Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

MP w CMR - Wasze wrażenia, opinie i sugestie.

Tu prosimy zadawać wszystkie pytania związane z Mistrzostwami Polski w grze Colin McRae Rally 04.

Postprzez QHR » Pt, 15 paź 2004, 11:28

bralem udzial w 14 najwiekszych turniejach w pl w gry rajdowe i tylko na jednych byla mozliwosc jazdy na klawiszach ( MP w CMR2 Łodz 2002 ) ale wtedy byla osobna klasyfikacja dla kier i klaw, niemozna porownywac czasow z 2roznych sterownikow,to zupelnie inna jazda , turnieje w gry rajdowe sa organizowane po to by wcielic sei w postac kierowcy rajdowego,dlatego sterowanie klawiszami byloby nie na miejscu, poto sa zalatwiane fotele ALDA, zeby jeszcze bardziej przyblizyc grajacym jazde rajdowym autem, a wstawienie klawy byloby poprostu nie na miejscu, z reszta szkoda gadac, turnieje takie powinny odbywac sie tylko na kierach i to tych najlepszych czyli MOMO

pozdrawiam QHR
VOBIS Rally Team
QHR

Postprzez DärkoS » So, 16 paź 2004, 00:36

eeee moze podam inny przykład.

Na czasy.com jakis bolek jest nademną bo ma lepszy czas. i ma podpisane ze gra na klawiaturze
ja jestem pod nim bo mam gorszy czas i mam podpisane ze gram na kierownicy.

Nie ma tutaj zadnej roznicy. poprostu koles jest odemnie lepszy nie wazne czym gra !

Zrozumcie wreszcie. Jezeli sie przesiądzie nagle na klawiature i nikt nie bedzie wstanie pobic czasow to jest tylko jedno wyjasnienie. Czlowiek ktory pokona takiego Dextera grając na klawiaturze bedzie i tak od niego lepszy. Bez obrazy ale wynik sie liczy, wynik jest wyznacznikiem koncowego sukcesu.

Zwycięzców sie nie sądzi ! Nikt nie patrzy czego uzywasz go gry. Niestety spowszechniala moda na kierownice. Trudno, trzeba sie przesiaść.
DärkoS

Postprzez kranked » So, 16 paź 2004, 10:40

DärkoS napisał(a):Nie ma tutaj zadnej roznicy. poprostu koles jest odemnie lepszy nie wazne czym gra !

No mogę ci w końcu pierwszy raz przyznać rację ;) O to mi cały czas chodziło. ^_^

Dexter jest żywym przykładem, że można robić dobre czasy obojętnie na czym się gra, jak i na klawie robił niektórych jak chciał tak i na kierce robi jak chce. Oczywiście po przesiadce z jednego sterownika na drugi czasy same nie przychodzą trzeba trochę potrenować.

Bez wazeliny ^_^
kranked

Postprzez Banan » Cz, 21 paź 2004, 14:02

Czy mi sie zdawalo, czy mialy byc relacje na cmr4.pl gry-online.pl Komputer Swiat i CD-Action ? :unsure:
Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Banan

Postprzez Hex » N, 7 lis 2004, 22:32

A ja cos mam :D
Obrazek
i Okładka
Front , Back
Mewa Kwiaty Focus Grzyb
Hex

Postprzez Banan » N, 7 lis 2004, 23:17

Zkad to masz i co na tej plycie jest ?! :szczena:
Banan

Postprzez Hex » N, 7 lis 2004, 23:28

Hehehe no wiesz sie gra sie ma B) Nie tak na serio to sciągnełem z emula tylko nie ogladałem jeszcze bo zabezpieczony starforcem3 i cracka szukam.
Mewa Kwiaty Focus Grzyb
Hex

Postprzez Banan » Pt, 19 lis 2004, 23:48

Co jest z plytkami ? Zamowilem w dzien, w ktorym pojawil sie news i do dzisiaj nie dostalem :(
Banan

Postprzez MC » So, 20 lis 2004, 00:09

Nie złość się. W tym tygodniu nadrobimy sprawę CD z MP. Mamy naprawdę dużo zamieszania przy organizacji następnych turniejów. Wszystko trzeba uzgodnić do końca listopada i tylko dlatego nie dostałeś jeszcze płytki. Ale mogę zapewnić ciebie, że jak bogowie pozwolą, w przyszłym roku będzie parę naprawdę ciekawych tematów....
MC

Postprzez Banan » So, 20 lis 2004, 00:15

Ale ja sie nie zloszcze, tylko smuce :rolleyes: Ale widze, ze wszystko ok, myslalem ze moje zamowienie nie doszlo :rolleyes:
Banan

Postprzez Piotor » N, 21 lis 2004, 20:37

Płytki już pojechały do tłoczni :hahaha:
Piotor

Postprzez Banan » Śr, 8 gru 2004, 18:14

Bez komentarza relacja... :szczena:

Chociaz nie, jednak skomentuje. Ach ten poczatek z muzyka Star Wars - Dawno, dawno temu... w warszawskim MULTIKINIE... spotkali sie Mistrzowie Kierownicy... powodem byl Colin McRae Rally... 1 dnia 180 przejazdow... 2 dnia 395 przejazdow... 3 dnia 280 przejazdow... Jazda byla ostra, jednak w koncu poznali Mistrza... Ech, chyba cos pokrecilem, ale probuje sie naauczyc tego na pamiec :D Po prostu brak slow :D
Banan

Postprzez MC » Śr, 8 gru 2004, 23:55

No to miło. A ci, co nie zamówili, niech zwyczajnie żałują... bo pamiątka jest... miła
MC

Postprzez Piotor » Cz, 9 gru 2004, 11:37

Banan napisał(a):Bez komentarza relacja... :szczena:

Ale i tak najlepsze jest Twoje zdjęcie jak ocierasz łzę z lewego oka... było chyba zrobione na finałowej Australii ;)
Piotor

Postprzez Banan » Cz, 9 gru 2004, 15:32

Nie ogladalem wszystkich zdjec, tzw. odrabialem lekcje i co chwile kukalem - Mozesz podac czas ? Nie przypominam sobie tego... :rolleyes:
Banan

Postprzez Piotor » Cz, 9 gru 2004, 15:50

Banan napisał(a): Mozesz podac czas ?

17:11
Piotor

Postprzez Banan » Cz, 9 gru 2004, 19:51

Piotor napisał(a):
Banan napisał(a): Mozesz podac czas ?

17:11

Eee, to nie plakalem wtedy bo trzeba byc twardym :hahaha: A pozatym to bylo przed pierwszym odcinkiem i poprawialem sobie urzadzenie, dzieki ktoremu mam lepsza widocznosc :hahaha:
Banan

Postprzez Piotor » Pt, 2 gru 2005, 00:07

Dostałem kilka dni temu takiego mejla:
czy nie wie Pan czy bedzie jeszcze emitowany program o grach na TVP1 pt ''GAMEBOX''?
widzialem Pana podczas jednego odcinka w ktorym pokazyawno turniej w colina4...

Normalnie łza mi się w oku zakręciła :D
Piotor

Postprzez Banan » Pt, 2 gru 2005, 08:34

Ach... To byly czasy. Dobrze, ze pozostala pamiatka w postaci bardzo fajnej plyty. Szkoda tylko, ze nie ma takiej z 2 Mistrzostw :(
Banan

Poprzednia strona

Powrót do Mistrzostwa Polski w Colin McRae Rally 04