Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

MP w CMR - Wasze wrażenia, opinie i sugestie.

Tu prosimy zadawać wszystkie pytania związane z Mistrzostwami Polski w grze Colin McRae Rally 04.

MP w CMR - Wasze wrażenia, opinie i sugestie.

Postprzez Piotor » Pt, 17 wrz 2004, 23:20

Pierwszy dzień za nami. Chciałbym poznać zdanie graczy o poziomie organizacji MP. Ci którzy byli i widzieli niech będą szczerzy...
Piotor

Postprzez AMG.Marcin » Pt, 17 wrz 2004, 23:26

Byłem widziałem i jest super tylko czemu ta muzyka jest tak głosno ;)
No i ten pan z mikrofonem chyba nie czuje sie zbyt pewnie ;)
No i regulacja foteli ;) boshe ale rozumiem bo wiem jaka sytuacja z nimi była. Generalnie moje wrażenia jest bardzo pozytywne Świetna impreza :)
AMG.Marcin

Postprzez zenont » So, 18 wrz 2004, 00:25

Ja tez bylem. Jest swietnie.
Jedyna dla mnie wada to stroboskopy - moj Jas jest zdecydowanie za maly na to ustrojstwo i pewnie nie bedzie mogl ze mna przyjechac na final, ale rozumiem, ze ta impreza jest dla starszych dzieci :D

Poza tym jak dojade do mety na tym trzesacym sie i wypadajacym z rak kolku to bedzie sukces. Ale z tym licze sie juz od dawna...
zenont

Postprzez Piotor » So, 18 wrz 2004, 00:34

zenont napisał(a):Ja tez bylem. Jest swietnie.
Jedyna dla mnie wada to stroboskopy - moj Jas jest zdecydowanie za maly na to ustrojstwo i pewnie nie bedzie mogl ze mna przyjechac na final, ale rozumiem, ze ta impreza jest dla starszych dzieci :D

Poza tym jak dojade do mety na tym trzesacym sie i wypadajacym z rak kolku to bedzie sukces. Ale z tym licze sie juz od dawna...

Siedzę sobie, a tu sędzia stanowiska daje mi kartkę w Twoim imieniem i nazwiskiem - i patrzę "dyskwalifikacja" - specjalnie ścinałeś? ;)
PS. zapanujemy nad stroboskopami - jednak moja sześcioletnia córa była nimi zachwycona ... "tato! ty świecisz" :hahaha:
Piotor

Postprzez zup-zero » So, 18 wrz 2004, 10:23

Ja mam jedną sugestie, żeby jak strace kontrole nad kierownicą i zetne jakies przedmioty trwałe to żebym nie dostał automatycznie dyskfalifikacji, ale żeby pozwolili mi przejechać wszsytkie odcinki do końca. Niech mnie nawet potem zdyskfalifikują, ale chciałbym troche na tym sprzęcie pojeździć tzn dalej niz do pierwszego zakretu. ^_^
zup-zero

Postprzez Killcio » So, 18 wrz 2004, 20:09

A ja życze powodzenia wszystkim, których w jakiś sposób znam na tych mistrzostwach.

PS. Jest ktoś w finale z Tychów???
f-rally.prv.pl
Killcio

Postprzez grzesiobiker » So, 18 wrz 2004, 20:25

a ja nie jeżdze bo nie mam kierownicy. :przebij mur:
grzesiobiker

Postprzez QHR » So, 18 wrz 2004, 23:03

impreza mi sie podoba, tyklo mala uwaga odnosnie muzyki - za glosno -podczas jazdy troche przeszkadza - i problem z ustawieniem fotela-dokrecone na maxa a przez to nie mozna ustawic sprzetu pod siebie
ogolnie jest ok do jutra pozdrawiam QHR
QHR

Postprzez zenont » N, 19 wrz 2004, 15:41

Wlasnie wrocilem

Impreza byla denna i fatalnie zorganizowana. :D
Jak mozna bylo...

A tak powaznie, to wszystko bylo pieknie oprocz moich czasow. Ten jeden dzwon bedzie mi sie snil po nocach, ech tak malo zabraklo.

Gratuluje uczestnikom, finalistom, zwyciezcom i organizatorom.
zenont

Postprzez Jarlaxe » N, 19 wrz 2004, 18:17

czekam na wyniki ;)
Jarlaxe

Postprzez Marcin. » N, 19 wrz 2004, 19:12

witam
Gratuluję uczestnikom osiągniętych wynikow treningi i setki godzin spędzonych przed grą nie poszły na marne :)
Mnie na zawodach nie było ale mam zamiar przyjechać w przyszłym roku....
więc czy ktoś może mi udzielić informacji czy następne mistrzostwa się odbęda?
(wiem że nikt nic niewie na ten temat) ale czy jest taka szansa.
I tym samym zapowiadam starty w lidze RGR (jeśli się odbędzie) i CMR 2005 (jeśli taka bedzie)

Pozdrawiam

[ Dodano: Nie Wrz 19, 2004 19:50 ]
Małe sporodtowanie "i tym samym zapowiadam starty w lidze RBR" a nie jak napisałem RGR sorry

[ Dodano: Nie Wrz 19, 2004 19:51 ]
cholera sprostowanie miało być a nie niewiadomo co.... :przebij mur:
"Musisz zareagować,zanim coś zacznie się dziać.Kiedy poczujesz,że coś idzie nie tak,to jest już za późno" Walter Rohl
Marcin.

Postprzez PRT.KUZI » N, 19 wrz 2004, 23:44

Witam,,,,,,tak ogolnie to NO COMENT...

ale imprezka spoko(tylko muza troche glosna hehehe).....
wazne ze PRT jakos pojechalo ( moja wina..:( )

tardycyjnie pozdrawiam....a ludzie byli super..pozdrowienia dla Jarka and reszty
PRT.KUZI

Postprzez Jarlaxe » Pn, 20 wrz 2004, 01:06

No gratuluje wszystkim - a takie pytanie: kiedy będą jakieś relacje TV ? Ponoć było TVP1 ? ;)
Jarlaxe

Postprzez Piotor » Pn, 20 wrz 2004, 01:15

Jarlaxe napisał(a):No gratuluje wszystkim - a takie pytanie: kiedy będą jakieś relacje TV ? Ponoć było TVP1 ? ;)

Relacje będą w Gameboxie (TVP1) i na TVN Turbo. Jak poznam godziny emisji to dam znać.
Piotor

Postprzez Hex » Pn, 20 wrz 2004, 16:29

Nie mam pojecia gdzie to napisac bo sa dwa podobne tematy ale dam tu ten raczej bardziej odpowiada nazwą ;)
A więc tak Impreza Lux-torpeda-odrzutowiec, (no nie to co w Jaskini ale za to w Jaskini był klimat i atmosferka) :) Co do MP najlepszy był pan z Mikrofonem Ktory napędzał całą impreze swoimi textami, co on tam gadał to nie wierze :hahaha: Mistrz swiata i ten jego akcent ;) DJ tez spoko fajną Muze puszczał "roolin roolin" :lol: swietny kawałek na SW6 :D Szkoda tylko ze co poniektorzy zawodnicy zawiedli chciałem zobaczyc i pogadac z kilkoma ale jakos sie nie udało :ph34r: Zagrali spadli poza finałową 10ke i pojechali do domu super typy odrazu widac po co przyjechali. Ale to zawodnicy Organizatorzy na szczęscie nie zawiedli i spisali się na medal, Sponsorzy tez ;) Daje: 10/10 .

PS. Słodzone :hahaha:
Mewa Kwiaty Focus Grzyb
Hex

Postprzez grzesiobiker » Pn, 20 wrz 2004, 17:13

Lublin by was zniszczył, gdyby to było z klawiatury :( Teraz trzeba się na kierownice przerzucić i za rok pogadamy :lol:
grzesiobiker

Postprzez AMG.Marcin » Pn, 20 wrz 2004, 17:25

grzesiobiker napisał(a):Lublin by was zniszczył, gdyby to było z klawiatury :( Teraz trzeba się na kierownice przerzucić i za rok pogadamy :lol:

Te tłumaczenia z klawiaturą są poprostu śmieszne :hahaha: :biala flaga:
AMG.Marcin

Postprzez grzesiobiker » Pn, 20 wrz 2004, 17:26

ha ha ha. Inaczej bys mówił jakbyś nigdy w życiu na kierownicy nie jeździł !!!
grzesiobiker

Postprzez kranked » Pn, 20 wrz 2004, 17:32

Żywym przykładem jest (PRT)MAJA który praktycznie w domu grał kilka razy na kierce, i to nie na MOMO. I jak wystukał ponad połowę stawki ;) Więc tłumaczenia z klawami są nie ma miejscu :)
kranked

Postprzez AMG.Marcin » Pn, 20 wrz 2004, 17:50

grzesiobiker napisał(a):ha ha ha. Inaczej bys mówił jakbyś nigdy w życiu na kierownicy nie jeździł !!!

No ale jeździłem bo i tak od dłuższego czasu miałem zamiar kupić, a prawda taka że PRT.Maja pokazał ;) że można, tak jak napisał =KrAnKeD= więc się nie tłumacz bo robisz z siebie dziecko :dont worry:
AMG.Marcin

Postprzez zenont » Pn, 20 wrz 2004, 17:55

Ta rozmowa nie ma specjalnego sensu (impreza super, zasady jasne., itd.), ale skad wiadomo, ze Maja by nie wygral?
Ja po tygodniu w miare intensywnego jezdzenia doszedlem do mniej wiecej 6 - 8 sekund straty na odcinku w stosunku do klawiatury. Malo to nie jest.
zenont

Postprzez Jarlaxe » Pn, 20 wrz 2004, 17:59

Nie ma co gdybać - było, mineło - wygrali ci którzy na to zasłużyli ;)
Na następne MP już raczej na bank pojade (chyba że mature będe miał w tym dniu to się zastanowie :hahaha: ) - aha - no i do następnych MP już raczej na bank będe miał kiere więc powalczymy ;)
Jarlaxe

Postprzez [VD] DärkoS » Pn, 20 wrz 2004, 18:15

po przyjeździe od razu nokaut

- nie ma grup !! gratulacje dla pomysłodawcy, wszystkim graczom sie to spodobało. ku%$^ nie dla mnie. nie pozostało więc nic innego jak olać rywalizacje, legnąć sie na fotelach kina i rozkoszować widokiem grających.

Teraz kilka spostrzeżeń.

- Banan powinien sie cieszyć z braku grup bo jemu to najbardziej zależało. Ale mu okulary zaparowały i chłopak puścił cugle. / musisz sie wiele nauczyć, co nie znaczy że źle sobie radzisz. Wręcz przeciwnie, opnować kisiel w majtach to jest sztuka.

- liczyłem mocno że człowiek na którego stawialem czyli Jakub Brzeziński ponownie pojedzie po całej stawce i znów wygra turniej Cmr. Niestety pokazał coś poniżej tego bo objechał go człowiek, który jak sam mówił gra na klawiaturze a na kierownicy zaczoł od kilku dni. Jednak wciąż w czołówce, Moje Szczere gratulacje.

- pokaz samochodów Mitsubishi przed kinem mnie totalnie powalił.

- sędziami w takim turnieju powinni być gracze a nie chłystki narzucający swą wole. Wiele razy obserwowałem jak na dole przy stanowiskach jedni gracze sami grzebali przy ustawieniach samochodów a inni musieli wszystko tłumaczyć tym ludziom jak małym dzieciom.

- fotele Alda Moto Sport. Warto było przyjechać aby samemu sie przekonać że nie warto za ten badziew wydać 700 zeta. Ale nie kierujcie sie moją opinią bo może mam dupe niekrztałtną.

- Mikrofon MAN ! chciałbym pobrać mu kropelke jego krwi, sklonowałbym go i miałbym takiego samego w domu.

- ludziki z (SPRT) te okulary wam chyba pomagają :) może i ja zaczne nosić
B) MARIUSZ 28 pomyśl o tym.

Pisze na wyrost ale szkoda ze nie bedzie tekiej imprezki w RBR. Colin jak sie ostatecznie przekonałem ma więszke wzięcie. Wracam do gry.
opuścił szeregi [VD]
[VD] DärkoS

Postprzez AMG.Marcin » Pn, 20 wrz 2004, 18:17

zenont napisał(a):Ta rozmowa nie ma specjalnego sensu (impreza super, zasady jasne., itd.), ale skad wiadomo, ze Maja by nie wygral?
Ja po tygodniu w miare intensywnego jezdzenia doszedlem do mniej wiecej 6 - 8 sekund straty na odcinku w stosunku do klawiatury. Malo to nie jest.

Mamy już Mistrza Polski więc gdybanie nie ma sensu. Wiecie jak to jest "Co by było gdyby na d**** rosły grzyby??? To byłby las nie d***" i tyle na temat ;)
AMG.Marcin

Postprzez Jarlaxe » Pn, 20 wrz 2004, 19:42

Wręcz przeciwnie, opnować kisiel w majtach to jest sztuka

rozwalił mnie ten tekst :hahaha: - ostro :P

liczyłem mocno że człowiek na którego stawialem czyli Jakub Brzeziński ponownie pojedzie po całej stawce i znów wygra turniej Cmr

A jaki ma nick ten gość ?

Niestety pokazał coś poniżej tego bo objechał go człowiek

to pokazuje że poziom był znacznie wyższy od poprzednich turniejów cmr 4 :)
..:: MOMO Force ... Dark Force ::..
Jarlaxe

Postprzez Banan » Pn, 20 wrz 2004, 19:44

[VD] DärkoS napisał(a):- Banan powinien sie cieszyć z braku grup bo jemu to najbardziej zależało. Ale mu okulary zaparowały i chłopak [shadow=red]puścił cugle[/shadow]. / musisz sie wiele nauczyć, co nie znaczy że źle sobie radzisz. Wręcz przeciwnie, opnować kisiel w majtach to jest sztuka.

Nie za bardzo rozumiem oco chodzi. Troche zaszalalem na poczatku - Pierwszy oes, pierwszy zakret - drzewo. I na Australii podobnie. No, ale juz sie pogodzilem.

Teraz o imprezce. Poczatek masakryczny - Ta muza, ciemnosc i dym :blink: Nastepnie rozpoczecie a takze skonczenie finalu, rowniez niezle. Pan prowadzacy poprostu super - hiper rewelacja ! Tak naprawde sciagnelismy Was tu po to, aby Wam sprzedac stare odkurzacze z allegro... No to mamy jeszcze stara pralke. Kazdy dostanie koszulke uzywana z wczoraj. Najslabszy gracz w Polsce DeXteR. Eh. Naprawde superowy gosc. O czyms pewnie zapomnialem, ale trudno. Napisze kiedy indziej.

"Wiecej takich imprez" !!!
Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Banan

Postprzez AMG.Marcin » Pn, 20 wrz 2004, 19:56

[VD] DärkoS napisał(a):- Banan powinien sie cieszyć z braku grup bo jemu to najbardziej zależało. Ale mu okulary zaparowały i chłopak puścił cugle. / musisz sie wiele nauczyć, co nie znaczy że źle sobie radzisz. Wręcz przeciwnie, opnować kisiel w majtach to jest sztuka.

Jeżeli nie wiesz co Banana rozproszyło to nie zabieraj głosu, ciekawe jakbyś sobie dał radę ze świadomością kary czasowej cwaniaczku. Poza tym Banan ma dopiero 13 lat a już ładnie śmiga, a że dopadł go pech, no cóż takie są rajdy. A że grupy zostały zlikwidowane to BRAWA dla Organizatora :) ale widzę że Ty nie potrafiłeś kiślu w majtach opanować skoro po dowiedzeniu się że nie ma grup zrezygnowałeś z rajdowej rywalizacji z najlepszymi w kraju którzy potrafili mniej lub bardziej opanować swoje nerwy. No cóż może faktycznie powinieneś sobie zrobić przerwę, ale podobno wracasz do gry ;) chyba Ci powrót nie wyszedł. Pozdrawiam Cię znawco ;)
AMG.Marcin

Postprzez (SPRT)Mariusz » Pn, 20 wrz 2004, 20:30

BRAWO Marcin - wyjąłeś mi to z ust :D

Czyżby kolejny PIOTR "KONTROLER" :lol:

A teraz o imprezce - naprawde była super - ciężko się jeździło , wytrzymali tylko Ci co mają mocne nerwy i oczywiście im gratuluje.

Chyle czoła przed

[glow=blue][shadow=red](GP Rally Team) Dexter
(Sport Plus Rally Team) Jarkiem Cebulą
(Polish Rally Team) Maja
[/shadow][/glow]
Jesteście najlepsi w Polsce i to jest najważniejsze :pijacy:

Szkoda tylko że niektórzy się bali i nie wystartowali :biala flaga: ale ogólnie impreza zarąbista - takich więcej :D
(SPRT)Mariusz

Postprzez [VD] DärkoS » Pn, 20 wrz 2004, 21:55

- przecierz widzialem i zadne tlumaczenia nia pomogą, btw chodzi mi oto ze na początku sam pisal cos o roznicy czasow w grupach przez co mozna bylo z niej nie wyjsc. Ja bylem przygotowany na zupelnie cos innego, przyjezdzam a ofiara STIG nawet sie nie dostał :( załamka. no i o likwidacji grup dowiedzialem sie na miejscu.

- moge sobie pozwolić na wybieranie pomiedzy graniem badz nie graniem :lol: i nawet głupie docinki jakoś nas nie wzruszały. :lol:

- Jakub bo QHR, na niego stawialem ... czy sie myle ?

- a w RBR narzie nie gram, napisalem "wracam do RBR" - chodzi mi o modele samochodów. Jezeli sie uda to moze nawiąze współprace z JOHNY z RALLY CORNER. Nie interesuje mnie durne malownaie samochodzików w idjotyczne barwy. Zmajstrować model 3D to jesy wyzwanie. Póki co nikt sie tego nie podejmował i trzeba bedzie to zmienić.

- Sugerowałbym też nie czepiac sie ludzi któym sie wydawało ze cos potrafią a odpadli przed finałową 10 i znikneli z kina, skoro np. SKODA kasuje dwa samochody podczas rajdu np. Finlandi to nie czeka na koniec rajdu tylko pakuje manatki na statek i odpływa.

- Wiem ze Banan ma 13 lat szacuneczek mam przed nim, gdyby nie dzwony i przygody z pewnością byłby numero uno. a to co napisałem o idjotycznych sedziach ma odbicie własnie tutaj.

Wogóle pierwszy raz mialem okazje podziwiac granie na ekranie kinowym. jak kiedys pisałem sami mielismy taki zamiar wcielic w zycie jednak w bialymstoku to droga impreza na jedną noc.
opuścił szeregi [VD]
[VD] DärkoS

Postprzez AMG.Marcin » Pn, 20 wrz 2004, 22:33

Sędziowie nie byli idiotyczni, a w sprawie kary Banana decydował sam Sędzia Główny i kara została przyznana czy słusznie czy nie, każdy ma swoje zdanie. A co do Ciebie to widzę że zasadniczo skupiasz się na krytykowaniu wielu rzeczy, zrób lepszą teksturę od mx.art'a i pogadamy. Komentowanie innych to widać Twoja pasja życiowa, no co zrobić tacy ludzie też są ;) . Twoje pierwsze posty napawały optymizmem, były konkretne i ciekawie się je czytało, a na dzień dziesiejszy są coraz mniej sensowne tak, jakby pisane bez ładu i składu. Zastanów się za nim coś znów napiszesz, bo Twoje tłumaczenia są na poziomie Oli z 2 b ;) i czasem możesz kogoś urazić.
AMG.Marcin

Następna strona

Powrót do Mistrzostwa Polski w Colin McRae Rally 04