Zmień rozmiar tekstu  

RSMŚ / RSME: Rajd Polski

Możecie tutaj komentować oraz dzielić się informacjami na temat odbywających się rajdów oraz imprez sportowych tego gatunku.

Re: RSMŚ / RSME: Rajd Polski

Postprzez KUBICKI Patryk » So, 24 wrz 2011, 14:32

Kuzaj poza droga....
Karol Piątkowski w SR...
Mega ciekawe wyniki są!
Obrazek
KUBICKI Patryk

Postprzez FRAJDA Daniel » So, 24 wrz 2011, 14:59

Piękny czas Grzyba na SS5 :)
Obrazek
FRAJDA Daniel

Postprzez FIA » So, 24 wrz 2011, 15:07

Ruszył 6 OS, z niecierpliwością czekam na wyniki :-)
R-EVOLUTION Team

Obrazek
FIA
Administrator, ZSS

Postprzez Hubert KLOC » So, 24 wrz 2011, 15:08

Grzybek piękny czas, szkoda Leszka -_- .
Hubert KLOC

Postprzez KUBICKI Patryk » So, 24 wrz 2011, 15:15

Ano szkoda, tym bardziej, ze moim zdaniem to było jego "byc, a nie byc"...

EDIT:
Ależ cisno czasowo :rolleyes: Perkusyjni jeszcze tylko 2,4s. !
Obrazek
KUBICKI Patryk

Postprzez FIA » So, 24 wrz 2011, 15:55

Zadziwia mnie postawa Oleksowicza, oczywiście obserwuję cykl ME i jego lepsze wyniki zawsze przypisywałem fartowi lub pechowi innych + tam jakiś jeden rajd wybitna dyspozycja. Także widząc że wdaje się na Polskim w potyczki z czołówką RSMP choć wcale tam walczyć nie musi to prorokuję komunikat "poza drogą - zawodnicy OK" ;-)

Należy pamiętać że do mety jest jeszcze bardzo daleko :-)
R-EVOLUTION Team

Obrazek
FIA
Administrator, ZSS

Postprzez KUBICKI Patryk » So, 24 wrz 2011, 16:01

Marcin, moze poprostu starty za granicą jednak coś daja ;) Za Mackiem nie przepadam jakoś, ale tak czy innaczej, niech bedzie szybki, jak bedzie to i ciekawiej sie zrobi, tak w ME jak i na naszym podworku :) Bo bieda straszna, albo malo zalog, a jak juz wiecej sie uzbiera to pierwsze piec cisnie a reszta spaceruje. Jak sobie przypomne dawne czasy.... czyli od 1990 do powiedzmy 2005 ahhhhhhhhh :wub:
Obrazek
KUBICKI Patryk

Postprzez SNAJ Per » So, 24 wrz 2011, 21:43

Qrde, ale rajd! :rolleyes: Pierwsza siódemka mieści się w 20 sekundach od lidera. Ósmy Kuchar ma ledwo 29 sekund straty. Wszystko się jeszcze może zdarzyć. :cfaniak:
if in doubt, flat out!
SNAJ Per
E-R Team, ZSS

Postprzez BARTNIKOWSKI Robert » N, 25 wrz 2011, 00:26

Rajd Polski zakończony pechowo dla załogi BUBIK / KORZENIEWSKI - 1SS Wygrana w klasie N3, przed sobą w generalce tylko 2 co wiele mocniejsze citroeny c2 r2 max i 1 citroen DS3 R3. 2SS - 2 kilometry po starcie ukrecona półoś, SupeRally. Była mała nadzieja, ze Krzysztof pojedzie nastepnego dnia, ze dzielni serwisanci uporają sie z uszkodzeniem lecz awaria była zbyt poważna. Rajd Polski już bez załogi BUBIK / KORZENIEWSKI która fantastycznie zapowiedziala sie po pierwszym oesie... Czekamy na kolejne rajdy i dalej wszyscy trzymamy kciuki za Krzyska i Radka!!!
BUBIKSPORT
BARTNIKOWSKI Robert

Postprzez STASIAK Szymon » N, 25 wrz 2011, 09:57

Elegancko się tną! Co chwile zmiana lidera. Dawno tak ciasno nie było. :)
Obrazek
STASIAK Szymon

Postprzez KUDŁA Mateusz » N, 25 wrz 2011, 10:30

Szkoda mi bardzo Hołka. No ale takie są rajdy :)

P.S.
FIA napisał(a):prorokuję komunikat "poza drogą - zawodnicy OK" ;-)

FIA dobry prorok ...
Ostatnio edytowano N, 25 wrz 2011, 10:40 przez KUDŁA Mateusz, łącznie edytowano 1 raz
Mistrzów prostej pozdrawia pierwszy zakręt.
KUDŁA Mateusz
Moderator, ZSS

Postprzez Michal CZERNICKI » N, 25 wrz 2011, 10:32

A Kajto wygrywa kolejny OS i powiększa przewagę.
Sołowow ładnie ciśnie. Oleksowicz się wycofał.
Michal CZERNICKI

Postprzez FIA » N, 25 wrz 2011, 11:34

KUDŁA Mateusz napisał(a):Szkoda mi bardzo Hołka. No ale takie są rajdy :)

P.S.
FIA napisał(a):prorokuję komunikat "poza drogą - zawodnicy OK" ;-)

FIA dobry prorok ...

Już tam prorok, ja po prostu znam się na rajdach :lol: :lol: :lol:

Szkoda Hołka bo cisnął super, Kajto dojrzale zmierza po kolejny tytuł Mistrza Polski!
R-EVOLUTION Team

Obrazek
FIA
Administrator, ZSS

Postprzez KUBICKI Patryk » N, 25 wrz 2011, 13:24

Obrazek
KUBICKI Patryk

Postprzez JURASIK Dawid » N, 25 wrz 2011, 17:01

Graty dla Kajtka! :) Szkoda Hołka, bo nie wiadomo jak by się to dalej potoczyło. Ogólnie dużo przygód drugiego dnia :)
Obrazek
JURASIK Dawid

Postprzez STASIAK Szymon » N, 25 wrz 2011, 21:20

Obrazek
STASIAK Szymon

Postprzez DEJ krzysiek » Pn, 26 wrz 2011, 08:00

Mam pytanko :) Co się dzieje z Leszkiem Kuzajem? Mam duży szacunek do tego zawodnika i pamiętam wiele jego świetnych przejazdów na Wiśle , ale jak widziałem jego wypowiedz przed polskim to od razu widziałem ze coś jest nie tak. Może to mylne odczucie ale kumpel tez zauważył ze coś dziwnie to wszystko wygląda . Nie chciałbym mylnie wygłaszać swoich wniosków , może ktoś wie co z nim się dzieje . Widziałem wiele opinii ze się wypalił , zestarzał ale to chyba nie do końca to.
DEJ krzysiek

Postprzez ANTOS Remik » Pn, 26 wrz 2011, 09:55

Czy wiecie może czego dotyczy protest CRT i jakie zastrzeżenia mają do samochodu Kajetana?
ANTOS Remik

Postprzez LUKASZEWICZ Waldemar » Pn, 26 wrz 2011, 09:58

Przed rajdem podobno mowil ze auto jest do kitu. Pewwnie jeszcze notoryczny brak gotowki , presja na wynik. Na swopim przedostatnim chyba oesie ladnie pojechal, bo wielu objechal m.in. Kajta!
LUKASZEWICZ Waldemar

Postprzez SOJKA Lukasz » Pn, 26 wrz 2011, 10:58

No to CRT narobił zamieszania.... ciekawe czym pojedzie Kajto na Koszyce bo podobno badania auta mają trwać kilka tygodni :mellow:
"Proste są dla szybkich aut, a zakręty dla szybkich kierowców"
SOJKA Lukasz

Postprzez HYZY Michal » Wt, 27 wrz 2011, 23:23

Najlepsze co udało mi się uchwycić z Polskiego ,trochę boków ,trochę skoków :)
http://www.youtube.com/watch?v=BVINdQUSMRg
HYZY Michal

Postprzez FRAJDA Daniel » Śr, 28 wrz 2011, 07:43

SOJKA Lukasz napisał(a):No to CRT narobił zamieszania.... ciekawe czym pojedzie Kajto na Koszyce bo podobno badania auta mają trwać kilka tygodni :mellow:

Sołowow zrobił to celowo, gula miał że dostał baty od kajtka i że Kajto wskoczył na pozycję lidera RSMP...najprawdopodobniej w Koszycach Kajto nie pojedzie bo na 100% nie dostanie z powrotem silnika do tego czasu. Chyba że pojedzie na seryjnym silniku takowy jeszcze ma na stanie :) Jest jeszcze jedna sprawa, Sołek ma układy w FIA jak będzie chciał mocno namieszać to Kajto nie wywiezie nawet punktów w Polskiego :/ Tak że dla mnie od zamieszania jakiego narobił Sołowow po Polskim jest za przeproszeniem śmieciem, który nie potrafi przegrywać.
Obrazek
FRAJDA Daniel

Postprzez Michal CZERNICKI » Śr, 28 wrz 2011, 08:31

Mocne słowa.
A co jeśli Sołowow ma rację i Kajtek miał samochód niezgodny z homologacją?
Dalej będzie śmieciem?
Po to są te homologacje, aby je przestrzegać - niestety.

prawo do zlozenia protestu ma kazdy, a szczegolnie kiedy w wywiadzie dla Autoklubu Rally Technology samo sie podlozylo, twierdzac, ze zmiany w R4 w stosunku do N-ki obejmuja zmiany w elektronice silnika. Wystarczylo Solkowi rzucic okiem do homologacji, zeby stwierdzic, ze to nie jest prawda.

Jeżeli to prawda, to Sołek miał mocne podstawy ku temu, by złożyć protest - na co zresztą zezwala regulamin.

Miejmy nadzieje, że wszystko się ułoży tak, że auto Kajtka było zgodne z homologacją, a sam Kajto poleci Koszyce i powalczy z BB o Mistrza Polski. Ale takie epitety w stosunku do Sołowowa, który naprawdę fajnie jechał na RP są moim zdaniem niesmaczne i przesadzone.
Michal CZERNICKI

Postprzez KUBICKI Patryk » Śr, 28 wrz 2011, 11:30

FRAJDA Daniel napisał(a):Sołowow zrobił to celowo, gula miał że dostał baty od kajtka i że Kajto wskoczył na pozycję lidera RSMP...najprawdopodobniej w Koszycach Kajto nie pojedzie bo na 100% nie dostanie z powrotem silnika do tego czasu. Chyba że pojedzie na seryjnym silniku takowy jeszcze ma na stanie :) Jest jeszcze jedna sprawa, Sołek ma układy w FIA jak będzie chciał mocno namieszać to Kajto nie wywiezie nawet punktów w Polskiego :/ Tak że dla mnie od zamieszania jakiego narobił Sołowow po Polskim jest za przeproszeniem śmieciem, który nie potrafi przegrywać.

Rozumiem, że znasz Sołowowa osobiście, rozmawiałeś z nim i Ci powiedział, że to celowo? :biala flaga: Nie rób prosze tutaj autoklubu :biala flaga: Zagorzały fan Kajtka? Nie to, ze go nie lubie. Ale jak czytam kometarze o takiej tresci to szczerze bym chciał, aby okazalo sie, iz byly podstawy do zlozenia protestu, chcialbym wtedy zobaczyc Twoja mine... Pewnie pamietasz o protescie, który byl zlozony dawno temu - podstawny protest, więc heloł!!! Objechal przeciwnikow z niedozowolna przerobka - nazwiemy go smieciem? Dzizas, jakich ja czasow doczekalem....
Obrazek
KUBICKI Patryk

Postprzez KASPRZYK Jan Jr » Śr, 28 wrz 2011, 16:36

FRAJDA Daniel napisał(a):Tak że dla mnie od zamieszania jakiego narobił Sołowow po Polskim jest za przeproszeniem śmieciem, który nie potrafi przegrywać.

Ja za przeproszeniem zwariowałem... :blink:
Obrazek
KASPRZYK Jan Jr

Postprzez FRAJDA Daniel » Śr, 28 wrz 2011, 18:02

Sorry faktycznie trochę zbyt pochopnie i za mocne słowa użyłem w poprzednim poście.
Nie znam Sołowowa osobiście, nie rozmawiałem z nim, ale o całej "akcji" dowiedziałem się z kręgu ludzi którzy tworzą i zabezpieczają rajdy. I również z tego źródła wiem o tym o czym pisałem wyżej. Sporo z nich zna osobiście Sołka i jak my wszyscy wie że gość ma dość spory budżet a co za tym idzie "znajomości" czyt. możliwości. Ja nie mam swojego faworyta odkąd to Hołek skończył regularne starty w rajdach. Więc moja mina się nie zmieni co by się nie działo. A za słowa użyte na Sołowowa raz jeszcze sorry poniosło mnie. Mam nadzieję że cała sprawa zakończy się pozytywnie dla obu stron i w Koszycach zobaczymy obie załogi.
Obrazek
FRAJDA Daniel

Postprzez FIA » Pt, 30 wrz 2011, 00:59

Moje argumenty w tej sprawie:

Auto jest bardzo szybkie i wygrywa rajdy, oczywiście Kajto jest wybitnym kierowcą ale wszyscy wiemy że to auto także potrafi.

Rallytechnology robi szybkie i dobre auta, choć o ile pamięć mnie nie zawodzi Kajta ani Mancina nigdy nie rozbierano w RSMP więc trudno powiedzieć czy robi to zgodnie z homologacją.

R4 to nowe auta i takie auto nigdy wcześniej w Polsce nie było rozbierane, więc trudno powiedzieć co w nim siedzi. Auto Wojtka Chuchały podstawione przez TMR zapewne jest inaczej przygotowane i zapewne zgodnie z homologacją a przecież wizualnie trudno stwierdzić różnicę choć w sumie to są dwa inne samochody. To daje nam - kibicom podstawy sądzić że auto Kajta jest OK, ale jeśli RalllyTechnology świadomie bądź nieświadomie przekroczyło gdzieś homologację to poniesie karę, szkoda że Kajto będzie największym poszkodowanym bo dam rękę uciąć że nic o tym nie wie.

Może sami nie wiedzą, my też nie wiemy jak to jest z R4 i dzięki temu wszyscy się dowiemy więc dla mnie plus tej całej sytuacji.

Od dawna wszyscy byli ciekawi a teraz Sołowow wyłożył kasę i wątpliwości zostaną rozwiane. Można się tylko zastanawiać czy to przypadek że akurat teraz po Polskim, czy też taktyka. Ale myślę że tutaj zaważyła sportowa złość, dał z siebie na ostatnim oesie wszystko a tu bam - srogie lanie no i pod wpływem emocji "to nie możliwe, ma dodatkowe konie" zespół złożył protest :-)

Tak czy siak, czekamy na wyniki, kibicujemy Kajtowi i idei fair play wierząc że auto jest jednak OK i dziękujemy Sołowowowi że ośmielił się to sprawdzić :-)
R-EVOLUTION Team

Obrazek
FIA
Administrator, ZSS

Postprzez Piotr Satala » Pt, 30 wrz 2011, 19:22

FIA napisał(a):Moje argumenty w tej sprawie:

To daje nam - kibicom podstawy sądzić że auto Kajta jest OK, ale jeśli RalllyTechnology świadomie bądź nieświadomie przekroczyło gdzieś homologację to poniesie karę, szkoda że Kajto będzie największym poszkodowanym bo dam rękę uciąć że nic o tym nie wie.

znam Kajtka za czasów seja i wiem , że jest zdolny do grzebania w aucie . Teraz mam nadzieję ,że ten poziom i ten team co zbudował są na najwyższym poziomie i ewentualne wszelkie odstępności są wynikiem błedu w sztuce a nie poczuciem bezkarności .
nie ma co bić piany trzeba czekać decyzję "rzeczoznawcy" ja mam wielką nadzieję , że będzie ok i Sołek straci kilkanaście, kilkadziesiąt ? tysięcy zł. :)
http://www.turbomaster.pl - REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK
Piotr Satala

Postprzez SNAJ Per » Pt, 30 wrz 2011, 23:01

Ja bardzo Sołka cenię, ale mimo to mam nadzieję, że nie ma racji. Ubytku kasy nawet nie zauważy ;) , natomiast gdyby się okazało, że Kajto ma grzebane auto, to IMO cały sezon stanąłby przed nie dającym się w żaden sposób zlikwidować znakiem zapytania. Na pytanie, na ile wyniki zależały od grzebanin, a na ile nie, nie dałoby się udzielić odpowiedzi.

Oby tak się nie stało... :shock:
if in doubt, flat out!
SNAJ Per
E-R Team, ZSS

Postprzez FIA » So, 1 paź 2011, 18:34

@ Piotrek: Ja znam Kajta dość dobrze i rzecz jasna osobiście, miałem też z nim okazję jeździć. Uwierzcie mi na słowo: Kajto nic o samochodzie nie wie. Auto go nie interesuje, on tylko nim jedzie i... tyle. Jak zapytasz na jakich klockach jechał Polski to na 90% tego nie będzie wiedział. Więc jeśli zapytasz jakie ma parametry wtrysku paliwa to gwarantuję że tego nie wie.

Kibicuję wszystkim - i Kajtowi i Sołkowi więc liczę że auto będzie czyste i wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie, a czasy seja przerobionego z Vana to już historia w której Kajto korzystał z "doradców" a nie własnej wiedzy.
R-EVOLUTION Team

Obrazek
FIA
Administrator, ZSS

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMŚ, RSME, IRC i inne rajdy zagraniczne