Zmień rozmiar tekstu  

No Marshall Mod

Wszystko na temat Richard Burns Rally

No Marshall Mod

Postprzez CHOMA Krzysztof » Pt, 9 lis 2012, 13:29

RZEMIENIEWSKI Bartosz napisał(a):Ostatnio na forum wspominaliśmy o bugach Ryśka i braku awarii w tej grze,no to może ja pokażę co spotkało mnie na Dolnośląskim :)
https://vimeo.com/53080771
Komentarz zostawiam Wam :D

No Marshall mod i spokój masz.

Link do pobrania:
http://www.slorbr.com/en/downloads/upda ... es-plugins
Ostatnio edytowano So, 10 lis 2012, 12:50 przez CHOMA Krzysztof, łącznie edytowano 1 raz
CHOMA Krzysztof

Re: Rajd Dolnośląski 2012 - OGÓLNA DYSKUSJA

Postprzez BUCZEK Lukas » Pt, 9 lis 2012, 13:50

Dla mnie rodzi sie pytanie czy "no Marshall mod" jest oficjalnie dopuszczony do WRSMP?

Bo jest to teoretycznie rzecz biorac "czitowanie"
BUCZEK Lukas
E-R Team, ZSS

Postprzez Lukasz Bednarz » Pt, 9 lis 2012, 14:24

Nie jest zabroniony - bo nie ma możliwości weryfikacji czy ktoś na nim jeździ czy nie.
Dla mnie osobiście jego używanie jest potężnym pójściem na łatwiznę ale to moje zdanie.
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez RZEMIENIEWSKI Bartosz » Pt, 9 lis 2012, 15:33

Pierwsze słyszę o takim modzie, ale jeśli usuwa on wszelkich dziennikarzy no to trochę ostre przegięcie w dodatku jak Łukasz mówi że nie da sie tego zweryfikować... Jeśli Ci lepsi śmigają na takich modach no to nigdy nie będzie czystej rywalizacji, ale nikogo nie oceniam bo nie wiem :)
Obrazek
http://tiny.pl/q17w7 Mój kanał YT
RZEMIENIEWSKI Bartosz

Postprzez DOMANUS Mariusz » Pt, 9 lis 2012, 15:36

CHOMA Krzysztof napisał(a):
RZEMIENIEWSKI Bartosz napisał(a):Ostatnio na forum wspominaliśmy o bugach Ryśka i braku awarii w tej grze,no to może ja pokażę co spotkało mnie na Dolnośląskim :)
https://vimeo.com/53080771
Komentarz zostawiam Wam :D

No Marshall mod i spokój masz.

Heh,mnie to samo spotkało.Dokładnie w tym samym miejscu i w takiej samej sytuacji :P
DOMANUS Mariusz

Postprzez CHOMA Krzysztof » Pt, 9 lis 2012, 21:28

RZEMIENIEWSKI Bartosz napisał(a):Pierwsze słyszę o takim modzie, ale jeśli usuwa on wszelkich dziennikarzy no to trochę ostre przegięcie w dodatku jak Łukasz mówi że nie da sie tego zweryfikować... Jeśli Ci lepsi śmigają na takich modach no to nigdy nie będzie czystej rywalizacji, ale nikogo nie oceniam bo nie wiem :)

Usuwa tlyko tych "ruchliwych" z kamerami przy samej drodze.
I jest to odwzorowanie realizmu. Pomijając już , że kibice są odrobinę źle w Rbr ustawieni.
Każdy może go ściagnąć z resztą , więc nie wiem ocb.
Już nie bądźcie tacy "hardkorzy" .
Jak chcecie utrudnień na silę to dawaj do realnych rajdów B)
CHOMA Krzysztof

Postprzez Paweł Kaluscha » Pt, 9 lis 2012, 22:21

Lukasz Bednarz napisał(a):Nie jest zabroniony - bo nie ma możliwości weryfikacji czy ktoś na nim jeździ czy nie.
Dla mnie osobiście jego używanie jest potężnym pójściem na łatwiznę ale to moje zdanie.

Sprawa jest krotka.
Jesli nie masz moda nie jestes profesjonalnie przygotowany do jakiegokolwiek wyniku. Jesli jezdzisz dla fanu to co innego.
Egzystuję dzięki RBR. Cieszyć się czy płakać?(...)
Paweł Kaluscha

Postprzez SECZEK Andrzej » Pt, 9 lis 2012, 22:31

Śmierdzi tu niezlym czitowaniem. NIe róbcie z ryska arcadówki. Moze właczycie jeszcze MOD NO TREES, jezeli takowy jest :huh: .

Krzysiu polecam zmienic gre na DIRTA :D.

Pozdro koniec OT.
Obrazek
SECZEK Andrzej

Postprzez Jan Wygachiewicz » Pt, 9 lis 2012, 22:39

Wiem że pekac ma poczucie humoru i nie wiem czy pisał to poważnie czy nie poważnie to nie zgadzam się z tym że nie mam moda to nie jestem przygotowany, Andrzej ma rację nie róbmy z tego arcadówki, to porządna gra!, mi nie potrzebny ten mod :)
Jan Wygachiewicz

Postprzez Michael KOWALCZYK sr » Pt, 9 lis 2012, 23:05

"No Marshall mod i spokój masz."

Ta informacja zwaliła mnie z nóg.

"Sprawa jest krotka: jesli nie masz moda nie jestes profesjonalnie przygotowany do jakiegokolwiek wyniku. Jesli jezdzisz dla fanu to co innego."

A ten komentarz mnie po prostu dobił.

Panowie, jesli Wasze dotychczasowe wyniki bazują na stosowaniu tego moda, to... no comments.

Jesli "nie biorę", to jestem nieprzygotowany profesjonalnie? O jakim profesjonalizmie jest tu mowa?

Andrzej ma absolutna rację:
"Śmierdzi tu niezlym czitowaniem. NIe róbcie z ryska arcadówki. Moze właczycie jeszcze MOD NO TREES, jezeli takowy jest."

Brakuje tylko moda redukującego uszkodzenia samochodu...

Czy to wszystko ma jeszcze jakikolwiek sens?

A Ciebie, Krzysztof, chciałbym kiedyś zobaczyć choćby na KJS...
Obrazek
Michael KOWALCZYK sr

Postprzez PYSZNY Marcin » Pt, 9 lis 2012, 23:25

Michał jeżdżę z tym modem odkąd dowiedziałem się o jego istnieniu z prostego powodu. Gra nie jest idealna a wręcz przeciwnie, jakby na szybko na kolanie sklecona. Nie raz i nie dwa zdarzyło mi się że wjechałem w marshala, który stał na środku drogi i taka sytuacja podczas gdy biję się o sekundy jest niedopuszczalna, tyle w temacie.
PYSZNY Marcin

Re: No Marshall Mod

Postprzez SNAJ Per » Pt, 9 lis 2012, 23:32

Wypączkowałem wątek, bo widzę, że temat się nie skończy za szybko. :P

Moje 3 grosze w temacie - ja używam. Biegusie z kamerami stoją i zachowują się w Rychu w sposób niespotykany w rzeczywistości. Nie wnoszą żadnego realizmu do gry, jedynie kolejny element losowości, który można jedynie na upartego uznać za kolejne "to je rally". Co kto lubi. ;)
if in doubt, flat out!
SNAJ Per
E-R Team, ZSS

Postprzez Michael KOWALCZYK sr » Pt, 9 lis 2012, 23:33

Chyba nie do końca mnie zrozumiałes.
Nie chodzi o to, że jeździsz, tylko o to, że tym samym konkurencja nie jest wyrównana, bo nie wszyscy - w tym ja - byli nawet świadomi, że taki mod istnieje.
Z tym sie chyba zgodzisz.
Wiec wniosek nasuwa sie nastepujący: w regulaminie WRSMP powinny byc wymienione (wraz z linkami) wszystkie tego typu "usprawnienia", które w miare mozliwosci czyniłyby rywalizacje bardziej fair. Tyle w temacie :)
Obrazek
Michael KOWALCZYK sr

Re:

Postprzez KARCZ Sebastian » Pt, 9 lis 2012, 23:40

I tu masz racje kolego
KARCZ Sebastian

Postprzez Jan Wygachiewicz » Pt, 9 lis 2012, 23:44

Zgadzam się z obydwoma kolegami !
Jan Wygachiewicz

Postprzez SECZEK Andrzej » Pt, 9 lis 2012, 23:44

Snajper, wszystko by było OK, jakby kazdy o tym wiedział i kazdy uzywał.
Z góry kazdy wie ze to ulatwienie gry, ktory w jakis tam sposób oszukuje nas zawodnikow.
Jezeli taki mod ma byc, to napiszcie w regulaminie lub itinerze, ze prosze kazdy korzystac z tego moda w celu eliminacji BUGÓW gry (kamerzyści) , wtedy kazdy uzywa i jest gitarka.
WIemy dobrze ze sa BUGI i ten mod to eliminuje w jakis sposob, wiec powien byc jako łatka obowiazkowa dla ryska.

Pozdro.
Obrazek
SECZEK Andrzej

Postprzez PYSZNY Marcin » Pt, 9 lis 2012, 23:51

Nikt was za rączke prowadzić nie będzie. Jak w końcu natrafiłem na tego moda nie miałem jakoś pretensji do innych, że mnie oszukali, że to czitowanie, dlaczego nikt mi o tym modzie nie powiedział.
PYSZNY Marcin

Postprzez Michael KOWALCZYK sr » Pt, 9 lis 2012, 23:57

I nadal masz poczucie satysfakcji z uzyskiwanych wyników mając świadomość, że - być może - nie były one uzyskane w warunkach równej konkurencji?
Obrazek
Michael KOWALCZYK sr

Postprzez Jan Wygachiewicz » Pt, 9 lis 2012, 23:57

Nie nie chodzi o to że miałeś pretensji, nam chodzi o równą konkurencję, no bo jeżeli ty jedziesz z takim modem a my o nim nawet nie wiedzieliśmy (przynajmniej ja) to walka jest nie WYRÓWNANA. No bo np ja zaliczę dzwona z powodu wciągnięcia przez jakiś kamień a ty pojedziesz sobie dalej, no to sorry gdzie jest tu WYRÓWNANA WALKA!?
Jan Wygachiewicz

Postprzez SECZEK Andrzej » Pt, 9 lis 2012, 23:58

To jak juz o ułatiwneiach gry mowimy, to kot nam jeszcze cos zdradzi ciekawego o czym wiekszosc nie wie. Jakies mody stosujecie jeszcze ? :lol:
Obrazek
SECZEK Andrzej

Postprzez SNAJ Per » Pt, 9 lis 2012, 23:59

SECZEK Andrzej, może to dobry pomysł na sezon 2013, choć trochę słabo wyglądają w regulaminie kwestie, których kompletnie nie da się zweryfikować w czasie rajdów.

Michael KOWALCZYK sr, tak samo nierówną konkurencją można nazwać różne widoki stosowane przez ludków w czasie jazdy. Widoczność ze środka auta jest kompletnie inna, niż ze zderzaka, czy dachu.
if in doubt, flat out!
SNAJ Per
E-R Team, ZSS

Postprzez Michael KOWALCZYK sr » So, 10 lis 2012, 00:07

Nie do końca jest to to samo.
Bo komuś pasuje widok ze zderzaka, a inny woli widok realistyczny - zza kierownicy.
Więc to jest kwestia preferencji.
W końcu mozna sobie wyobrazic, że w realu ktos jedzie obserwując droge na monitorze z kamery na zderzaku.
Oczywiście - lepiej byłoby, aby widok był z fotela kierowcy.
Ale to jest inna kwestia.
Tu chodzi o ułatwienia na trasie odcinków, których nie wszyscy byli nawet świadomi. To nie jest to samo.

-- 09 lis 2012 23:10 --

Ten mod zmienia po prostu trase odcinka.
Obrazek
Michael KOWALCZYK sr

Postprzez PYSZNY Marcin » So, 10 lis 2012, 00:37

http://www.e-rajdy.pl/index.php/cocpit-view.html
Proszę Andrzeju, oto kolejny czit, dzięki któremu urywam rywalom cenne sekundy. A skoro jesteśmy w temacie "realizmu" rysia. Wszysjcy co jeżdżo i biegi zmieniajo bez sprzęgła popełniajo ciężkie oszustwo przeciwko naszej braci rajdówców wirtualnych!
PYSZNY Marcin

Postprzez JAKUBCZYK Dariusz » So, 10 lis 2012, 00:37

Może jest kilka miejsc dzięki którym można trochę bardziej przyciąć zakręt i pojechać minimalnie szybciej, ale jest ich raczej bardzo mało. Mi safeciarze nie przeszkadzają. Nie wiem, może za mało tnę zakręty. Jeżeli wpadałem w kibiców to tylko po moim błędzie, kiedy poleciałem w pole. Mod mógłby być polecany przez e-rajdy, tak jak to jest np. z modem poprawiającym zbitą szybę i nie byłoby problemu.
Obrazek
JAKUBCZYK Dariusz

Postprzez BUCZEK Lukas » So, 10 lis 2012, 00:59

Panowie ... "zluzujecie szorty" :wacko:

Doskonale rozumiem Michala, bo sam rowniez jezdze bez "Marshalla" iii przyznam sie szczerze, ze o fakcie jego istnienia dowiedzialem sie niedawno. Co nie wnosi dla mnie niczego dodatkowego / nowego bo moda nie zamierzam wgrywac , bo chce miec w miare mozliwie najwieksza frajde z jazdy. Czy jest to czit czy tez nie?

...mozna by dlugo polemizowac na ten temat. Przyjmijmy,ze jest to cos á la naprawa buga ...

W takiej sytuacji byloby milo, a zeby takowy mod rowniez wystapil jako wzmianka np. na stronie E-R tak, jak np. sa FSP mody itp w celu usprawnienia gry i wtedy na prawde nie bylo by problemu oraz dyskusji.
BUCZEK Lukas
E-R Team, ZSS

Postprzez CHOMA Krzysztof » So, 10 lis 2012, 11:15

Po prostu mnie niektórzy irytują.
Nie macie żadnych podstaw powiedzieć ani jednego złego słowa , bo używałem tego moda.
Ale ani jednego! Nie wiem w czym on w ogóle może pomóc. W łatwiejszej jeździe środkiem drogi? Bo nie wyskakuje mi marshall z kamerą? ehh..

Po 1.

PYSZNY Marcin napisał(a):Michał jeżdżę z tym modem odkąd dowiedziałem się o jego istnieniu z prostego powodu. Gra nie jest idealna a wręcz przeciwnie, jakby na szybko na kolanie sklecona. Nie raz i nie dwa zdarzyło mi się że wjechałem w marshala, który stał na środku drogi i taka sytuacja podczas gdy biję się o sekundy jest niedopuszczalna, tyle w temacie.

Po 2.

Michael KOWALCZYK sr napisał(a):Chyba nie do końca mnie zrozumiałes.
Nie chodzi o to, że jeździsz, tylko o to, że tym samym konkurencja nie jest wyrównana, bo nie wszyscy - w tym ja - byli nawet świadomi, że taki mod istnieje.
Z tym sie chyba zgodzisz.
Wiec wniosek nasuwa sie nastepujący: w regulaminie WRSMP powinny byc wymienione (wraz z linkami) wszystkie tego typu "usprawnienia", które w miare mozliwosci czyniłyby rywalizacje bardziej fair. Tyle w temacie :)

Po 3.

PYSZNY Marcin napisał(a):Nikt was za rączke prowadzić nie będzie. Jak w końcu natrafiłem na tego moda nie miałem jakoś pretensji do innych, że mnie oszukali, że to czitowanie, dlaczego nikt mi o tym modzie nie powiedział.

Podpisuję się wszystkimi członkami ciała pod tymi 3 punktami.
Dziękuję , dobranoc.
Już nie będę czitował i oszukiwał , urywając cenne sekundy jadąc środkiem drogi ... przecież wycofałem się z WRSMP.

@ Andrzej
Opinie żebym przeszedł na Dirta zachowaj dla siebie. Dla mnie to była świetna zabawa , czas spędzony z rbr.
Są ważniejsze rzeczy. W ogóle ja Cię czasem nie rozumiem. Traktujesz gre jak jakiegoś bożka albo co najmniej najważniejszą rzecz w życiu.

@ Michał
Zapraszam na podkarpacie , to zobaczysz.

p.S
Informację o tym modzie znalazłem na tym forum i tu też był link zdaje się.
Pozdrawiam
CHOMA Krzysztof

Postprzez Weychert Wojciech » So, 10 lis 2012, 11:19

PYSZNY Marcin napisał(a):http://www.e-rajdy.pl/index.php/cocpit-view.html
Proszę Andrzeju, oto kolejny czit, dzięki któremu urywam rywalom cenne sekundy. A skoro jesteśmy w temacie "realizmu" rysia. Wszysjcy co jeżdżo i biegi zmieniajo bez sprzęgła popełniajo ciężkie oszustwo przeciwko naszej braci rajdówców wirtualnych!

Tak Marcin,tylko jest mała różnica.Ten mod jest znany,można się z nim zapoznać na E-Rajdy,a ten MArshal?Sam jestem w szoku,że on jest.Od 2006roku go nie używałem i nie wiedziałem o jego istnieniu.No i trzeba powiedzieć sobie jasno,ten mod potrafi usprawnić jazdę,zmniejsza możliwość otrzymania dodatkowej kary za potrącenie kamerzysty.Tak jest koniec i kropka.Czy ktoś go używał czy nie,nie chcę osądzać.Ja powiem szczerze,zaraz go zainstaluje ;)
Szkoda,że nie wiedziałem o nim wcześniej i szkoda,że nie ma o nim wzmianki na E-Rajdy :( Jako mod legalny,dopuszczony do WRSMP.
Weychert Wojciech

Postprzez PYSZNY Marcin » So, 10 lis 2012, 12:11

Nie wiedziałeś o jego istnieniu, no i? Nie miej pretensji, że nikt Cię nie uświadomił, że taki mod jest. Proszę Wojtku wymień jakiegoś moda, który jest nielegalny i niedopuszczony do WRSMP. Nie ma takiego, bo nie ma możliwości zweryfikowania tego.
PYSZNY Marcin

Postprzez SECZEK Andrzej » So, 10 lis 2012, 12:14

CHOMA Krzysztof napisał(a):Po prostu mnie niektórzy irytują.
Nie macie żadnych podstaw powiedzieć ani jednego złego słowa , bo używałem tego moda.
Ale ani jednego! Nie wiem w czym on w ogóle może pomóc. W łatwiejszej jeździe środkiem drogi? Bo nie wyskakuje mi marshall z kamerą? ehh..

@ Andrzej
Opinie żebym przeszedł na Dirta zachowaj dla siebie. Dla mnie to była świetna zabawa , czas spędzony z rbr.
Są ważniejsze rzeczy. W ogóle ja Cię czasem nie rozumiem. Traktujesz gre jak jakiegoś bożka albo co najmniej najważniejszą rzecz w życiu.

Krzysiu po to jest taki symulator jak RBR czy rfactor aby był tym symulatorem.
Tak traktuje te 2 gry jak BOGA a wiesz czemu ? Bo jesszcze niekt nie zobil cos lepszego a mamy 2012 rok. Wszystko idze w strone łatwizny i zautomatyzowania. Przez to wlasnie nasze mózgi sie kurcza. Wszystko powoli nas wyręcza.
Prosty przykład komputer. Zapomniałem jak sie pisze długopisem :D. Nie mowiac juz o wysyłaniu listów :D. Przeciez są mejle :D.

Jezeli ten mod MArshal faktycznie usuwa BUGI gry typu brak dotkniecia i nagle mamy czerowny ekran, to oczywiscie jestem za tym aby ten mod był oficjalna poprawka do RBR i WRSMP.
Bo wtedy kadzy bedzie miał rowne szanse bez losowych przypadków kamerzystów.
Mod nie zmienia nam fizyki gry nie porzesza tras nie zwęza aut, takze uznaje ze to poprawka BUGA gry.

Pozdro KRzysiu :D
A zabawa to jest cały czas w ryska :P
Obrazek
SECZEK Andrzej

Postprzez CHOMA Krzysztof » So, 10 lis 2012, 12:19

Ja po prostu gier nie traktuje jako Boga , co nie znaczy , że nie uważam Rbr za najlepszą symulacje jaka kiedykolwiek powstała.
A z tymi mózgami masz całkowitą rację ;)
Poziom w szkołach ciągle się obniża , itp itd.
To już temat na inną , długą rozmowę.
A na niektóre zjawiska to można tylko odpowiedzieć moim avatarem :lol:

@Jako iż mój post pierwszym jest , wstawiłem link do pobrania moda.
Pozdrawiam.
CHOMA Krzysztof

Następna strona

Powrót do Richard Burns Rally