Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

Jaką kierownice kupić do gry w Colina??? dobre rady;-)))

Piszcie tu o wszystkim sensownym co ma związek z Colinem 3.

Jaką kierownice kupić do gry w Colina??? dobre rady;-)))

Postprzez (GP)GrEEn » So, 23 sie 2003, 00:19

Witam wszystkich fanów Colina trójeczki i nie tylko;-))) (ale w szczególności właśnie tych) :P B) :blink:

Post ten pomoże Wam wszystkim w wyborze dobrej kierownicy do gry w Colina i nie tylko. O ile zauważyliście większość najlepszych czasów (www.czasy.com) jakie uzyskują gracze, uzyskana jest właśnie na kierkach, a nie na klawiaturach. Nie wszyscy niestety moga stać się właścicielami kierownic :przebij mur: Ja czyli Green i Piotor (pozdro;-)) z Teamu CMR3, daliśmy zarobić firmie Logitech i jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami kierownic tej właśnie firmy. Dokładna nazwa mojej kierownicy to WingMan Formula GP, Piotora kierka zaś to WingMan Formula Force GP. Kierownice są prawie identyczne, z tym że kierownica Piotora zapewnia lepszy realizm gry (posiada Force Feedback czyli wibracje, które gwarantują nam silne przeżycia w trakcie jazdy, wiecej na ten temat powie Piotor;-))) Jedyne czego brakuje tym kierownicą to - skrzynia biegów, ale pomogą nam ją zastąpić przyciski (jest ich 6). Cenowo sprawa wygląda następująco: moja kierownica to koszt ok. 180zł, a Piotora ok. 300zł. Nie wyobrażam sobie teraz gry na klawiaturze. Kierownica to wielka frajda i jazda nią gwarantuje niezapomniane przeżycia (za każdym razem inne B) ). Logitech naprawde spisał sie na medal wypuszczając na rynek taki sprzęcik. Gorąco polecam wszystkim zakup kierki tej właśnie firmy (dla początkujących bez Forca) :P ( pod tym adresem możecie sobie oglądnąć sprzecik: http://www.agito.pl/index.php?cid=108)
Niech MOC będzie z Wami!!!;-))))
(GP)GrEEn

Postprzez darsoon » Śr, 17 wrz 2003, 01:22

Od niedawna jestem szczê¶liwym :) posiadaczem kierownicy Logitech WingMan Formula Force GP. Równie¿ j± wszystkim bardzo polecam. Przyjemno¶æ z gry jest niewyobra¿alna.
Proponujê rzucic okiem na Allegro. W³a¶nie tam kupi³em t± kierkê za 160 pln (u¿ywana ale wygl±da i dzia³a jak nowa, rzadnych ¶ladów zu¿ycia).

Pozdrawiam
.::darsoon::.
darsoon

Postprzez tomash182 » Pn, 1 sty 2007, 01:39

Ja jeżdże na padzie i jest mi dobrze :D :D :D :D :D
tomash182

Postprzez Bartosz Lisok » Pn, 1 sty 2007, 14:29

o taaaa, nie ma to jak odkopac 3 letni topic
Bartosz Lisok

Powrót do Colin McRae Rally 3 PC & PS2