Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

MP w CMR - Wasze wrażenia, opinie i sugestie.

Tu prosimy zadawać wszystkie pytania związane z Mistrzostwami Polski w grze Colin McRae Rally 04.

Postprzez kranked » N, 10 paź 2004, 11:46

Banan napisał(a):PS. Sciagneli wszyscy Automaniaka, bo gameboxa chcemy z Malta wrzucic.

To ja odpowiem za wszystkich, ściągneliśmy :rolleyes:
kranked

Postprzez Killcio » N, 10 paź 2004, 12:19

Zeszyt z ustawieniami, przeciez mowil Jarek...
Ja cytowałem to co gadał ten koles tylko zapomniałem dać cudzysłowa.....
f-rally.prv.pl
Killcio

Postprzez Twardy » N, 10 paź 2004, 12:39

fajna relacja chociaz troszeczke za krotka fajny wywiadzik z Jarkiem i Maja ale niewiem dlaczego nie bylo dextera
mogli pokazac jakis przejazd
Twardy

Postprzez JoannaXP » N, 10 paź 2004, 17:18

oglądałam to dzisiaj :hahaha: :spoko: ale nic specjalnego...Ciekawe czemu wywiadku z Dexterem nie było,pewnie nie chciał gadać :hahaha:
JoannaXP

Postprzez Jarek Cebula » N, 10 paź 2004, 17:38

Killcio napisał(a):Niop... Wypas :D Jarek i Maja tak... profesionalnie wystąpili :D Jarku może zdradzisz nam co to był za zeszyt :lol: :lol: :lol: i ta radość Dextera na podium :)

No dokladnie w tym zeszycie miałem spisane ustawienia samochodu do 80% odcinków :) To było bardzo pomocne. Ja zaspałem na Gamboxa :hahaha: ale jeszcze sobie z netu ściagne :)
Jarek Cebula

Postprzez kranked » N, 10 paź 2004, 19:49

speedy napisał(a):...Ciekawe czemu wywiadku z Dexterem nie było,pewnie nie chciał gadać :hahaha:

Gadał gadał, tylko tak się do mikrofonu jąkał, że woleli go nie puszczać na antenie :hahaha:
kranked

Postprzez Hex » N, 10 paź 2004, 19:53

Dawac ten film bo spałem :hahaha: ;)
Mewa Kwiaty Focus Grzyb
Hex

Postprzez Piotor » N, 10 paź 2004, 19:55

=KrAnKeD= napisał(a):
speedy napisał(a):...Ciekawe czemu wywiadku z Dexterem nie było,pewnie nie chciał gadać :hahaha:

Gadał gadał, tylko tak się do mikrofonu jąkał, że woleli go nie puszczać na antenie :hahaha:

Udzielał nieskoplikowanych odpowiedzi na podchwytliwe pytania pana redaktora w stylu "tak" lub "nie" oraz "nie wiem" ...on po prostu do końca pozostał Milczący :hahaha:
Piotor

Postprzez JoannaXP » N, 10 paź 2004, 21:03

nie chciał zdradzić Tajemnic Mistrza i już,tyle... :hahaha: ;)
JoannaXP

Postprzez Killcio » N, 10 paź 2004, 21:31

Ludzie ja cytowałem kolesia z Gameboxa!!!!!!!!!!!! "Jarku może zdradzisz nam co to był za zeszyt" Ja wiem że ma tam zapisane ustawienia samochodu!!! Ja go tylko cytowałem!!!!! Tylko cudzysłowa zapomniałem!!!

PS. Jest jakaś emotka na płacz???
f-rally.prv.pl
Killcio

Postprzez Banan » N, 10 paź 2004, 21:37

www.fotorally.neostrada.pl/gamebox.avi

Podziekowania dla Malty oraz Banana :D
Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Banan

Postprzez Hex » N, 10 paź 2004, 21:57

No ogladnełem :) a dlaczego mnie nie było :hahaha: ;)
Mewa Kwiaty Focus Grzyb
Hex

Postprzez kranked » N, 10 paź 2004, 22:02

A ja byłem w 28 sekundzie, widać mnie w takiej niebieskiej koszulce :hahaha:

Musicie mieć szybkie oko żeby mnie zobaczyć tam :D
kranked

Postprzez Hex » N, 10 paź 2004, 22:20

ta a co kupowałes Cole :lol: widac cię troche dłuzej jak się MAJA wypowiada tam w tle koszulka z 7ką yhyhyh
Mewa Kwiaty Focus Grzyb
Hex

Postprzez wysek » N, 10 paź 2004, 23:40

wiadomo TElewizja peszy i DEx nie podszedł udzielic wywiadu :P Jarek niezła maniana :D:D z zeszytem gdziez pamietac to wszystko tak jak Maja :szczena: z rok tez beda MP bo nie wiem czy kiere kupic :rolleyes:
[power]IIIIIIIIII [you] cO tak wolno Ripa Ripa Andale :respect:
LEGANO RALLY .TEAM - drużynowy mistrz polski CMR 2oo5 :cfaniak:
wysek

Postprzez DeXteR » N, 10 paź 2004, 23:56

Będą, kup sobie kierkę :afro:
DeXteR

Postprzez Jarlaxe » Pn, 11 paź 2004, 00:04

#DeXteR# napisał(a):Będą, kup sobie kierkę :afro:

Tak wzasadzie to czemu następne MP mają być też tylko na kierach ? :mellow: Przecież wiadomo że większość gra na klawie. A jak nie większość to przynajmiej połowa. To chyba nie taki wielki problem załatwić jedną klawę od logitecha na wyporzyczenie jak będzie sponsorem ? B) - pewnie sie zaraz wszyscy rzucą na mnie bo powiedziałem coś nie "jak wszyscy myślą" na tym forum - ale takie ograniczenie to umyślne ograniczenie MOŻLIWOŚCI grającego codziennie na klawie. Rozumiem że jak zostały zapowiedziane stare MP to w regulaminie było wszystko zastrzeżone więc nawet nie było co gadać - ale skoro następne MP jeszcze niewiadomo kiedy to może by można było troche zmodyfikować te zasady ? To przecież MP w colinie a nie MP na kierownicach w colinie ;)

PS: I prosze sie nie rzucać - to moje zdanie - i pewnie spora część grająca w domu na klawach myśli podobnie ;)
Jarlaxe

Postprzez Piotor » Pn, 11 paź 2004, 00:07

Jarlaxe napisał(a):[(...) ale skoro następne MP jeszcze niewiadomo kiedy to może by można było troche zmodyfikować te zasady ? (...)

Już wiadomo kiedy :rolleyes: i odbędą się na kierownicach :) Tylko nie krzycz ;)
Piotor

Postprzez Jarlaxe » Pn, 11 paź 2004, 00:17

Piotor napisał(a):Już wiadomo kiedy :rolleyes: i odbędą się na kierownicach :) Tylko nie krzycz ;)

Nie zamierzam - moje pytanie jest chyba logiczne i i oczekuje logicznej i sensownej odpowiedzi. Dlaczego tylko na kierownicach?
Jarlaxe

Postprzez DeXteR » Pn, 11 paź 2004, 00:28

Bo klawiatura służy tylko do pisania :rolleyes:
DeXteR

Postprzez Piotor » Pn, 11 paź 2004, 00:31

Jarlaxe napisał(a):
Nie zamierzam - moje pytanie jest chyba logiczne i i oczekuje logicznej i sensownej odpowiedzi. Dlaczego tylko na kierownicach?

Widziałeś kiedyś samochód (niekoniecznie rajdowy) kierowany za pomocą klawiatury? :)
Piotor

Postprzez Jarlaxe » Pn, 11 paź 2004, 00:32

#DeXteR# napisał(a):Bo klawiatura służy tylko do pisania :rolleyes:

Oczekuje jakiejś sensownej odpowiedzi.
Jarlaxe

Postprzez Jarlaxe » Pn, 11 paź 2004, 00:33

Piotor napisał(a):Widziałeś kiedyś samochód (niekoniecznie rajdowy) kierowany za pomocą klawiatury? :)

Widziałeś żebym jeździł samochodem rajdowym ? ;) chyba nie - a w gry jakoś gram na klawiaturze i raczej dobrze mi idzie w colinie bez kółka - więc dlaczego tylko kiera ?

PS: Jakby coś: nie chce być nieuprzejmy - jestem tylko dociekliwy ;)
Jarlaxe

Postprzez DeXteR » Pn, 11 paź 2004, 00:34

Jarlaxe napisał(a):więc dlaczego tylko kiera ?

Piotor napisał(a):Widziałeś kiedyś samochód (niekoniecznie rajdowy) kierowany za pomocą klawiatury? :)

I chyba wszystko jasne :)
DeXteR

Postprzez Piotor » Pn, 11 paź 2004, 00:36

Jarlaxe napisał(a):

Widziałeś żebym jeździł samochodem rajdowym ? ;) chyba nie - a w gry jakoś gram na klawiaturze i raczej dobrze mi idzie w colinie bez kółka - więc dlaczego tylko kiera ?

Bo taka jest idea tej imprezy. Zorganizuj sobie MP w Colina na klawiaturze, ktoś inny zorganizuje na padzie, kolejny na myszy - wtedy wszyscy będą zadowoleni.
Piotor

Postprzez Jarlaxe » Pn, 11 paź 2004, 00:37

#DeXteR# napisał(a):I chyba wszystko jasne :)

Niebardzo.

Jak bym brał udział w PRAWDZIWYCH rajdach to raczej bym sie nie dopytywał czemu mam mieć kółko - ale to tylko gra - więc dalej czekam na odpowiedź.

PS: Zgaduje: Może dlatego żeby to ładniej wyglądało w relacji TV ? Albo sponsor wam kazał ? ;)

PS: Dopisze jeszcze tutaj odpowiedź do posta Piotra: idea imrezy to chyba wyłonić MISTRZA POLSKI W COLINA 4 - a tak to wyłania się mistrza Polski w colina 4 na kierownicy - zresztą nadal nierozumiem jaki jest problem dla organizatora żeby załatwić jedną klawiatrę i jeden pad - chyba że jest to sprawa podyktowana przez sponsora ;)
Jarlaxe

Postprzez DeXteR » Pn, 11 paź 2004, 00:41

Jarlaxe napisał(a):Jak bym brał udział w PRAWDZIWYCH rajdach to raczej bym sie nie dopytywał czemu mam mieć kółko - ale to tylko gra - więc dalej czekam na odpowiedź.

To jest symulator, a w symulatory nie gra się na klawiaturach :hahaha:
DeXteR

Postprzez Piotor » Pn, 11 paź 2004, 00:46

Jarlaxe napisał(a): (...)a tak to wyłania się mistrza Polski w colina 4 na kierownicy (...)

Wiec umówmy się, że Dexter jest Mistrzem Polski 2004 w CMR na kierownicy MOMO (z maksymalnym FF), monitorze Iiyama (koniecznie 17 cali), fotelu Alda postawionym na granatowej wykładzinie na wysokosci 116 metrów nad poziomem morza... a Ty jesteś Mistrzem Polski w CMR we wszystkich pozostałych konfiguracjach sprzętowo-lokalizacyjnych.
Piotor

Postprzez JoannaXP » Pn, 11 paź 2004, 00:51

#DeXteR# napisał(a):To jest symulator,

akurat nad tym czy to jest symulator to moznaby sie dluzej zastanowic :hahaha:
JoannaXP

Postprzez Jarlaxe » Pn, 11 paź 2004, 00:52

Piotor napisał(a):Wiec umówmy się, że Dexter jest Mistrzem Polski 2004 w CMR na kierownicy MOMO (z maksymalnym FF), monitorze Iiyama (koniecznie 17 cali), fotelu Alda postawionym na granatowej wykładzinie na wysokosci 116 metrów nad poziomem morza... a Ty jesteś Mistrzem Polski w CMR we wszystkich pozostałych konfiguracjach sprzętowo-lokalizacyjnych.

Dobrze wiesz że nie o to mi chodziło... :mellow: - chicałem uzyskać odpowiedź dlaczego ograniczacie graczy grających na klawiaturach bądź padach tylko do kierownicy. Sensownej odpowiedzi nie uzyskałem poza tą dexa: że w symulatory gra się na kierach a nie na klawach - i z tym się zgodzę - tylko czemu jeżeli colin 4 to dla was symulator, to prawie wszyscy na tym forum uważają go za arcade z domieszką symulacji (wystarczy poczytać wypowiedzi związane z RBR). Innej odpowiedzi chyba tak czy siak od was nie uzyskam oprócz takiej wymijającej więc nie będe dalej dopytywał... fajnie że przynajmiej będą nastepne MP. Mam tylko takie proste pytanie: w Colina 4 czy 5 ?
Jarlaxe

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Polski w Colin McRae Rally 04