Zmień rozmiar tekstu  

Kary i ich rozpatrywanie

Wszystko na temat Richard Burns Rally

Kary i ich rozpatrywanie

Postprzez Ziazit » N, 7 lut 2016, 21:01

Dostałem kare nie zahaczyłem nic nie było falstartu :unsure:
https://drive.google.com/file/d/0B2xFsdbc4kSneXFwRTNLbHE3b2M/view?usp=sharing
jechałem czysto na dowód wysyłam .rpl oczywiście w rpl nic nie ma ładny i czysty przejazd ;)
co na to zarządzając turniejem? Pewnie uznaje i anuluje kare bo RPL był dowodem (tak czy nie) Proszę mnie poprawić jeżeli to się odbywa inaczej , przyjmę każdą krytykę jeżeli nie mam ?! :przebij mur:

Ok no to dalej może o czymś nie powiedziałem żeby ukryć swoją winę :>
Jasne że tak :cfaniak:
naprawdę było tak:
os2 jazda na 110% skutek takiej jazdy Każdy wie...
https://drive.google.com/file/d/0B2xFsdbc4kSnYjlld0NrWlNUc1k/view?usp=sharing
i kara
https://drive.google.com/file/d/0B2xFsdbc4kSnemsxZW5fX3JBYm8/view?usp=sharing

Pytanie do wszystkich: Jak wygląda kara naliczana przez plugin za naprawę w serwisie w nieregulaminowym czasie :??: . Skąd wiadomo że ta kara to za cięcie, falstart czy przekroczony czas naprawy :??: ? A leżeli nie wiadomo to... ?! Dziura Przez którą można obejść system B) :biala flaga:

Mam na dzieje że całe rozgrywki WRSMP zostały rozegrane bez takich wyłudzeń.
Ostatnio edytowano N, 7 lut 2016, 22:33 przez Ziazit, łącznie edytowano 1 raz
Mówi się "pomarańcz", czy "pomarańcza"?
Perużyński Dawid
Ziazit

Re: Kary i ich rozpatrywanie

Postprzez KORraN » N, 7 lut 2016, 22:21

No ale przecież masz na screenie na czerwono czas naprawy i jeżeli wszystko naprawiłeś to przekroczyłeś czas 20 minut.

EDIT: Ok, chyba załapałem o co Ci chodzi...
KORraN

Postprzez ZARYCHTA Daniel » N, 7 lut 2016, 22:37

Jestem ciekawy odpowiedzi osób lepiej znających się na pluginie. Jak dla mnie to dziura w systemie :nie powiem:
ZARYCHTA Daniel

Postprzez Marcin Marciniec » N, 7 lut 2016, 23:35

Ziazit, haha genialne nie wpadłem na to :shock: Ale z tego co pamiętam to kary za przekroczony czas naprawy są dziwne tzn. nie pełne bo za cięcia to 10 sek czy 15 a kary za przekroczony czas idą w minuty z hakiem i chyba po tym można poznać. Choć głowy sobie nie dam uciąć.
Marcin Marciniec

Postprzez ZARYCHTA Daniel » Pn, 8 lut 2016, 01:31

Marcin Marciniec, No to znajdź logikę w karach które rzuca taki Gege Sprint. Jasne... najczęściej są to kary w zakresie 10-25 sekund, ale są i odstępstwa.

Moim zdaniem Dawid wpadł na coś o czym przez tyle lat, albo nikt nie myślał, albo się nie mówiło głośno. Dziura straszna i ja, np. będąc organizatorem nie mam pomysłu jak rozstrzygać takie spory, aby mieć 100% pewności, czy dany zawodnik ma karę za przekroczenie czasu w serwisie, czy za cięcie.
ZARYCHTA Daniel

Postprzez FRAJDA Daniel » Pn, 8 lut 2016, 09:09

Da się to sprawdzić pacenote pluginem. Jeżeli zawodnik po otrzymaniu kary ma naprawione auto to oczywiste będzie za co jest kata. Trzeba tylko sprawdzać dwa repy przed i po karze. Tak mi się przynajmniej wydaje :)
Obrazek
FRAJDA Daniel

Postprzez Ziazit » Pn, 8 lut 2016, 09:51

FRAJDA Daniel napisał(a):Da się to sprawdzić pacenote pluginem. Jeżeli zawodnik po otrzymaniu kary ma naprawione auto to oczywiste będzie za co jest kata. Trzeba tylko sprawdzać dwa repy przed i po karze. Tak mi się przynajmniej wydaje :)

W moim przykładzie w jaki sposób jesteś mi w stanie udowodnić, że ta kara to przekroczony czas, a nie błąd pluginu który mi naliczał kare podczas jazdy z d.... w...e. Jeżeli nawet bym Tobie dostarczył kilka RPL.
Poproszę o konkrety, wyliczenia ?
Nie wiem może są jakieś sposoby (rozłożenie kar nakładanych przez plugin na czynniki pierwsze) co i jaka kara za co ?
Może to jest proste i nie potrzebnie robię z tego jakąś aferę, ale od czego jest forum i rozwiązywanie problemów takich jak mój :)
Perużyński Dawid
Ziazit

Postprzez WALEWSKI Bartosz » Pn, 8 lut 2016, 22:28

Problem wygląda dość realnie. Nigdy sam bym chyba nie wpadł na coś takiego. Pytanie tylko jak często coś takiego może miejsce? :niepewnosc: Kary za ciecia to zazwyczaj kary rzędu 10,15, 20 sekund. Kary za naprawę są już znacznie większe. Czy można się tym sugerować? Jak wiadomo czasem trafiają się wyjątki, gdzie kara za cięcie wynosi np.2 minuty. :blee:
A jak na to patrzą organizatorzy różnych cykli np.VSO, Pucharu Asów, Pompy itd.? Czy mieliście już podobne protesty gdzie trudno było rozstrzygnąć czy mamy do czynienia z karą za cięcie czy za serwis?
Obrazek
WALEWSKI Bartosz

Postprzez RUBAJCZYK Michal » Wt, 9 lut 2016, 01:00

Kurna, powiem Wam chłopaki, że za pierona nie chciałoby mi się tak kombinować, a co dopiero wpaść na coś takiego :)
Wheel Stand Pro VRT https://www.facebook.com/RSTeamvirtualrally?fref=ts Wheel Stand Pro VRT!
RUBAJCZYK Michal

Postprzez Ziazit » Wt, 9 lut 2016, 13:54

Chciał bym żeby się też wypowiedziały osoby odpowiadające za prawidłowy przebieg rozgrywek WRSMP, może tu nie ma problemu i się śmiejecie pocichutku miedzy sobą :rotlf: , albo jest problem nie do rązwiązania :biala flaga: W takim przypadku proponuje zmiany w Regulaminie i dopisanie nowego PKT 7.6

7 Protesty:
7.1 Zawodnikom ukaranym przysługuje prawo odwołania się od decyzji organizatorów w odpowiednio do tego wyznaczonym temacie w Biurze Rajdu na forum.
7.2 W imieniu Zawodnika protest może być złożony również przez Menedżera Teamu, do którego należy Zawodnik.
7.3 Prawidłowo złożony protest powinien się składać z: i. wpisu w wyznaczonym temacie na forum ii. wskazania oprotestowanej kary (Zawodnik, nazwa/numer odcinka) iii. wysłanej na serwer RBR Czech powtórki dokumentującej przejazd odcinka, którego dotyczy protest iv. opcjonalnie: dodatkowego opisu sytuacji, w której naliczona została kara
7.4 Protest może zostać uznany jedynie w przypadku, gdy weryfikacja powtórki wykaże w 100% poprawny przejazd odcinka przez Zawodnika.
7.5 ZSS nie modyfikuje następujących kar nałożonych przez plugin w związku z:
i. falstartem
ii. „czerwonym ekranem”
Protesty dotyczące tego rodzaju kar są odrzucane bez rozpatrzenia.

7.6 W związku z brakiem możliwości poprawnej weryfikacji powtórki z odcinka po strefie serwisowej kary nie będą rozpatrywane i pozostaną bez zmian!!!
Perużyński Dawid
Ziazit

Postprzez BUCZEK Lukas » Cz, 18 lut 2016, 12:12

Czolem Panowie,

wkrotce ukaże sie regulamin WRSMP 2016, ktory obejmuje i reguluje rowniez i ta kwestie.

Przede wszystkim dzieki serdeczne do wszystkich, ktorzy wlaczyli sie na spokojnie i rzeczowo do dyskusji.
Sam problem jest nam znany nie od dzisiaj... ale jego skutki w dzisiejszych czasach niestety moga miec znaczace znaczenie na wyniki danego rajdu niz w przeciwienstwie do przeszlosci.

Krotko mowiac, kiedys nowe odcinki byly mniej obciazone blednym nakladaniem kar, bo zanim mial miejsce oficjalny "Release" bylo dokladnie sprawdzane przez samych tworcow oesow jak i osoby odpowiedzialne na pluginie.

Nie chce szerzyc pesymizmu, ale obecne nowe odcinki sa bardzo czesto obciazone roznymi, kilkakrotnymi bledami za ktore odpowiadaja tworcy tras. To znowu swiadczy o jakosci wykonanej pracy. W tym miejscu nie mam zamiaru obciazac zadnego tworcy trasy, tylko wypowiadam ogolne zdanie na temat zaistnialego problemu.

Konsekwencja tego stanu rzeczy bedzie regulacja w naszym regulaminie :spoko:
BUCZEK Lukas
E-R Team, ZSS

Postprzez Ziazit » Cz, 18 lut 2016, 16:02

A już myślałem że sprawa została olana :biala flaga:
Ciesze się :) że ktoś się zajmie tą kwestią :spoko:
Perużyński Dawid
Ziazit

Powrót do Richard Burns Rally