Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

MP w CMR04 & II Turniej O Puchar GP Rally Team?

Tu prosimy zadawać wszystkie pytania związane z Mistrzostwami Polski w grze Colin McRae Rally 04.

Czy chcesz wziąć udział w II Turnieju GP?

Tak
20
67%
Nie
6
20%
Nie wiem
4
13%

Liczba głosów : 30

Postprzez Hex » Pt, 17 wrz 2004, 15:17

Uratowało cie tylko to ze skonczyłes gadac wposcie na temat ;)
Mewa Kwiaty Focus Grzyb
Hex

Postprzez [VD] DärkoS » Pt, 17 wrz 2004, 16:14

(GP)Hex napisał(a):Uratowało cie tylko to ze skonczyłes gadac wposcie na temat ;)

hehehe faktycznie gdyby nie to to sam bym to skasował :lol:
opuścił szeregi [VD]
[VD] DärkoS

Postprzez zup-zero » Pt, 17 wrz 2004, 16:54

Mimo, że mam dziką karte to postanowiłem sie dzis wybraćna eliminacje, żeby troche potrenować. Niestety ponieważ za każdy przejazd trzeba płacić 5zł (od pani sędziny dowiedziałem sie, że żadnego treningu darmowego dla graczy z finału niebedzie co mnie niestety troche zmartwiło) ograniczyłem sie tylko do jednego przejechania trasy. Trafiłem na FIN 2 i poszło mi całkiem, całkiem, chociaż gdybym nie wpadł na drzewo oraz gdybym nie wpadł do wody przy mostku to miałbym lepszy czas. :) Ogólnie rzecz biorąc atmosfera juz dzisiaj była dobra (chociaz trybuny były w płowie puste), jedyne co mnie zirytowało to lampa świetlna ustawiona tuż przy kolejce dla oczekujących na przejazd. Mam nadzieje, że w niedziele przejade wszystkie odcinki bez dyskwalifikacji, chociaz moze to byc dla mnie trudne, bo jazda na kierownicy to póki co dla mnie czarna magia ^_^
zup-zero

Postprzez Banan » Pt, 17 wrz 2004, 19:07

Jakies foty z dzisiejszych eleminacji beda ? Ja startuje o 3 w nocy w niedziele :) A poki co gram z Dexem na necie i dolozylem mu na SWE :hahaha:
Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Banan

Postprzez Fasi » Pt, 17 wrz 2004, 19:44

Wszystkim startującym życze powodzenia! Niech mistrzostwa bedą rozgrywane w duchu fair play i niech obędą się bez niepotrzebnych kłotni i zgrzytów! Życze Wam jak najmniej połamanych kółek co by organizator nie był stratny, doskonałych kibiców i rewelacyjnych czasów! Tymczasem pozdrawiam klikę AMG i życze Powodzenia! AMG.GO!
STANIK - Za szybki dla wściekłych!
Fasi

Postprzez [VD] DärkoS » Pt, 17 wrz 2004, 19:49

AMG.Fasimpf napisał(a):Wszystkim startującym życze powodzenia! Niech mistrzostwa bedą rozgrywane w duchu fair play i niech obędą się bez niepotrzebnych kłotni i zgrzytów! Życze Wam jak najmniej połamanych kółek co by organizator nie był stratny, doskonałych kibiców i rewelacyjnych czasów! Tymczasem pozdrawiam klikę AMG i życze Powodzenia! AMG.GO!

i ja sie dołączam do tych zyczeń / tyle że ja życze połamania kierownic :)
opuścił szeregi [VD]
[VD] DärkoS

Postprzez Fasi » Pt, 17 wrz 2004, 19:51

No i jeszcze jedno: niezapomnianych bankietów Wam życze! :lol:

[ Dodano: Pią Wrz 17, 2004 21:17 ]
(GP)Piotor napisał(a):
=KrAnKeD= napisał(a):To jeszcze ja mam pytanie, ktore jest napewno bardzo ważne i poważne :D Czy będzie można ściagnac buty siadając za kółko?? :hahaha:

Czekałem kiedy to pytanie padnie - oczywiście tak, specjalnie w tym celu została tam wzmocniona wentylacja :)

I niech nikt nie zostanie zdyskwalifikowany jeszcze przed startem przez spec-komisję do spraw higieny kończyn dolnych :lol:
STANIK - Za szybki dla wściekłych!
Fasi

Poprzednia strona

Powrót do Mistrzostwa Polski w Colin McRae Rally 04