jako pierwszy pogratuluje DeXteR-owi tytułu majstra z Polski w kulina! Congratulations!
Fasi

Postprzez Jarlaxe » N, 19 wrz 2004, 21:23

Gratuluje ! ;)
A mógłbyś podać 5 pierwszych miejsc ? Tazn. Finalistów ? ;)
Jarlaxe

Postprzez wysek » N, 19 wrz 2004, 21:34

wiedzialem grałem z nim przez siec przed Mp trenował ze mną :unsure: NO gratki GP a wszczególności DEx :)
[power]IIIIIIIIII [you] cO tak wolno Ripa Ripa Andale :respect:
LEGANO RALLY .TEAM - drużynowy mistrz polski CMR 2oo5 :cfaniak:
wysek

Postprzez Fasi » N, 19 wrz 2004, 21:36

ale sie pucujesz...
Fasi

Postprzez Piotor » N, 19 wrz 2004, 22:47

Wróciłem. Pierwsza "dziesiątka" mistrzostw.
1. (GP)DeXteR
2. (SPRT) Jarek Cebula
3. (PRT)Maja
4. VRT.QHR
5. (GP)Kranked
6.(GP)GrEEn
...pierwszą szóstkę dobrze pamietam, w kolejnych miejscach może być pomyłka bo z pamieci piszę - ewentrualnie bardzo przepraszam za błąd.
7. Arek Świstow
8. Jarek Stach
9. Tomek "Orzełek" Rząd
10. Mateusz (banan) Banaś.

Jak wspominał ,parę postów wyżej, maku2 ...cała klasyfikacja i relacja z Mistrzostw już wkrótce. Proszę Was o zrozumienie, ale jestem "lekko" padnięty i muszę dojść do siebie.
Piotor

Postprzez Fasi » N, 19 wrz 2004, 22:51

widze, że na mistrzostwach prym wiedli zawodnicy (GP) oraz ex-załogant - Jarek Cebula. myslalem, że banan troszke lepiej wypadnie no i ktos z naszego teamu oczywiście
Fasi

Postprzez nara » N, 19 wrz 2004, 23:22

liczyłem na mojego kolege Banana, ale cóz... i tak było dobrze! ;)

serdecznie pozdro dla zwycięzców ;]
nara

Postprzez maku2 » N, 19 wrz 2004, 23:26

AMG.Fasimpf napisał(a):widze, że na mistrzostwach prym wiedli zawodnicy (GP) oraz ex-załogant - Jarek Cebula. myslalem, że banan troszke lepiej wypadnie no i ktos z naszego teamu oczywiście

Banan na odcinku w autralii stracil kolo i bardzo zdemolowal samochod, przez co bardzo mi go szkoda, bo mial na innych oesach lepsze czasy niz Jarek Cebula i jak by jechal czysto mial szanse walczyc o 1 miejsce z dexem :)
maku2

Postprzez Jarek Cebula » Pn, 20 wrz 2004, 02:51

Ja własnie wróciłem z MP. Impreza super, niesamowite emocje cieżko to aż opisać wszystko. W finale było naprawde gorąco, tzn tylko Dexter sie nie spocił hehe :D Za to ja popełniłem kilka błedów i gdyby nie ostatni oes to pewnie byłbym 4 :D

(SPRT) Jarek Cebula
Jarek Cebula

Postprzez AMG.Marcin » Pn, 20 wrz 2004, 05:28

AMG.Fasimpf napisał(a):ktos z naszego teamu oczywiście

Nie było tak źle ;) 14 miejsce
AMG.Marcin

Postprzez din » Pn, 20 wrz 2004, 09:50

Trzeba przyznać, że impreza była doskonale przygotowana, zarówno pod względem sprzętu (kierownice, komutery, monitory, widok na kinowym ekranie! no i muza z głośników dla widowni), jak i samego jej przebiegu. Myślę, że rezygnacja z podziału na grupy była strzałem w 10, bo to mogłoby przewrócić klasyfikację - przynajmniej pierwszej piątki, bo kto z czołówki by się cieszył z posiadania DeXterA w swojej grupie :).
Jest mnóstwo ludzi, którym należą się podziękowania z organizaję imprezy, a wymienienie ich wszystkich pewnie wyprodukowało by jednego z najdłuższych postów na tym forum :P, ale wymienię choć tych, których potrafię. Kolejność nie jest istotna, bo nie mam pojęcia kto ile poświęcił czasu i trudu dla promocji i organizacji tego wydarzenia i wszystkim im podziękowania się na pewno należą.
Dzięki Piotor i Maku2, dzięki chłopakom oraz dziewczynom ;P z Vobisa i Multikina, dzięki CdProjektowi, Logitechowi, AMD, Iiamie, TVN Turbo, GryOnlie i wszystkim ludziom, którzy maczali palce w tym bardzo dużym, jak na tego rodzaju imprezę w Polsce, wydarzeniu.
A swój wynik przemilczę :P. (chyba 31)
na razie przerwa od ściganek
din

Postprzez QHR » Pn, 20 wrz 2004, 13:20

WITAM, impreza swietna oby takich wiecej, oczywiscie zaluje ze zajalem miejsce tuz za podium ale nic niemoglem poradzic,- nieznalem kompletnie ustawien auta, poprostu jechalem bez nich- wiecej niz 4 mijesca niedalo sie juz wyciagnac na seryjnych ustawieniach a szkoda bo wydaje mi sei ze moglem powalczyc :(
jeszcze raz dzieki, gratulacje dla pierwszej 3ki :D , dozo na nastepnych turniejach
QHR

Postprzez Killcio » Pn, 20 wrz 2004, 13:43

Gratulacje dla Dextera i Jarka!!!!!!!!
f-rally.prv.pl
Killcio

Postprzez DeXteR » Pn, 20 wrz 2004, 13:44

Ja się nie będę rozpisywał tylko odrazu dziękuję wszystkim za zorganizowanie takiej imprezy, graczom za to, że pikawa prawie przestała mi bić (szczególnie przed ogłoszeniem 2 miejsca) i za super "hotel" :D

PS. gdzie jest ***** dział giełda ? :hahaha:
DeXteR

Postprzez Fasi » Pn, 20 wrz 2004, 13:47

jestem zainteresowany i domyslam sie co chcesz sprzedac ;) tylko nie wiem czy prezenty mozna sprzedawac :lol:
Fasi

Postprzez Banan » Pn, 20 wrz 2004, 14:12

A mialo byc tak pieknie po eleminacjach... :cry:
Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Banan

Postprzez kranked » Pn, 20 wrz 2004, 15:19

Wreszcie wróciłem ze szkoły :wacko: W której dzisiaj tylko spałem :D

Nie będe wszystkim dziękował po kolei, tylko napisze ogólnie WIELKIE DZIĘKI za super imprezę :)

PS. Potem może coś jeszcze napiszę ;)
kranked

Postprzez Hex » Pn, 20 wrz 2004, 16:48

FinaŁ spoko Dexter Pozamiatał tak jak mowiłem od początku ;) Nie zrobiła go nawet 15 sekundowa kara :hahaha: z tego co widziałem to on ją odrobił juz chyba na UK :lol: Ale eliminacje do tego finału tez były gorące, zenont to widac ze chyba 1 raz więcej uzył hamulca niz Kranked ale walka chłopaki cisnienie niezłe. Banan to tez chłopak się spalił po tym jak dostał kare i jechał na zaboj :o nie zawsze jak było widac wychodzi to na dobre gubił kola latał na pobocze a zresztą banan dlaczego ustawiłes se na UK opony na suchy zwir i na USA opony na asfalt :wacko: To juz całkiem odebrało ci szanse na dobre miejsce. Szkoda bo obstawiałem ze będziesz w 1wszej 5ce

PS. Dziękuje Adminom PKP za swietne prowadzenie strony i za to ze wyszedłem z imprezy o 19:30 biegiem na dworzec centralny zeby zdązyc na pociąg o 20:15 ktory przyjechał o 23:42 :biala flaga: Nie mam pytan.
Ostatnio edytowano Pn, 20 wrz 2004, 16:49 przez Hex, łącznie edytowano 1 raz
Mewa Kwiaty Focus Grzyb
Hex

Postprzez AMG.Marcin » Pn, 20 wrz 2004, 16:48

Ochłonąwszy piszę tak WIELKIE DZIĘKI dla ludzi którzy tą imprezę zorganizowali. Było poprostu super :D świetni ludzie, fajna atmosfera, konferansjer ;), Główny Księgowy ;), DJ, panie z Vobisu :rolleyes: i panowie. Generalnie ekstra było. Też sądzę że trochę co poniektórzy zawodnicy ładnie mówiąc przyjechali po to żeby wygrać a że nawet do finału się nie zakfalifikowali to pojechali do domu. Ale Ci których poznałem byli, okazali się, są super ludźmi z którymi okazuje się można pogadać, no może z małymi wyjątkami :/ . Jeszcze raz to podkręślę pozwole sobie zacytować ;) "WIĘCEJ TAKICH IMPREZ" ;)

(GP)Hex napisał(a):PS. Dziękuje Adminom PKP za swietne prowadzenie strony i za to ze wyszedłem z imprezy o 19:30 biegiem na dworzec centralny zeby zdązyc na pociąg o 20:15 ktory przyjechał o 23:42 Nie mam pytan.

Ale pod pałacem też się fajnie siedziało ;) najlepsze było udawanie rodzimych warszawiaków i że się wie dokąd się idzie :hahaha:
AMG.Marcin

Postprzez Dari555 » Pn, 20 wrz 2004, 17:13

Gratulacje dla Dextera za zwycięstwo! i dla wszystkich co weszli do finału, mnie się to niestety nie udało, chyba za mało praktyki z kierownicą... Imprezka była superowska, wspaniali ludzie, organizatorzy, atmosfera, oby tak dalej trzymać i więcej takich imprez! :pijacy: :pijacy: :jabol:
<<<<<<SUBARU IMPREZA - to to co lubię! - RESPEKT!>>>>>>>
Dari555

Postprzez kranked » Pn, 20 wrz 2004, 17:19

(GP)Hex napisał(a):Ale eliminacje do tego finału tez były gorące, zenont to widac ze chyba 1 raz więcej uzył hamulca niz Kranked ale walka chłopaki cisnienie niezłe.

Wiesz co ja wtedy przeżywałem :wacko: :D

AMG.Marcin napisał(a):panie z Vobisu :rolleyes:

Co do jednej pani to się zgodzę :rolleyes:

My z Dexterem też mieliśmy niezłą przygodę z dojściem na centralny. Wysiedliśmy z metra i idziemy, jedne schody, drugie schody, trzecie schody w końcu dostaliśmy się na powierzchnię ziemi i jak dwa głupki patrzymy na prawo a tam w ch** budynków i brak dworca, patrzymy na lewo i tekst "O ku*** pałac kultury" :D Ja już z tekstami "Co ja tu w ogóle robię" Dobra, a gdzie dworzec, na zegarku chyba z 20:30, a my bez biletów i nawet nie wiem gdzie je kupić :blink: Podchodzimy do jakiś kolesi z serii "National patrol and ochrona security" i się pytamy jak dojść na dworzec? powiedzieli, że wystarczy przejść za pałac kultury, no dobra idziemy ja już poznaje dach dworca ( Złotopolscy :D ) a Dexter z tekstem "Weż się zapytaj kogoś gdzie ten dworzec" ( a byliśmy od niego z 200m ). Wpadamy na dworzec ( 10 minut do odjazdu :mellow: ) i zamiast iść na główny hol to latamy gdzieś po peronach i się pytamy kioskarek gdzie można kupić bilety, te na nas się patrzą jak na idiotów i mówią "wy na górę idzcie" :shock:
I generalnie bez przygód dojechaliśmy do Gliwic :D

Jeszcze co do imprezy to oprawie muzycznej należy się także duży plus ;)
kranked

Postprzez AMG.Marcin » Pn, 20 wrz 2004, 17:47

=KrAnKeD= napisał(a):Co do jednej pani to się zgodzę :rolleyes:

Wiem wiem tej co była pierwsza od poczatku :rolleyes:
P.S. Piekna przygoda powrotna może napiszemy nowelę "Sen o dworcu centralnym":hahaha:
AMG.Marcin

Następna strona

Powrót do Mistrzostwa Polski w Colin McRae Rally 04