Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

Troszeczke danych, czyli STATYSTYKI...

Cotygodniowe konkursy dotyczące znajomości gry Colin McRae Rally 3.

Troszeczke danych, czyli STATYSTYKI...

Postprzez pqp » N, 15 lut 2004, 23:58

WOW to już nasze 10 spotkanie 10 konkurs 10 tydzień !! postanowiłem zrobić tego posta już dosyć dawno temu aby wyręczyć Pietrka gdy zobaczyłem że tylko on układa nowe posty na tym temacie troszke smutno mi sie zrobiło

A więc wracając do tematu chcaięłm tu nadmienić iż z karzdym tygodniem napływała nowa ludność co 7 dni przybywało stron danego posty zatytułowanego "Konkurs nr ..." lecz jednak punkt kulminacyjny ten Temat uzyskał dnia 25 01 2004 gdy napisaliśmy wspulnymi siłami 221 postuw a klawisz F5 przycisneliśmy 1931

Laureatami konkursów byli, znaczy się są :
Konkurs 1 Hex
Konkurs 2 Killcio
Konkurs 3 pqp
Konkurs 4 pqp, Hex-Hector, Killcio, Fendi i MANX.
Konkurs 5 Killcio
Konkurs 6 pqp
Konkurs 7 (charytatywnie nagrode otrzymał/a c00l)
Konkurs 8 (charytatywnie nagrode otrzymał/a Sunrise)
Konkurs 9 Killcio
Konkurs 10 Maku2

Była takrze specjalna edycja konkursu 9 ktury prowadził lider GRT pan Hektor ( znany
ruwnierz jako hex ) kturego pytanie zaskoczyło mile nieobecnych prawie przez cały czas
trwania konkursu członkuw GRT <hahaha> oraz kturego temat zdobył drugie miejsce pod względem ilości odpowiedzi :)

I oczywiście nie nalerzy zapominać o ostatnim konkursie przeprowadzonym przez motylka, kturej niebanalne pytanie zaskoczyło karzdego chyba forumowicza :):):)

Podsumowując, myślę że wszystkie z tych 10 niedziel spędzonych w miłym towarzystwie czasami z dużymi nerwami nigdy nie były straconymi :) !!
pqp

Postprzez Piotor » Pn, 16 lut 2004, 00:46

no to teraz pora na konkurs numer jedenaście ;)
Piotor

Postprzez Sunrise » Pn, 16 lut 2004, 15:30

z niecierpliwością oczekujemy kolejnej niedzieli
!!..zYj zAwSze tAk aByS niGdY niE zOstAł sAm..!!
Sunrise

Powrót do Niedzielne Konkursy Forumowe