Zmień rozmiar tekstu  

Nowicjusz ze stażem

Wszystko na temat Richard Burns Rally

Nowicjusz ze stażem

Postprzez ZYCH Grzesiek » Śr, 19 lis 2014, 20:19

Siema,

Po prawie 3letniej przerwie, postanowiłem, że spróbuję swoich sił i rywalizacji w Polskiej lidze. Niestety MOD przysparza mi nielada problemów, bo pojawiło sie mnóstwo nowych tras, z racji, że nie jestem na bieząco, kilka z nich , po zainstalowaniu, wyrzuca mi RBRa do pulpitu.
Moje pytanie to czy macie jakąś standardową instalkę do wszystkich map, mopże jakiś program, kótry ułatwia proces - czy po prostu, metodą prób i błędów trzeba jakoś dotrzeć do celu ?

Pozdrawiam i sorry za offtop, jak taki stworzyłem ale mam niesamowitą ochotę spowrotem spróbować swoich sił i ścigać się z całą szlachtą - tych których znam i tych, z którymi jeszce przyjemności nie miałem.

Będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam serdecznie,
Grzesiek Zych.
..a kto umarł..ten nie jedzie...
ZYCH Grzesiek

Re: Nowicjusz ze stażem

Postprzez RUDZINSKI Pawel » Śr, 19 lis 2014, 22:09

witaj Grzechu po dlugim czasie.
obawiam sie, ze bedziesz musial sie uzbroic w cierpliwosc i sciagac oraz instalowac trasy pojedynczo. pamietaj tylko, zeby instalowac trasy w kolejnosci ich wporowadzenia na plugin (datami od najstarszych), wtedy bedziesz mial pewnosc, ze trasy, ktore maja juz nowsze odpowiedniki beda dzialaly poprawnie.
Obrazek
RUDZINSKI Pawel
Moderator, ZSS

Re: Nowicjusz ze stażem

Postprzez ZYCH Grzesiek » So, 6 gru 2014, 21:22

No hej Paweł !

Zainstalowałem wszystko tak jak poleciłeś i o dziwo działa :D Bałem się też jednego, bo przeinstalowałem system z XP na 7 i myślałem, że bedzie kombinejszyn, ale spoko wszystko gitara. Teraz tylko jeszcze jakby jako taka forma dopisała ... Jest porażka póki co !

Pozdrowionka i do zobaczenia na OESach !!
..a kto umarł..ten nie jedzie...
ZYCH Grzesiek

Powrót do Richard Burns Rally