Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

Kierownica - Jaka ?

Piszcie tu o wszystkim sensownym co ma związek z Colinem 4.

Kierownica - Jaka ?

Postprzez Jarlaxe » So, 17 lip 2004, 21:16

Szukałem tematu do którego mógłbym się doczepić żeby zadać to pytanie ale jakoś nie znalazłem żadnego sensownego ;) więc zadam je tutaj: Jaką byście polecili kierownice do 300 - 400 zł. Odpadają wszelkiego rodzaju giełdy, zakupy na aukcjach itp. - tylko sklep. Chiałbym aby kierownica nie miała osobnej skrzyni biegów (chyba że tak jest lepiej - jeżeli tak to się tym nie przejmujcie), niestety sam się zabardzo (wogóle :lol: ) nie znam na kierownicach więc nie wiem jakie "specjalne" funkcje powinna mieć jeszcze kierownica - czy i jeżeli tak to jaki powinien być kąt skrętu kółka ? Oczywiście najlepiej by było gdyby ktoś mi polecił jakieś kółko w tej cenie którego sam urzywa. Dzięki za wszelkie porady :)
Jarlaxe

Re: Kierownica - Jaka ?

Postprzez Jarek Cebula » So, 17 lip 2004, 22:11

Jarlaxe.PCL napisał(a):Szukałem tematu do którego mógłbym się doczepić żeby zadać to pytanie ale jakoś nie znalazłem żadnego sensownego ;) więc zadam je tutaj: Jaką byście polecili kierownice do 300 - 400 zł. Odpadają wszelkiego rodzaju giełdy, zakupy na aukcjach itp. - tylko sklep. Chiałbym aby kierownica nie miała osobnej skrzyni biegów (chyba że tak jest lepiej - jeżeli tak to się tym nie przejmujcie), niestety sam się zabardzo (wogóle :lol: ) nie znam na kierownicach więc nie wiem jakie "specjalne" funkcje powinna mieć jeszcze kierownica - czy i jeżeli tak to jaki powinien być kąt skrętu kółka ? Oczywiście najlepiej by było gdyby ktoś mi polecił jakieś kółko w tej cenie którego sam urzywa. Dzięki za wszelkie porady :)

Wg mnie Logitech wingman z force feedbackiem jest super kosztuje chyba coś ponad 300 zł, a bez force feedbacka około 200 zł. Ja mam tą bez i moge powiedzieć że sprawdza sie naprawde dobrze, poza tym te kierki mają taki osobny programik dzięki czemu można je dowoli regulowac.

(GP) Jarek Cebula
Jarek Cebula

Postprzez AMG.Kamkor » So, 17 lip 2004, 22:43

za 300-400 to tylko Microsoft Sidewender Force FeedBack
AMG.Kamkor

Postprzez Kamil » N, 25 lip 2004, 16:02

Ja polecam (sam mam owa) Logitech FFW Momo. Wydalem na nia ponad 6 stow ale warto - mam ja ponad 1,5roku i jestem bardzo zadowolony!!!
Kamil

Powrót do Colin McRae Rally 4 PC & PS2